Sayfa 71 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 21 61 69 70 71 72 73 SonuncuSonuncu
Toplam 1809 adet sonuctan sayfa basi 1,751 ile 1,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 14.Hafta | Gençlerbirliði 0 - 4 Trabzonspor | Maç Sonucu

Hüseyin Baþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý Dip.Ing.Mag. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu takým bu skorlardan sonra yarýn macý alsýn. Ben Þenol güneþ takýmý küme düþürse bile aðzýmý açýp tek bir Sey söylemeyeceðim.
    hatýrlatalým ....

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Hüsam,karýþtýrýyorsun yine ortalýðý adamým
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

samway - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

skorun etkýsý ýle arkadaslar bana kýzmýs ama su var gercekler tabelaya yansýmayýnca herkes atýyo tutuyo ama gercek su ký 14 mactýr rezalet top oynuyoruz buna dunku mac da dahýl

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý samway Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    skorun etkýsý ýle arkadaslar bana kýzmýs ama su var gercekler tabelaya yansýmayýnca herkes atýyo tutuyo ama gercek su ký 14 mactýr rezalet top oynuyoruz buna dunku mac da dahýl
    Yok caným kýzma söz konusu deðil de dünkü maçta kötü deðildi takým.
    Herkes görevini yaptý bence.Sýrýtan tek bir adam yoktu.

Her maç dökülen Emerson maçýn yýldýzý oldu neredeyse.

Son maçlar baz alýnýrsa Adrian ciddi bir itikrar yakaladý bence,morali yerine geldi.

Yumlu'yu ben çok beðeniyorum kim ne derse desin.Giray'ý tartýþmam bile.

Olcan biraz toparlanmalý kanýmca.

Her þey toz pembe deðil muhakkak ama bence çok da karamsar olmayalým.
    Her þey þu önümüzdeki ilk 2 maçý almayla yeniden baþlar.

Bu ligde daha çoook sular akacak.Erkenden karamsar olmaya gerek yok bence...
    Arafilboylu

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý katre-i.matem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yumlu nun o kadar profesyonel olmasýný ýsterdým ama deðil malesef belký bundan once dýkkatýnýzý cekmemýstýr ama bundan sonra dýkkat edýn lutfen yumlu rakýp duran toplarýn tamamýnda basýný one eger ve rakýp oyuncunun ayaklarýna bakýp hareket yonunu gordukten sonra pozýsyon alýr. bu beným eskýden berý dýkatýmý ceken býr durum bundan sonra herkesýn dýkkatýný ceker sanýrým
    birincisi, profösyenlik iþ ahlakýndan uzaklaþmak kesinlikle deðildir.buna sonuna kadar karþý çýkarým.profösyönellik duygularý bi kenara býrakmaktýr.bazýlarýnýn profösyönellik adý altýnda ahlaksýz tavýrlar içine girmesine kesinlikle karþý çýkýlmalýdýr, bizim oyuncumuz dahil.
    ikinci olarak mustafa nýn o pozisyonda adamý tahrik etmenin aklýnýn ucundan bile geçmediðine emininm.mustafa o þekilde pozisyon alýr, yere bakar.pozisyon esnasýnda hreketli olduklarý için mustafa pozisyonunu ayarlayamýyo, adama biraz fazla yaklaþýyo.tokatý yiyince de þaþýrýyo zaten.ayrýca o þekilde tahrik olacak bi futbolcunun futbol oynamamasý lazým.futbol bu yakýn temas her zaman vardýr.biri kafasýný eðdi diye ben niye tahrik olayým.en fazla elimle göðsüne dokunur biraz ileri git derim.

ibrahim ÞEN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hangý 14 mac gecen sezonký 50 macýda koy ustune takým top falan oynamýyo. Bazýlarý burda hala en az gol yýyen takýmýz yok herkez yenýlýyo yok liderle aramýzda 3 5 puan var diye kendini kandýrýyo. sezonun basýndada soyledým bu futbolla 2 ileri bi geri 1 ileri 2 geri olur ancak 3 mac goremeyiz.

Nereden
    Ýstanbul

10 kýsý kalmýs g.birligine karsý 70 li dakýkalara 500 pas yapmýs takým bumu sizi kandýrdý iyi futbol diye ? en az 400nu kendi sahamizda yapmýsýzdýr o paslarýn

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

Dünkü maçta noldu ben hâlâ anlamadým 10 kiþi kalmýþ bir rakip de ne dersen de oyunun tek hakimi bizken niye dünkü maç sayýlmýyor onu anlamýyorum ben.Önceki maçlar için eyvallah doðru o konuda herkes hemfikir ancak dünkü maç bir baþlangýç olabilecekken neden dahil edilmiyor ? ? ?
    9 # Osvaldo'

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Zokoranýn dönmesi iyi oldu.defansý çok rahatlattý.

katre-i.matem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    birincisi, profösyenlik iþ ahlakýndan uzaklaþmak kesinlikle deðildir.buna sonuna kadar karþý çýkarým.profösyönellik duygularý bi kenara býrakmaktýr.bazýlarýnýn profösyönellik adý altýnda ahlaksýz tavýrlar içine girmesine kesinlikle karþý çýkýlmalýdýr, bizim oyuncumuz dahil.
    ikinci olarak mustafa nýn o pozisyonda adamý tahrik etmenin aklýnýn ucundan bile geçmediðine emininm.mustafa o þekilde pozisyon alýr, yere bakar.pozisyon esnasýnda hreketli olduklarý için mustafa pozisyonunu ayarlayamýyo, adama biraz fazla yaklaþýyo.tokatý yiyince de þaþýrýyo zaten.ayrýca o þekilde tahrik olacak bi futbolcunun futbol oynamamasý lazým.futbol bu yakýn temas her zaman vardýr.biri kafasýný eðdi diye ben niye tahrik olayým.en fazla elimle göðsüne dokunur biraz ileri git derim.

ayný þeyleri soyluyoruz yani
    ...6 Aralýk 2015...

Takvim yapraklarýnda "Trabzonspor'un Hacýosmanoðlu Ýþgalinden Kurtuluþ Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

belký bu takým kayserýyý de yenýcek beledýye yý de yenecek ama ben ýstýyorum ký cýnconspor u yensýn ama bu tempoyla cok zor ...

bence ýnatcý hocamýzýn su halýl merakýndan uzaklasmasý gerek ve colman zokora alanzýnho olcan volkan 5 lisine býr an once donmesý gerekýyo

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

sana kýzmak kýzmamak deðil burasý fikir beyan yeri ama uslubunuz uzum yemek deðil baðcýyý kovalamak tarzýnda
    ...6 Aralýk 2015...

Takvim yapraklarýnda "Trabzonspor'un Hacýosmanoðlu Ýþgalinden Kurtuluþ Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý ibrahim ÞEN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hangý 14 mac gecen sezonký 50 macýda koy ustune takým top falan oynamýyo. Bazýlarý burda hala en az gol yýyen takýmýz yok herkez yenýlýyo yok liderle aramýzda 3 5 puan var diye kendini kandýrýyo. sezonun basýndada soyledým bu futbolla 2 ileri bi geri 1 ileri 2 geri olur ancak 3 mac goremeyiz.
    Tamam da ne yapalým þimdi?Liderle aramýzda 4 puan yok mu?
    Ligdeki her takým mükemmel de bir biz mi kötüyüz?
    Bu ligde statü iyi oyunla mý kazanýlýyor,ligi iyi yerde bitirmekle mi?
    Þu ligde en iyi oynayan takýmý söyler misin,biz de öðrenelim.
    Burada kimse takým mükemmel,süper oynuyoruz,her mevkimiz saðlam vesaire demiyor zaten.

Önümüze bakýyoruz,içinde bulunduðumuz ligin koþullarý altýnda kendimizi deðerlendiriyoruz.

Bunun dýþýnda nasýl bir deðerlendirme yapmak lazým sence?
    Nedir bu ligin kýstasý?
    Arafilboylu

M.S.SOFU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Mollasalihoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sakýn hocayý tebrik edersiniz ha
    þenol hocaya maðlubiyette sallýyorsak galibyette de tebrik etmek lazým
    lakin benim için sýkýntý skor tabela deðil futbol

rakýmýn aldýðý her 3 puan hoca için takýmý oturtma süresini uzatýr

edit:halilin attýðý goldeki varyasyon gözlerimi yaþarttý
    gerçekten iyi paslaþmalar
    ayný performansý kanat oyuncularýmýzdanda bekliyoruz

henrique gol atamaz onu öðrenmiþ olduk
    yasinin golüne diyecek yok
    sýfýrdan güzel gol
    Konu M.S.SOFU tarafýndan (04.12.2012 Saat 15:58 ) deðiþtirilmiþtir.
    þimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacým var.çalýþma zamaný.

Hüseyin Baþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Ýçimizdeki irlandalýlar dedim rahatsýz olan arkadaþlarýmýz oldu ...en basitinden buyrun bu maç baslýðýndan

Alýntý Harun_ayar_ts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    en hayýrlýsý yenilmemiz belki hoca isfita eder bizde yeni bir sayfa acarýz
    Alýntý ALDENÝRO Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    trabzonumun geleceði için gençler yensin.ben deðil bu düþünceyi bana düþündürenler utansýn.(þenol güneþ istifa)
    Alýntý ALDENÝRO Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    karar verdim.gidicem ve þiddetle gençleri tutucam.sonunda bunuda bana yaptýrdýlar.kim utansýn bilmemki....
    ben böylelerine laf ediyorum ben irlandalýlar dediðimdede böyleleri üstüne alýnsýn....
    Konu Canberk tarafýndan (04.12.2012 Saat 16:12 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

sana kýzmak kýzmamak deðil burasý fikir beyan yeri ama uslubunuz uzum yemek deðil baðcýyý kovalamak tarzýnda
    beným nýyetým bagcý kovalamak ýlgý cekmek olamaz bu ýslerle ugrasacak býr uye deýlým zaten gergýnlýk yaratmak ýcýn de yazmadým bunlarý sadece fazla abartýlmasýn hayal kýrýklýgý kapýda demek ýstedým ama sýzlerýn ýnancýna daha fazla golge etmek ýstemem sadece gercekler acý ve bende ýstemezdým boyle top oynayalým dýye ama beným tek derdým senol gunes ýn takýmdan gýtmesý cunku beceremýyo bu ýsý

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ayný þeyleri soyluyoruz yani
    genel olarak evet.ama profösyönellik konusunda adamý tahrik etmek profösyönelliktir falan yazýlmýþtý senin alýntý yaptýðýn mesajda.ona katýlmadým.
    ee niye benim mesajýn altýna yazdýn dersen, valla onu ben de anlamadým
    diðer mesaja cevap yazmam lazýmdý.neyse artýk.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Þu ligin lider 7 galibiyet almýþ,bizim en kötü sezonumuz 6 galibiyet almýþýz.
    Bir yerlerimiz yýrtýyoruz burada kötüyüz,iyi deðiliz,takým oyunu yok,berbatýz tamam.

Tamam da Çözüm nedir arkadaþ?Þimdi takýmý mý silelim?,Ayný karamsar mesajlarý papaðan gibi insanlarýn kafasýna sokarcasýna her gün her gün yazmanýn mantýðý nedir?

Umutsuz olan arkadaþlar çözüm yolunu da sunsunlar görelim bir zahmet?
    He diyeceksiniz ki iyimser olunca ne oluyor?

Bizim tavrýmýz iyimserlik de deðil esasýnda.
    Þu embesil ligin hali zaten ortada.Biz bu durumdan sýyrýlýrýz diyorum,niye sýyrýlmayalým.

Hani önümüzdeki takýmlarla aramýzda 10 puan olur 15 olur anlarýmda,zaten bu lig kopmadýðý sürece umut zaten olmalý.

Hangi takým mükemmel Allah aþkýna?
    Arafilboylu

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Ýlker Yazýcýoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tamam da ne yapalým þimdi?Liderle aramýzda 4 puan yok mu?
    Ligdeki her takým mükemmel de bir biz mi kötüyüz?
    Bu ligde statü iyi oyunla mý kazanýlýyor,ligi iyi yerde bitirmekle mi?
    Þu ligde en iyi oynayan takýmý söyler misin,biz de öðrenelim.
    Burada kimse takým mükemmel,süper oynuyoruz,her mevkimiz saðlam vesaire demiyor zaten.

Önümüze bakýyoruz,içinde bulunduðumuz ligin koþullarý altýnda kendimizi deðerlendiriyoruz.

Bunun dýþýnda nasýl bir deðerlendirme yapmak lazým sence?
    Nedir bu ligin kýstasý?
    illa iyi oyunmu olmasý lazým diyosun boylede 3 puan alabiliriz diyosun. Ama boyle kotu oynadýgýn zaman goruldugu üzere 2 ileri bir geri oluyo ayrýca ligin koþullarý ilgilendirmiyo beni herkez kötü diye bizde kotumu olucaz herkes iyi olunca biz iyi olsak nolur yedirirlermi bize sampiyonluk?

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    genel olarak evet.ama profösyönellik konusunda adamý tahrik etmek profösyönelliktir falan yazýlmýþtý senin alýntý yaptýðýn mesajda.ona katýlmadým.
    ee niye benim mesajýn altýna yazdýn dersen, valla onu ben de anlamadým
    diðer mesaja cevap yazmam lazýmdý.neyse artýk.
    anlaþýldý tamam
    ...6 Aralýk 2015...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý ibrahim ÞEN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    illa iyi oyunmu olmasý lazým diyosun boylede 3 puan alabiliriz diyosun. Ama boyle kotu oynadýgýn zaman goruldugu üzere 2 ileri bir geri oluyo ayrýca ligin koþullarý ilgilendirmiyo beni herkez kötü diye bizde kotumu olucaz herkes iyi olunca biz iyi olsak nolur yedirirlermi bize sampiyonluk?
    Her maç iyi oyun görmek istemem mi?Bayýlýrým ama olmuyor iþte görüyorsun.
    O yüzden koþullarýn elverdiði sürece nemalanmaya çalýþacaksýn bu düzenden.Diðer takýmlarýn da kötü olmasý sanýlanýn aksine gayet iyi bir mazerettir.Sonuç itibariyle diðer takýmlar da bir ileri iki geri gidiyor baksana.
    Özellikle bu yýl,þu ana kadar oynanan maçlar gösterdi ki kötünün iyisi þampiyon olacak,iyi olan deðil.
    Keþke iyi olabilsek,ama olmuyor iþte.

Keza içerde kaybettiðimiz eskiþehir maçý dahil olmaz üzere,dünkü maçta da fena futbol oynamadýk.Hala eskiþehir maçýnýn þanssýzlýðýna yanarým,o çok kötü oldu.

Her yýl omurga kadrodan 4-5 adam giden bir takým kolay kolay takým olamaz.Bunu en çok bizim taraftarýn anlýyor olmasý lazým.

Ama bu takýmýn topçularý kötü topçu deðil.Bunu bilir bunu söylerim.

Çok sevdiðim Þenol hocamýzýn malesef bazý takýntýlarý olduðunu düþünüyorum çoðu zaman kendisine hak vermeme raðmen.

Ama görünen o ki bunlar zamanla aþýlacak.

Biraz daha yapýcý olmak lazým diye düþünüyorum.
    Konu Ýlker Yazýcýoðlu tarafýndan (04.12.2012 Saat 16:14 ) deðiþtirilmiþtir.
    Arafilboylu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

beným nýyetým bagcý kovalamak ýlgý cekmek olamaz bu ýslerle ugrasacak býr uye deýlým zaten gergýnlýk yaratmak ýcýn de yazmadým bunlarý sadece fazla abartýlmasýn hayal kýrýklýgý kapýda demek ýstedým ama sýzlerýn ýnancýna daha fazla golge etmek ýstemem sadece gercekler acý ve bende ýstemezdým boyle top oynayalým dýye ama beným tek derdým senol gunes ýn takýmdan gýtmesý cunku beceremýyo bu ýsý

kendi inandýklarýnýz olabýlýr tabý herkesin bir dogrusu vardýr fakat uygulama tektýr. her mactan once yuzlerce kadro yazýlýyor buraya ama sahaya hocanýn yazdýðý cýkar býze dusen onu desteklemektýr.
    teknýk dýrektor yonetým futbolcu deðiþsin isteyebilirsiniz tabi ama bu sýze gore olan kýsmýdýr herkesýn farklý ýstegý var olmayýnca satasma hakaret olmasýn.
    bu takýmýn teknýk dýrektoru ýsmý ne olursa olsun saygýyý hak eder. hele ký o ýsým bu takýmýn efsane býr kaptanýysa orada býr durup bayagý býr dusunmek lazým. hocanýn gýtmesýný ýstýyorum farklý býrsey ne olursa olsun bu hoca gýtsýn farklý býrsey.. þenol, hz. þenol, þenol efendý tarzýnda ifadeler ise terbiyesizliktir ve kiþinin kendi yansýmasýdýr. yoksa þu forumda en trabzonsporluyum diyen dahi þenol hocanýn takýma verdýklerinin binde birini vermemiþtir.
    ...6 Aralýk 2015...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Ayrýca her yýl ana kadrosundan 4-5 tane topçu giden bir takýmýz.Bunu kimse göz önünden bulundurmuyor sanýrým.
    Halbuki bunu en iyi anlayacak olan taraftar bizim taraftardýr.

Kolay mý sanki takým olup,istikrarlý futbol oynamak.

Ben hala bir çok topçumuzun kafalarýnýn allak bullak olduðunu düþünüyorum þu þike sürecinden ötürü.
    Arafilboylu

Necmettin ALTUNTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    71

Ýlker!Sana aynen katýlýyorum.Ýyi oynamýyoruz demek adetten galiba.felaket tellalý olduk çýktýk vallahi.
    Eski kullanýcý adým:Nurver

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

kendi inandýklarýnýz olabýlýr tabý herkesin bir dogrusu vardýr fakat uygulama tektýr. her mactan once yuzlerce kadro yazýlýyor buraya ama sahaya hocanýn yazdýðý cýkar býze dusen onu desteklemektýr.
    teknýk dýrektor yonetým futbolcu deðiþsin isteyebilirsiniz tabi ama bu sýze gore olan kýsmýdýr herkesýn farklý ýstegý var olmayýnca satasma hakaret olmasýn.
    bu takýmýn teknýk dýrektoru ýsmý ne olursa olsun saygýyý hak eder. hele ký o ýsým bu takýmýn efsane býr kaptanýysa orada býr durup bayagý býr dusunmek lazým. hocanýn gýtmesýný ýstýyorum farklý býrsey ne olursa olsun bu hoca gýtsýn farklý býrsey.. þenol, hz. þenol, þenol efendý tarzýnda ifadeler ise terbiyesizliktir ve kiþinin kendi yansýmasýdýr. yoksa þu forumda en trabzonsporluyum diyen dahi þenol hocanýn takýma verdýklerinin binde birini vermemiþtir.
    en akýllý zeký adamlar cok ýnce yerden yakalar ve elestrýyý yapar uslubu kufurlu olmazsa sorun yoktur bunlar zekýlýk ýsaretýdýr evet kýsýlýgýmý yansýttým gayette memnunum halýmden senol hocanýn verdýklerýný sen degerlendýremezsýn sadece artý trabzonun ona verdýklerýnden haberýn var mý ? o yuzden benden ýyý trabzonsporlu ne senol hoca olabýlýr nede sen olablýrsýn .)

para karsýlýgýnda sevgýmý vermýyorum TRABZON uma

býrgun senol gunes parasýz calýstýrsýn TRABZONSPOR u o gun ýste beným sevgýme yaklasýr

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)