Sayfa 89 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci ... 39 79 87 88 89 90 SonuncuSonuncu
Toplam 2248 adet sonuctan sayfa basi 2,201 ile 2,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Penaltılarla 3-5 ! ZTK 5. Tur Karşılaşması | Kasımpaşa 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDİOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu görüntüleri başka tribünlerde göremezsiniz. Bizim farkımızda bu.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ertan 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O değil de kendime bir yuh diyorum
    Halit M. MOLLASALİHOĞLU ile Mollasalihoğlu'nun farklı farklı kişiler olduğunu yeni fark ettim,halbuki 120 yıldır BMN deyim.Üstte bakıyorum kendi yazdığına alıntı yapmış bi daha yazmış derken baktıydım 2 ayrı kişi
    Mollalar yazdımı severek beğenerek okurum da farklı olduğunu bilmem,
    vay bana
    Canımsın abi
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Ertan abiye 1 hafta rapor verelim kendine gelsin.

- you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O nine bir şey söyledi bana maç içinde. Heyecan ve hararetle ilk başta anlamadım. Tekrarladı; "Uşağum elundekini verir misun otiramayrım."

Eğildim baktım, oturak leş gibi hakikaten. Tereddütsüz uzattım elimdeki atkıyı. Meğerse elimdekinin atkı olduğunu farketmemiş.

"Uy, kaşkol miydi o? Tamam kalsun senda, ona oturulmaz. Çok ayip olur." dedi. Bir de ders verdi böylelikle...

Maç sonunda da bize şampiyonluk dönemine ait anılarını anlattı. Trabzonspor şampiyon olunca ağaçları nasıl bayraklarla süslediğini...

Trabzonspor o nineydi işte.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Alıntı Mollasalihoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canımsın abi
    Sağolasın, gıyabınızda aynen ben de öyle düşünüyorum.

Alıntı Oruç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ertan abiye 1 hafta rapor verelim kendine gelsin.

Oruç inan hak ediyorum,
    gerçekten bak bir yandan şaşırıyorum bir yandan da ööyle kendime kızarım,
    ayıp bee derim,
    at abi sen beni içeri,durup dururken olmaz diyorsan şike başlığına gidip azize ve türevlerine bi saydırıyım sonra ben sana teslim olurum,cezamı da çekerim
    Konu Ertan 51 tarafından (14.12.2012 Saat 15:57 ) değiştirilmiştir.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Suha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

güzel maçtı, helede 88.de kasıpaşalılaırı susturduğumuz an varyaaaa
    beşikdüzü_akkese

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Takımın en acil düzeltmesi gereken şey hücum organizasyonları. Ceza sahasına girmeden gol atmaya çalışıyoruz. Baskı kuruyoruz, pas yapıyoruz eyvallah da hücumda çoğalamıyoruz. Bu sadece golcüyle aşılabilecek gibi görünmüyor.
    Oyuncularimiz dogru yerlere kosmuyorlar,topu iyi takip etmiyorlar.

Yan ve yüksek toplarda ön-arka direk paylasimi yok,bazi oyuncularimiz ceza sahasina hic girmiyorlar zokora gibi.

Takimda büyük sikintilar var ve kolay asilacak gibi görünmüyor.

Devre arasinda gol atmasini bilen ve seven 2-3 oyuncu almamiz bence kacinilmaz,aksi takdirde hedefe gidemeyiz.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yiğit yürekli insanlar. 3-5 çirkef yüzünden kaybolan şevk böyle şeylere şahit olunca eskisinden daha güçlü sarıyor adamı.

Sana da teşekkürler Metin. Bu anektodu buraya taşıdığın için, teyzemize tur ve forma hediyesine vesile olduğun(uz) için.

Sen de koca yürekli bir adamsın. Ondan senin başına geliyor bu tür hadiseler.

Teyzemize sağlıklı bir ömür diliyorum.

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşam Trabzonspor tribünlerinde yine özel bir ana şahit olduk. Trabzonspor formalı iki gencin kollarından tuttuğu ağır ağır merdivenleri inen yaşlı bir teyze geldi yanımıza. Üzerine titreyerek büyük özenle olması gerektiği gibi yavaş hareketlerle yerine oturttuk teyzemizi.

Şöyle bir soluklandı, sonra sahaya bakarak dua etti.

Gözlerini bir saniye olsun sahadan ayırmadı. Dakikalar ilerliyor gol bir türlü gelmiyor yüzü asılıyordu.

Soğukta bir taraftan kendini hissettirdikçe hissettiriyordu “teyze üşüyormusun?” diye sordum “yok torunum iyiyim” dedi gülerek. Sıkıntılı anlar bitmek bilmiyordu sonunda gol geldi.

Gol olunca ilk önce kendimizi kaybettik sonra teyzemizi hatırladık. Torunu ile beraber onu ezdirmemek için teller ve oturaklar arasında yoğun mücadele verdik. Teyzem bize gülerek karşılık veriyor “olsun olsun” diyordu.

Maç uzatmalara gitti ama aynı kararlılık bitmedi. Gözler yine sahada bakışlar hem son derece yumuşak hem de çelik !

Penaltılara kalıyor maç “teyze dua et” dedik ama kime diyorsun duama karışma gibilerinden okuduğu dua arasında kafasını sallıyor. Trabzonsporumuzun attığı penaltılarda sevindiğini gördük ama Tolga’nın kurtardığı Kasımpaşa penaltılarında ne yaptığını göremedik. Çünkü yeni jenerasyon totem diye bir şey çıkarmıştı. İkinci Kasımpaşa penaltısı atılırken sahaya arkamızı döndük sonra üçüncüsünde de. Maç sonu sorsan kendimize pay biçtik.

Ama Yasin Öztekin son noktayı koydu. Geldi geldi “formamı kime atayım?” dedi dedi sen tut onca kişi arasında benimle beraber 2 kişinin ortasına at o formayı. Aynı anda eller formada herkes birbirine “bırak” diyor. Sonra aradan gözüm teyzeye takılıyor bir saniye içinde şimşek çakıyor “ sen ne yapıyorsun oğlum Metin habu teyze dururken senin ne haddine bu formayı istemek?” Teyzeyi gösteriyorum “bırakın” diyorum herkes bırakıyor. Bir nevi kıdeme ve manaya çarpılıyoruz.

Sonra formayı teyzeye veriyoruz. Yüzünde güller açıyor.

- Allah işinuzu rast getursun.
    - Amin teyze
    - Allah gayursun sizi
    - Amin teyze
    - Çok dua ediyorum size
    - Sağol teyze
    - Torunum da burda babası ölmüş idi dedum yalavuz bırakmayayım benda geleyim onlan dedum. Benim adamın bir silahi var idi ölene kadar taşıdıni, ama kimseye da ateş etmedi. Bigun Trabzonspor maçı kazandı hep bitirdum mermilerini. Bazen torunlarım İstanbul’dan Trabzon’a da maça gidiyler. Seviyorum onlari. Sizi da seviyorum hepinizi da. Allah işinuzi rast getursun Allah hepinizden razi olsun.
    - Senden de teyzem senden de...
    Torununa sarılır gibi bize de sarıldı ve ağır adımlarla çıkış kapısına yöneldi ve gözden kayboldu.

İşe bu ruhtur bizi ayakta tutan.

Cevat Ocak'ın “Trabzonspor ona hayat verenlerin hayatıdır” dediği gibi, Ali Ece'nin Trabzon'da futbol aşığı nineler, bir gün Trabzonspor atkısı örmezse, Türkiye'de Türk futbolu biter..."
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

İskender YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımın en acil düzeltmesi gereken şey hücum organizasyonları. Ceza sahasına girmeden gol atmaya çalışıyoruz. Baskı kuruyoruz, pas yapıyoruz eyvallah da hücumda çoğalamıyoruz. Bu sadece golcüyle aşılabilecek gibi görünmüyor.
    Ben bu durumu geçen sene başından beri sorguluyorum. Hatta yazdım birkaç kere de. Şenol Güneş'in takımı hangi hücum varyasyonlarına yönlendirdiğine hiçbir akıl sır erdiremiyorum. Karambol futbolu oynuyoruz diyeceğim ama o da yok çünkü karambol futbolu da bir şevkle ceza sahası içinde ve çevresinde çoğalmakla mümkün. Zaten Şenol Güneş'i günlük sonuçlar üzerine istifaya davet etmiyoruz, en azından ben öyle. Sistemsizlik, ruhsuzluk, başıboşluk vesaire vesaire ..

Ayrıca arka sayfada paylaşılan tribündeki teyzeyi görünce duygulanmamak ne mümkün. Teyzeme uzun ömürler diliyorum, Allah razı olsun ondan ve tüm Trabzonspor sevdalısı büyüklerimizden.
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

Ogün' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben Adrianın golünden sonra bir baktım en alt sıraya kadar inmişim baktım nenem herhalde sevincimi gördü ''ben dedim trabzon atacak diye'' dedi nenemim elini öptüm çıktım tekrardan yukarı
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti. KAZIM KOYUNCU

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Gerçekten hayret edilecek bir oyun anlayışımız vardı dün,rakip ceza sahası ile orta saha arasında bişiler yapmaya çalışıyoruz da kale hiç aklımıza gelmiyor,sanki rakip ceza sahasına girmeye yeminliyiz yada orada mayın döşeli dediler bizimkiler girmedi.Colman yarı baygın,Yasin hiç bişi yapamıyor,taraftarın dün akşam mest olduğu Alanzinho'ya ben isyan ettim,pır pır edip duruyor da icraatı neydi ben göremedim,70. dakkaya kadar izledim sonrasına bakamadım o dakkaya kadar gol pası vermedi,şut çekmedi,pozisyona girmedi,sahanın 2.bölge adamı bunu yapmayacakta kim yapacak,yani senin de dediğin gibi sadece golcü olayı değil sorun,nasıl halledilir bilmiyorum ama bu şekilde gitmez.Şaka gibiydi,Mustican'ın sayılmayan golü var başka İsaksonu yere yatırmayı bırak top gönderemedik.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Enes Ünal Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efendim cümleten geçmiş olsun. Türlü eziyet çeken taraftara da, içeriye girebilip takımımızı destekleyene de, sahadaki futbolculara da.

Son sekize 2 takım birden sokmanın haklı gururu bizim.

feneri bir daha Trabzon'a getirecek olmanın keyfi de...

İçimden

bizim grubun Trabzonspor - Eskişehir - Mersin - Antalya

ve bizim grubun da 1461 Trabzon - fener- Bursa - Sivas olacağı geçiyor.
    dün gece okumuştum bunu sabah kura çekiminde direk aklıma geldi : ) tebrikler valla
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Şampiyonluğa...

Onur Recep Kıvrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çıkınca Sahaya

ALDENİRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah Canberkim.
    Şaka maka Adrian kral oldu valla.Adamın anasına bile sövüldü bu forumda geçen yıl
    demekki sövmek lazım.sıra henriqede...

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

http://e1212.hizliresim.com/14/g/gwhdj.jpg

Bu abimize tek kelimeyle helal olsun : ) saat 11 olmasına ragmen, vadinin bitmesine ragmen ısrarla mesajını vermeye çalıştı ))

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu maçta teknik eleştiri niye garipseniyor anlam veremiyorum.
    Maç içinde de yazdım, kanattan akınlar gerçekleştirmeye çalışıyoruz, beklerin önünde oynayan adamlarla hiçbir uyumu yok.
    Orta yapma fırsatı geldiğinde de ceza sahasına yapılan ortalar ciddi anlamda kazma sapından çıkma.

Orta alana kadar topla rahatız. Orta alandan rakip ceza sahasına kadar kişisel becerilerle girmeye çalışıyoruz, alan, henrique, adrian, colman drippling ile adam geçip oraya yaklaşıyor.

Fakat onsekize yaklaşıp rakip savunma önümüze çıktığı anda karanlıkta gözüne spot ışığı tutulmuş tavşan gibi kilitleniyoruz. Rakip orta alanda topu aldığında sahamıza 2-3 kişi ile koşu yaptığında savunmada tıkanıyoruz. Tehlike veriyoruz.

Yani burada olumlu görmek istediğimiz şey nedir?

Bardağın tek dolu tarafı var, o da bizim meziyetimiz mi yoksa rakibin hediyesi mi ileride belli olacak olan topla bizim oynamamız.
    Müsade etmeyen bir rakip çıktığında Eskişehir maçındaki gibi elek olmaktan korkuyorum.
    İki hafta sonra gs maçı var. Topla inşaallah biz oynarız. En azından bu alışkanlığımızı güçlü orta sahalara karşı devam ettiririz.

Lakin görünen ışık mışık yok. Ne ışığı Allah aşkına. Faik'in dediği gibi, tünelin ucunda görünen ışık ezip geçmek üzere olan trenin ışığı olmasın sakın.
    şu analizi okuyan yok mu bu forumda, cidden şaşırıyorum.
    Trabzonspor takımı sahada rezil oluyor ama bunu kimse görmüyor.

Fatih'in yaptığı analizin hepsi doğru ama bir de Şenol Güneş denen ruh hastası diktatör bunu bilerek görmezden geliyor. gs maçında yine geçen sezon gibi olacak, 4 tane yiyecen bu gidişle
    Konu Sacit tarafından (14.12.2012 Saat 18:45 ) değiştirilmiştir.

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sacit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu analizi okuyan yok mu bu forumda, cidden şaşırıyorum.
    Trabzonspor takımı sahada rezil oluyor ama bunu kimse görmüyor.

Fatih'in yaptığı analizin hepsi doğru ama bir de Şenol Güneş denen ruh hastası diktatör bunu bilerek görmezden geliyor. gs maçında yine geçen sezon gibi olacak, 4 tane yiyecen bu gidişle
    İnsanı deli edende bu zaten , bizim gördüğümüzü takımın teknik direktörü nasıl görmez veya görmüyor..

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Trabzonspor[TS] Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsanı deli edende bu zaten , bizim gördüğümüzü takımın teknik direktörü nasıl görmez veya görmüyor..
    Görmüyor değil, bilerek görmezden geliyor çünkü inatçı bir insan.
    Yanlış olduğunu bilse de yine aynı hatayı bilerek yapıyor. inadına yapıyor

Videoton maçından sonra elenmenin bahanesini taraftarda bulan bir insandan ne beklersiniz ki ?

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Sezonun yarısı bitti sahada oynanan futbolda bir adım ilerleme olmadı.Ligde kalma mücadelesi veren takımların ortaya koyduğu performansla oynuyoruz.Bu kadronun bu kadar kötü futbol oynamasının bir sebebi olmalı.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yunus Emre SEYHAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://e1212.hizliresim.com/14/g/gwhdj.jpg

Bu abimize tek kelimeyle helal olsun : ) saat 11 olmasına ragmen, vadinin bitmesine ragmen ısrarla mesajını vermeye çalıştı ))
    o değilde hanım ın yanına kalp koymasıda ayrı bir incelik olmuş

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kupa maçlarındaki futbol çokta önemli değil ,turu geç yeter.Önemli olan hırs ve mücadeleydi onuda yeterince gördük diye düşünüyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ertan 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

O değil de kendime bir yuh diyorum
    Halit M. MOLLASALİHOĞLU ile Mollasalihoğlu'nun farklı farklı kişiler olduğunu yeni fark ettim,halbuki 120 yıldır BMN deyim.Üstte bakıyorum kendi yazdığına alıntı yapmış bi daha yazmış derken baktıydım 2 ayrı kişi
    Mollalar yazdımı severek beğenerek okurum da farklı olduğunu bilmem,
    vay bana
    Üstadım , biz bunu "nüfus kağıdının eskimesi" olarak tanımlıyoruz.

Başta biraz zor gelse de, zamanla alışırsınız .

.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tribünden resim mesim yok mu ?
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

ph=61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Bu da benden olsun maç sonu videosu : http://youtu.be/xI3StjZ7t58
    Video'nun bi yerinde yanımdaki bir abinin Halil'e serzenişi varki çok içten
    perdere la trebisonda
    @miractopal

TunahaN Sağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ph=61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu da benden olsun maç sonu videosu : http://youtu.be/xI3StjZ7t58
    Video'nun bi yerinde yanımdaki bir abinin Halil'e serzenişi varki çok içten
    bu halile sevgisini gösteren çocuk da benim arkadaşım he yanımdaydı
    Bir gün Herkez Trabzonspor'lu olmasın bırakında o şeref sadece bizde kalsın..!!

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

görüntüyü izlerken aklıma geldi 3 lü cekerken 3 ü saydıktan sonra lay lay yerine bize heryer trabzon diye devam etsek bize özgü birşey olur, öyle geliverdi işte. . .
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)