Sayfa 90 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci ... 40 80 88 89 90
Toplam 2248 adet sonuctan sayfa basi 2,226 ile 2,248 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Penaltýlarla 3-5 ! ZTK 5. Tur Karþýlaþmasý | Kasýmpaþa 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Meydan 08 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

Alýntý ph=61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu da benden olsun maç sonu videosu : http://youtu.be/xI3StjZ7t58
    Video'nun bi yerinde yanýmdaki bir abinin Halil'e serzeniþi varki çok içten
    videonun sonu on numara olmuþ öldüm gülmekten gecenin bu vakti ulan halil gör gör millet seni ne seviyor iyi admsýn da biraz dinlenmen lazým olmuyo böyle yoksa bu laflarý çok duyarsýn

Oðuzhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Alýntý ph=61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu da benden olsun maç sonu videosu : http://youtu.be/xI3StjZ7t58
    Video'nun bi yerinde yanýmdaki bir abinin Halil'e serzeniþi varki çok içten
    Öyle bir þey hiçbir futbolcumuz için söylenemez, hatta hiçbir insan için. Hiç yakýþtýramadým bizim taraftarýmýza. Tepkiden çok öte söylediði þey haddini aþmýþ baya.
    7 tertemiz þampiyonluk

TunahaN Saðýr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Alýntý Oðuzhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öyle bir þey hiçbir futbolcumuz için söylenemez, hatta hiçbir insan için. Hiç yakýþtýramadým bizim taraftarýmýza. Tepkiden çok öte söylediði þey haddini aþmýþ baya.
    onu söyleyen adam benim 10 yýllýk arkadaþýmdýr trabzonluda deðildir. ben takým fb maçý için istanbulda karþýlamaya gittiðimizde o çocuk yine benim yanýmdaydý . halil efendi saðolsun bi resim çekilelim dedik diye küfür etmediði kalmýþtý o yüzden halile karþý bi antipatsi var ki zaten maç esnasýnda halile laf sölemeyen kalmadý o trbünde
    Bir gün Herkez Trabzonspor'lu olmasýn býrakýnda o þeref sadece bizde kalsýn..!!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Alýntý TunahaN Saðýr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    onu söyleyen adam benim 10 yýllýk arkadaþýmdýr trabzonluda deðildir. ben takým fb maçý için istanbulda karþýlamaya gittiðimizde o çocuk yine benim yanýmdaydý . halil efendi saðolsun bi resim çekilelim dedik diye küfür etmediði kalmýþtý o yüzden halile karþý bi antipatsi var ki zaten maç esnasýnda halile laf sölemeyen kalmadý o trbünde
    Hocam ben laf söylemesine bir þey diyemem eleþtiri olarak kazma türü þeyler hoþ karþýlanabilir. Biz de eleþtiriyoruz Halil'i, hatta en çok ben eleþtiriyorumdur belki forumda. Ama o iki kelimeyi yakýþtýramadým bizim taraftarýmýz olmamasý iyi sevindim
    7 tertemiz þampiyonluk

TunahaN Saðýr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Hocam ben laf söylemesine bir þey diyemem eleþtiri olarak kazma türü þeyler hoþ karþýlanabilir. Biz de eleþtiriyoruz Halil'i, hatta en çok ben eleþtiriyorumdur belki forumda. Ama o iki kelimeyi yakýþtýramadým bizim taraftarýmýz olmamasý iyi sevindim
    aslýnda hoþ birþey deðil o konuda haklýsýn ama bizim taraftarýmýz daha kötü adam sahaya girmeden baþlýyoruz malesef
    Bir gün Herkez Trabzonspor'lu olmasýn býrakýnda o þeref sadece bizde kalsýn..!!

ph=61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    36

Valla videoyu çekerken ben çok güldüm zor tuttum kendimi az daha telefon elimden düþecekti. Bence o küfürde bir art niyet yok. Arkadaþý tanýmam ama çok komik söylemiþ
    perdere la trebisonda
    @miractopal

Fanatik34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Macla ilgili yazacagim tek seyy, ilk yari onbiriyle 3 gün oynasak gol atamazdik!

Giray icin parantez acacagim..bu adam benden bile Trabzonspor´lu, cünkü ben olsan coktan giderdim (güya futboldan anlayan taraftar yüzünden)

Devrearasi en önemli sey, Zokora´yi yollayip, yerini cok daha üstkalite ile doldurmak, arti Janko ile yollari ayirip, cok daha gezgin bir Santrafor almak..tek sart degeri en az N´Doyeolmak ile
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

bitirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý Fanatik34 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Macla ilgili yazacagim tek seyy, ilk yari onbiriyle 3 gün oynasak gol atamazdik!

Giray icin parantez acacagim..bu adam benden bile Trabzonspor´lu, cünkü ben olsan coktan giderdim (güya futboldan anlayan taraftar yüzünden)

Devrearasi en önemli sey, Zokora´yi yollayip, yerini cok daha üstkalite ile doldurmak, arti Janko ile yollari ayirip, cok daha gezgin bir Santrafor almak..tek sart degeri en az N´Doyeolmak ile
    meraklanmayýnýz yakýnda oda çeker gider suçluda topçunun kafasýna silah dayamayan yönetim olur
    Dinleyerek ingilizce öðrenmek için mp3 formatýnda ingilizce eðitim setleri: http://inglzcedrs.blogspot.com.tr/

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Önce diðerleri Zokora ayarýna gelsin, daha sonra Zokora'nýn üstünü alýrsýnýz
    7 tertemiz þampiyonluk

Nereden
    Almanya

Önce diðerleri Zokora ayarýna gelsin, daha sonra Zokora'nýn üstünü alýrsýnýz
    Daha cok gencsin kardes, Zokora´yi niye yollamak istedigimi bile anlamamissin!

Kaldi ki benim recetem belli

Ama daha düne kadar 1461´i satmak isteyen zihniyet bunu yapabilir mi??? kocaman
    Konu Fanatik34 tarafýndan (15.12.2012 Saat 02:21 ) deðiþtirilmiþtir.
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Daha cok gencsin kardes, Zokora´yi niye yollamak istedigimi bile anlamamissin!
    Yan pas mý yapýyor yoksa. Çift yönlü mü deðil yoksa ?

Büyük takým ön liberoyla oynamaz mý ?

Kadroyu kurarken ilk Zokora'yý yazar bu takýmýn baþýna kim gelirse gelsin. Oyun tarzý deðiþebilir ama isim deðiþmez.

Anlamadýysam da düzeltin ironi miydi yazdýðýnýz.
    Konu Oðuzhan tarafýndan (15.12.2012 Saat 02:23 ) deðiþtirilmiþtir.
    7 tertemiz þampiyonluk

Nereden
    Almanya

Alýntý bitirim Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    meraklanmayýnýz yakýnda oda çeker gider suçluda topçunun kafasýna silah dayamayan yönetim olur
    Kim ceker gider? Söylerseniz..

Nereden
    Almanya

Kadroyu kurarken ilk Zokora'yý yazar bu takýmýn baþýna kim gelirse gelsin. Oyun tarzý deðiþebilir ama isim deðiþmez.
    Gitmek isteyen kendisi, ne anlatmak istiyorsun bana?

Kaldi ki su takim yapisi ile Zokoran´nin yerine cok daha iyisi lazim..ki almak isteyene kolay!

Santraforun istenen kisi olsa, bende karsi degilim, hatirlatayim!
    Konu Fanatik34 tarafýndan (15.12.2012 Saat 02:29 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Almanya

En üzüldügüm sey ne biliyormusunuz? Haftlardir bu takimin en iyisi, hakettigi degeri hala göremiyorya!!!

Giray -> Bu ligin en iyi stoperi..yavas yavas kendini kabul ettirecek ki, bu kendi Taraftarina ragmen..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Gitmek isteyen kendisi, ne anlatmak istiyorsun bana?

Kaldi ki su takim yapisi ile Zokoran´nin yerine cok daha iyisi lazim..ki almak isteyene kolay!

Santraforun istenen kisi olsa, bende karsi degilim, hatirlatayim!
    Nereden çýkardýn yahu gitmek istediðini þimdi. Her gün baþka havayla geliyorsunuz buraya. Colman gitmek istiyor bence Zokora deðil beþ metreye 5 tane pas attý üçü hatalý. Elleri belinde dolaþýyor orta sahada, top kaptýrýyor kovalamýyor.
    7 tertemiz þampiyonluk

Nereden
    Almanya

Colman´i hic karistirma, onu ben coktan satardim, hemde istedigim fiyata!

Zokora su anlamda takima cok sey katamaz, hala anlamamakta israr ediyorsun..ha gitmeli mi? Gitmesi gerekenler..gitmez!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Colman´i hic karistirma, onu ben coktan satardim, hemde istedigim fiyata!

Zokora su anlamda takima cok sey katamaz, hala anlamamakta israr ediyorsun..ha gitmeli mi? Gitmesi gerekenler..gitmez!
    Bence gayet faydalý oynuyor hele son üç maçtýr mükemmel oynuyor. Hep orta sahanýn önündeyiz hatta Mustafa ile Giray bile orta sahanýn önünde.
    7 tertemiz þampiyonluk

Etem Güner - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    44

Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dün akþam Trabzonspor tribünlerinde yine özel bir ana þahit olduk. Trabzonspor formalý iki gencin kollarýndan tuttuðu aðýr aðýr merdivenleri inen yaþlý bir teyze geldi yanýmýza. Üzerine titreyerek büyük özenle olmasý gerektiði gibi yavaþ hareketlerle yerine oturttuk teyzemizi.

Þöyle bir soluklandý, sonra sahaya bakarak dua etti.

Gözlerini bir saniye olsun sahadan ayýrmadý. Dakikalar ilerliyor gol bir türlü gelmiyor yüzü asýlýyordu.

Soðukta bir taraftan kendini hissettirdikçe hissettiriyordu “teyze üþüyormusun?” diye sordum “yok torunum iyiyim” dedi gülerek. Sýkýntýlý anlar bitmek bilmiyordu sonunda gol geldi.

Gol olunca ilk önce kendimizi kaybettik sonra teyzemizi hatýrladýk. Torunu ile beraber onu ezdirmemek için teller ve oturaklar arasýnda yoðun mücadele verdik. Teyzem bize gülerek karþýlýk veriyor “olsun olsun” diyordu.

Maç uzatmalara gitti ama ayný kararlýlýk bitmedi. Gözler yine sahada bakýþlar hem son derece yumuþak hem de çelik !

Penaltýlara kalýyor maç “teyze dua et” dedik ama kime diyorsun duama karýþma gibilerinden okuduðu dua arasýnda kafasýný sallýyor. Trabzonsporumuzun attýðý penaltýlarda sevindiðini gördük ama Tolga’nýn kurtardýðý Kasýmpaþa penaltýlarýnda ne yaptýðýný göremedik. Çünkü yeni jenerasyon totem diye bir þey çýkarmýþtý. Ýkinci Kasýmpaþa penaltýsý atýlýrken sahaya arkamýzý döndük sonra üçüncüsünde de. Maç sonu sorsan kendimize pay biçtik.

Ama Yasin Öztekin son noktayý koydu. Geldi geldi “formamý kime atayým?” dedi dedi sen tut onca kiþi arasýnda benimle beraber 2 kiþinin ortasýna at o formayý. Ayný anda eller formada herkes birbirine “býrak” diyor. Sonra aradan gözüm teyzeye takýlýyor bir saniye içinde þimþek çakýyor “ sen ne yapýyorsun oðlum Metin habu teyze dururken senin ne haddine bu formayý istemek?” Teyzeyi gösteriyorum “býrakýn” diyorum herkes býrakýyor. Bir nevi kýdeme ve manaya çarpýlýyoruz.

Sonra formayý teyzeye veriyoruz. Yüzünde güller açýyor.

- Allah iþinuzu rast getursun.
    - Amin teyze
    - Allah gayursun sizi
    - Amin teyze
    - Çok dua ediyorum size
    - Saðol teyze
    - Torunum da burda babasý ölmüþ idi dedum yalavuz býrakmayayým benda geleyim onlan dedum. Benim adamýn bir silahi var idi ölene kadar taþýdýni, ama kimseye da ateþ etmedi. Bigun Trabzonspor maçý kazandý hep bitirdum mermilerini. Bazen torunlarým Ýstanbul’dan Trabzon’a da maça gidiyler. Seviyorum onlari. Sizi da seviyorum hepinizi da. Allah iþinuzi rast getursun Allah hepinizden razi olsun.
    - Senden de teyzem senden de...
    Torununa sarýlýr gibi bize de sarýldý ve aðýr adýmlarla çýkýþ kapýsýna yöneldi ve gözden kayboldu.

Ýþe bu ruhtur bizi ayakta tutan.

Cevat Ocak'ýn “Trabzonspor ona hayat verenlerin hayatýdýr” dediði gibi, Ali Ece'nin Trabzon'da futbol aþýðý nineler, bir gün Trabzonspor atkýsý örmezse, Türkiye'de Türk futbolu biter..." dediði gibi...
    Aðladým vallahi ellerinden öpüyorum teyzem senin gibi insanlarý rabbim bizsiz ,bizim gibi insanlarýda sizsiz koymasýn sizin gibi trabzonsporun gerçek sevdalýlarýný çok seviyorum teyzem hem de çok seviyorum TRABZONSPORUM SENÝDE
    Konu Külünkoðlu tarafýndan (15.12.2012 Saat 10:16 ) deðiþtirilmiþtir.

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Alýntý Cyzio Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Üstadým , biz bunu "nüfus kaðýdýnýn eskimesi" olarak tanýmlýyoruz.

Baþta biraz zor gelse de, zamanla alýþýrsýnýz .

.
    Çizio Hocam haklýymýþsýn,þüphelerim vardý da gayri anladým
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hamdolsun bu teyzemizi üzmedik en azýndan.....

ellerinden öpüyorum teyzeciðim....
    Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ninem çok özeldi, çok güzeldi. Allah ondan da dualarýndan da razý olsun...
    Alýntý Ertan 51 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýnsan duygulanýyor gözleri doluyor valla
    Þefim harikasýnýz,siz de teyzem de eksik olmayýn.
    Seviyorum camiamý.
    Alýntý Alper Calik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Metin,

Ne güzel bir olaya þahit olmuþsun, Allah ýn sevgili kuluymuþsun.
    Alýntý Oruç Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Teyzemizi bir nebze de olsun evine mutlu yolladý ya takým buna da þükür. O soðukta kalkmýþ gelmiþ.
    Alýntý Halit M. MOLLASALÝHOÐLU Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Teyze kaybettiði oðlunun yerine sevdi bizi;
    Allah sabrýný versin; torunlarýna onu, onu torunlarýna baðýþlasýn...
    Benim adýma maçýn çok önüne geçen bir aný oldu.
    Trabzonspor sevdasý iþte böyle bir þey...
    Alýntý Mollasalihoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Teyze'nin "isterseniz vereyim formayý size" demesini atlamýþsýnýz. Öyle de büyük yürekli..
    Alýntý Halit M. MOLLASALÝHOÐLU Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Evet; formayý kaparken yaþadýðýmýz mücadeleyi gördüðü için bize þefkatle "isterseniz vereyim formayý size" dedi; ayrýlmadan hemen önce...

Hesapsýz, içten, candan yurdumun kadýný iþte...
    Allah saðlýðýný sýhhatini korusun, kollasýn..
    Alýntý Emre EFENDÝOGLU Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu görüntüleri baþka tribünlerde göremezsiniz. Bizim farkýmýzda bu.
    Alýntý Tunga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yiðit yürekli insanlar. 3-5 çirkef yüzünden kaybolan þevk böyle þeylere þahit olunca eskisinden daha güçlü sarýyor adamý.

Sana da teþekkürler Metin. Bu anektodu buraya taþýdýðýn için, teyzemize tur ve forma hediyesine vesile olduðun(uz) için.

Sen de koca yürekli bir adamsýn. Ondan senin baþýna geliyor bu tür hadiseler.

Teyzemize saðlýklý bir ömür diliyorum.
    Alýntý Etem Güner Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aðladým vallahi ellerinden öpüyorum teyzem senin gibi insanlarý rabbim bizsiz ,bizim gibi insanlarýda sizsiz koymasýn sizin gibi trabzonsporun gerçek sevdalýlarýný çok seviyorum teyzem hem de çok seviyorum TRABZONSPORUM SENÝDE
    Her zaman dediðimiz gibi "yazana deðil yazdýrana bakmak lazým." Siz sað olun arkadaþlar, var olun.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Courage - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Anlamadýysam da düzeltin ironi miydi yazdýðýnýz.

Sevgili dostum

Sorunda birþeyler eksik (Büyük takým ön liberoyla oynamaz mý ?) Oynar ama tek yönlü oynayan adamlarla deðil.Þu kýytýrýk ligimizde bile kaliteli sayýlan takýmlarýn ortasahalarý çift yönlü oynayan adamlarla dolu.

Zokora için güzel temennilerim vardý baþlangýçta.Kariyerini Avrupanýn bilinen liglerinin saygýn takýmlarýnda geçirmiþ olmasýndan dolayý silkelenip kendine geleceðini,gönderilecek kadar iþi abartmadan toparlancaðýný bunu hiç olmazsa kendi için yapacaðýný düþünmüþtüm.

Kasýmpaþa maçýnda ve önceki 5 maçta umudumu yitirdim açýkçasý.Bilmiyorum hatýlarmýsýn gs'de bir Popescu vardý.Geldiði dönemden gittiði döneme kadar hiç bir zaman hýzlý bir stoper deðildi.Ama yer tutmasý çok iyi bildiðinden en hýzlý forvetlere karþý bile çok iyi maçlar çýkarýyordu.Bizim karaoðlanda böyle oynamaya çalýþýyor. Dar bir alanda yerleþik,iyi pozisyon alarak saða-sola garanti paslarla ve hiç insiyatif almaksýzýn risksiz oynayarak...

Fakat günümüz futbolu böyle oynayanlarýn kaybetmeye mahkum olduðu bir futbola evrildi. Þampiyon olduðumuz dönemdeki tandeme benzer bir ikili oluþturmalýyýz(selçuk-Colman) / bence yaparýzda (Holmen veya Colman/Alper)
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduðunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Recep Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Maç günü saat 6 30 gibi istanbula gelebildim Kasýmpaþaya metro ile geçtik stada gittiðimizde 7:15 gibiydi ,

Taraftarlarýmýzýn büyük kýsmý dýþardaydý , deplasman tribününe 3 adet biletimiz olduðu için çok þanslý olduðumuzu o anda anladýk,

Polis biletleri kontrol ederek bizi Deplasman giþesinin olduðu bölüme doðru gönderdi 20 dk kala maça girdik.

Taraftar ve takým olarak maça iyi baþlamýþtýk aslýnda taa ki kasýmpaþanýn tesadüfen bulduðu gole kadar.

Sonra taraftar olarak sýnýfta kaldýk diyebilirim çünkü millet sinirliydi ve tribünde birliktelik çok üst düzey deðildi takýmýn ateþlemesi lazýmdý ,

Futbol adýna çok kötü olduðumuzu söyleyemem Alanzinho kuþkusuz maçýn yýldýzýydý ama savunmada Giray ile Mustafada çok iyiydi,

Kontra ataklarý önlemek için ortasahaya kadar savunmayý çekip rakipten önce topa müdahele konusunda gayet iyiydiler.

Adrian ve Volkan çok hareket kattý ayný þeyleri Halil için söyleyemeyeceðim yorgun Henrique daha iyiydi,

Bu maç net olarak tespit ettiðim bir kaç þey söylemek istiyorum,

Henrique kesinlikle tek forvet oynayamaz gol konusunda iyi deðil ama asist konusunda iyi olduðunu düþünüyorum.

Serkan kötü bir performans ortaya koymasada artýk bizim istediðimiz bek oyuncusu olmadýðýný net bir þekilde görüyoruz ,

Zeki ile Göksü sað bek için yeterlidir iyi bir forma mücadelesinde kazanan Trabzonspor olur ( Bknz : O.Kývrak - T.Zengin )

Adrianýn golünden sonra tribün adýnada güzel þeyler oldu en yukarda olduðum için aþaðýdaki ninemizi ve güzel aný'ya þait olamadým ama,

Yukarýdada hacý sakallý genç bir kardeþimizin ettiði maç duasýda günün güzel anýlarýndan birtanesiydi. ( Allahým sen bizim için kale direklerini yol eyle : Amiiiinnn )

Ve son olarak Yallah Cinler Yallah Kýþ Kýþ Cinler Kýþ Kýþ
    Bir Avuç Genç Yürek Yazdý BORDO MAVÝ Destanýný.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)