Sayfa 89 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci ... 39 79 87 88 89 90 SonuncuSonuncu
Toplam 2248 adet sonuctan sayfa basi 2,201 ile 2,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Penaltýlarla 3-5 ! ZTK 5. Tur Karþýlaþmasý | Kasýmpaþa 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDÝOGLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    35

Bu görüntüleri baþka tribünlerde göremezsiniz. Bizim farkýmýzda bu.

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Ertan 51 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O deðil de kendime bir yuh diyorum
    Halit M. MOLLASALÝHOÐLU ile Mollasalihoðlu'nun farklý farklý kiþiler olduðunu yeni fark ettim,halbuki 120 yýldýr BMN deyim.Üstte bakýyorum kendi yazdýðýna alýntý yapmýþ bi daha yazmýþ derken baktýydým 2 ayrý kiþi
    Mollalar yazdýmý severek beðenerek okurum da farklý olduðunu bilmem,
    vay bana
    Canýmsýn abi
    BordoMavi.Net Forum Kurallarýna aykýrý bir mesaj veya kullanýcý gördüðünüzde, Kullanýcý Panelinde bulunan sekmesine týklayarak ilgili mesajý raporlamanýzý sizlerden rica ederiz.

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Ertan abiye 1 hafta rapor verelim kendine gelsin.

- you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

O nine bir þey söyledi bana maç içinde. Heyecan ve hararetle ilk baþta anlamadým. Tekrarladý; "Uþaðum elundekini verir misun otiramayrým."

Eðildim baktým, oturak leþ gibi hakikaten. Tereddütsüz uzattým elimdeki atkýyý. Meðerse elimdekinin atký olduðunu farketmemiþ.

"Uy, kaþkol miydi o? Tamam kalsun senda, ona oturulmaz. Çok ayip olur." dedi. Bir de ders verdi böylelikle...

Maç sonunda da bize þampiyonluk dönemine ait anýlarýný anlattý. Trabzonspor þampiyon olunca aðaçlarý nasýl bayraklarla süslediðini...

Trabzonspor o nineydi iþte.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Alýntý Mollasalihoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Canýmsýn abi
    Saðolasýn, gýyabýnýzda aynen ben de öyle düþünüyorum.

Alýntý Oruç Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ertan abiye 1 hafta rapor verelim kendine gelsin.

Oruç inan hak ediyorum,
    gerçekten bak bir yandan þaþýrýyorum bir yandan da ööyle kendime kýzarým,
    ayýp bee derim,
    at abi sen beni içeri,durup dururken olmaz diyorsan þike baþlýðýna gidip azize ve türevlerine bi saydýrýyým sonra ben sana teslim olurum,cezamý da çekerim
    Konu Ertan 51 tarafýndan (14.12.2012 Saat 15:57 ) deðiþtirilmiþtir.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Suha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

güzel maçtý, helede 88.de kasýpaþalýlaýrý susturduðumuz an varyaaaa
    beþikdüzü_akkese

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Takýmýn en acil düzeltmesi gereken þey hücum organizasyonlarý. Ceza sahasýna girmeden gol atmaya çalýþýyoruz. Baský kuruyoruz, pas yapýyoruz eyvallah da hücumda çoðalamýyoruz. Bu sadece golcüyle aþýlabilecek gibi görünmüyor.
    Oyuncularimiz dogru yerlere kosmuyorlar,topu iyi takip etmiyorlar.

Yan ve yüksek toplarda ön-arka direk paylasimi yok,bazi oyuncularimiz ceza sahasina hic girmiyorlar zokora gibi.

Takimda büyük sikintilar var ve kolay asilacak gibi görünmüyor.

Devre arasinda gol atmasini bilen ve seven 2-3 oyuncu almamiz bence kacinilmaz,aksi takdirde hedefe gidemeyiz.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Yiðit yürekli insanlar. 3-5 çirkef yüzünden kaybolan þevk böyle þeylere þahit olunca eskisinden daha güçlü sarýyor adamý.

Sana da teþekkürler Metin. Bu anektodu buraya taþýdýðýn için, teyzemize tur ve forma hediyesine vesile olduðun(uz) için.

Sen de koca yürekli bir adamsýn. Ondan senin baþýna geliyor bu tür hadiseler.

Teyzemize saðlýklý bir ömür diliyorum.

Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dün akþam Trabzonspor tribünlerinde yine özel bir ana þahit olduk. Trabzonspor formalý iki gencin kollarýndan tuttuðu aðýr aðýr merdivenleri inen yaþlý bir teyze geldi yanýmýza. Üzerine titreyerek büyük özenle olmasý gerektiði gibi yavaþ hareketlerle yerine oturttuk teyzemizi.

Þöyle bir soluklandý, sonra sahaya bakarak dua etti.

Gözlerini bir saniye olsun sahadan ayýrmadý. Dakikalar ilerliyor gol bir türlü gelmiyor yüzü asýlýyordu.

Soðukta bir taraftan kendini hissettirdikçe hissettiriyordu “teyze üþüyormusun?” diye sordum “yok torunum iyiyim” dedi gülerek. Sýkýntýlý anlar bitmek bilmiyordu sonunda gol geldi.

Gol olunca ilk önce kendimizi kaybettik sonra teyzemizi hatýrladýk. Torunu ile beraber onu ezdirmemek için teller ve oturaklar arasýnda yoðun mücadele verdik. Teyzem bize gülerek karþýlýk veriyor “olsun olsun” diyordu.

Maç uzatmalara gitti ama ayný kararlýlýk bitmedi. Gözler yine sahada bakýþlar hem son derece yumuþak hem de çelik !

Penaltýlara kalýyor maç “teyze dua et” dedik ama kime diyorsun duama karýþma gibilerinden okuduðu dua arasýnda kafasýný sallýyor. Trabzonsporumuzun attýðý penaltýlarda sevindiðini gördük ama Tolga’nýn kurtardýðý Kasýmpaþa penaltýlarýnda ne yaptýðýný göremedik. Çünkü yeni jenerasyon totem diye bir þey çýkarmýþtý. Ýkinci Kasýmpaþa penaltýsý atýlýrken sahaya arkamýzý döndük sonra üçüncüsünde de. Maç sonu sorsan kendimize pay biçtik.

Ama Yasin Öztekin son noktayý koydu. Geldi geldi “formamý kime atayým?” dedi dedi sen tut onca kiþi arasýnda benimle beraber 2 kiþinin ortasýna at o formayý. Ayný anda eller formada herkes birbirine “býrak” diyor. Sonra aradan gözüm teyzeye takýlýyor bir saniye içinde þimþek çakýyor “ sen ne yapýyorsun oðlum Metin habu teyze dururken senin ne haddine bu formayý istemek?” Teyzeyi gösteriyorum “býrakýn” diyorum herkes býrakýyor. Bir nevi kýdeme ve manaya çarpýlýyoruz.

Sonra formayý teyzeye veriyoruz. Yüzünde güller açýyor.

- Allah iþinuzu rast getursun.
    - Amin teyze
    - Allah gayursun sizi
    - Amin teyze
    - Çok dua ediyorum size
    - Saðol teyze
    - Torunum da burda babasý ölmüþ idi dedum yalavuz býrakmayayým benda geleyim onlan dedum. Benim adamýn bir silahi var idi ölene kadar taþýdýni, ama kimseye da ateþ etmedi. Bigun Trabzonspor maçý kazandý hep bitirdum mermilerini. Bazen torunlarým Ýstanbul’dan Trabzon’a da maça gidiyler. Seviyorum onlari. Sizi da seviyorum hepinizi da. Allah iþinuzi rast getursun Allah hepinizden razi olsun.
    - Senden de teyzem senden de...
    Torununa sarýlýr gibi bize de sarýldý ve aðýr adýmlarla çýkýþ kapýsýna yöneldi ve gözden kayboldu.

Ýþe bu ruhtur bizi ayakta tutan.

Cevat Ocak'ýn “Trabzonspor ona hayat verenlerin hayatýdýr” dediði gibi, Ali Ece'nin Trabzon'da futbol aþýðý nineler, bir gün Trabzonspor atkýsý örmezse, Türkiye'de Türk futbolu biter..."
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Ýskender YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Takýmýn en acil düzeltmesi gereken þey hücum organizasyonlarý. Ceza sahasýna girmeden gol atmaya çalýþýyoruz. Baský kuruyoruz, pas yapýyoruz eyvallah da hücumda çoðalamýyoruz. Bu sadece golcüyle aþýlabilecek gibi görünmüyor.
    Ben bu durumu geçen sene baþýndan beri sorguluyorum. Hatta yazdým birkaç kere de. Þenol Güneþ'in takýmý hangi hücum varyasyonlarýna yönlendirdiðine hiçbir akýl sýr erdiremiyorum. Karambol futbolu oynuyoruz diyeceðim ama o da yok çünkü karambol futbolu da bir þevkle ceza sahasý içinde ve çevresinde çoðalmakla mümkün. Zaten Þenol Güneþ'i günlük sonuçlar üzerine istifaya davet etmiyoruz, en azýndan ben öyle. Sistemsizlik, ruhsuzluk, baþýboþluk vesaire vesaire ..

Ayrýca arka sayfada paylaþýlan tribündeki teyzeyi görünce duygulanmamak ne mümkün. Teyzeme uzun ömürler diliyorum, Allah razý olsun ondan ve tüm Trabzonspor sevdalýsý büyüklerimizden.
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

Ogün' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ben Adrianýn golünden sonra bir baktým en alt sýraya kadar inmiþim baktým nenem herhalde sevincimi gördü ''ben dedim trabzon atacak diye'' dedi nenemim elini öptüm çýktým tekrardan yukarý
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti. KAZIM KOYUNCU

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Gerçekten hayret edilecek bir oyun anlayýþýmýz vardý dün,rakip ceza sahasý ile orta saha arasýnda biþiler yapmaya çalýþýyoruz da kale hiç aklýmýza gelmiyor,sanki rakip ceza sahasýna girmeye yeminliyiz yada orada mayýn döþeli dediler bizimkiler girmedi.Colman yarý baygýn,Yasin hiç biþi yapamýyor,taraftarýn dün akþam mest olduðu Alanzinho'ya ben isyan ettim,pýr pýr edip duruyor da icraatý neydi ben göremedim,70. dakkaya kadar izledim sonrasýna bakamadým o dakkaya kadar gol pasý vermedi,þut çekmedi,pozisyona girmedi,sahanýn 2.bölge adamý bunu yapmayacakta kim yapacak,yani senin de dediðin gibi sadece golcü olayý deðil sorun,nasýl halledilir bilmiyorum ama bu þekilde gitmez.Þaka gibiydi,Mustican'ýn sayýlmayan golü var baþka Ýsaksonu yere yatýrmayý býrak top gönderemedik.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Enes Ünal Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý Tunga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Efendim cümleten geçmiþ olsun. Türlü eziyet çeken taraftara da, içeriye girebilip takýmýmýzý destekleyene de, sahadaki futbolculara da.

Son sekize 2 takým birden sokmanýn haklý gururu bizim.

feneri bir daha Trabzon'a getirecek olmanýn keyfi de...

Ýçimden

bizim grubun Trabzonspor - Eskiþehir - Mersin - Antalya

ve bizim grubun da 1461 Trabzon - fener- Bursa - Sivas olacaðý geçiyor.
    dün gece okumuþtum bunu sabah kura çekiminde direk aklýma geldi : ) tebrikler valla
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Þampiyonluða...

Onur Recep Kývrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çýkýnca Sahaya

ALDENÝRO - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    46

Alýntý Ýlker Yazýcýoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýnþallah Canberkim.
    Þaka maka Adrian kral oldu valla.Adamýn anasýna bile sövüldü bu forumda geçen yýl
    demekki sövmek lazým.sýra henriqede...

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

http://e1212.hizliresim.com/14/g/gwhdj.jpg

Bu abimize tek kelimeyle helal olsun : ) saat 11 olmasýna ragmen, vadinin bitmesine ragmen ýsrarla mesajýný vermeye çalýþtý ))

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu maçta teknik eleþtiri niye garipseniyor anlam veremiyorum.
    Maç içinde de yazdým, kanattan akýnlar gerçekleþtirmeye çalýþýyoruz, beklerin önünde oynayan adamlarla hiçbir uyumu yok.
    Orta yapma fýrsatý geldiðinde de ceza sahasýna yapýlan ortalar ciddi anlamda kazma sapýndan çýkma.

Orta alana kadar topla rahatýz. Orta alandan rakip ceza sahasýna kadar kiþisel becerilerle girmeye çalýþýyoruz, alan, henrique, adrian, colman drippling ile adam geçip oraya yaklaþýyor.

Fakat onsekize yaklaþýp rakip savunma önümüze çýktýðý anda karanlýkta gözüne spot ýþýðý tutulmuþ tavþan gibi kilitleniyoruz. Rakip orta alanda topu aldýðýnda sahamýza 2-3 kiþi ile koþu yaptýðýnda savunmada týkanýyoruz. Tehlike veriyoruz.

Yani burada olumlu görmek istediðimiz þey nedir?

Bardaðýn tek dolu tarafý var, o da bizim meziyetimiz mi yoksa rakibin hediyesi mi ileride belli olacak olan topla bizim oynamamýz.
    Müsade etmeyen bir rakip çýktýðýnda Eskiþehir maçýndaki gibi elek olmaktan korkuyorum.
    Ýki hafta sonra gs maçý var. Topla inþaallah biz oynarýz. En azýndan bu alýþkanlýðýmýzý güçlü orta sahalara karþý devam ettiririz.

Lakin görünen ýþýk mýþýk yok. Ne ýþýðý Allah aþkýna. Faik'in dediði gibi, tünelin ucunda görünen ýþýk ezip geçmek üzere olan trenin ýþýðý olmasýn sakýn.
    þu analizi okuyan yok mu bu forumda, cidden þaþýrýyorum.
    Trabzonspor takýmý sahada rezil oluyor ama bunu kimse görmüyor.

Fatih'in yaptýðý analizin hepsi doðru ama bir de Þenol Güneþ denen ruh hastasý diktatör bunu bilerek görmezden geliyor. gs maçýnda yine geçen sezon gibi olacak, 4 tane yiyecen bu gidiþle
    Konu Sacit tarafýndan (14.12.2012 Saat 18:45 ) deðiþtirilmiþtir.

Mert' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý Sacit Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    þu analizi okuyan yok mu bu forumda, cidden þaþýrýyorum.
    Trabzonspor takýmý sahada rezil oluyor ama bunu kimse görmüyor.

Fatih'in yaptýðý analizin hepsi doðru ama bir de Þenol Güneþ denen ruh hastasý diktatör bunu bilerek görmezden geliyor. gs maçýnda yine geçen sezon gibi olacak, 4 tane yiyecen bu gidiþle
    Ýnsaný deli edende bu zaten , bizim gördüðümüzü takýmýn teknik direktörü nasýl görmez veya görmüyor..

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý Trabzonspor[TS] Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýnsaný deli edende bu zaten , bizim gördüðümüzü takýmýn teknik direktörü nasýl görmez veya görmüyor..
    Görmüyor deðil, bilerek görmezden geliyor çünkü inatçý bir insan.
    Yanlýþ olduðunu bilse de yine ayný hatayý bilerek yapýyor. inadýna yapýyor

Videoton maçýndan sonra elenmenin bahanesini taraftarda bulan bir insandan ne beklersiniz ki ?

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Sezonun yarýsý bitti sahada oynanan futbolda bir adým ilerleme olmadý.Ligde kalma mücadelesi veren takýmlarýn ortaya koyduðu performansla oynuyoruz.Bu kadronun bu kadar kötü futbol oynamasýnýn bir sebebi olmalý.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Hüseyin Baþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý Yunus Emre SEYHAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    http://e1212.hizliresim.com/14/g/gwhdj.jpg

Bu abimize tek kelimeyle helal olsun : ) saat 11 olmasýna ragmen, vadinin bitmesine ragmen ýsrarla mesajýný vermeye çalýþtý ))
    o deðilde haným ýn yanýna kalp koymasýda ayrý bir incelik olmuþ

gabriel omar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kupa maçlarýndaki futbol çokta önemli deðil ,turu geç yeter.Önemli olan hýrs ve mücadeleydi onuda yeterince gördük diye düþünüyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    62

Alýntý Ertan 51 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

O deðil de kendime bir yuh diyorum
    Halit M. MOLLASALÝHOÐLU ile Mollasalihoðlu'nun farklý farklý kiþiler olduðunu yeni fark ettim,halbuki 120 yýldýr BMN deyim.Üstte bakýyorum kendi yazdýðýna alýntý yapmýþ bi daha yazmýþ derken baktýydým 2 ayrý kiþi
    Mollalar yazdýmý severek beðenerek okurum da farklý olduðunu bilmem,
    vay bana
    Üstadým , biz bunu "nüfus kaðýdýnýn eskimesi" olarak tanýmlýyoruz.

Baþta biraz zor gelse de, zamanla alýþýrsýnýz .

.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Tribünden resim mesim yok mu ?
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

ph=61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    36

Bu da benden olsun maç sonu videosu : http://youtu.be/xI3StjZ7t58
    Video'nun bi yerinde yanýmdaki bir abinin Halil'e serzeniþi varki çok içten
    perdere la trebisonda
    @miractopal

TunahaN Saðýr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Alýntý ph=61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu da benden olsun maç sonu videosu : http://youtu.be/xI3StjZ7t58
    Video'nun bi yerinde yanýmdaki bir abinin Halil'e serzeniþi varki çok içten
    bu halile sevgisini gösteren çocuk da benim arkadaþým he yanýmdaydý
    Bir gün Herkez Trabzonspor'lu olmasýn býrakýnda o þeref sadece bizde kalsýn..!!

Erdal DÝLEK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

görüntüyü izlerken aklýma geldi 3 lü cekerken 3 ü saydýktan sonra lay lay yerine bize heryer trabzon diye devam etsek bize özgü birþey olur, öyle geliverdi iþte. . .
    BÝZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo MavÝ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)