Sayfa 6 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6 7 SonuncuSonuncu
Toplam 163 adet sonuctan sayfa basi 126 ile 150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1461 Trabzon Sorunu ve Çözüm Önerileri

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Ali Aðaoðlu takýmý satýn almalý Takým Istanbula taþýnmasý, pendige veya sariyere yeni stad yapýlmalý, Ýstanbul'daki taraftarýnýn bu sayede sevindirilmeli, bjk, gsve þikebahce ye karþý iki koldan savasilmali. Bukadar.

Arif Timurcioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Ortada bir sorun yok aksine mükemmel bir durum var. Real ve barca nýn ikinci takýmlarýda üst lige çýkamýyo 2. ligde mücadele ediyor oyuncu

yetiþtiriyorlar. Biz neden aynýsýný yapmayý düþünmüyoruz da satýlsýn veya 1. lige çýkamazsa ne olacak diye kaygýlarýn peþine düþüyoruz. Bu

modelle alt yapý anlamýnda istanbul takýmlarýna fark attýk bence. Transfer yapmayý zaten beceremiyoruz bari burdan yetiþen oyuncularla iþ

yapalým ayrýca geçmiþte trabzonlu sönüp giden bir çok genç yeteneðin aksine yeni jenarasyon için büyük bir þans trabzonsporda

bulamadýklarý þansý orda bulup kendilerini geliþtirme þansýna sahipler.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrýcalýktýr.

Ertan1982 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ligin son 5-6 mac as yedek karisimi cikariz is halolur.satilacagina bu yola basvururum.
    çalýþmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaþamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Sevgili Arif güzel diyorsun da alttan oyuncu alan varmý ücseneden beri. S. Güneþ varken bu hayal

Furkan Özdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    31

Alýntý Rama61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ali Aðaoðlu takýmý satýn almalý Takým Istanbula taþýnmasý, pendige veya sariyere yeni stad yapýlmalý, Ýstanbul'daki taraftarýnýn bu sayede sevindirilmeli, bjk, gsve þikebahce ye karþý iki koldan savasilmali. Bukadar.
    Bu takým trabzon takýmý mý olacak yani ali aðaoðlu alýp istanbula taþýyýnca?

Bu dediðinizle taraftarýn bölünmemesi Trabzonspor'a olan desteðin deðiþmemesi, Trabzonspor'un anlamýný yitirmemesi imkansýz
    Her þey bittiðinde, hatýrlayacaðýmýz þey; düþmanlarýmýzýn sözleri deðil, dostlarýmýzýn sessizliði olacaktýr. (Alija Izetbegović)

Fanatik34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

BU takimi satmaya calismalari bile ne amac güttüklerini göstermiyor mu?
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Yunus Danýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Takýmý satacaklarýna þu sahaya bi bakým yaptýrsýnlar! Bu çocuklar dýþ kapýnýn mandalý mý? Hepsi bizim çocuklarýmýz!!

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Bence istanbul a taþýnsin, bölünme falan olmaz bucocuklara yazýk, Trabzonspor, oyuncu alacaklarýný zannetmiyorum, onun için genç, dinamik ve kaliteli yabancýlara kuvvetli bir takým oluþturulmalýdýr. Ýstanbul'daki seyirciyle bütünlesip iki koldan mücadele edilmeli, ben burdan güçlenerek, cikacagimiza inanýyorum. Kaliteli yabancý sorunuda kalkar buarada

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Trabzonspor'u taþýyamadýk, 1461'i taþýyacaðýz þimdi de. Ya sabýr.

Ortada bir sorun yok. 1461, 1. Lig'de kalmalý ve genç futbolcular için bir zýplama tahtasý oluþturmalý. Buna ihtiyaç var. Yýllardýr gençleri çeþitli takýmlara gönderiyoruz, hiçbir verim alamýyoruz. 1461, kendisinden beklenenleri fazlasýyla yerine getiriyor bence. Önümüzdeki sezondan itibaren düzenli olarak futbolcular gelecektir 1461'den. Bu fýrsatý iyi kullanmalýyýz.

Ýstanbul'da illa bir takým gerekiyorsa, "takým taþýnsýn" diyenler kursunlar bir kulüp, en alt ligden baþlasýnlar týrmanmaya. 1461, Trabzon'un takýmýdýr. Ve Trabzon, Trabzonspor'un þehridir.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Istanbul takimlariyla aramýzdaki uçurum büyüyor, bana kalsa Trabzonspor uda istanbula tasirdim. Maçlarý trabzon da oynardim orda maddi manevi mücadele ederdim týpký rusyada Terek Grozny gibi Topçular Moskova'da antreman yapýyor maçlarý Grozny de oynuyorlar. Artýk büyük düþünmek lazým benim görüþüm

M. Akif Yücesan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    50

Bu 1461'i satma olayý nereden çýktý durup dururken? Adamlar Süper Lig'de olmadýðý sürece sorun yok. 1. Ligde yükselme hakký kazanýrlarsa da haklarýndan feragat ederler olur biter. Kupada da finale kadar eþleþilmez, problem yok. Finalde karþýlaþýrsak da bizim pilot takýmýmýzý finale kadar eleyemeyenler oturup hallerine aðlasýnlar, o kadar

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Sanýrým Ýstanbul'a ya da baþka bir yere yeni Tff kurallarý nedeniyle taþýnamýyor
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Emirhan Uludüz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yukarýda gördüðünüz yazý; Bir pilot takýmýn içine etmenin en kolay yollarýný anlatmaktadýr.
    altta ki yazilari oku renkdas

Alýntý OnurKul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Real Madrid-Barcelona modeli uygulanmalý. Pilot takým olarak yoluna devam etmeli. Yok olmuyorsa güvenli birine devredilmeli, gayri resmi pilot takým olarak yoluna devam etmeli.
    ben de o model uygulanamaz diyorum iste, anlatmak istedigi sey bu
    bir kere barça real b takimlari, altyapilari, ayni bizim a2 takimimiz gibi, oysa 1461 Trabon apayri bir sey, sadece anlasma yapildi diye pilot takimimiz olmus durumda o kadar yani, hem zaten bir kaç sene öncesine kadar Degirmenderespor idi takim, 1461 Trabzon takimi yoktu, satin aldik pilot yaptik buralara kadar getirdik daha yukarilar hedefimiz olmali

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yönetim satacaðým diyor Þenol Güneþ oyuncu almayacaðým diyor....

Biz neyi tartýþýyoruz Allah aþkýna....
    yok agabey suç bende, yazdigim yazidakileri uygularsak takimin içine edecekmisiz
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Ertan1982 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ligin son 5-6 mac as yedek karisimi cikariz is halolur.satilacagina bu yola basvururum.
    sonra da sikeci desinler
    diyorum ya iste orasi Türkiye, ispanya degil
    hâla çikmasin diyenler var, ne tesvikler döner son haftalar takimin üzerinde onu kimse düsünmüyor, çikmasin demesi kolay
    adalet olmayan ülkede, futbolun moka battigi memlekette düsündügünüz seye bak, çikmasin da topçu yetistirsin de barça b takimi gibi olsun da ohoooo.......
    hem sanki süper ligde yetisemezler hayret bir sey
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

inadina61_08 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

Bende 1461 diye bir problem olduðunu düþünmüyoru; aklýma gelenler þu þekilde;
    Þimdi bu takým asla devredilmemeli, satýlmamalý, böyle kalmalý ve alt ligde oynamalý,
    süper lige çýkmamalý ama burada bir sorun var; üst lige çýkamayacak bir takýmda oyuncularý nasýl motive edersin:burada bence devreye para sokulmalý, mesela bu takým 30-35 puandan fazla topladýðý her puan için galibiyet primerinin %75'i(öylesine bir rakam yazdým ama yüksek meblað olmalý) oyunculara prim olarak daðýtýlmalý þeklinde bir düzenleme yapýlabilir, böylece oyuncularý motive etmiþ olur ve alt lige düþmemesi de saðlanmýþ olur diye düþünüyorum, burada para biraz itici gelsede hedefi olmayan bir insan o iþi nasýl yapar düþüncesi ile yola çýkýyorum, oyuncularýn kendilerini gösterme gibi kaygýlarý elbet olacaktýr ama bu para iþi ekstra motive edici olur...
    bazý fikirlere katýlýyorum etik olarak ilk 5 üzerinde direkt etkisi olur, ama bu kadar da olmasý bence normal, baþkalarýný deðil artýk önce kendimizi düþünmeliyiz.. Ayrýca takým böylece daha fazla büyür, daha fazla tercih edilir, Ayrýca bölgeye de büyük bir hizmet olur...
    burada þöyle bir durum var, galibiyet primlerinin bir kýsmýný daðýtýyoruz ama oyuncu alým satýmlarý, reklam, sponsorluk gibi gelirlerle 1461 in para kazanmasý saðlanmýþ olabilir, ayrýca bölgeye hizmettir bu, düþünün A takýma çýkamayacak bir oyuncu bizim ligin orta sýradaki takýma transer olur böylece maddi bir kazancý ve bölgeye faydasý olacaktýr...

muratt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Devre arasýnda, yani þu anda, Sercan, Eren, Ofoedu ve Gökhan gibi iyi oyuncular süper lige kiralanmalý, takýmýn gücü dengelenmeli.. Amaç kesinlikle süper lige çýkmak deðl, Trabzonspor'a oyuncu yetiþtirmek olmalý. Tartýþacak bir durum yok, çözüm bu.
    Ýnadýna Trabzonspor !

Adem Köse - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    39

Diyelim ki güvendiðimiz birine devrettik , bir üst lige çýktý. Mesela Yusuf da orda muhteþem bir performans gösterdi ÐS ya da diðer takýmlardan biri bu futbolcuya 5milyon euro bonservis parasý teklif etti. Ne yapacaz bedavaya biz mi alýcaz

Her ne kadar bitarafým istemese de þöyle bir þey uygulayabiliriz. Nasýl mý ? 1461 i satmayalým þuan ki durumunda tamamen devredelim , bir üst lige çýkýnca çok saðlam yayýn gelirleri vs elde edecek. Bu gelirleri de Trabzonspora aktaralým . 1461 aynen altyapý oyuncularý vs ile TSL de devam etsin sonra yine düþsün Þaka yapmýyorum ciddiyim
    TRABZONSPORUM ÝÇÝN ÇEKÝLEN HERTÜRLÜ ÇÝLE KUTSALDIR

Hamza Milet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

takýmýn amacý belli oldu zaten baþkanýmýzýn cebine para girsin yav..

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

1461 Trabzon sorunu yok, yönetim sorunu var.

Ogün' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Çözüm belli 1453 Rizespor!!!
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti. KAZIM KOYUNCU

Ertan1982 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý Ogün' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çözüm belli 1453 Rizespor!!!
    Tarihleri dogru yazalim Lütfen 1470 Rizespor.
    çalýþmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaþamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Dünya kupasýndan bu takýma oyuncu kazandýramamak bile baþlý baþýna bir problem
    Bakalým bu sene neler olacak?
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

degisen bisey yok
    yine baþa donduk
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

forsa61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

kulubu satmak istiyorlardý ama olmadý, parlatýlan deðeri de sondurduler. yonetim sorunumuz oldugu asikar.

stadyum veya tesis yapmakla adam olunmuyor. ole olsa bilmem ne kadar guzide tesislere sahip malum takýmlar oyuncu fabrikasý gibi calýsýrdý. Turkiye'deki zihniyetin deðiþmesi lazým. MRA bence altyapý sorumlusu olmalý, tum Trabzonspor altyapý takýmlarý kendisine emanet edilebilir. Erken TD oldu ve ne yazýk ki anlasýlamadý. Eldeki mevcut ile iyi kotu biþeyler denedi oldu olmadý her neyse.

1461'e MRA geri donmeli eger super lige cýkacak bir takým ile henuz anlasmadý ise.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)