Sayfa 87 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci ... 37 77 85 86 87 88 89 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2248 adet sonuctan sayfa basi 2,151 ile 2,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Penaltılarla 3-5 ! ZTK 5. Tur Karşılaşması | Kasımpaşa 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Alican Altunbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Maçın başında E bloktan bilet aldığımız için Kasımpaşalıların içinde oturuyorduk.Küfür kıyamet kendimizi zor tuttuk.Daha sonra bizim taraftarların olduğu kısmın kapısında bir grubun toplandığını gördüm.Oraya yöneldim.Sanırım komiserlerden biri maç başlamasına yakın içeri alacaklarını söyledi. Bizde o tarafa yöneldik.Bizim taraftarı içeri almamalarının nedeni bize ayrılan bölümde yer olmaması ve E Blokta Kasımpaşa taraftar grubunun olmasından dolayı oraya bizi almadılar.Dolayısıyla stada biraz geç gelen taraftarlar içeri alınmadı.Burda resmen güvenlik güçlerinin ve iki takımların yönetimlerinin suçu var.Taraftarın Kasımpaşa tarafından bilet aldığını bildikleri halde hiç bir önlem almadılar ve taraftarın telef olmasına göz yumdular.Yazıklar olsun.Yönetim bunun hesabını vermeli.Güvenlik güçleri bunun hesabını vermeli.Biz sadece şanslıydık içeri girebildiğimiz için diğer arkadaşlara çok geçmiş olsun.Bu olay maçın önüne geçmiştir bence.

Nereden
    İstanbul

Bu olayların sorumlusu kasımpaşa yönetimidir.

Her sene bu yaşanıyor...

Trabzonspor taraftarının maça ilgi göstereceğini,ayrılan tribünün yetersiz olduğunu ve buradan bilet bulamayanları kasımpaşa tarafından bilet alacağını bildikleri halde fazla yer ayırmıyorlar.

Hatta maç öncesi uyarı gelmiş kasımpaşa tarafından bilet alanların forma ile gelmemeleri konusunda hatta resmi site bunu yayınladı.

E o zaman beceriksizler kendi tribününüz dahi olsa, az bilet verseniz bile Trabzonspor taraftarının maça geleceğini biliyorsanız kendi bomboş tribününüzün bir kısmını Trabzonspor'a ayırmıyorsunuz sonra da olaylara sebep oluyorsunuz
    ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN…ENDÜSTRİYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DİREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

@winner
    doğru Trabzonspor taraftarının ayrılan yere sığmayacağı biletlerin yetersiz kalacağını kasımpaşa cepheside biliyor.
    ama söylediğin gibi bilet ayırma gibi bir mecburiyetleri yok açıkcası.
    ha ayırırlarsa bu iyi niyetlerindendir. ama mecburlarmış gibi düşünmemelisin.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    İstanbul

Alıntı Burçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @winner
    doğru Trabzonspor taraftarının ayrılan yere sığmayacağı biletlerin yetersiz kalacağını kasımpaşa cepheside biliyor.
    ama söylediğin gibi bilet ayırma gibi bir mecburiyetleri yok açıkcası.
    ha ayırırlarsa bu iyi niyetlerindendir. ama mecburlarmış gibi düşünmemelisin.
    Mecburiyet elbette yok ama eğer biliyorsan Trabzonspor taraftarı kendi tribününden bilet bulmazsa bizim tribünümüze mutlaka giriyor o zaman bile bile iki tarafı niye karşı karşıya getireyim?

Kendi tarafının bileti bitse bile ne pahasına olrsa olsun stada giren bir taraftardan bahsediyoruz, bunu kendileri de biliyor hatta forma ile gelmeyin uyarısı yapıyor hayır bu inat niye...

Zaten deplasman yasakları yüzünden İstanbul taraftarı sadece 1-2 maça gidebilme imkanına sahip, o maçlara da ilgi oluyor bunu da tüm ülke biliyor biraz da anlayış gösterecekler...

Her sene aynı hata yapılmaz ki...

iso_4939 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

k.pasa takım olduda seyırcısı olay cıkardtıyor oylemı..

2010_2011 süperlig şampiyonu TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı winner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Her sene bu yaşanıyor...

Trabzonspor taraftarının maça ilgi göstereceğini,ayrılan tribünün yetersiz olduğunu ve buradan bilet bulamayanları kasımpaşa tarafından bilet alacağını bildikleri halde fazla yer ayırmıyorlar.

Hatta maç öncesi uyarı gelmiş kasımpaşa tarafından bilet alanların forma ile gelmemeleri konusunda hatta resmi site bunu yayınladı.

E o zaman beceriksizler kendi tribününüz dahi olsa, az bilet verseniz bile Trabzonspor taraftarının maça geleceğini biliyorsanız kendi bomboş tribününüzün bir kısmını Trabzonspor'a ayırmıyorsunuz sonra da olaylara sebep oluyorsunuz
    İstanbul Bb bu konuda çok akıllı mesela.....

Düşünün İstanbul BB maçına 40 bin seyirci gelse 40 tl den 1.600.000 tl yaparki böyle bir rakamı Gsnin şampiyonlar ligi maçlarında bile kazanabildiğini zannetmiyorum....

kendileri bilirler valla.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Samsun

Her sene bu yaşanıyor...

Abi tamamda adamların bize tribün ayırmak gibi bir zorunluluğu yok.Burda devreye girmesi gereken bizim yönetimdir.Asıl onlar bunu bildiği halde neden sadece taraftara göstermelik bir uyarı yayınladılar.Neden Kasımpaşa ile bu konuda konuşmadılar.ALLAH aşkına yönetim taraftarı önemsememiştir.Bu resmen ortada.Sonrada Tvlerde taraftar 70.000 kişi gelsin herkes büyüklüğümüzü görsün diyor.

farozlufatih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Akşam oyun anlayışımız biraz akıllıca olsaydı 120 dakikaya gerek kalmazdı....

Habire kanatlardan zorlamak yerine göbekten deneseydik çok rahat 3-4 olurdu maç...

Kadıköyde şikeçileri taşlıyorlar ahlaksız aykut çıkıp ortalığı ayağa kaldırıyor. Bizden kimse akşamki taşlamalara ses çıkarmıyor...

Bumudur mücadele bu şerefsizlerle o akşamki şerefsizlerin hepsi şikebahçeli değilse ben birşey bilmiyorum...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Alican Altunbaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi tamamda adamların bize tribün ayırmak gibi bir zorunluluğu yok.Burda devreye girmesi gereken bizim yönetimdir.Asıl onlar bunu bildiği halde neden sadece taraftara göstermelik bir uyarı yayınladılar.Neden Kasımpaşa ile bu konuda konuşmadılar.ALLAH aşkına yönetim taraftarı önemsememiştir.Bu resmen ortada.Sonrada Tvlerde taraftar 70.000 kişi gelsin herkes büyüklüğümüzü görsün diyor.
    O uyarıyı emniyet yaptı kulüpte yayınladı.

Tabii eğer yönetim bu konuda girişimde bulunmamışsa hatadır ama kasımpaşa kabul etmemişte olabilir.Bilmiyorum.

Ama ev sahibi olarak sorumluluk senin,sıkıntı çıkacağından da eminsen biraz öngörülü ol basitçe işi çöz.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır isyan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

senol gunese rağmen turu atladık ama benım yureğım artık ezıyetlerı kaldrımıyor nereye akdar bu anlayısla ben bılırımcı oyun anlayısı ve ınatla..dunku olaylara gelınce arkadas bız trabzondan gelemedık maca bılet yok dıye baktım herkes 3er 5 er bılet alıyor e blokdan kasımpasa tarafından gırebılcekmısınız dedım gırerız dedıler ama bız cesaret edıp gelemedık bılet yok dıye ıyıkıde gelmemısız yoksa hem ıslancakdık hem macı ızleyemeyecektık..polısın orantısız gucu ve yaptıkları ne olursa olsun kabul edılemez o ısın bır yonu ama e blokdan bılet alan arkadaslarıda anlayamıyorum adam kasımpasa tarafına koyarmı sızı bırazcık mantıklı olun daha once dığer deplasmanlardan tecrubelı olduğum ıcın bılıyorum rakıbın tek bır taraftarı bıle olsa alınmaz o trubune rakıp taraftar..sadece sessız sedasız formasız atkısız ıcerı gıreceksın bırden formaları atkıları cıkarcaksın ozaman coğunluğu o trubunde bırakıyorlar..2 gundur bu sıtede herkes e bolokdan alın ordayız falan dıye yazıp durdunuz e kardesım ıstıhbarat denen bısey var polısdede onu gectım bıde formalarla atkılarla daha ıcerı gırmeden ts luyuz dıye bağırıyorsunuz olcak ısmı yanı..umarım bır tecrube sağlamıssınızdır..dedığım gıbı yapsaydınız bu taktıkle daha once gaysey macında olımpıyat stadıdına ve 8tas macında bjk trubunlerıne gırmıstık..
    Konu isyan6161 tarafından (14.12.2012 Saat 11:22 ) değiştirilmiştir.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı isyan6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senol gunese rağmen turu atladık ama benım yureğım artık ezıyetlerı kaldrımıyor nereye akdar bu anlayısla ben bılırımcı oyun anlayısı ve ınatla..
    t.direktör o değil mi, başkasının bildiğiyle mi oynatacak takımı?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu maçı ömrümün sonuna kadar unutamam heralde
    * bir sezonluk "üçlü çekme" hakkımızı sanırım bu maçta doldurduk saymadım ama sadece tribünde 30-40 kere üçlü çekildi

*bir avuç iyi aile çücuğunun "fenerin köpeği" yakıştırmasından nasıl gurur duyduklarını gördük

*az sayıda taraftar ile daha güzel tribün yapılabileceğini gördük ( herkesin katıldığı daha organize, farklı seslerin çıkmadığı tezahüratlar oldu)

*içkinin şişede durduğu gibi durmadığını gördük!

*son gülenin iyi güldüğünü ispatladık
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

Nereden
    İstanbul

Deplasman yasağı gibi faşizan bir uygulama varsa o zaman kasımpaşa maçı için Trabzonspor taraftarına herkes anlayış gösterecek hatta ayrıcalık tanıyacak...

Valilik,emniyet,tff,kasımpaşa hepsi dahil buna...

Nereden
    Trabzon

kura bugun kacta...

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gecenin öne çıkan tezahuratları şu şekilde idi

merak edenlere;

"Bir avuç i.ne otur yerine"

"Kaldırsın, Kaldırsın 7'yi görenler parmak kaldırsın " (kasımpaşa 0 - ts 7)

"Hepiniz, Fenerin köpeğisiniz"

"rerere rarara nasıl k*yduk cimboma "

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yunus Emre SEYHAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecenin öne çıkan tezahuratları şu şekilde idi

merak edenlere;

"Bir avuç i.ne otur yerine"

"Kaldırsın, Kaldırsın 7'yi görenler parmak kaldırsın " (kasımpaşa 0 - ts 7)

"Hepiniz, Fenerin köpeğisiniz"

"rerere rarara nasıl k*yduk cimboma "
    en bomba maçı kazandıran tezahüratı unutmuşsun ya

"Yallah cinler yallah kışkış cinler kışkışş"

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı iso_4939 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kura bugun kacta...
    14:00'da kura çekimi...
    Hamiş

Nereden
    İstanbul

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbul Bb bu konuda çok akıllı mesela.....

Düşünün İstanbul BB maçına 40 bin seyirci gelse 40 tl den 1.600.000 tl yaparki böyle bir rakamı Gsnin şampiyonlar ligi maçlarında bile kazanabildiğini zannetmiyorum....

kendileri bilirler valla.....
    Faik bu nokta da İBB ile Kasımpaşayı karıştırmamak gerekir.Kasımpaşa İstanbulun en eski ve köklü semt takımlarından biridir.Çoğu gs,fb ve bjk lide olsa bir taraftar kitlesine sahip bir kulüptür.Ama İBB nin hiçbir şekilde taraftarı yok (300-500 kişilik bozbaykuşlar hariç ).Stadı da büyükken bu noktada hasılatı ön planda düşünmesi normal.Ama Kasımpaşa yönetimi zaten taraftarı ile arası bozukken bir de tribünlerini rakip takım taraftarına açarak yaraya tuz basmak istememesi ve seyirci avantajını kaybetmek istememesi normaldir.

Nereden
    Samsun

O uyarıyı emniyet yaptı kulüpte yayınladı.

Tabii eğer yönetim bu konuda girişimde bulunmamışsa hatadır ama kasımpaşa kabul etmemişte olabilir.Bilmiyorum.

Ama ev sahibi olarak sorumluluk senin,sıkıntı çıkacağından da eminsen biraz öngörülü ol basitçe işi çöz.
    Bu maç için yönetimin konuştuğunu hiç zannetmiyorum.Ama genelde anlamda zaten kasımpaşa yönetimi olaylara çanak tutuyor.Bazı polislerde olaylardan rahatsız.Sohbet ettiğim bir kaç polis Kasımpaşa'ya ciddi sövüyordu.Genel anlamda zaten Kasımpaşa yönetimi sıkıntılı.Bizim yönetim üstüne düşmemiş işin ben yaşananlardan bunu anlıyorum abi.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Fatih Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    14:00'da kura çekimi...
    eyvallah ...
    ha bu arada bır anket yapılsa fınali kımler oynar dıye.

katre-i.matem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı iyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en bomba maçı kazandıran tezahüratı unutmuşsun ya

"Yallah cinler yallah kışkış cinler kışkışş"

hakikaten yaa superdı bu var ya.. hani birde onu dedikten sonra kacirmaya basladılar )
    ...6 Aralık 2015...

Takvim yapraklarında "Trabzonspor'un Hacıosmanoğlu İşgalinden Kurtuluş Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı augustus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Faik bu nokta da İBB ile Kasımpaşayı karıştırmamak gerekir.Kasımpaşa İstanbulun en eski ve köklü semt takımlarından biridir.Çoğu gs,fb ve bjk lide olsa bir taraftar kitlesine sahip bir kulüptür.Ama İBB nin hiçbir şekilde taraftarı yok (300-500 kişilik bozbaykuşlar hariç ).Stadı da büyükken bu noktada hasılatı ön planda düşünmesi normal.Ama Kasımpaşa yönetimi zaten taraftarı ile arası bozukken bir de tribünlerini rakip takım taraftarına açarak yaraya tuz basmak istememesi ve seyirci avantajını kaybetmek istememesi normaldir.
    Yarı yarıya yapabilirdi bence....

böylelikle hem kendi seyircisini küstürmezdi hemde güzel bir hasılat elde edebilirdi.....

10-15 yıl öncesine kadar İstanbul takımları böyle yapıyorlardı.....

Nereden
    Samsun

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarı yarıya yapabilirdi bence....

böylelikle hem kendi seyircisini küstürmezdi hemde güzel bir hasılat elde edebilirdi.....

10-15 yıl öncesine kadar İstanbul takımları böyle yapıyorlardı.....
    Kasımpaşa'nın yeni yönetimi para babalarından oluşuyor.
    Sizce hasılat derdi olsa biletleri 5 lira yaparlarmıydı abi?

Nereden
    Trabzon

acaba bızım takımın fınal oynayabılecegıne ınanan kac kisi var...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Alican Altunbaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kasımpaşa'nın yeni yönetimi para babalarından oluşuyor.
    Sizce hasılat derdi olsa biletleri 5 lira yaparlarmıydı abi?
    bilmem yaparlar delilik parayla değil sonuçta.......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)