Sayfa 111 Toplam 111 Sayfadan BirinciBirinci ... 11 61 101 109 110 111
Toplam 2774 adet sonuctan sayfa basi 2,751 ile 2,774 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 17.Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Galatasaray | Maç Sonucu... | YemekDemek.Com

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bilmiyorum burada mı okdudum ama hoşuma gitti görüşü.bende üzerine bişeyler katayım.
    ibb maçında serkana rakiple dalaşıp yerde kalırken yanına gitmedin ama b.y nin yanına gidip tribündekilerin TS liliğini sorguladın ama maçtan sonra seni tribünlere çağırıp alkışladılar.
    @burrows
    o konuda haklısın taraftar birbirini döner bıçağıyla kovalarken futbolcular döner yiyorlar beraberce. ama b.y nin savunulacak hiçbir yanı yok ben ona kızıyorum.

siyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Adalet herkes için

mackali_81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Burak'ın karakterine bak! İnsan kendisine bu kadar destek veren bir takıma bunu yapar mı ya ayıptır ya! Videoya bakın:
    http://www.youtube.com/watch?v=Yp0w6NnnSf0

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Galatasaray bir gün önce fenerin yaşadığı yıkım nedeniyle fazla risk almadı. Beraberliğe razı gibiydiler. Bizim eskilerimizden kurulu forvetlerini de Giray ve Celustka iyi kapatınca etkisizliğe mahkum kaldılar.

Selçuk İnan ile Melo'yu da resmen Zokora tek başına bitirdi. Zokora geldiğinden beri ilk defa bir maçın 90 dakikasında etkili oynadı. Aykut girince de görevini savuşturmadı, sonuna kadar çalıştı.

Eskişehir kupa maçı sonrası defansın Burak konusunda çok sıkıntı yaşayabileceğini düşünmüştüm. Araya çok adam kaçırıyorlardı. Ama hem maçın adının büyük olması ve hem de sanırım Burak'tan gol yememek inadı defansa açık verdirtmedi.

Orta sahasında iki yaratıcı oyuncu, forvette de defanslara sıkıntı yaratan iki forvete rağmen Burak'ı sadece 2 kere kaçırdık. Birinde aslında milimetrik de olsa ofsayt vardı ve hakem vermedi. Diğerinde de Burak arkaya sarktı ama çok çapraza ve kendi yeteneğine göre ters tarafa sarktı. O pozisyonlardan da gol çıkaramadı.

Trabzonspor ise kazanmak istiyordu ama başlarda kazanamayacağını düşünüyordu sanırım. Mağlubiyetle beraber 3 puan dışında kaybedeceklerini düşüne düşüne tedirgin ve dikkatli başladık. Aslında çok iyi kontratak fırsatları da bulduk ama son derece beceriksiz hücumcularımız sayesinde gol üretemedik. İki sene önceki Trabzonspor o kontrataklardan en az 3, geçen seneki Trabzonspor ise o kontrataklardan en az 1 gol çıkarırdı.

Geçen maçlardan farklı olarak bu maçta Halil sahanın en kötüsü değildi. Ama hala fiziksel olarak bitmiş görünmeye devam ediyor. Sapara da maç boyunca döküldü. Henrique ise artık kimsenin kafasında soru işareti bırakmadı sanırım. Geçen sezon başındaki Benfica maçında acaba ben hayal mi gördüm diyor artık Trabzonspor'da herkes.

Alanzinho, defansımızın önüne yanaşmamak şartıyla her maç oynamalı bence. İki sene önceki kadroya göre farklı düşünüyordum ama bu kadroya göre Adrian ve Alan her maç 90 dakika oynamalı.

Adrian iyi ama fiziksel olarak yetersizliği onun kahraman olmasını engelliyor. Düzeltebilir mi? Herhalde düzeltir.

Umut bizde oynadığı dönemde en kötü maçında bile en az iki defa gol pozisyonuna giriyordu. Ben ilk defa onun pozisyona girmeden maçtan çıktığını gördüm. Bu da defansımızın başarısı.

Bence maçın yıldızı çok açık ara ile Zokora'ydı. Ve bence Volkan bu maçta muhakkak oynamalıydı (sakat mıydı, bilmiyorum).

Bu kötü sezonda maalesef evimizde Galatasaray'dan alınan bir puana üzülmez olduk. Umarım ligin ikinci yarısı, ilk yarısından daha fazla keyif verir bize.

Ek: Galatasaray'ı etkisiz ve silik hale getirmemizde hakemin maç içindeki sertliğimize izin vermesinin etkili olduğunu düşünüyorum. Aynı zamanda yan hakemin ilk yarıda tam 20 metrelik ofsaytı görmezden gelerek dünya rekoru kırdığını düşünüyorum.
    Konu Tunga tarafından (25.12.2012 Saat 19:19 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

karaktersizin şu hareketini görenler, neden bu kadar tepki aldığını daha iyi anlar..

http://inciswf.com/yer%C3%A7ekimietkisi.swf
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    İstanbul

Alıntı Burçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    karaktersizin şu hareketini görenler, neden bu kadar tepki aldığını daha iyi anlar..

Cimboma gidince abarttı ama benzer şeyleri bizde de yapıyordu,ona laf edene de kızan arkadaşlar vardı.Çirkef her zaman çirkeftir.Şimdi tam yerini buldu.Futbol ömrü o kadar sürmeyecektir ama yarın birgün Serkan da başka bir takımda bize karşı forma giyerse onun da ne kadar zalim ve çirkef bir oyuncu olduğunu anlarız.Engini,Burakı tanımak için GSa gitmelerini beklemeye gerek yoktu.Mevcut kadromuzda Serkan dışında zaman zaman Zokora da(Emreye yaptığını pas geçelim,o sayılmaz !!) futbol dışına çıkabiliyor.Her ikisini de bu takıma ve felsefesine çok yakıştırdığımı söyleyemem.Bu nedenlerle de Ozan transferine sıcak bakmam.Efsane oyuncularımız içinden Hami,Şota,Ünal vb gibi isimlere ben hiçbir camiada kötü söz söylendiğini duymadım.Şimdilerde de Onur adını herkes sevgi ve saygıyla anıyor.Her oyuncusunun yeteneği kadar adamlığı ile de takdir edildiği bir kadro istiyorum.

chopper61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Futbol eğer modern çağın arenası ve takımlarda taraftarları olan birer gladyatörse yapılan dövüşte korkak davranmak helede kendi evinde beraberliğe yatmak silik ve pısırık olmakk çok fena canımı sıkıyor.
    Ali yazar Veli bozar

umitçebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tipik 96 sendromu devam ediyor ne yazık ki.. hatta gelişerek devam ediyor.. adamlar şimdi çıkar alper potuku da alır biz gene hayıflanmaya devam ederiz.. adamlara bir ders vermek istiyorsan ya çok istedikleri bir topçuyu kapacaksın ya da sahada vurup geçeceksin, yoksa gerisi boş gözümde .. o bunu demiş bu şunu demiş, geçelim boş işleri..
    aynen öyle...çok doğru..ama nerde öyle yönetim..alıcaksın candan istedikleri adamı fazlalıkları süpürüp,en az azizin fb yi sevdiği kadar sevecek yönetici başkan olacaksın..ama nerde öyle yönetim bizde..

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ligtv nin maç öyküsünü izledim, gerçekten duygulandım, bu kadarını haketmedi burak, kariyeri için gitti sonuçta.trabzonsporlu da değildi, en başından beri istanbul da oynamaktı hedefi ve orda oynuyo.burda yaptığı şeyler de az buz değil.hele şampiyonluk senesi o şampiyonluğu getiren burak ın inancı ve inadıydı.trabzonspor un tüm özelliklerini sahaya yansıttı. bi tane yalan söyledi diye bunlar unutulacak şeyler değil.eğer takım güçlü olsaydı burak da kalabilirdi.
    adam ettik konusuna gelince, hiç adam falan etmedik, eğer kalitesi olmasa bu günlere gelemezdi zaten. ben hatırlıyorum herkes yattara niye oynamıyo diyodu o oynarken.tek başına şenol hoca nın eseridir.formasının hakkını sonuna kadar verdi, para da kazandırdı.kararına saygı duymak gerekir.
    tepki görmesi doğaldır, ama fazlasını haketmedi.

Uğur GEMİCİOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ligtv nin maç öyküsünü izledim, gerçekten duygulandım, bu kadarını haketmedi burak, kariyeri için gitti sonuçta.trabzonsporlu da değildi, en başından beri istanbul da oynamaktı hedefi ve orda oynuyo.burda yaptığı şeyler de az buz değil.hele şampiyonluk senesi o şampiyonluğu getiren burak ın inancı ve inadıydı.trabzonspor un tüm özelliklerini sahaya yansıttı. bi tane yalan söyledi diye bunlar unutulacak şeyler değil.eğer takım güçlü olsaydı burak da kalabilirdi.
    adam ettik konusuna gelince, hiç adam falan etmedik, eğer kalitesi olmasa bu günlere gelemezdi zaten. ben hatırlıyorum herkes yattara niye oynamıyo diyodu o oynarken.tek başına şenol hoca nın eseridir.formasının hakkını sonuna kadar verdi, para da kazandırdı.kararına saygı duymak gerekir.
    tepki görmesi doğaldır, ama fazlasını haketmedi.
    Gidilir tabi. En doğal hakkı bu. Ama mesela bi Ceyhun gibi gitmek var bir de Burak gibi gitmek var. Ceyhun bizdeyken tek bir laf etmedi yok gitmem ölürüm falan filan. Topunu oynadı bastı gitti. Burak ise çok büyük konuştu. Beşiktaşlıyım ama Trabzonspor için ölürüm dedi. Ben 2 takımdan da tekme yedim daha gitmeye niyetim yok gibisinden laflar etti. Taraftarın, en azından benim tepkim bu yüzdendir.
    Bilen Yapar, Az Bilen Akıl Verir, Bilmeyen Eleştirir, Yapamayan Çamur Atar.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Uğur GEMİCİOĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gidilir tabi. En doğal hakkı bu. Ama mesela bi Ceyhun gibi gitmek var bir de Burak gibi gitmek var. Ceyhun bizdeyken tek bir laf etmedi yok gitmem ölürüm falan filan. Topunu oynadı bastı gitti. Burak ise çok büyük konuştu. Beşiktaşlıyım ama Trabzonspor için ölürüm dedi. Ben 2 takımdan da tekme yedim daha gitmeye niyetim yok gibisinden laflar etti. Taraftarın, en azından benim tepkim bu yüzdendir.
    tepki olur da çok ağır oldu, verdiği emeği de unutmamak lazım, ben şahsen o kıymet bilmedi diye karakterimi değiştirip vefasızlık yapacak değilim.bi de bana göre gitmesinin sebebi takımın güçsüzleşmesi, bi anlamda kariyeri için gitti.
    tepki keşke gitmeseydin kalbimiz kırıldı dozunda olsaydı daha etkileyici olurdu.bu yapılanlarla burak da da savunma refleksi oluştu, içinde bi acaba varsa o da kaybolmuştur.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

deprem oluyoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Enes Ünal Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    deprem oluyoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
    5.4 oldu şimdi konuya girince oldu heralde burda yazman komik oldu cidden
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Şampiyonluğa...

Onur Recep Kıvrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çıkınca Sahaya

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

abi yok böyle bişey ya 10 dakikada 2 kere sallanıyor

Deniz Tosunoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Depremmi?? Allah korusun !
    ''Nerden geldiğini bilmezsen, bulundugun yerden şikayetci olursun''

Deniz Tosunoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu arada macin oykusunu izleyen varmi ? Videonun en sonunda Burak otobuse biner ve: ´´Gonlum sizinle´´ der. Midem bulaniyor bu tip adamlarin yuzunden. Ne yapmacik insanlar var bu dunyada.
    ''Nerden geldiğini bilmezsen, bulundugun yerden şikayetci olursun''

İskender YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bunu görmeyen kaldı mı? Maç sonundan beri böyle bir swf arıyordum, doğru yere gittim sonunda.
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

Full HD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı İskender YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bunu görmeyen kaldı mı? Maç sonundan beri böyle bir swf arıyordum, doğru yere gittim sonunda.

Tam Köpek! Geri aliyorum bir Köpek bile böyle atlamaz!

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor - Galatasaray maçında sahaya torpil atan taraftar teslim oldu.

Spor Toto Süper Lig'de geçen hafta Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda oynanan Trabzonspor-Galatasaray maçında sahaya torpil atan bir kişi pişman olduğunu belirterek polise teslim oldu.

Edinilen bilgiye göre 23 Aralık 2012 günü Spor Toto Süper Lig maçında Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda Trabzonspor ile Galatasaray arasındaki karşılaşmanın 58. dakikasında Burak Yılmaz'a yabancı madde atılmasının ardından Yılmaz'ın yanına giden Trabzonsporlu futbolculardan Giray Kaçar'ın da bulunduğu yere tribünün ön kısmından fitilinin yarısı yanmış torpili atan M.B (25) Gülbaharhatun Polis Merkezi Amirliği'ne giderek pişman olduğunu belirtti. M.E hakkında 6222 SKM (Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun" hakkında işlem yapılırken serbest bırakıldı.
    http://www.haber61.net/o-taraftar-te...du-134333h.htm
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Burçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

yuksek atlamada da epey iyiymis arkadas.

Nereden
    Konya

Herif birinci sınıf oyuncu..İnsan utanır be..Hem Selçuk hem bUrak..İstesikleri yere gitsinler sorun yok.Ama Trabzonspordan başka takımda oynamam deyip gitmeleri bu kulübü sevenleri kahretti.Zira gerçekten sevdik bu iki her.eleyi..Umut'a neden sövülmedi..Delikanlı gibi gitti adam kı.ı başı oynamadı , herif gibi gitti Fransa'ya.Onu kiralamayı akıl edemeyen yönetime aklıma geldikçe hal hatır soruyorum kendimce.

Nereden
    Trabzon

Önümde bir abi/amca vardı.
    Nasıl Halil sevdalısı idi öyle.
    Takdir ettim. Halil en kötü pozisyonu oluştursa hadi koçum yaparsın sen modu.
    aklıma geldi birden.

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak efendi dua etsin havaalanında deşifre olduk.
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı İskender YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

@tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)