Sayfa 90 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci ... 40 80 88 89 90
Toplam 2248 adet sonuctan sayfa basi 2,226 ile 2,248 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Penaltılarla 3-5 ! ZTK 5. Tur Karşılaşması | Kasımpaşa 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Meydan 08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ph=61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu da benden olsun maç sonu videosu : http://youtu.be/xI3StjZ7t58
    Video'nun bi yerinde yanımdaki bir abinin Halil'e serzenişi varki çok içten
    videonun sonu on numara olmuş öldüm gülmekten gecenin bu vakti ulan halil gör gör millet seni ne seviyor iyi admsın da biraz dinlenmen lazım olmuyo böyle yoksa bu lafları çok duyarsın

Oğuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ph=61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu da benden olsun maç sonu videosu : http://youtu.be/xI3StjZ7t58
    Video'nun bi yerinde yanımdaki bir abinin Halil'e serzenişi varki çok içten
    Öyle bir şey hiçbir futbolcumuz için söylenemez, hatta hiçbir insan için. Hiç yakıştıramadım bizim taraftarımıza. Tepkiden çok öte söylediği şey haddini aşmış baya.
    7 tertemiz şampiyonluk

TunahaN Sağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuzhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle bir şey hiçbir futbolcumuz için söylenemez, hatta hiçbir insan için. Hiç yakıştıramadım bizim taraftarımıza. Tepkiden çok öte söylediği şey haddini aşmış baya.
    onu söyleyen adam benim 10 yıllık arkadaşımdır trabzonluda değildir. ben takım fb maçı için istanbulda karşılamaya gittiğimizde o çocuk yine benim yanımdaydı . halil efendi sağolsun bi resim çekilelim dedik diye küfür etmediği kalmıştı o yüzden halile karşı bi antipatsi var ki zaten maç esnasında halile laf sölemeyen kalmadı o trbünde
    Bir gün Herkez Trabzonspor'lu olmasın bırakında o şeref sadece bizde kalsın..!!

Nereden
    İstanbul

Alıntı TunahaN Sağır Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onu söyleyen adam benim 10 yıllık arkadaşımdır trabzonluda değildir. ben takım fb maçı için istanbulda karşılamaya gittiğimizde o çocuk yine benim yanımdaydı . halil efendi sağolsun bi resim çekilelim dedik diye küfür etmediği kalmıştı o yüzden halile karşı bi antipatsi var ki zaten maç esnasında halile laf sölemeyen kalmadı o trbünde
    Hocam ben laf söylemesine bir şey diyemem eleştiri olarak kazma türü şeyler hoş karşılanabilir. Biz de eleştiriyoruz Halil'i, hatta en çok ben eleştiriyorumdur belki forumda. Ama o iki kelimeyi yakıştıramadım bizim taraftarımız olmaması iyi sevindim
    7 tertemiz şampiyonluk

TunahaN Sağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocam ben laf söylemesine bir şey diyemem eleştiri olarak kazma türü şeyler hoş karşılanabilir. Biz de eleştiriyoruz Halil'i, hatta en çok ben eleştiriyorumdur belki forumda. Ama o iki kelimeyi yakıştıramadım bizim taraftarımız olmaması iyi sevindim
    aslında hoş birşey değil o konuda haklısın ama bizim taraftarımız daha kötü adam sahaya girmeden başlıyoruz malesef
    Bir gün Herkez Trabzonspor'lu olmasın bırakında o şeref sadece bizde kalsın..!!

ph=61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Valla videoyu çekerken ben çok güldüm zor tuttum kendimi az daha telefon elimden düşecekti. Bence o küfürde bir art niyet yok. Arkadaşı tanımam ama çok komik söylemiş
    perdere la trebisonda
    @miractopal

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Macla ilgili yazacagim tek seyy, ilk yari onbiriyle 3 gün oynasak gol atamazdik!

Giray icin parantez acacagim..bu adam benden bile Trabzonspor´lu, cünkü ben olsan coktan giderdim (güya futboldan anlayan taraftar yüzünden)

Devrearasi en önemli sey, Zokora´yi yollayip, yerini cok daha üstkalite ile doldurmak, arti Janko ile yollari ayirip, cok daha gezgin bir Santrafor almak..tek sart degeri en az N´Doyeolmak ile
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

bitirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fanatik34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Macla ilgili yazacagim tek seyy, ilk yari onbiriyle 3 gün oynasak gol atamazdik!

Giray icin parantez acacagim..bu adam benden bile Trabzonspor´lu, cünkü ben olsan coktan giderdim (güya futboldan anlayan taraftar yüzünden)

Devrearasi en önemli sey, Zokora´yi yollayip, yerini cok daha üstkalite ile doldurmak, arti Janko ile yollari ayirip, cok daha gezgin bir Santrafor almak..tek sart degeri en az N´Doyeolmak ile
    meraklanmayınız yakında oda çeker gider suçluda topçunun kafasına silah dayamayan yönetim olur
    Dinleyerek ingilizce öğrenmek için mp3 formatında ingilizce eğitim setleri: http://inglzcedrs.blogspot.com.tr/

Nereden
    İstanbul

Önce diğerleri Zokora ayarına gelsin, daha sonra Zokora'nın üstünü alırsınız
    7 tertemiz şampiyonluk

Nereden
    Almanya

Önce diğerleri Zokora ayarına gelsin, daha sonra Zokora'nın üstünü alırsınız
    Daha cok gencsin kardes, Zokora´yi niye yollamak istedigimi bile anlamamissin!

Kaldi ki benim recetem belli

Ama daha düne kadar 1461´i satmak isteyen zihniyet bunu yapabilir mi??? kocaman
    Konu Fanatik34 tarafından (15.12.2012 Saat 02:21 ) değiştirilmiştir.
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Nereden
    İstanbul

Daha cok gencsin kardes, Zokora´yi niye yollamak istedigimi bile anlamamissin!
    Yan pas mı yapıyor yoksa. Çift yönlü mü değil yoksa ?

Büyük takım ön liberoyla oynamaz mı ?

Kadroyu kurarken ilk Zokora'yı yazar bu takımın başına kim gelirse gelsin. Oyun tarzı değişebilir ama isim değişmez.

Anlamadıysam da düzeltin ironi miydi yazdığınız.
    Konu Oğuzhan tarafından (15.12.2012 Saat 02:23 ) değiştirilmiştir.
    7 tertemiz şampiyonluk

Nereden
    Almanya

Alıntı bitirim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    meraklanmayınız yakında oda çeker gider suçluda topçunun kafasına silah dayamayan yönetim olur
    Kim ceker gider? Söylerseniz..

Nereden
    Almanya

Kadroyu kurarken ilk Zokora'yı yazar bu takımın başına kim gelirse gelsin. Oyun tarzı değişebilir ama isim değişmez.
    Gitmek isteyen kendisi, ne anlatmak istiyorsun bana?

Kaldi ki su takim yapisi ile Zokoran´nin yerine cok daha iyisi lazim..ki almak isteyene kolay!

Santraforun istenen kisi olsa, bende karsi degilim, hatirlatayim!
    Konu Fanatik34 tarafından (15.12.2012 Saat 02:29 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Almanya

En üzüldügüm sey ne biliyormusunuz? Haftlardir bu takimin en iyisi, hakettigi degeri hala göremiyorya!!!

Giray -> Bu ligin en iyi stoperi..yavas yavas kendini kabul ettirecek ki, bu kendi Taraftarina ragmen..

Nereden
    İstanbul

Gitmek isteyen kendisi, ne anlatmak istiyorsun bana?

Kaldi ki su takim yapisi ile Zokoran´nin yerine cok daha iyisi lazim..ki almak isteyene kolay!

Santraforun istenen kisi olsa, bende karsi degilim, hatirlatayim!
    Nereden çıkardın yahu gitmek istediğini şimdi. Her gün başka havayla geliyorsunuz buraya. Colman gitmek istiyor bence Zokora değil beş metreye 5 tane pas attı üçü hatalı. Elleri belinde dolaşıyor orta sahada, top kaptırıyor kovalamıyor.
    7 tertemiz şampiyonluk

Nereden
    Almanya

Colman´i hic karistirma, onu ben coktan satardim, hemde istedigim fiyata!

Zokora su anlamda takima cok sey katamaz, hala anlamamakta israr ediyorsun..ha gitmeli mi? Gitmesi gerekenler..gitmez!

Nereden
    İstanbul

Colman´i hic karistirma, onu ben coktan satardim, hemde istedigim fiyata!

Zokora su anlamda takima cok sey katamaz, hala anlamamakta israr ediyorsun..ha gitmeli mi? Gitmesi gerekenler..gitmez!
    Bence gayet faydalı oynuyor hele son üç maçtır mükemmel oynuyor. Hep orta sahanın önündeyiz hatta Mustafa ile Giray bile orta sahanın önünde.
    7 tertemiz şampiyonluk

Etem Güner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşam Trabzonspor tribünlerinde yine özel bir ana şahit olduk. Trabzonspor formalı iki gencin kollarından tuttuğu ağır ağır merdivenleri inen yaşlı bir teyze geldi yanımıza. Üzerine titreyerek büyük özenle olması gerektiği gibi yavaş hareketlerle yerine oturttuk teyzemizi.

Şöyle bir soluklandı, sonra sahaya bakarak dua etti.

Gözlerini bir saniye olsun sahadan ayırmadı. Dakikalar ilerliyor gol bir türlü gelmiyor yüzü asılıyordu.

Soğukta bir taraftan kendini hissettirdikçe hissettiriyordu “teyze üşüyormusun?” diye sordum “yok torunum iyiyim” dedi gülerek. Sıkıntılı anlar bitmek bilmiyordu sonunda gol geldi.

Gol olunca ilk önce kendimizi kaybettik sonra teyzemizi hatırladık. Torunu ile beraber onu ezdirmemek için teller ve oturaklar arasında yoğun mücadele verdik. Teyzem bize gülerek karşılık veriyor “olsun olsun” diyordu.

Maç uzatmalara gitti ama aynı kararlılık bitmedi. Gözler yine sahada bakışlar hem son derece yumuşak hem de çelik !

Penaltılara kalıyor maç “teyze dua et” dedik ama kime diyorsun duama karışma gibilerinden okuduğu dua arasında kafasını sallıyor. Trabzonsporumuzun attığı penaltılarda sevindiğini gördük ama Tolga’nın kurtardığı Kasımpaşa penaltılarında ne yaptığını göremedik. Çünkü yeni jenerasyon totem diye bir şey çıkarmıştı. İkinci Kasımpaşa penaltısı atılırken sahaya arkamızı döndük sonra üçüncüsünde de. Maç sonu sorsan kendimize pay biçtik.

Ama Yasin Öztekin son noktayı koydu. Geldi geldi “formamı kime atayım?” dedi dedi sen tut onca kişi arasında benimle beraber 2 kişinin ortasına at o formayı. Aynı anda eller formada herkes birbirine “bırak” diyor. Sonra aradan gözüm teyzeye takılıyor bir saniye içinde şimşek çakıyor “ sen ne yapıyorsun oğlum Metin habu teyze dururken senin ne haddine bu formayı istemek?” Teyzeyi gösteriyorum “bırakın” diyorum herkes bırakıyor. Bir nevi kıdeme ve manaya çarpılıyoruz.

Sonra formayı teyzeye veriyoruz. Yüzünde güller açıyor.

- Allah işinuzu rast getursun.
    - Amin teyze
    - Allah gayursun sizi
    - Amin teyze
    - Çok dua ediyorum size
    - Sağol teyze
    - Torunum da burda babası ölmüş idi dedum yalavuz bırakmayayım benda geleyim onlan dedum. Benim adamın bir silahi var idi ölene kadar taşıdıni, ama kimseye da ateş etmedi. Bigun Trabzonspor maçı kazandı hep bitirdum mermilerini. Bazen torunlarım İstanbul’dan Trabzon’a da maça gidiyler. Seviyorum onlari. Sizi da seviyorum hepinizi da. Allah işinuzi rast getursun Allah hepinizden razi olsun.
    - Senden de teyzem senden de...
    Torununa sarılır gibi bize de sarıldı ve ağır adımlarla çıkış kapısına yöneldi ve gözden kayboldu.

İşe bu ruhtur bizi ayakta tutan.

Cevat Ocak'ın “Trabzonspor ona hayat verenlerin hayatıdır” dediği gibi, Ali Ece'nin Trabzon'da futbol aşığı nineler, bir gün Trabzonspor atkısı örmezse, Türkiye'de Türk futbolu biter..." dediği gibi...
    Ağladım vallahi ellerinden öpüyorum teyzem senin gibi insanları rabbim bizsiz ,bizim gibi insanlarıda sizsiz koymasın sizin gibi trabzonsporun gerçek sevdalılarını çok seviyorum teyzem hem de çok seviyorum TRABZONSPORUM SENİDE
    Konu Külünkoğlu tarafından (15.12.2012 Saat 10:16 ) değiştirilmiştir.

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Alıntı Cyzio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstadım , biz bunu "nüfus kağıdının eskimesi" olarak tanımlıyoruz.

Başta biraz zor gelse de, zamanla alışırsınız .

.
    Çizio Hocam haklıymışsın,şüphelerim vardı da gayri anladım
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hamdolsun bu teyzemizi üzmedik en azından.....

ellerinden öpüyorum teyzeciğim....
    Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ninem çok özeldi, çok güzeldi. Allah ondan da dualarından da razı olsun...
    Alıntı Ertan 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsan duygulanıyor gözleri doluyor valla
    Şefim harikasınız,siz de teyzem de eksik olmayın.
    Seviyorum camiamı.
    Alıntı Alper Calik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Metin,

Ne güzel bir olaya şahit olmuşsun, Allah ın sevgili kuluymuşsun.
    Alıntı Oruç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teyzemizi bir nebze de olsun evine mutlu yolladı ya takım buna da şükür. O soğukta kalkmış gelmiş.
    Alıntı Halit M. MOLLASALİHOĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teyze kaybettiği oğlunun yerine sevdi bizi;
    Allah sabrını versin; torunlarına onu, onu torunlarına bağışlasın...
    Benim adıma maçın çok önüne geçen bir anı oldu.
    Trabzonspor sevdası işte böyle bir şey...
    Alıntı Mollasalihoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teyze'nin "isterseniz vereyim formayı size" demesini atlamışsınız. Öyle de büyük yürekli..
    Alıntı Halit M. MOLLASALİHOĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet; formayı kaparken yaşadığımız mücadeleyi gördüğü için bize şefkatle "isterseniz vereyim formayı size" dedi; ayrılmadan hemen önce...

Hesapsız, içten, candan yurdumun kadını işte...
    Allah sağlığını sıhhatini korusun, kollasın..
    Alıntı Emre EFENDİOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu görüntüleri başka tribünlerde göremezsiniz. Bizim farkımızda bu.
    Alıntı Tunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yiğit yürekli insanlar. 3-5 çirkef yüzünden kaybolan şevk böyle şeylere şahit olunca eskisinden daha güçlü sarıyor adamı.

Sana da teşekkürler Metin. Bu anektodu buraya taşıdığın için, teyzemize tur ve forma hediyesine vesile olduğun(uz) için.

Sen de koca yürekli bir adamsın. Ondan senin başına geliyor bu tür hadiseler.

Teyzemize sağlıklı bir ömür diliyorum.
    Alıntı Etem Güner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağladım vallahi ellerinden öpüyorum teyzem senin gibi insanları rabbim bizsiz ,bizim gibi insanlarıda sizsiz koymasın sizin gibi trabzonsporun gerçek sevdalılarını çok seviyorum teyzem hem de çok seviyorum TRABZONSPORUM SENİDE
    Her zaman dediğimiz gibi "yazana değil yazdırana bakmak lazım." Siz sağ olun arkadaşlar, var olun.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Anlamadıysam da düzeltin ironi miydi yazdığınız.

Sevgili dostum

Sorunda birşeyler eksik (Büyük takım ön liberoyla oynamaz mı ?) Oynar ama tek yönlü oynayan adamlarla değil.Şu kıytırık ligimizde bile kaliteli sayılan takımların ortasahaları çift yönlü oynayan adamlarla dolu.

Zokora için güzel temennilerim vardı başlangıçta.Kariyerini Avrupanın bilinen liglerinin saygın takımlarında geçirmiş olmasından dolayı silkelenip kendine geleceğini,gönderilecek kadar işi abartmadan toparlancağını bunu hiç olmazsa kendi için yapacağını düşünmüştüm.

Kasımpaşa maçında ve önceki 5 maçta umudumu yitirdim açıkçası.Bilmiyorum hatılarmısın gs'de bir Popescu vardı.Geldiği dönemden gittiği döneme kadar hiç bir zaman hızlı bir stoper değildi.Ama yer tutması çok iyi bildiğinden en hızlı forvetlere karşı bile çok iyi maçlar çıkarıyordu.Bizim karaoğlanda böyle oynamaya çalışıyor. Dar bir alanda yerleşik,iyi pozisyon alarak sağa-sola garanti paslarla ve hiç insiyatif almaksızın risksiz oynayarak...

Fakat günümüz futbolu böyle oynayanların kaybetmeye mahkum olduğu bir futbola evrildi. Şampiyon olduğumuz dönemdeki tandeme benzer bir ikili oluşturmalıyız(selçuk-Colman) / bence yaparızda (Holmen veya Colman/Alper)
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Recep Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Maç günü saat 6 30 gibi istanbula gelebildim Kasımpaşaya metro ile geçtik stada gittiğimizde 7:15 gibiydi ,

Taraftarlarımızın büyük kısmı dışardaydı , deplasman tribününe 3 adet biletimiz olduğu için çok şanslı olduğumuzu o anda anladık,

Polis biletleri kontrol ederek bizi Deplasman gişesinin olduğu bölüme doğru gönderdi 20 dk kala maça girdik.

Taraftar ve takım olarak maça iyi başlamıştık aslında taa ki kasımpaşanın tesadüfen bulduğu gole kadar.

Sonra taraftar olarak sınıfta kaldık diyebilirim çünkü millet sinirliydi ve tribünde birliktelik çok üst düzey değildi takımın ateşlemesi lazımdı ,

Futbol adına çok kötü olduğumuzu söyleyemem Alanzinho kuşkusuz maçın yıldızıydı ama savunmada Giray ile Mustafada çok iyiydi,

Kontra atakları önlemek için ortasahaya kadar savunmayı çekip rakipten önce topa müdahele konusunda gayet iyiydiler.

Adrian ve Volkan çok hareket kattı aynı şeyleri Halil için söyleyemeyeceğim yorgun Henrique daha iyiydi,

Bu maç net olarak tespit ettiğim bir kaç şey söylemek istiyorum,

Henrique kesinlikle tek forvet oynayamaz gol konusunda iyi değil ama asist konusunda iyi olduğunu düşünüyorum.

Serkan kötü bir performans ortaya koymasada artık bizim istediğimiz bek oyuncusu olmadığını net bir şekilde görüyoruz ,

Zeki ile Göksü sağ bek için yeterlidir iyi bir forma mücadelesinde kazanan Trabzonspor olur ( Bknz : O.Kıvrak - T.Zengin )

Adrianın golünden sonra tribün adınada güzel şeyler oldu en yukarda olduğum için aşağıdaki ninemizi ve güzel anı'ya şait olamadım ama,

Yukarıdada hacı sakallı genç bir kardeşimizin ettiği maç duasıda günün güzel anılarından birtanesiydi. ( Allahım sen bizim için kale direklerini yol eyle : Amiiiinnn )

Ve son olarak Yallah Cinler Yallah Kış Kış Cinler Kış Kış
    Bir Avuç Genç Yürek Yazdı BORDO MAVİ Destanını.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)