Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 163 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1461 Trabzon Sorunu ve Çözüm Önerileri

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Satýldýðýný düþünsenize; tamamen kendi imkan ve paralarýnýzla bir takým oluþturuyorsunuz sýrf futbolcu üretmek için. Daha sonra o kulübü satýp parayla oradan futbolcu alýyorsunuz.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Tahir61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alýntý maçkali616161 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence 1461 Trabzonsporu taraftar satýn almalý ve satýn alan taraftarlarýn seçeceði yönetim kurulu ve baþkan ile yönetilmeli.Fakat herkese ayný oranda hisse daðýtýlmalý ve bir kiþinin birden fazla hisse almasýna izin verilmemeli.Bu sayede demokratik bir yönetim olabilir.

Bunun için bir þirket kurulabilir.Fakat bu iþte camiada herkesin sevgi saygý ve güvenini kazanmýþ birilerinin ön ayak olmasý gerekiyor.
    ilginç ve güzel bir fikir
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsýzlýk vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazým Gibi Sev.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    32

Oyuncular kiralik olmasi kaydiyla ve gelecek para cok iyi ise 2.ligden baska bir takim satin alinip 1461 Trabzon yapilmasi kaydi ile ancak kabul edilebilir. Ancak bu da projenin temel amacindan Trabzonspor'a oyuncu yetistirmek mantigindan sapar. Buyut sat buyut sat gibi birsey olur. Finansal olarak kar ettirsede amac olarak dogru hizmeti yapmaz o paralar ile yanlis transferler yapip yine zarar ederiz. SATILMAMALI.
    Ey Türk Gençliði!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Tahir61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

ortada kanunla þike yaptýðý tescillenmiþ bir takým dururken ve suçu ispatlanmýþ kiþiler hala futbolun içindeyken tff nin 1461 i þike yapabilir diye kupadan atmasý....

bence satmayalým tff 1461 i kupadan atsn son zamanlarda kaybettiðiiz haklýlýðýmýzý tekrar geri kazanýrýz taraftar, kamuoyu da biraz uyanýr bence

unutturmaya çalýþtýklarý pisliklerinin tekrar gündeme taþýrýýz
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsýzlýk vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazým Gibi Sev.

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

1461 i þuanki mevcut baþkaný olan Suat Þen'e devretsinler.Kaðýt üzerinde TS bünyesinden ayrýldýðýnda bir sorun kalmýyor.Bunu aylardýr bas bas söylüyorum eðer 1461'in yaþamasýný isteseler bu tespiti benden önce yapýp uygulayabilirlerdi ancak görüyorum ki amaç 1461'in varlýðýný sürdürüp TS'ye oyuncu yetiþtirmesinden çok iyi bir paraya satýlýp sýcak para ihtiyacýnýn karþýlanmasý.
    Konu Misina tarafýndan (29.11.2012 Saat 15:02 ) deðiþtirilmiþtir.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

cem1990 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Sadece A takýma deðil
    Futbolcular pekala diðer takýmlara da satýlabilir.Elinizde iyi bir kaleciniz var fakat A takýmdakinlerde saðlam,güzel bir fiyata anadoludan herhangi bir takýma satýlabilir.
    1461 kupada gideceði yere kadar gitmeli,gerekli olan oyuncular A takýma çýkaralým yaþý geçmiþ olan oyuncularda anadolu klüplerine yollanabilir.

Ýlker Gazioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Bir çok konuda yönetimi desteklesem de 146 konusunda ki tavýrlarýný çok yanlýþ buluyorum. Federasyon'un sýkýþtýrmalarýna, 1461'i satmadan bir çözüm yolu bulunabilir. Ayrýca þuan iki takým ayný ligde bile deðil, neden bu acele anlamýyorum.

Alt yapýdan gelen oyuncularýn Trabzonspor'a geçiþ öncesi harika bir deneyim yaþayacaklarý bir kulübü sýrf para için satmak bu takýma ihanettir. Diðer yandan sorun para ise 1461 zamanla para kazanan bir kulüpte olabilir. 1461 'de oynayan her oyuncuda Trabzonspor'da oynayacak veya o kapasite de olacak diye bir kural yok. Bu oyuncular 1.ligde veya süper ligde baþka takýmlar tarafýndan da transfer edilmek istenecekdir.

1461'in bir ilçe takýmýna devri ise mümkün deðil, hangisine devredecekler,Ve bu ilçe takýmlarýna kulüp emanet edilir mi. Koca Sebat ne hale geldi. Bugüne kadar bir tane oyuncu yetiþtirmeyen ama hep gözü Trabzonspor alt yapýsýnda olan ilçe takýmlarý azalarak bitsinler. Eskiden ne kadar takýmýmýz varsa hepsi ile gurur duyardým ama artýk bir katkýlarý yok Trabzon futboluna, bari köstek olmasýnlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Gökhan Koç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

1461 Trabzon, süperlige çýkabilecek kadar kendini geliþtirebiliyor fakat Trabzonspor'a 1 tane topçu yetiþtiremiyor.

Bence satma mevzuundan önce bunu deðerlendirmemiz gerekir. Çünkü onu satýp baþka bir takým için ayný yapýyý kuruyor olsak bile bu sorunu çözmüþ olmayacaðýz
    StopMatchFixing.Com

Ertan1982 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

en kolay yol hukuki baglari kopartmak.Basada Akilli bir Trabzonsporlu Basakan getirirsek problem olmaz.Ha bunu yapmasakta bana göre problem yoktu.FIFA vs. sikeye karismiyorsa bu isi hic karismaz.En fazla cikarsalar baglari kopar der.Ama bunu da sike federasyonu cözebilir degisiklik yapar 1461 cikmaya hak kazansa bile cikamaz der olur biter.Ama tüp kafanin akli calismaz.Para ile nasil g***** olur hergün gösteriyor.
    Konu Ertan1982 tarafýndan (29.11.2012 Saat 17:21 ) deðiþtirilmiþtir.
    çalýþmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaþamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    Ýstanbul

1461 Trabzon Sorunu'ndan sonrasýný okumadým.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

misyonu Trabzonspor'a futbolcu yetiþtirmek olan bir takýmýn süper lige çýkmamasý yada kupaya katýlmamasý büyük bir problem yada kayýp deðil. sýkýntý bunu bu zamana kadar düþünmeyip 1461'i kupaya dahil eden tff ve Trabzonspor yönetiminde!
    Ben Kuzeyin Oðlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanýn Baþkenti! Ben TRABZONUM, BÝZ TRABZONSPORUZ!!!

tarsus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýçel

Trabzonspor yonetiminde yer almamis,almayan genc dinamik ve idealist yoneticiler bulunarak takimi yeni yonetim kadrosuyla desteklemeliyiz

farozlufatih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    54

Bence þuan gözde oyunculardan gökhan yusuf eren abdullah gibi oyuncularý süper lig ve ptt birinci ligde kiralýk olarak kullanýp takýmýn gücünü minimize edip mevzuat deðiþikliði yaparak alt liglerde pilot takým olarak kullanabiliriz

M.S.SOFU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý maxim Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence en mantýklýsý ve karlýsý; pilot olarak kalmasý ve kupada eþleþmesine engel getirilmesi, lige de þampiyon olsa bile alýnmamasý.

Peki ya finalde karþýlaþýrsak kupada?
    Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Finale kadar çýkarsa zaten helal olsun onlara maça dahi çýkmayýz kupa otomatikmen onlara kalsýn....
    maxime katýlýyorum
    biz taraftar olarak bu takýmýn satýlmasýna karþý durmalýyýz

faik abiyede katýlýyorum
    eðer uþaklar finale çýkarsa bizimkiler maça çýkmasýn
    zaten çýksalarda yenebilecekleri þüpheli ama trabzonspor as takýmý yenerse laf söz olur
    gerek yok
    þimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacým var.çalýþma zamaný.

Berat Akçay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben anlamýyorum Kartalspor gibi neden yapamýyoruz ? Adamlar lider herkes bu sene cýktýlar derken hep son haftalarda puan kaybedip çýkmýyorlardý .

Kupada da sýkýntý olacaksa ilk turda elenir .Satmak ne fayda saðlayacak bize . Elimizde böyle bir fýrsat var gençleri oynatmak için ama hep zoru seçiyoruz

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

Kartalspor gibi yapacaksak niye Þike Davasý'nda hakkýmýzý arýyoruz
    9 # Osvaldo'

Bud Spencer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bence: ayni yolda ilerlememiz gerekiyor AMA 1461 sampiyon dahi olsa süper lige cikmayi red etsin ayrica kupayada katilmasin

hedef ayni: Trabzonsporumuza oyuncu yetistirmek...fazlasi gerekmez

Berat Akçay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tamam biraz saçma oldu ama daha küçükleri oynatýp olmaz mý ? Gökhan , Göksu gibileri A takýma alýp gençleri serpiþtirsek aralara

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

akçaabat sebat spora devretsinler hemde köklü kulübümüz o kötü sýkýntýlarýndan kurtulur

Ilelioglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    32

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1.Öneri : Avrupada Barcelona II, Dortmund II diye örnekleri çokça var. Bunun için gerkli mevzuat deðiþiklikleri yapýlabilir. Kupada eþleþmemeleri , eþleþirse kutranýn yenilenmesi gibi düzenlemeler yapýlabilir. Ligde ise “þampiyon olsa dahi üst tura çýkamaz” þeklinde bir madde konulur böyle karþýlaþmalarý baþtan engellenmiþ olur. Ancak Federasyonun bize bakýþ açýsýný hepimizbiliyoruz. Bu nedenle mantýklý dahi olsa uygulamaya zor geçirebileceðimiz bir adým olur.
    Bence en mantiklisi bu...TFF'nin kurallarina aykirilik yoksa kabul etmek zorunda bence. Olmadi bu konuyuda UEFA'ya tasimak lazim, örnekler belli Barcelona 2, Dortmund 2...

..
    Ýstanbul Saltanatýný 7 kez yýktýk, yine yýkacaðýz, Bordo kanýmýzla Mavi göklere Þampiyon TRABZONSPOR yazdýracaðýz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bir kaç arkadaþ direkt olarak baþlýðý görünce 1461 ' in sorun olduðunu algýlamýþ...

1461 i tabiki bir sorun olarak görmüyorum. Ama þike sürecinden sonra her türlü açýðýmýzý yakalamak isteyeceklerini de düþünüyorum. Bu anlamda kanunen bize herhangi bir þekilde yansýmasý olsun istemiyorum...

bu yüzden bu baþlýðýn ismini birazda isteyerek seçtim provakatif olsun dedim zaten amacýnada ulaþtý çeþitli fikirlerin harmanlanmasýndan gördük bunu...
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

veliogluozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Bu takýmýn oluþturulma sebebi amacý unutulmamalýdýr. benim þahsi fikrim 1. öneride anlatýldýðý üzere süper lige çýkma hakký elde etse bile bu hakkýndan feragat edip 1. ligde devam etmesidir, Türkiye kupasýnda 2 takýmýnda devam etmesiyle bir sorun oluþuyor ama oda aþýlamayacak bir sorun deðil bunun üzerine gidilmeli diye düþünüyorum.
    bu aþk sonsuza kadar,bu efsane hiç bitmez.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Satýlmasýna kesinlikle karþýyým!
    Hamiþ

Hüseyin Baþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

ortada 1461 sorunu felan yok....sorunu çýkaran bizleriz....

bu takým niçin kuruldu ?? Trabzonspora oyuncu yetiþtirmek için....

bir kere bu durum bu cocuklara adam akýllý anlatýlmadý bilmem kacýncý ligde sampiyon olunca hepsi kendini ispanyada sampiyon oldular felan sandýlar herhalde....yönetimin sýnýrlarý belirlememesi büyük bir yanlýþtý bence...

sonra taraftar bu cocuklarý sýmarttý bu cocuklardan bir beklenti içine girildi hemen....tabi daha önce böyle bir þey görmediðimiz için...hemen konusulmaya baslandý superlige cýkýlsa nolucak o þu bu die hem futbolcularý beklentiye soktular hemde bu cocuklara hedef koyuldu taraftarlar tarafýndan buda bizim yanlýþýmýz....

bence en doðrusu bu cocuklarý bilmemek tanýmamak scout deðilsen bu cocuklarý izleme arkadaþ bu adamlar hata yapýcak hatalarýný anlýcak kendilerini geliþtiricekler geliþtirmeliler olmasý gereken bu ...

peki olan ne eren 2 hareket yapýnca aptalca þutlar çekince bravo eren þak þak þak þak bravo ....

böyle olursa hem belkide tarihimizdeki en büyük alt yapý projesi heba olucak hemde o cocuklar.....

Mert Pasa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    50

Tekrar sorayim A2 liginde Trabzonspor-1461 Trabzon maci oynaniyor,ayni kurallar bu lig icin gecerli degilmiydi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)