Sayfa 6 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6 7 SonuncuSonuncu
Toplam 163 adet sonuctan sayfa basi 126 ile 150 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: 1461 Trabzon Sorunu ve zm nerileri

yelik tarihi
    17.09.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    51

Ali Aaolu takm satn almal Takm Istanbula tanmas, pendige veya sariyere yeni stad yaplmal, stanbul'daki taraftarnn bu sayede sevindirilmeli, bjk, gsve ikebahce ye kar iki koldan savasilmali. Bukadar.

Arif Timurciolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

Ortada bir sorun yok aksine mkemmel bir durum var. Real ve barca nn ikinci takmlarda st lige kamyo 2. ligde mcadele ediyor oyuncu

yetitiriyorlar. Biz neden aynsn yapmay dnmyoruz da satlsn veya 1. lige kamazsa ne olacak diye kayglarn peine dyoruz. Bu

modelle alt yap anlamnda istanbul takmlarna fark attk bence. Transfer yapmay zaten beceremiyoruz bari burdan yetien oyuncularla i

yapalm ayrca gemite trabzonlu snp giden bir ok gen yetenein aksine yeni jenarasyon iin byk bir ans trabzonsporda

bulamadklar ans orda bulup kendilerini gelitirme ansna sahipler.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrcalktr.

Ertan1982 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.08.2006
    Nereden
    Almanya

ligin son 5-6 mac as yedek karisimi cikariz is halolur.satilacagina bu yola basvururum.
    almadan, yorulmadan ve retmeden, rahat yaamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hrriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatrk

yelik tarihi
    17.09.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    51

Sevgili Arif gzel diyorsun da alttan oyuncu alan varm cseneden beri. S. Gne varken bu hayal

Furkan zdem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.01.2011
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

Alnt Rama61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ali Aaolu takm satn almal Takm Istanbula tanmas, pendige veya sariyere yeni stad yaplmal, stanbul'daki taraftarnn bu sayede sevindirilmeli, bjk, gsve ikebahce ye kar iki koldan savasilmali. Bukadar.
    Bu takm trabzon takm m olacak yani ali aaolu alp istanbula taynca?

Bu dediinizle taraftarn blnmemesi Trabzonspor'a olan destein deimemesi, Trabzonspor'un anlamn yitirmemesi imkansz
    Her ey bittiinde, hatrlayacamz ey; dmanlarmzn szleri deil, dostlarmzn sessizlii olacaktr. (Alija Izetbegović)

Fanatik34 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2009
    Nereden
    Almanya

BU takimi satmaya calismalari bile ne amac gttklerini gstermiyor mu?
    Bugn ki Dnya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Dzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Yunus Danmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.10.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Takm satacaklarna u sahaya bi bakm yaptrsnlar! Bu ocuklar d kapnn mandal m? Hepsi bizim ocuklarmz!!

yelik tarihi
    17.09.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    51

Bence istanbul a tansin, blnme falan olmaz bucocuklara yazk, Trabzonspor, oyuncu alacaklarn zannetmiyorum, onun iin gen, dinamik ve kaliteli yabanclara kuvvetli bir takm oluturulmaldr. stanbul'daki seyirciyle btnlesip iki koldan mcadele edilmeli, ben burdan glenerek, cikacagimiza inanyorum. Kaliteli yabanc sorunuda kalkar buarada

Mayls - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    32

Trabzonspor'u tayamadk, 1461'i tayacaz imdi de. Ya sabr.

Ortada bir sorun yok. 1461, 1. Lig'de kalmal ve gen futbolcular iin bir zplama tahtas oluturmal. Buna ihtiya var. Yllardr genleri eitli takmlara gnderiyoruz, hibir verim alamyoruz. 1461, kendisinden beklenenleri fazlasyla yerine getiriyor bence. nmzdeki sezondan itibaren dzenli olarak futbolcular gelecektir 1461'den. Bu frsat iyi kullanmalyz.

stanbul'da illa bir takm gerekiyorsa, "takm tansn" diyenler kursunlar bir kulp, en alt ligden balasnlar trmanmaya. 1461, Trabzon'un takmdr. Ve Trabzon, Trabzonspor'un ehridir.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e zgrlk!

yelik tarihi
    17.09.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    51

Istanbul takimlariyla aramzdaki uurum byyor, bana kalsa Trabzonspor uda istanbula tasirdim. Malar trabzon da oynardim orda maddi manevi mcadele ederdim tpk rusyada Terek Grozny gibi Topular Moskova'da antreman yapyor malar Grozny de oynuyorlar. Artk byk dnmek lazm benim grm

M. Akif Ycesan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.12.2012
    Nereden
    Ankara
    Ya
    49

Bu 1461'i satma olay nereden kt durup dururken? Adamlar Sper Lig'de olmad srece sorun yok. 1. Ligde ykselme hakk kazanrlarsa da haklarndan feragat ederler olur biter. Kupada da finale kadar eleilmez, problem yok. Finalde karlarsak da bizim pilot takmmz finale kadar eleyemeyenler oturup hallerine alasnlar, o kadar

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

Sanrm stanbul'a ya da baka bir yere yeni Tff kurallar nedeniyle tanamyor
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Sefer A. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    32

Alnt Emirhan Uludz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yukarda grdnz yaz; Bir pilot takmn iine etmenin en kolay yollarn anlatmaktadr.
    altta ki yazilari oku renkdas

Alnt OnurKul Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Real Madrid-Barcelona modeli uygulanmal. Pilot takm olarak yoluna devam etmeli. Yok olmuyorsa gvenli birine devredilmeli, gayri resmi pilot takm olarak yoluna devam etmeli.
    ben de o model uygulanamaz diyorum iste, anlatmak istedigi sey bu
    bir kere bara real b takimlari, altyapilari, ayni bizim a2 takimimiz gibi, oysa 1461 Trabon apayri bir sey, sadece anlasma yapildi diye pilot takimimiz olmus durumda o kadar yani, hem zaten bir ka sene ncesine kadar Degirmenderespor idi takim, 1461 Trabzon takimi yoktu, satin aldik pilot yaptik buralara kadar getirdik daha yukarilar hedefimiz olmali

Alnt Faik Ylmaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ynetim satacam diyor enol Gne oyuncu almayacam diyor....

Biz neyi tartyoruz Allah akna....
    yok agabey su bende, yazdigim yazidakileri uygularsak takimin iine edecekmisiz
    Trabzon futbolunun kral, Ahmet Suat zyazc

Sefer A. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    32

Alnt Ertan1982 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ligin son 5-6 mac as yedek karisimi cikariz is halolur.satilacagina bu yola basvururum.
    sonra da sikeci desinler
    diyorum ya iste orasi Trkiye, ispanya degil
    hla ikmasin diyenler var, ne tesvikler dner son haftalar takimin zerinde onu kimse dsnmyor, ikmasin demesi kolay
    adalet olmayan lkede, futbolun moka battigi memlekette dsndgnz seye bak, ikmasin da topu yetistirsin de bara b takimi gibi olsun da ohoooo.......
    hem sanki sper ligde yetisemezler hayret bir sey
    Trabzon futbolunun kral, Ahmet Suat zyazc

inadina61_08 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.04.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    44

Bende 1461 diye bir problem olduunu dnmyoru; aklma gelenler u ekilde;
    imdi bu takm asla devredilmemeli, satlmamal, byle kalmal ve alt ligde oynamal,
    sper lige kmamal ama burada bir sorun var; st lige kamayacak bir takmda oyuncular nasl motive edersin:burada bence devreye para sokulmal, mesela bu takm 30-35 puandan fazla toplad her puan iin galibiyet primerinin %75'i(ylesine bir rakam yazdm ama yksek mebla olmal) oyunculara prim olarak datlmal eklinde bir dzenleme yaplabilir, bylece oyuncular motive etmi olur ve alt lige dmemesi de salanm olur diye dnyorum, burada para biraz itici gelsede hedefi olmayan bir insan o ii nasl yapar dncesi ile yola kyorum, oyuncularn kendilerini gsterme gibi kayglar elbet olacaktr ama bu para ii ekstra motive edici olur...
    baz fikirlere katlyorum etik olarak ilk 5 zerinde direkt etkisi olur, ama bu kadar da olmas bence normal, bakalarn deil artk nce kendimizi dnmeliyiz.. Ayrca takm bylece daha fazla byr, daha fazla tercih edilir, Ayrca blgeye de byk bir hizmet olur...
    burada yle bir durum var, galibiyet primlerinin bir ksmn datyoruz ama oyuncu alm satmlar, reklam, sponsorluk gibi gelirlerle 1461 in para kazanmas salanm olabilir, ayrca blgeye hizmettir bu, dnn A takma kamayacak bir oyuncu bizim ligin orta sradaki takma transer olur bylece maddi bir kazanc ve blgeye faydas olacaktr...

muratt - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.03.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    43

Devre arasnda, yani u anda, Sercan, Eren, Ofoedu ve Gkhan gibi iyi oyuncular sper lige kiralanmal, takmn gc dengelenmeli.. Ama kesinlikle sper lige kmak del, Trabzonspor'a oyuncu yetitirmek olmal. Tartacak bir durum yok, zm bu.
    nadna Trabzonspor !

Adem Kse - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.05.2008
    Nereden
    Manisa
    Ya
    38

Diyelim ki gvendiimiz birine devrettik , bir st lige kt. Mesela Yusuf da orda muhteem bir performans gsterdi S ya da dier takmlardan biri bu futbolcuya 5milyon euro bonservis paras teklif etti. Ne yapacaz bedavaya biz mi alcaz

Her ne kadar bitarafm istemese de yle bir ey uygulayabiliriz. Nasl m ? 1461 i satmayalm uan ki durumunda tamamen devredelim , bir st lige knca ok salam yayn gelirleri vs elde edecek. Bu gelirleri de Trabzonspora aktaralm . 1461 aynen altyap oyuncular vs ile TSL de devam etsin sonra yine dsn aka yapmyorum ciddiyim
    TRABZONSPORUM N EKLEN HERTRL LE KUTSALDIR

Hamza Milet - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.02.2012
    Nereden
    Hollanda

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    06.05.2012
    Nereden
    Ankara
    Ya
    28

takmn amac belli oldu zaten bakanmzn cebine para girsin yav..

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    13.07.2008
    Nereden
    Almanya
    Ya
    36

1461 Trabzon sorunu yok, ynetim sorunu var.

Ogn' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.06.2011
    Nereden
    stanbul

zm belli 1453 Rizespor!!!
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yrenin ocuu olmakla aklanabilecek milliyeti bir davran deildir. Benim iin Trabzonspor, en gllere kar koyan ve herkesi yenen hayali kahramand. yle bir kahramand ki statkoyu bile devirmiti. KAZIM KOYUNCU

Ertan1982 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.08.2006
    Nereden
    Almanya

Alnt Ogn' Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    zm belli 1453 Rizespor!!!
    Tarihleri dogru yazalim Ltfen 1470 Rizespor.
    almadan, yorulmadan ve retmeden, rahat yaamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hrriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatrk

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    07.05.2008
    Nereden
    Almanya

Dnya kupasndan bu takma oyuncu kazandramamak bile bal bana bir problem
    Bakalm bu sene neler olacak?
    Baz insanlar, seninle sadece bo zamanlarnda konuurlar. Baz insanlar ise seninle konumak iin zaman ayrrlar.

Hayatta hibir zaman kaybetmedim. Ya kazandm ya da rendim

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    07.05.2008
    Nereden
    Almanya

degisen bisey yok
    yine baa donduk
    Baz insanlar, seninle sadece bo zamanlarnda konuurlar. Baz insanlar ise seninle konumak iin zaman ayrrlar.

Hayatta hibir zaman kaybetmedim. Ya kazandm ya da rendim

forsa61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.01.2010
    Nereden
    stanbul

kulubu satmak istiyorlard ama olmad, parlatlan deeri de sondurduler. yonetim sorunumuz oldugu asikar.

stadyum veya tesis yapmakla adam olunmuyor. ole olsa bilmem ne kadar guzide tesislere sahip malum takmlar oyuncu fabrikas gibi calsrd. Turkiye'deki zihniyetin deimesi lazm. MRA bence altyap sorumlusu olmal, tum Trabzonspor altyap takmlar kendisine emanet edilebilir. Erken TD oldu ve ne yazk ki anlaslamad. Eldeki mevcut ile iyi kotu bieyler denedi oldu olmad her neyse.

1461'e MRA geri donmeli eger super lige ckacak bir takm ile henuz anlasmad ise.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)