Sayfa 88 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci ... 38 78 86 87 88 89 90 SonuncuSonuncu
Toplam 2248 adet sonuctan sayfa basi 2,176 ile 2,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Penaltýlarla 3-5 ! ZTK 5. Tur Karþýlaþmasý | Kasýmpaþa 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

katre-i.matem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

merak ettim tv den izleyenlere göre taraftar nasýldý ?
    ...6 Aralýk 2015...

Takvim yapraklarýnda "Trabzonspor'un Hacýosmanoðlu Ýþgalinden Kurtuluþ Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

Ýsmail52 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

Final kesin oynarýz topac fevebahceyele

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

*88.dak.gol gelmesi turu getirdi.

*yoksa baþ sorumlu þenol hoca olurdu..

*bencilliðini çok geliþtiren olcan olurdu

*ilk çýkmasý gerken kiþi yasin olurdu.

*þenol hoca zokoro ve colmano çýkardý

*bu durumda halilin yerine sapara girmeliydi

*alanzinyo formsuz olsada her maçta direk oynamalý

*colmanýn bu takýmdan gitmesi gerekiyor,eski colman deðil

*kesinlikle colman bilerek,isteyerek isteksiz oynuyor

*emersona çok kýzýyorum kaný gibi

*ferhat ve cehc'ten bir artýsý olmadýðýný düþünüyorum.

*devre arasý iyi bir golcü þart

*gol sorununu janko,henrigue,halil veya emre ile çözemeyiz.

*bu takýma nobre gibi netaci gibi golcüler lazým

*gitmesi gereken çok oyuncu var

*bunlarý takasta kullanaral direk oynayacak oyuncular alýnmalý(serdar,nobre,aykut,necati,alper,hurþit,do ka,ozan ipek,serdar aziz,batalla...)yurt dýþýna çýkýlmasýna gerek yok

*belediye maçý çok önemli ,yorgunluða sýðýnmadan akýllý bir taktikle belediye geçilmeli

*webo'ya önlem alýnmalý

*bu takýmýn kapanacaðýný düþünmüyorum

*volkanýn direk oynamasý iyi olur kanýsýndayým,

*genel olarak takýmýn son maçlarda daha iyi oynadýðýný düþünüyorum.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yarý yarýya yapabilirdi bence....

böylelikle hem kendi seyircisini küstürmezdi hemde güzel bir hasýlat elde edebilirdi.....

10-15 yýl öncesine kadar Ýstanbul takýmlarý böyle yapýyorlardý.....
    Faik bir de ters açýdan bak olaya.Bizim yönetim sahamýzdaki maçta stadýn yarýsýný rakibe veriyor.Tepkileri hayal bile edemiyorum

Gizadam34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý UÐUR DURTAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

*bunlarý takasta kullanaral direk oynayacak oyuncular alýnmalý(serdar,nobre,aykut,necati,alper,hurþit,do ka,ozan ipek,serdar aziz,batalla...)yurt dýþýna çýkýlmasýna gerek yok

*belediye maçý çok önemli ,yorgunluða sýðýnmadan akýllý bir taktikle belediye geçilmeli

*webo'ya önlem alýnmalý

bence asýl böyle düþünen taraftarlar gitmeli.. o gitmeli bu rezalet o karý gibi bu bitik.. bunun sonu yok.. yýkýcý taraftarla süreklilik olmaz. colman saklanarak oynamýyor. maç eksiði var nerdeyse 1 yýl oynamadý adam. ve kötü olduðu halde toptan saklanmadan sorumluluk almaya çalýþarak oynuyor. türkiyenin hala bana göre en iyi orta sahasý ve kendini bulacaktýr. maçlarý at gözlüðüyle ve önyargýyla izleyip Þenol hocaya sallamayý býrakýn. normal þartlarda bu deðiþiklikleri yapmazdý. riske girmek zorundaydý ve girdi.

iso_4939 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Alýntý Ýsmail52 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Final kesin oynarýz topac fevebahceyele
    %10 ýhtýmalle belki...

beným dusuncem antalya_sýkebahce fýnal oynar..

2010_2011 süperlig þampiyonu TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Dün akþam Trabzonspor tribünlerinde yine özel bir ana þahit olduk. Trabzonspor formalý iki gencin kollarýndan tuttuðu aðýr aðýr merdivenleri inen yaþlý bir teyze geldi yanýmýza. Üzerine titreyerek büyük özenle olmasý gerektiði gibi yavaþ hareketlerle yerine oturttuk teyzemizi.

Þöyle bir soluklandý, sonra sahaya bakarak dua etti.

Gözlerini bir saniye olsun sahadan ayýrmadý. Dakikalar ilerliyor gol bir türlü gelmiyor yüzü asýlýyordu.

Soðukta bir taraftan kendini hissettirdikçe hissettiriyordu “teyze üþüyormusun?” diye sordum “yok torunum iyiyim” dedi gülerek. Sýkýntýlý anlar bitmek bilmiyordu sonunda gol geldi.

Gol olunca ilk önce kendimizi kaybettik sonra teyzemizi hatýrladýk. Torunu ile beraber onu ezdirmemek için teller ve oturaklar arasýnda yoðun mücadele verdik. Teyzem bize gülerek karþýlýk veriyor “olsun olsun” diyordu.

Maç uzatmalara gitti ama ayný kararlýlýk bitmedi. Gözler yine sahada bakýþlar hem son derece yumuþak hem de çelik !

Penaltýlara kalýyor maç “teyze dua et” dedik ama kime diyorsun duama karýþma gibilerinden okuduðu dua arasýnda kafasýný sallýyor. Trabzonsporumuzun attýðý penaltýlarda sevindiðini gördük ama Tolga’nýn kurtardýðý Kasýmpaþa penaltýlarýnda ne yaptýðýný göremedik. Çünkü yeni jenerasyon totem diye bir þey çýkarmýþtý. Ýkinci Kasýmpaþa penaltýsý atýlýrken sahaya arkamýzý döndük sonra üçüncüsünde de. Maç sonu sorsan kendimize pay biçtik.

Ama Yasin Öztekin son noktayý koydu. Geldi geldi “formamý kime atayým?” dedi dedi sen tut onca kiþi arasýnda benimle beraber 2 kiþinin ortasýna at o formayý. Ayný anda eller formada herkes birbirine “býrak” diyor. Sonra aradan gözüm teyzeye takýlýyor bir saniye içinde þimþek çakýyor “ sen ne yapýyorsun oðlum Metin habu teyze dururken senin ne haddine bu formayý istemek?” Teyzeyi gösteriyorum “býrakýn” diyorum herkes býrakýyor. Bir nevi kýdeme ve manaya çarpýlýyoruz.

Sonra formayý teyzeye veriyoruz. Yüzünde güller açýyor.

- Allah iþinuzu rast getursun.
    - Amin teyze
    - Allah gayursun sizi
    - Amin teyze
    - Çok dua ediyorum size
    - Saðol teyze
    - Torunum da burda babasý ölmüþ idi dedum yalavuz býrakmayayým benda geleyim onlan dedum. Benim adamýn bir silahi var idi ölene kadar taþýdýni, ama kimseye da ateþ etmedi. Bigun Trabzonspor maçý kazandý hep bitirdum mermilerini. Bazen torunlarým Ýstanbul’dan Trabzon’a da maça gidiyler. Seviyorum onlari. Sizi da seviyorum hepinizi da. Allah iþinuzi rast getursun Allah hepinizden razi olsun.
    - Senden de teyzem senden de...
    Torununa sarýlýr gibi bize de sarýldý ve aðýr adýmlarla çýkýþ kapýsýna yöneldi ve gözden kayboldu.

Ýþe bu ruhtur bizi ayakta tutan.

Cevat Ocak'ýn “Trabzonspor ona hayat verenlerin hayatýdýr” dediði gibi, Ali Ece'nin Trabzon'da futbol aþýðý nineler, bir gün Trabzonspor atkýsý örmezse, Türkiye'de Türk futbolu biter..." dediði gibi...
    Konu Külünkoðlu tarafýndan (15.12.2012 Saat 10:11 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hamdolsun bu teyzemizi üzmedik en azýndan.....

ellerinden öpüyorum teyzeciðim....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ninem çok özeldi, çok güzeldi. Allah ondan da dualarýndan da razý olsun...
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    [SIZE=3]Dün akþam Trabzonspor tribünlerinde yine özel bir ana þahit olduk. Trabzonspor formalý iki gencin kollarýndan tuttuðu aðýr aðýr merdivenleri inen yaþlý bir teyze geldi yanýmýza. Üzerine titreyerek büyük özenle olmasý gerektiði gibi yavaþ hareketlerle yerine oturttuk teyzemizi.

Gözlerini bir saniye olsun sahadan ayýrmadý. Dakikalar ilerliyor gol bir türlü gelmiyor yüzü asýlýyordu.

Soðukta bir taraftan kendini hissettirdikçe hissettiriyordu “teyze üþüyormusun?” diye sordum “yok torunum iyiyim” dedi gülerek. Sýkýntýlý anlar bitmek bilmiyordu sonunda gol geldi.

Gol olunca ilk önce kendimizi kaybettik sonra teyzemizi hatýrladýk. Torunu ile beraber onu ezdirmemek için teller ve oturaklar arasýnda yoðun mücadele verdik. Teyzem bize gülerek karþýlýk veriyor “olsun olsun” diyordu.

Maç uzatmalara gitti ama ayný kararlýlýk bitmedi. Gözler yine sahada bakýþlar hem son derece yumuþak hem de çelik !

Penaltýlara kalýyor maç “teyze dua et” dedik ama kime diyorsun duama karýþma gibilerinden okuduðu dua arasýnda kafasýný sallýyor. Trabzonsporumuzun attýðý penaltýlarda sevindiðini gördük ama Tolga’nýn kurtardýðý Kasýmpaþa penaltýlarýnda ne yaptýðýný göremedik. Çünkü yeni jenerasyon totem diye bir þey çýkarmýþtý. Ýkinci Kasýmpaþa penaltýsý atýlýrken sahaya arkamýzý döndük sonra üçüncüsünde de. Maç sonu sorsan kendimize pay biçtik.

Ama Yasin Öztekin son noktayý koydu. Geldi geldi “formamý kime atayým?” dedi dedi sen tut onca kiþi arasýnda benimle beraber 2 kiþinin ortasýna at o formayý. Ayný anda eller formada herkes birbirine “býrak” diyor. Sonra aradan gözüm teyzeye takýlýyor bir saniye içinde þimþek çakýyor “ sen ne yapýyorsun oðlum Metin habu teyze dururken senin ne haddine bu formayý istemek?” Teyzeyi gösteriyorum “býrakýn” diyorum herkes býrakýyor. Bir nevi kýdeme ve manaya çarpýlýyoruz.

- Amin teyze
    - Allah gayursun sizi
    - Amin teyze
    - Çok dua ediyorum size
    - Saðol teyze
    - Torunum da burda babasý ölmüþ idi dedum yalavuz býrakmayayým benda geleyim onlan dedum. Benim adamýn bir silahi var idi ölene kadar taþýdýni, ama kimseye da ateþ etmedi. Bigun Trabzonspor maçý kazandý hep bitirdum mermilerini. Bazen torunlarým Ýstanbul’dan Trabzon’a da maça gidiyler. Seviyorum onlari. Sizi da seviyorum hepinizi da. Allah iþinuzi rast getursun Allah hepinizden razi olsun.
    Torununa sarýlýr gibi bize de sarýldý ve aðýr adýmlarla çýkýþ kapýsýna yöneldi ve gözden kayboldu.

Cevat Ocak'ýn “Trabzonspor ona hayat verenlerin hayatýdýr” dediði gibi, Ali Ece'nin Trabzon'da futbol aþýðý nineler, bir gün Trabzonspor atkýsý örmezse, Türkiye'de Türk futbolu biter..."
    Ýnsan duygulanýyor gözleri doluyor valla
    Þefim harikasýnýz,siz de teyzem de eksik olmayýn.
    Seviyorum camiamý.
    Konu Yiðit Gayretli tarafýndan (14.12.2012 Saat 13:15 ) deðiþtirilmiþtir.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Takýmýn en acil düzeltmesi gereken þey hücum organizasyonlarý. Ceza sahasýna girmeden gol atmaya çalýþýyoruz. Baský kuruyoruz, pas yapýyoruz eyvallah da hücumda çoðalamýyoruz. Bu sadece golcüyle aþýlabilecek gibi görünmüyor.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Alper Calik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

Metin,

Ne güzel bir olaya þahit olmuþsun, Allah ýn sevgili kuluymuþsun.
    Ýyi ki varsýn TRABZONSPOR

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Teyzemizi bir nebze de olsun evine mutlu yolladý ya takým buna da þükür. O soðukta kalkmýþ gelmiþ.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Alper Calik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

Maçla Ýlgili:

ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN ALAN
    GIRAY GIRAY GIRAY GIRAY GIRAY GIRAY GIRAY GIRAY GIRAY GIRAY GIRAY GIRAY GIRAY GIRAY GIRAY GIRAY GIRAY GIRAY GIRAY GIRAY GIRAY GIRAY GIRAY GIRAY GIRAY GIRAY GIRAY GIRAY GIRAY GIRAY
    ADRIAN ADRIAN ADRIAN ADRIAN ADRIAN ADRIAN ADRIAN ADRIAN ADRIAN ADRIAN ADRIAN ADRIAN ADRIAN ADRIAN ADRIAN ADRIAN ADRIAN ADRIAN ADRIAN ADRIAN ADRIAN ADRIAN ADRIAN ADRIAN ADRIAN
    TOLGA TOLGA TOLGA TOLGA TOLGA TOLGA TOLGA TOLGA TOLGA TOLGA TOLGA TOLGA TOLGA TOLGA TOLGA TOLGA TOLGA TOLGA TOLGA TOLGA TOLGA TOLGA TOLGA TOLGA TOLGA TOLGA TOLGA

veee

HALÝL YAZICIOÐLU HALÝL YAZICIOÐLU HALÝL YAZICIOÐLU HALÝL YAZICIOÐLU HALÝL YAZICIOÐLU HALÝL YAZICIOÐLU HALÝL YAZICIOÐLU HALÝL YAZICIOÐLU HALÝL YAZICIOÐLU HALÝL YAZICIOÐLU

diyorum

Allah tüm takýmdan razý olsun. Çok zor oldu ama þükür baþardýk.
    Ýyi ki varsýn TRABZONSPOR

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý Gurpas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Takým iyi pab yaptý kasýmpaþayaý kendi sahasýna hapsetti buraya kadar iyi ama

Dikkatim çeken topu sürekli kanatlara taþýma arzumuz idi
    iþin garip tarafý ise rakip ceza sahasý ortalarýnda hiç bir futbolcumuzun olmayýþý idi.

Hücum giriþimlerimizide bazý eksikler var rakip ceza sahasý ortalarýnda özellikle çoðalamýyoruz en büyük sorun bu bence.
    Iste burda teknik direktörü farki var bence... Janko ceza alani futbolcusu.. Ona bol bol orta keseceksin cogunu kazanir..

Ama senol günes nasil oynatiyor? janko oynadi mi hep ortadan oyun kurariz bir orta atmayiz.. Ama janko olmadi mi bol bol orta atariz..

Sent from my iPhone using Tapatalk
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Þu maçta teknik eleþtiri niye garipseniyor anlam veremiyorum.
    Maç içinde de yazdým, kanattan akýnlar gerçekleþtirmeye çalýþýyoruz, beklerin önünde oynayan adamlarla hiçbir uyumu yok.
    Orta yapma fýrsatý geldiðinde de ceza sahasýna yapýlan ortalar ciddi anlamda kazma sapýndan çýkma.

Orta alana kadar topla rahatýz. Orta alandan rakip ceza sahasýna kadar kiþisel becerilerle girmeye çalýþýyoruz, alan, henrique, adrian, colman drippling ile adam geçip oraya yaklaþýyor.

Fakat onsekize yaklaþýp rakip savunma önümüze çýktýðý anda karanlýkta gözüne spot ýþýðý tutulmuþ tavþan gibi kilitleniyoruz. Rakip orta alanda topu aldýðýnda sahamýza 2-3 kiþi ile koþu yaptýðýnda savunmada týkanýyoruz. Tehlike veriyoruz.

Yani burada olumlu görmek istediðimiz þey nedir?

Bardaðýn tek dolu tarafý var, o da bizim meziyetimiz mi yoksa rakibin hediyesi mi ileride belli olacak olan topla bizim oynamamýz.
    Müsade etmeyen bir rakip çýktýðýnda Eskiþehir maçýndaki gibi elek olmaktan korkuyorum.
    Ýki hafta sonra gs maçý var. Topla inþaallah biz oynarýz. En azýndan bu alýþkanlýðýmýzý güçlü orta sahalara karþý devam ettiririz.

Lakin görünen ýþýk mýþýk yok. Ne ýþýðý Allah aþkýna. Faik'in dediði gibi, tünelin ucunda görünen ýþýk ezip geçmek üzere olan trenin ýþýðý olmasýn sakýn.

Murat Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Þenol Güneþ, son birkaç haftadýr oyuncu ve kadro seçimlerinde ciddi hatalar yapýyor. Santraforsuz maça çýkma durumunun herhangi bir mantýklý açýklamasý olamaz. Üstelik tek maçlý eleminasyon sistemiyle oynanan maçlarda. Genel olarak oyuna hükmeden taraf olan, iyi top çeviren, pozisyon bulamama sýkýntýsýna raðmen istekli oynayan futbolcularýmýz mehmet fatih yavuzunda dediði gibi güçlü ortasahalara karþý neyapacaðýmýz meçhul bu futbolcu ve sistem le.Resmen santraforsuz oynuyoruz elimizde santafor oynayacak Emre Vittek gibi futbolcular varken sen Açýk kanat oyuncusu rolundeki çakma forvet henrique nin yedeði defansif özellikli forvet oyuncusu halili al yedeðe ...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu maçta teknik eleþtiri niye garipseniyor anlam veremiyorum.
    Maç içinde de yazdým, kanattan akýnlar gerçekleþtirmeye çalýþýyoruz, beklerin önünde oynayan adamlarla hiçbir uyumu yok.
    Orta yapma fýrsatý geldiðinde de ceza sahasýna yapýlan ortalar ciddi anlamda kazma sapýndan çýkma.

Orta alana kadar topla rahatýz. Orta alandan rakip ceza sahasýna kadar kiþisel becerilerle girmeye çalýþýyoruz, alan, henrique, adrian, colman drippling ile adam geçip oraya yaklaþýyor.

Fakat onsekize yaklaþýp rakip savunma önümüze çýktýðý anda karanlýkta gözüne spot ýþýðý tutulmuþ tavþan gibi kilitleniyoruz. Rakip orta alanda topu aldýðýnda sahamýza 2-3 kiþi ile koþu yaptýðýnda savunmada týkanýyoruz. Tehlike veriyoruz.

Yani burada olumlu görmek istediðimiz þey nedir?

Bardaðýn tek dolu tarafý var, o da bizim meziyetimiz mi yoksa rakibin hediyesi mi ileride belli olacak olan topla bizim oynamamýz.
    Müsade etmeyen bir rakip çýktýðýnda Eskiþehir maçýndaki gibi elek olmaktan korkuyorum.
    Ýki hafta sonra gs maçý var. Topla inþaallah biz oynarýz. En azýndan bu alýþkanlýðýmýzý güçlü orta sahalara karþý devam ettiririz.

Lakin görünen ýþýk mýþýk yok. Ne ýþýðý Allah aþkýna. Faik'in dediði gibi, tünelin ucunda görünen ýþýk ezip geçmek üzere olan trenin ýþýðý olmasýn sakýn.
    Herkes yendik diye top bizdeymiþ gibi göründü diye baþarýlý olduðumuzu sanýyor.....

Ya da direkt olarak skora baktýðýmýzda yendik baþarýlý olduk diye görünüyor....

Ancak :

-ilk yarý boyunca rakibe karþý tek pozisyonumuz sayýlmayan golümüz....

-Maçýn genelinde ise kaleyi bulan sadece 6 þutumuz var ve 3 tane net gol pozisyonumuz var....

Topla oynama oraný %67 iken rakip kalede sadece 3 tehlikeli pozisyon yaratabiliyorsanýz burada büyük bir sorun var demektir....

Akþam 6 tane forvet ve orta saha ile artý Mustafa Yumlu ile 7 kiþi ile bastýrýyormuþ gibi görünürken pozisyon bulamamak ilerki maçlar için hiçte olumlu mesaj vermedi doðrusu.....

Birde Þenol Güneþin Emre Güral konusundaki anlamsýz inadýný anlayabilmiþ deðilim...

Yani oyuncumuza sahip çýkmasý için Yusuf gibi Gsyi yenmesi ya da Bursanýn Ona talip olmasýnýmý bekliyor anlamýyorum.....

Sonuç olarak ligin yarýsýna geldik ne oyun felsefemiz var ne de ideal kadromuz....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALÝHOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Smile Muazzam bir aný

Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dün akþam Trabzonspor tribünlerinde yine özel bir ana þahit olduk. Trabzonspor formalý iki gencin kollarýndan tuttuðu aðýr aðýr merdivenleri inen yaþlý bir teyze geldi yanýmýza. Üzerine titreyerek büyük özenle olmasý gerektiði gibi yavaþ hareketlerle yerine oturttuk teyzemizi.

- Amin teyze
    - Allah gayursun sizi
    - Amin teyze
    - Çok dua ediyorum size
    - Saðol teyze

Cevat Ocak'ýn “Trabzonspor ona hayat verenlerin hayatýdýr” dediði gibi, Ali Ece'nin Trabzon'da futbol aþýðý nineler, bir gün Trabzonspor atkýsý örmezse, Türkiye'de Türk futbolu biter..."
    Teyze kaybettiði oðlunun yerine sevdi bizi;
    Allah sabrýný versin; torunlarýna onu, onu torunlarýna baðýþlasýn...
    Benim adýma maçýn çok önüne geçen bir aný oldu.
    Trabzonspor sevdasý iþte böyle bir þey...
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasýnda baþlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Halit M. MOLLASALÝHOÐLU Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Teyze kaybettiði oðlunun yerine sevdi bizi;
    Allah sabrýný versin; torunlarýna onu, onu torunlarýna baðýþlasýn...
    Benim adýma maçýn çok önüne geçen bir aný oldu.
    Trabzonspor sevdasý iþte böyle bir þey...
    Teyze'nin "isterseniz vereyim formayý size" demesini atlamýþsýnýz. Öyle de büyük yürekli..
    BordoMavi.Net Forum Kurallarýna aykýrý bir mesaj veya kullanýcý gördüðünüzde, Kullanýcý Panelinde bulunan sekmesine týklayarak ilgili mesajý raporlamanýzý sizlerden rica ederiz.

ahamitokutan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

tur geçilmiþ sevinç var anlarým da takým kesinlikle berbat bir durumda...
    from BOGAZIÇI

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALÝHOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Mollasalihoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Teyze'nin "isterseniz vereyim formayý size" demesini atlamýþsýnýz. Öyle de büyük yürekli..
    Evet; formayý kaparken yaþadýðýmýz mücadeleyi gördüðü için bize þefkatle "isterseniz vereyim formayý size" dedi; ayrýlmadan hemen önce...

Hesapsýz, içten, candan yurdumun kadýný iþte...
    Allah saðlýðýný sýhhatini korusun, kollasýn..
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasýnda baþlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

SeRHaD - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

görüyorum ki dýþarda bize yapýlan komployu pek önemseyen yok,bence bu maç kritik edilmemeli taraftara yapýlan ayýp varken hala þöyle oynasaydýk böyle oynasaydýk diye konuþuluyor,biz yukardan bakýyorduk maça yoldan,oradan bile baktýrmadýlar taksime kadar peþimizden geldiler,arabalarý üzerimize sürdüler,dýþarda kalanlar bilir ancak neler yaptýklarýna u polise "TÜRK" polisi demem artýk,polis artýk benim için özel güvenlik gibi bir þeydir.Asla bir polise güvenmem artýk,iþimi de yaptýrmam,kendim çözerim.

yavuzbaha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    47

Alýntý UÐUR DURTAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

*webo'ya önlem alýnmalý

tesbitlerine katýlýyorum
    .....

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Alýntý Mollasalihoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Alýntý Halit M. MOLLASALÝHOÐLU Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Evet; formayý kaparken yaþadýðýmýz mücadeleyi gördüðü için bize þefkatle "isterseniz vereyim formayý size" dedi; ayrýlmadan hemen önce...

Hesapsýz, içten, candan yurdumun kadýný iþte...
    Allah saðlýðýný sýhhatini korusun, kollasýn..
    O deðil de kendime bir yuh diyorum
    Halit M. MOLLASALÝHOÐLU ile Mollasalihoðlu'nun farklý farklý kiþiler olduðunu yeni fark ettim,halbuki 120 yýldýr BMN deyim.Üstte bakýyorum kendi yazdýðýna alýntý yapmýþ bi daha yazmýþ derken baktýydým 2 ayrý kiþi
    Mollalar yazdýmý severek beðenerek okurum da farklý olduðunu bilmem,
    vay bana
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)