Sayfa 87 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci ... 37 77 85 86 87 88 89 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2248 adet sonuctan sayfa basi 2,151 ile 2,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Penaltýlarla 3-5 ! ZTK 5. Tur Karþýlaþmasý | Kasýmpaþa 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Alican Altunbaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    37

Maçýn baþýnda E bloktan bilet aldýðýmýz için Kasýmpaþalýlarýn içinde oturuyorduk.Küfür kýyamet kendimizi zor tuttuk.Daha sonra bizim taraftarlarýn olduðu kýsmýn kapýsýnda bir grubun toplandýðýný gördüm.Oraya yöneldim.Sanýrým komiserlerden biri maç baþlamasýna yakýn içeri alacaklarýný söyledi. Bizde o tarafa yöneldik.Bizim taraftarý içeri almamalarýnýn nedeni bize ayrýlan bölümde yer olmamasý ve E Blokta Kasýmpaþa taraftar grubunun olmasýndan dolayý oraya bizi almadýlar.Dolayýsýyla stada biraz geç gelen taraftarlar içeri alýnmadý.Burda resmen güvenlik güçlerinin ve iki takýmlarýn yönetimlerinin suçu var.Taraftarýn Kasýmpaþa tarafýndan bilet aldýðýný bildikleri halde hiç bir önlem almadýlar ve taraftarýn telef olmasýna göz yumdular.Yazýklar olsun.Yönetim bunun hesabýný vermeli.Güvenlik güçleri bunun hesabýný vermeli.Biz sadece þanslýydýk içeri girebildiðimiz için diðer arkadaþlara çok geçmiþ olsun.Bu olay maçýn önüne geçmiþtir bence.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Bu olaylarýn sorumlusu kasýmpaþa yönetimidir.

Her sene bu yaþanýyor...

Trabzonspor taraftarýnýn maça ilgi göstereceðini,ayrýlan tribünün yetersiz olduðunu ve buradan bilet bulamayanlarý kasýmpaþa tarafýndan bilet alacaðýný bildikleri halde fazla yer ayýrmýyorlar.

Hatta maç öncesi uyarý gelmiþ kasýmpaþa tarafýndan bilet alanlarýn forma ile gelmemeleri konusunda hatta resmi site bunu yayýnladý.

E o zaman beceriksizler kendi tribününüz dahi olsa, az bilet verseniz bile Trabzonspor taraftarýnýn maça geleceðini biliyorsanýz kendi bomboþ tribününüzün bir kýsmýný Trabzonspor'a ayýrmýyorsunuz sonra da olaylara sebep oluyorsunuz
    ÖNCE TRABZONSPOR DÝYECEKSÝN…ENDÜSTRÝYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DÝREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBÝMÝZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOÐLU

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

@winner
    doðru Trabzonspor taraftarýnýn ayrýlan yere sýðmayacaðý biletlerin yetersiz kalacaðýný kasýmpaþa cepheside biliyor.
    ama söylediðin gibi bilet ayýrma gibi bir mecburiyetleri yok açýkcasý.
    ha ayýrýrlarsa bu iyi niyetlerindendir. ama mecburlarmýþ gibi düþünmemelisin.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Alýntý Burçak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @winner
    doðru Trabzonspor taraftarýnýn ayrýlan yere sýðmayacaðý biletlerin yetersiz kalacaðýný kasýmpaþa cepheside biliyor.
    ama söylediðin gibi bilet ayýrma gibi bir mecburiyetleri yok açýkcasý.
    ha ayýrýrlarsa bu iyi niyetlerindendir. ama mecburlarmýþ gibi düþünmemelisin.
    Mecburiyet elbette yok ama eðer biliyorsan Trabzonspor taraftarý kendi tribününden bilet bulmazsa bizim tribünümüze mutlaka giriyor o zaman bile bile iki tarafý niye karþý karþýya getireyim?

Kendi tarafýnýn bileti bitse bile ne pahasýna olrsa olsun stada giren bir taraftardan bahsediyoruz, bunu kendileri de biliyor hatta forma ile gelmeyin uyarýsý yapýyor hayýr bu inat niye...

Zaten deplasman yasaklarý yüzünden Ýstanbul taraftarý sadece 1-2 maça gidebilme imkanýna sahip, o maçlara da ilgi oluyor bunu da tüm ülke biliyor biraz da anlayýþ gösterecekler...

Her sene ayný hata yapýlmaz ki...

iso_4939 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

k.pasa takým olduda seyýrcýsý olay cýkardtýyor oylemý..

2010_2011 süperlig þampiyonu TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý winner Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Her sene bu yaþanýyor...

Trabzonspor taraftarýnýn maça ilgi göstereceðini,ayrýlan tribünün yetersiz olduðunu ve buradan bilet bulamayanlarý kasýmpaþa tarafýndan bilet alacaðýný bildikleri halde fazla yer ayýrmýyorlar.

Hatta maç öncesi uyarý gelmiþ kasýmpaþa tarafýndan bilet alanlarýn forma ile gelmemeleri konusunda hatta resmi site bunu yayýnladý.

E o zaman beceriksizler kendi tribününüz dahi olsa, az bilet verseniz bile Trabzonspor taraftarýnýn maça geleceðini biliyorsanýz kendi bomboþ tribününüzün bir kýsmýný Trabzonspor'a ayýrmýyorsunuz sonra da olaylara sebep oluyorsunuz
    Ýstanbul Bb bu konuda çok akýllý mesela.....

Düþünün Ýstanbul BB maçýna 40 bin seyirci gelse 40 tl den 1.600.000 tl yaparki böyle bir rakamý Gsnin þampiyonlar ligi maçlarýnda bile kazanabildiðini zannetmiyorum....

kendileri bilirler valla.....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Samsun
    Yaþ
    37

Her sene bu yaþanýyor...

Abi tamamda adamlarýn bize tribün ayýrmak gibi bir zorunluluðu yok.Burda devreye girmesi gereken bizim yönetimdir.Asýl onlar bunu bildiði halde neden sadece taraftara göstermelik bir uyarý yayýnladýlar.Neden Kasýmpaþa ile bu konuda konuþmadýlar.ALLAH aþkýna yönetim taraftarý önemsememiþtir.Bu resmen ortada.Sonrada Tvlerde taraftar 70.000 kiþi gelsin herkes büyüklüðümüzü görsün diyor.

farozlufatih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    55

Akþam oyun anlayýþýmýz biraz akýllýca olsaydý 120 dakikaya gerek kalmazdý....

Habire kanatlardan zorlamak yerine göbekten deneseydik çok rahat 3-4 olurdu maç...

Kadýköyde þikeçileri taþlýyorlar ahlaksýz aykut çýkýp ortalýðý ayaða kaldýrýyor. Bizden kimse akþamki taþlamalara ses çýkarmýyor...

Bumudur mücadele bu þerefsizlerle o akþamki þerefsizlerin hepsi þikebahçeli deðilse ben birþey bilmiyorum...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Alýntý Alican Altunbaþ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abi tamamda adamlarýn bize tribün ayýrmak gibi bir zorunluluðu yok.Burda devreye girmesi gereken bizim yönetimdir.Asýl onlar bunu bildiði halde neden sadece taraftara göstermelik bir uyarý yayýnladýlar.Neden Kasýmpaþa ile bu konuda konuþmadýlar.ALLAH aþkýna yönetim taraftarý önemsememiþtir.Bu resmen ortada.Sonrada Tvlerde taraftar 70.000 kiþi gelsin herkes büyüklüðümüzü görsün diyor.
    O uyarýyý emniyet yaptý kulüpte yayýnladý.

Tabii eðer yönetim bu konuda giriþimde bulunmamýþsa hatadýr ama kasýmpaþa kabul etmemiþte olabilir.Bilmiyorum.

Ama ev sahibi olarak sorumluluk senin,sýkýntý çýkacaðýndan da eminsen biraz öngörülü ol basitçe iþi çöz.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr isyan6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

senol gunese raðmen turu atladýk ama beným yureðým artýk ezýyetlerý kaldrýmýyor nereye akdar bu anlayýsla ben býlýrýmcý oyun anlayýsý ve ýnatla..dunku olaylara gelýnce arkadas býz trabzondan gelemedýk maca býlet yok dýye baktým herkes 3er 5 er býlet alýyor e blokdan kasýmpasa tarafýndan gýrebýlcekmýsýnýz dedým gýrerýz dedýler ama býz cesaret edýp gelemedýk býlet yok dýye ýyýkýde gelmemýsýz yoksa hem ýslancakdýk hem macý ýzleyemeyecektýk..polýsýn orantýsýz gucu ve yaptýklarý ne olursa olsun kabul edýlemez o ýsýn býr yonu ama e blokdan býlet alan arkadaslarýda anlayamýyorum adam kasýmpasa tarafýna koyarmý sýzý býrazcýk mantýklý olun daha once dýðer deplasmanlardan tecrubelý olduðum ýcýn býlýyorum rakýbýn tek býr taraftarý býle olsa alýnmaz o trubune rakýp taraftar..sadece sessýz sedasýz formasýz atkýsýz ýcerý gýreceksýn býrden formalarý atkýlarý cýkarcaksýn ozaman coðunluðu o trubunde býrakýyorlar..2 gundur bu sýtede herkes e bolokdan alýn ordayýz falan dýye yazýp durdunuz e kardesým ýstýhbarat denen býsey var polýsdede onu gectým býde formalarla atkýlarla daha ýcerý gýrmeden ts luyuz dýye baðýrýyorsunuz olcak ýsmý yaný..umarým býr tecrube saðlamýssýnýzdýr..dedýðým gýbý yapsaydýnýz bu taktýkle daha once gaysey macýnda olýmpýyat stadýdýna ve 8tas macýnda bjk trubunlerýne gýrmýstýk..
    Konu isyan6161 tarafýndan (14.12.2012 Saat 11:22 ) deðiþtirilmiþtir.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý isyan6161 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    senol gunese raðmen turu atladýk ama beným yureðým artýk ezýyetlerý kaldrýmýyor nereye akdar bu anlayýsla ben býlýrýmcý oyun anlayýsý ve ýnatla..
    t.direktör o deðil mi, baþkasýnýn bildiðiyle mi oynatacak takýmý?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bu maçý ömrümün sonuna kadar unutamam heralde
    * bir sezonluk "üçlü çekme" hakkýmýzý sanýrým bu maçta doldurduk saymadým ama sadece tribünde 30-40 kere üçlü çekildi

*bir avuç iyi aile çücuðunun "fenerin köpeði" yakýþtýrmasýndan nasýl gurur duyduklarýný gördük

*az sayýda taraftar ile daha güzel tribün yapýlabileceðini gördük ( herkesin katýldýðý daha organize, farklý seslerin çýkmadýðý tezahüratlar oldu)

*içkinin þiþede durduðu gibi durmadýðýný gördük!

*son gülenin iyi güldüðünü ispatladýk
    Ben Kuzeyin Oðlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanýn Baþkenti! Ben TRABZONUM, BÝZ TRABZONSPORUZ!!!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Deplasman yasaðý gibi faþizan bir uygulama varsa o zaman kasýmpaþa maçý için Trabzonspor taraftarýna herkes anlayýþ gösterecek hatta ayrýcalýk tanýyacak...

Valilik,emniyet,tff,kasýmpaþa hepsi dahil buna...

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

kura bugun kacta...

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Gecenin öne çýkan tezahuratlarý þu þekilde idi

merak edenlere;

"Bir avuç i.ne otur yerine"

"Kaldýrsýn, Kaldýrsýn 7'yi görenler parmak kaldýrsýn " (kasýmpaþa 0 - ts 7)

"Hepiniz, Fenerin köpeðisiniz"

"rerere rarara nasýl k*yduk cimboma "

iyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý Yunus Emre SEYHAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gecenin öne çýkan tezahuratlarý þu þekilde idi

merak edenlere;

"Bir avuç i.ne otur yerine"

"Kaldýrsýn, Kaldýrsýn 7'yi görenler parmak kaldýrsýn " (kasýmpaþa 0 - ts 7)

"Hepiniz, Fenerin köpeðisiniz"

"rerere rarara nasýl k*yduk cimboma "
    en bomba maçý kazandýran tezahüratý unutmuþsun ya

"Yallah cinler yallah kýþkýþ cinler kýþkýþþ"

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasýn Yeter!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý iso_4939 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kura bugun kacta...
    14:00'da kura çekimi...
    Hamiþ

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýstanbul Bb bu konuda çok akýllý mesela.....

Düþünün Ýstanbul BB maçýna 40 bin seyirci gelse 40 tl den 1.600.000 tl yaparki böyle bir rakamý Gsnin þampiyonlar ligi maçlarýnda bile kazanabildiðini zannetmiyorum....

kendileri bilirler valla.....
    Faik bu nokta da ÝBB ile Kasýmpaþayý karýþtýrmamak gerekir.Kasýmpaþa Ýstanbulun en eski ve köklü semt takýmlarýndan biridir.Çoðu gs,fb ve bjk lide olsa bir taraftar kitlesine sahip bir kulüptür.Ama ÝBB nin hiçbir þekilde taraftarý yok (300-500 kiþilik bozbaykuþlar hariç ).Stadý da büyükken bu noktada hasýlatý ön planda düþünmesi normal.Ama Kasýmpaþa yönetimi zaten taraftarý ile arasý bozukken bir de tribünlerini rakip takým taraftarýna açarak yaraya tuz basmak istememesi ve seyirci avantajýný kaybetmek istememesi normaldir.

Nereden
    Samsun
    Yaþ
    37

O uyarýyý emniyet yaptý kulüpte yayýnladý.

Tabii eðer yönetim bu konuda giriþimde bulunmamýþsa hatadýr ama kasýmpaþa kabul etmemiþte olabilir.Bilmiyorum.

Ama ev sahibi olarak sorumluluk senin,sýkýntý çýkacaðýndan da eminsen biraz öngörülü ol basitçe iþi çöz.
    Bu maç için yönetimin konuþtuðunu hiç zannetmiyorum.Ama genelde anlamda zaten kasýmpaþa yönetimi olaylara çanak tutuyor.Bazý polislerde olaylardan rahatsýz.Sohbet ettiðim bir kaç polis Kasýmpaþa'ya ciddi sövüyordu.Genel anlamda zaten Kasýmpaþa yönetimi sýkýntýlý.Bizim yönetim üstüne düþmemiþ iþin ben yaþananlardan bunu anlýyorum abi.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Alýntý Fatih Özkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    14:00'da kura çekimi...
    eyvallah ...
    ha bu arada býr anket yapýlsa fýnali kýmler oynar dýye.

katre-i.matem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý iyattara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    en bomba maçý kazandýran tezahüratý unutmuþsun ya

"Yallah cinler yallah kýþkýþ cinler kýþkýþþ"

hakikaten yaa superdý bu var ya.. hani birde onu dedikten sonra kacirmaya basladýlar )
    ...6 Aralýk 2015...

Takvim yapraklarýnda "Trabzonspor'un Hacýosmanoðlu Ýþgalinden Kurtuluþ Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alýntý augustus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Faik bu nokta da ÝBB ile Kasýmpaþayý karýþtýrmamak gerekir.Kasýmpaþa Ýstanbulun en eski ve köklü semt takýmlarýndan biridir.Çoðu gs,fb ve bjk lide olsa bir taraftar kitlesine sahip bir kulüptür.Ama ÝBB nin hiçbir þekilde taraftarý yok (300-500 kiþilik bozbaykuþlar hariç ).Stadý da büyükken bu noktada hasýlatý ön planda düþünmesi normal.Ama Kasýmpaþa yönetimi zaten taraftarý ile arasý bozukken bir de tribünlerini rakip takým taraftarýna açarak yaraya tuz basmak istememesi ve seyirci avantajýný kaybetmek istememesi normaldir.
    Yarý yarýya yapabilirdi bence....

böylelikle hem kendi seyircisini küstürmezdi hemde güzel bir hasýlat elde edebilirdi.....

10-15 yýl öncesine kadar Ýstanbul takýmlarý böyle yapýyorlardý.....

Nereden
    Samsun
    Yaþ
    37

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yarý yarýya yapabilirdi bence....

böylelikle hem kendi seyircisini küstürmezdi hemde güzel bir hasýlat elde edebilirdi.....

10-15 yýl öncesine kadar Ýstanbul takýmlarý böyle yapýyorlardý.....
    Kasýmpaþa'nýn yeni yönetimi para babalarýndan oluþuyor.
    Sizce hasýlat derdi olsa biletleri 5 lira yaparlarmýydý abi?

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

acaba býzým takýmýn fýnal oynayabýlecegýne ýnanan kac kisi var...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Alican Altunbaþ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kasýmpaþa'nýn yeni yönetimi para babalarýndan oluþuyor.
    Sizce hasýlat derdi olsa biletleri 5 lira yaparlarmýydý abi?
    bilmem yaparlar delilik parayla deðil sonuçta.......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)