Sayfa 1 Toplam 26 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 626 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cem Demir

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Cem Demir

Pendikten aldığımız genç oyuncumuz sonradan oyuna girdiği 2 hazırlık maçında da gol buldu.
    BORDO MAVİ

Semih Kırsüleymanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Daha hic görmedim onu oynarken (showtv nin yüzünden) ama yani Trabzonspor icin 2 gol atiysa baya bi is var bu adamda!

devamini bekleriz...

Nereden
    Belçika

ilk kez izledim 20 dakika olsa bile begendim futbolunu abi isik goruyorum bu cocukta...
    İnsan ol evlat!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çok cesaretli .Toptan korkmuyor. İlk oynadığı maçta çektiği o şur direkta patladı. Kesinlikle geleceği olan biri .Umarım harcamayız onu.
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

tebrik derim valla 2 maç 4 pozisyon 2 gol biri yaladı geçti %100 de bir penaltı gitti
    süper bir yüzde bu herif 11 e gir mi acaba
    "Hayatta Yegane Üstünlüğüm Türk Doğmaktır" K.Atatürk

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart cem

cem demir ve daha niceleri korkak teknik adam yüzünden harcanıp tarihe karıştı şimdi sizlere soruyorum türkiye liglerinde oynayan kaçtane trabzonspordan geçmiş ve başarılı olmuş futbolcu var sayıları sınırsız. tüm bunların ışığında geçen yıl ali güzeldalı aldık şimdi nerde ya alişen kandil o nerde hani geleceğin yıldız adayları değillermiydi bunlar cemide harcamasınlar ergin var
    ne kadar şans tanınacağı şüpheli bence fizik olarak ve teknik olarak bir çok forvetten daha iyi işler yapar şans verilirse.
    ömer rıza bu çocukta teknik yok ama yinede oynatılıyor fakat kontra atak oynanan maçlarda şans verilebilir bazen oda önemlidir orhan çıkrıkçıyı hatırlayın
    ufukhan hala neden frikik kullanamıyor ve biz frikikçi arıyoruz ufukhan tek kelimeyle süper ve tecrübede kazanırsa işte o zaman mükemmele yakın olur

jefferson yaptığı hatalarla bizleri gerçekte bezdirdi fakat tüm bunların ışığında yinede başarılı olacağına inanıyorum çok iyi çalışırsa yıldızı parlayacaktır. dün yine maçta bir yan topta hatalı çıktı onun dışında yer tutuşu çok iyidi

murat ocak arkadaşlar ben bu oyuncuyu hiç beğenmedim maçta ,varlığı ve yokluğu hiç belli değildi adamın bir olumlu hareketi yokru maç boyuncu aldığı bütün toplarıda rakibe kaptırdı inşallah düzelirde ben yanılırım

stepanov tek kelime mükkemmel ilk günden bugüne bir futbolcuyu on defa izlemey gerek yok eğer biraz futboldan anlıyorsanız hava hakimiyeti soğukkanlılığı kendine olan güveni dafensif ve ofansif yönü topu oyuna sokması hepsi mükemmel ve kısa zamandada chealsenin gündemine girmesi de herhalde en iyi kriter olmalı bizim için

symek bu oyuncu nerde oynatırsa oynatsın kendisini ispatlayacak yeteneğe sahip ama işin aslını soracak olursanız en zayıf kaldığı yer şüphesiz sol kanat çünkü sol ayağını çok iyi kullanamıyor dünkü maçtada bu abuka çıktı ama ortaya gelerek kullandığı toplar mükkemmeldi ve lazoroniyed ben buyum dedirti bence çünkü çok iyi ara toplar attı

yattara o benim idolüm ama katkısı maçın gelenine yayması gerekir yoksa kazançtan çok kayıp olur onun oynamsı bence forvet olarak yararlanabilmeliyiz kanattan çok daha iyi işler yapabilir denemekte yarar var

umut bu oyuncu konusunda karamsarım açıkcası tarzını beğendiğimi söyleyemem ama ömer rızadan daha iyi olduğu kesin

mehmet yılmaz derhal gönderilmeli

hüseyin eski yıllarda hiç beğenmezdim çünkü tekniği ve fizik güçü zayıf bir futboluydu ama geçen sezon ve bu yıl kendini çok yenilemişe benziyor bence ilerde daha iyi olacak ona sabır göstermemiz gerekir dünkü maçta yuhalandı yaptığı gelişi güzel bir vuruşla ama ilk yarıda ona yakışmayacak güzel bir vuruş yaptı güzel bir voleydi ara pas vermeyide öğrenmiş bu arada sağına ve soluna vermekten vazgeçecek gibi bir izlenim edindim

adem bu çocuk harika topu çok güzel ayağında tutuyor ve mükkemmel çalımları var tek eksiği ikili mücadelerde zayıf ama forvet arkası kullanabiliriz bence çünkü tekniği mükkemmel pas yüzdesi zayıf en büyük handikapı

hasan üçüncü derhal bir takım bulunmalı kendisine

gökdeniz takımdan çok kendisine oynadığına inanmaya başladım bencil buda katkı anlamında yetersiz kaldığını gösteriyor umarım son vuruşlarını düzeltir ezbere oynamaktan çok kafasını kaldırırı ve hızlı karar verir topu atacağı yeri
    iyi tayin eder

çağdaş bence bu yıl stepanovun partneri olacağa benziyor ikisini birlikte kullanacağız hava hakimiyeti iy ve cesaretli bir futbolcu tek noksanlığı tekniği oda çalışmayla atlatılabilir ve defans oyuncusunda teknik çok aranmaz

fatih tekke tam bir profesyonel ve mükkemmel ah birde bu sakatlıklar olmazsa veya zamanında tedbir alınabilse sezon sonuneredeydi diye sormak gerekir fatihte gördüğüm en büyük handikap geriye çok fazla gelip gitmesi ve enerjisini tasaruflu kullanmaması oda teknik adamın işi

lazoroni her teknik adam gibi oda kendinden öncekini taklit ediyor gibi oyuncu seçiminde sanki birileri bunları yönlendiriyor ilk haftalarda bence farklı olan farkını belli ettirmek zorundadır ama gelen giden değişen birşey yok sadece oyuncuların oynadığı yerlerle oynanıyor bence oda yanlış tayfun cora neden gitti diye sormak gerekir göreceksiniz kayseride süper oynayacak yerinde oynatılırsa ogünü forvet oynatan teknik adamı hatırlamanızı isterim ve o maçataki başarısınıda

fatih akyel sakatlandı ama inşallah çabuk iyleşir tecrübesinden avrupa kupalarında yararlanmamız gerekecek
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

fanatik_zuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende izleyemedim henüz malesef.ama 2 gol atmış.gol attı diye nasıl oynadığı hakkında yorum yapamıyacağım ama içimden bir ses iyi olduğunu söylüyorçünkü mehmet de hazırlık maçlarında gol atıp ligde suskun kalıyodu.ilk hazırlık maçında da bi vuruşu direkten dönmüştü.iyi olacağını umuyorum..
    Senin Için Kan Akitmak Gerekirse TRABZONUM Dünyanin Atar Damarini Keserim,Yok Olmaz Senin Kanin Olacak Dersen Ben Seni Toprakta Da Severim...

diskus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

fizik gücü var hic olmassa rakip defansi yoruyor.dün 10 dakikada ömer riza nin 80 dakika oynamasindan daha verimli gözüktü.

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence de iyi bi adam dünkü maçı izledim ama topla daha çok buluşması lazım ilerde çok iyi bir golcü olabilir...

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bingolts Nickli Üyeden Alıntı
    cem demir ve daha niceleri korkak teknik adam yüzünden harcanıp tarihe karıştı şimdi sizlere soruyorum türkiye liglerinde oynayan kaçtane trabzonspordan geçmiş ve başarılı olmuş futbolcu var sayıları sınırsız. tüm bunların ışığında geçen yıl ali güzeldalı aldık şimdi nerde ya alişen kandil o nerde hani geleceğin yıldız adayları değillermiydi bunlar cemide harcamasınlar ergin var
    Kardeş güzel tesbitlerde bulunmuşsun.
    Malesef Trabzonspor da çarklar böyle dönüyor.
    Kimin torpili kuvvetliyse o oynar futboldan anlamasa bile.
    Geçen sene bir kaç tane torpilliler yüzünden Trabzonspor göçtü zaten.
    Dünya 3.sü milli takım hocasını bile harcadılar malesef.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mehmet yılmazdan iyidir
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

3-1 kazandıgımız macta ızledım golu yattara al da at dedı bı de yattaranın ındırdıgı topa harıka vurdu top dırekte patladı henuz bu kadar ızleyebıldık ınsallah cok faydalı olur

fetvaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

cem bence cok basarılı olcak adamın kendıne guvenı cok iii baya bı genc olmasına ragmen. inşallah basarılı olr gokdenz den sora artk yetısmıo trabzonda futbolcu yenı yıldızlar gorelm artkkk
    HEP DESTEK TAM DESTEK

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

DAHA YOLUN BAŞINDAYIM

SADECE İŞİNİ YAPTI Trabzonspor onu aldığında herkes şaşkındı. Yıldız transferi sözü veren yönetim Pendikspor'dan bir futbolcuya imza attırmıştı. Hemen dedikodusu yapıldı: "Cem Demir, Pendikspor'a kıyak olsun diye mi alındı?" Ama o, kendi söyleyişiyle, hiçbir şeyi duymadı, sadece işini yaptı. Çok çalıştı ve şimdilik kısmen de olsa göze girdi.
    ÇOK ÇALIŞIYOR Cem Demir, Trabzonspor kampının en sessiz, en sakin ama en çalışkan futbolcularından biri. Kendini de iyi yetiştirmiş. Önce, geldiği takım ile oynadığı takım arasındaki kalite farkını beynine yerleştirmiş. "Trabzonspor'da işimin zor olduğunu biliyorum, o yüzden de çok çalışıyorum" diyor.
    YABANCILIK ÇEKMEDİM Trabzonspor'a ilk geldiği günlerde biraz korktuğunu itiraf eden genç oyuncu, "İnanılmaz büyük bir camiaya geldim. Düne kadar televizyonda izlediğim futbolcularla aynı ortama girmek beni önce ürküttü ama burada
    inanılmaz bir dostluk var. O insanlar beni öyle güzel sahiplendiler ki burada hiç yabancılık çekmedim, ayrıca çok mutluyum" dedi.
    zASLA ŞIMARMAM "Ben kendime meslek edindiğim futbolda, en büyük kariyer olan Trabzonspor'a geldim. Bu çok ama çok büyük bir olay. Belki de eski çalıştığımın iki katını çalışıyorum, devam da edeceğim, çünkü böyle büyük bir takıma gelmişsen, bedeli ağırdır" diyor Cem Demir.
    YATTARA APAYRI İki hazırlık maçında iki gol atmasının kendisine büyük bir güven verdiğini ifade eden genç oyuncu, "Daha yolun başındayım. En çok beğendiğim tarafım, ceza sahası içinde soğukkanlı oluşum. Ama attığım iki golde de Yattara'nın inanılmaz yeteneği var. Onunla aynı takımda oynamak büyük bir zevk" diye konuştu.
    EN BÜYÜK HAYALİ En büyük arzusunun Trabzonspor formasını uzun yıllar giymek ve "Trabzonsporlu Cem" olarak anılmak olduğunu söyleyen genç oyuncu, görüşlerini, "Trabzonspor taraftarı Türkiye'de en çok bilinen taraftarlardan. Onlara kendimi sevdirmenin çok zor olduğunu biliyorum" diyerek tamamladı.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

bn bu adamı iyi birr yedek olarak görüyorum aynı gayfbnin semihi gibi olur inş.

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ilk 11 başlayacak kapasitedemi bilmiyorum ama lig başlayınca görecez bakalım umarım başarılı olur...
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Akın_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

cem bence iş yapacak...inşallah takıma çok faydası olur....

54hamdi0061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Cool büyük gölcü olacak

böyle devam ederse umutu keser ve fatihin yanına yerleşir
    54fatherly61

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Standart Bravo

Bravo sana CEM.Senin ilk transfer edildiğinde sana karşı birçok yazı yazıldı bu forumda neden kendi değerlerimize öncelik tanımıyomuşuz diye.Buyrun diyorum kaliteli futbolcu kendini oynadığı ilk maçta belli eder.o attığı ilk golve direkte patlayan şutunu seyrettikten sonra tamam dedim.İşte kaliteni gösterdin seni transfer eden ve sana destek veren bizleri hayal kırıklığına uğratmayacağını biliyorum.Son maçı seyredemedim çünki dijitürk yoktu bulunduğum yerde.o maçtada golünü atmışsın TEBRİKLER SANA
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

en azından boş adam olmadığı belli. bazılarına okadar şanslar verildi ama bi hareketlerini göremedik. öyle yada böyle gollerii attı. yattara alda at dedi belki bu gollerde ama pozisyona girmeyi biliyomuş en azından. nezaman nerede duracağını biliyor. hiç belli olmaz bi tutturursa kalıcı olabilir. inşallah başarılı olur.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

kendisini gelistirirse seneye Fatih gidince transfer yapmak zorunda kalmayiz bence
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Semih Kırsüleymanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Fazla abartmamak gerekir diye düsünüyorum!
    Yoksa Ceme de yazik olur... en az 2-3 sene sonra Trabzonsporda forvet oynar!

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gercekten kalıtelı bızde ıs yapar
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Wink

Daha böyle yorumlar için erken bence, zaman gösterecek
    BORDO MAVİ

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

tabiyki zaman gösterecek ama şimdilik iyi izlenimler veriyo.
    umarım böyle devam eder.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)