Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 155 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzon'da Þike'ye Hayýr Anýtý, Heykeli?

Emrah Akcagöz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Güzel bir fikir ancak yetkili merciler buna izin verir mi orasý tartýþýlýr. Ama izin verirler de yapýlýrsa muazzam olur.
    "Arsýz güçlü olunca, haklý suçlu olurmuþ ..!"

Yunus Danýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Adamlar göz göre göre çalýþnmýþ þampiyonlugumuzu vermiyorlar, bir de þike heykeli yaptýrýlmasýna izin mi verecekler! Zaten süreç daha bitmedi malesef..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Kim izin vermeyecek Trabzon'da buna...

Türkiye'ye para kazanmak için gelmiþ sýradan bir brezilyalýnýn heykeli bu ülkede dikilebiliyor da þike anýtý neden dikilemiyor.

Kulüp isterse bunu yapar,yaptýrýr...
    ÖNCE TRABZONSPOR DÝYECEKSÝN…ENDÜSTRÝYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DÝREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBÝMÝZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOÐLU

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

gene boþ bir çalýþma...arkdaþlar daha trabzon'da 20 býn kiþiyi toplayýpta yürüyüþ yapýlmadý bunun farkýndamýsýnýz...ne heykelýnden bahsedýyosunuz..
    ''Suç yokken suçlu arayanlar suç varken suçluyu bulamýyor'' Þenol Güneþ

eski nick:Emres61

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Þikeyle þampiyon olmuþ Alexin heykeli dikildi bu ülkede

Biz geç bile kaldýk

1- Avni Akerin maratonu acilen kapatýlsýn (Ordu bile hemen kapattý)

2- 2010-2011 þampiyonluðumuzun þikeyle çalýnmasýný vurgulayan bordo-mavi bir anýt/heykel, þehir merkezine dikilsin. Tüm dünyaya da örnek ve ilk olur.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

S.ÖZKAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Kesinlikle yapýlmalý.

Samet Demir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Meydana yapýlacak küçük bir anýt bile yeterli olur.

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Farkýndamýsýnýz bilmiyorum ama daha stadýnýza þikeyle ilgili pankart dahi sokamýyorsunuz, siz þehrin göbeðine heykeline dikmekten bahsediyorsunuz Belediye baþkaný ve AKP'lilerin yüreklerine inme iner. Emin olun ilk balyouzu da onlar vurur.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Bu heykel ne olursa olsun yapýlmalý. Maddi boyutunu da taraftar kendi cebinden karþýlamalý. Ben varým. Þike heykeli konusunda biz KARARLI olursak kimse önümüzde duramaz.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý alone_6161 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu heykel ne olursa olsun yapýlmalý. Maddi boyutunu da taraftar kendi cebinden karþýlamalý. Ben varým. Þike heykeli konusunda biz KARARLI olursak kimse önümüzde duramaz.
    yaþþa be kardeþ,

2 yýldýr susturmaya çalýþýyorlar, yeter artýk, yeter, onlardan büyük Allah ve korkusuz, gerçek TS sevdalýlarý var.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

bence sikeye hayir aniti degil, DEV bir 2010-2011 Sezonu Sampiyonluk Kupasi anit seklinde yapilmali...

altinada bu kupanin nasil bir savasla alindigi yazilmali...

Kupa Trabzonda gidip görülmesi gereken bir yapi olmali...

yeni yapilan müzenin hemen yan tarafinda bos bir arazi vardi sanirim... oraya mesela düsünülebilir.

Ilelioglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Yada Formanin altina "stop match-fixing" T-shirtleri, her atilan golden sonra Futbolcular tarafindan gösterilmesi, en azindan arzu edenler tarafindan.

..
    Ýstanbul Saltanatýný 7 kez yýktýk, yine yýkacaðýz, Bordo kanýmýzla Mavi göklere Þampiyon TRABZONSPOR yazdýracaðýz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Trabzon Belediyesi Kültür Araþtýrma Kurulu, Trabzonspor'un 2010-2011 sezonunda þike ile þampiyonluðun elinden alýndýðý iddialarýyla gündeme gelen 'Temiz Futbol Anýtý' dikilmesi taleplerini deðerlendirdiði toplantýda anýt yapýmýný onayladý.

Akþam gazetesinden Gürkan Ata'nýn haberine göre, Hüseyin Turan baþkanlýðýnda toplanan kurul, Bordo-Mavili bir grup taraftarlarýn gündeme getirdiði 'Temiz Futbol Anýtý' projesini görüþtü.

Kuruldaki 24 üyeden 8'inin 'hayýr' oyuna karþý 16 'evet' oyuyla Bordo-Mavili taraftarlarýn Trabzon'a þike heykeli dikilmesi teklifi kabul edildi. Anýtýn nereye dikileceðine sonraki toplantýlarda karar verilecek.

Kararýn ardýndan anýtýn yeri ve þeklinin ne olacaðýna dair tartýþmalar baþladý.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Murat 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Þu hayýr diyen 8 kiþinin sebeplerini çok merak ediyorum.
    Metris Seni Çaðýrýyor ...

Ben A Milli takým kaptanýyken bunlarýn çalýþtýklarý gazeteyi ziyaret ettim. O zamanlar Hýncal Uluç magazinde, Haþmet Babaoðlu ise kültür-sanat sayfasýnda çalýþýyordu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý UðuR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzon Belediyesi Kültür Araþtýrma Kurulu, Trabzonspor'un 2010-2011 sezonunda þike ile þampiyonluðun elinden alýndýðý iddialarýyla gündeme gelen 'Temiz Futbol Anýtý' dikilmesi taleplerini deðerlendirdiði toplantýda anýt yapýmýný onayladý.

Akþam gazetesinden Gürkan Ata'nýn haberine göre, Hüseyin Turan baþkanlýðýnda toplanan kurul, Bordo-Mavili bir grup taraftarlarýn gündeme getirdiði 'Temiz Futbol Anýtý' projesini görüþtü.

Kuruldaki 24 üyeden 8'inin 'hayýr' oyuna karþý 16 'evet' oyuyla Bordo-Mavili taraftarlarýn Trabzon'a þike heykeli dikilmesi teklifi kabul edildi. Anýtýn nereye dikileceðine sonraki toplantýlarda karar verilecek.

Kararýn ardýndan anýtýn yeri ve þeklinin ne olacaðýna dair tartýþmalar baþladý.
    Hayýr oyu veren kiþilerin o engiiiiin bakýþ açýlarýný merak ediyorum.
    Çok bilmiþler!
    Hamiþ

Berat Akçay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Murat 61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu hayýr diyen 8 kiþinin sebeplerini çok merak ediyorum.
    Ben bu 8 kiþinin kim olduðunu merak ediyorum

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Murat 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý Berat Akçay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben bu 8 kiþinin kim olduðunu merak ediyorum
    Onlarýn benim gözümde þikeci þerefsizlerden hiç bir farký yok.
    Metris Seni Çaðýrýyor ...

Ben A Milli takým kaptanýyken bunlarýn çalýþtýklarý gazeteyi ziyaret ettim. O zamanlar Hýncal Uluç magazinde, Haþmet Babaoðlu ise kültür-sanat sayfasýnda çalýþýyordu.

Berat Akçay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Aynen öyle

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Öznur61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    26

çok güzel olur hatta o heykel emrenin yaptýracaðý okulun oralarda olsa daha güzel olur

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Alýntý Fatih Özkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hayýr oyu veren kiþilerin o engiiiiin bakýþ açýlarýný merak ediyorum.
    Çok bilmiþler!
    Þikenin üzerini örtmeye çalýþan üç partinin önümüzdeki seçimlerdeki ilk sekiz aday adayý ortaya çýkmýþ oldu. Hayýrlý olsun.
    Marka deðerini sevdiðimin Türk futbolu....

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Þike anýtýnýn adý Temiz futbol anýtý olacakmýþ.

facebookta bir yorum vardý.
    Trabzon Belediye Meclisine "Trabzon'a þike anýtý yapýlsýn" teklifini, temiz futbol anýtý olarak deðiþtirip kabul edenlere bir çift sözümüz var; birilerini kýzdýrýrým, incitirim, ali menfaatlerimiz zedelenir, koltuðumuzdan oluruz korkusuyla tir tir titrediðinizi biliyoruz,yazýklar olsun size, aldýðýnýz oylarla Tabzona ihanet ediyorsunuz....
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Þike anýtý diye isim olmaz þýk da olmaz zaten.
    Sen temiz futbol anýtý de, altýna bronz bir tablete yaz sürecin hikayesini yeter.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Baþka bir baþlýkta bir arkadaþ yazmýþtý,

"Þike anýtý yetmez, þike müzesi yapalým, bütün tapeleri, delilleri sergileyelim" diye...

Düþününce gayet mantýklý, en azýndan ilimize gelen misafir kulüp yöneticilerine bu müzenin bahçesinde yemek yedirir, müzeyi gezdiririz...

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

TRABZONSPOR’UN 2010-2011 Sezonunda þike yöntemiyle elinden alýnan þampiyonluðunun unutturulmamasý için ‘Þike Anýtý’ dikilmesine yönelik talepler Belediye Meclisi’nde kavga çýkardý. AK Partili üyeler anýtýn ‘Temiz Futbol Anýtý’ olmasýný talep ederken, CHP’li üyeler müracaatlar doðrultusunda ‘Þike Anýtý’ olmasýnda ýsrar ettiler.

Gümrükçüoðlu: “Herkes Birþey Ýster, Kararý Meclis Verir”

CHP Grup Baþkaný Turgay Þahin, “Talep edenler Ayþe Sula, Serdar Bali ve Mustafa Yaylalý þike anýtý istediler. Bu anýt yapýlacaksa þike anýtý olmalý” þeklinde konuþtu. Belediye Baþkaný O Fevzi Gümrükçüoðlu ise “Bu þehrin meclisinden herkes birþey isteyebilir. Herkes yazdýðý dilekçede emir verme hak ve yetkisine sahip deðildir. Talep ederler, karar meclisindir” þeklinde cevap verdi.

Adý Konmamýþ Anýt Ýçin Yarýþma Açýlacak

ANITIN isminin tartýþýldýðý toplantý sonunda isim oylamasý yapýlmazken, ismi belirlenmeyen anýt için yarýþma kararý verildi. Baþkan Gümrükçüoðlu, “Bu anýtýn adýný bu meclis koyacaktýr. Hele o anýtýn proje yarýþmasý yapýlsýn” dedi. Devam eden tartýþmalar eþliðinde AK  Partili üyelerin tamamý ile baðýmsýz üye Ýsmail Saðlam’ýn ‘Evet’ oyuyla adý konmamýþ anýt için yarýþma açýlmasýna karar verildi.

TRABZONSPOR’UN 2010-2011 sezonunda elinden þike ile þampiyonluðunun alýnmasý ve bu konudaki maðduriyetinin temsil edilmesi anlamýnda verilen dilekçelerle yapýlmasý istenen ‘Þike Anýtý’, Trabzon Belediye Meclisi’nden CHP’li üyelerin karþý çýkmasýna raðmen AK Partili üyelerin oylarýyla oy çokluðuyla ‘Temiz Futbol Anýtý’ olarak geçti. Meclisin bu kararýndan sonra þimdi Temiz Futbol Anýtý için Kültür Kurulu bir yarýþma açacak ve ardýndan anýtýn nereye dikileceðine Meclis karar verecek.

KOMÝSYONDAN OY BÝRLÝÐÝ ÝLE GELDÝ

Kültür Çevre Turizm ve Spor Komisyonu Baþkaný Nihat Demir, CHP’li iki üyenin de kabul ettiði komisyonunun raporunu okuyarak, “Yapýlan görüþme sonucunda Trabzon Belediyesi Kültür Araþtýrma Kurulunun 12.02.2013 tarihinde yapýlan toplantýsýnda alýnan tasfiye kararý üzerinde yapýlan deðerlendirmede þehrimizde temiz futbolun simgelediði bir anýt yapýlmasýna, yapýlacak anýtýn bir proje yarýþmasýyla belirlenmesine ve bu konuda bir jürinin oluþturulmasýna ve anýtýn dikileceði yerin yarýþma ve yapým sürecinin deðerlendirilmesi komisyonumuzda oy birliði ile uygun görülmüþtür” dedi.

Belediye Baþkaný Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoðlu, “Malumunuz Trabzon’daki STÖ’lerden de olan futbolla iþtigal etmiþ olan ve ayný zamanda farklý meslekleri olan hemþerilerimizin verdiði birden çok sayýda dilekçeler vardý. Konuyu komisyonumuz inceledi ve huzurunuza getirdi. Trabzonspor’umuzun 2010-2011 süper lig þampiyonu olduðunu da simgeleyen ve bu konuda hem muhtevasý itibari ile birinci derece mahkemelerde o sezonda þikenin yapýlmýþ olduðu hükme baðlanan, þimdi Yargýtay aþamasýnda olan þike hususunu da simgeleyecek olan ve ayný zamanda ülkemizde ve dünyada temiz futbolun Trabzon’un tümü tarafýndan amaçlandýðýný da dile getirecek olan ve adaleti de dile getirecek olan tüm bu unsurlarý hem yazýlý metni ile hem yapýmý ile simgeleyecek olan bir anýtýn yapýlmasýna dair kararý oylarýnýza sunacaðýz. Ondan sonra ki süreçte de yarýþma projesini açacaðýz. Kararlarýnýz sonucunda oluþacak jüriyle beraber ilana çýkacaðýz ve bu süreci hak ve adalet için takip edeceðiz” dedi.

MECLÝS ÝSÝM BABALIÐI YAPMAK ÝSTÝYOR

CHP Grup Baþkaný Turgay Þahin, “Bu 5-6 aylýk bir konu ve vatandaþlardan ve STÖ’lerden gelen bir talep. Belediye de bunu meclis gündemine aldý. Hatta ben þunu dedim, bunun hemen yapýlmasý için meclis kararý alalým, ondan sonra komisyon yerini belirler dedim. Tabi biz muhalefet olduðumuz için bizim bu önerimiz ciddiye alýnmadý. Ne oldu, kurula havale edildi. Kuruldan komisyona geldi. Komisyondan tasfiye kararý çýktý. Birincisi bu yapýlacak mý, yapýlmayacak mý? Ýkincisi, yapýlacaksa vatandaþlarýn istedikleri þike anýtýdýr. Temiz futbol þehrimizi ilgilendirmez. Türkiye’yi dünyayý ilgilendiren bir meseledir.’ Meclis bir isim babalýðý yapma cihetine gidiyor. Orda alacaðýmýz karar þu olmalý. Þeklini yerini ilgili kurum belirler. Trabzon Belediyesi meclis üyeleri þike anýtý yapýlmasýna karar verecek mi vermeyecek mi? Temiz futbol nedir? Bunu nasýl çocuðuma anlatabilirim. Futbol zaten temiz olmalý. Ýnsanlar da temiz olmalý ama burada bir haksýzlýk yapýlmýþ. Bu haksýzlýk da Trabzonspor’a yapýlan haksýzlýk da birileri tarafýndan korunmuþ. Amaç buna tepki. Buna tepki göstermeyeceksek, anýt yapýlmýþ, yapýlmamýþ bunlar çok önemli konular deðil. Meclisin çok önemli karara imza atmasý lazým. Bu rapor da þu þekilde deðiþtirilmeli. Þehrimizde þike anýtý yapýlmasýna karar verilmiþtir. Yerinin ve þeklinin nasýl olacaðý ilgili kurul tarafýndan belirlenecek kýsa ve net olmalý. Herkesin takdiridir, herkesin bir oyu var kabul ederler etmezler” diye konuþtu.

Komisyonun CHP’li üyesi Lütfiye Arslan, “Ben burada Trabzonspor’umuzun bir haklý mücadelesi olduðu kanaatini taþýyorum. Trabzonspor için ne gerekiyorsa yapacaðýmýzý ifade ettim. Yine buradaki ifade farklý olabilir. Ama biz komisyonda arkadaþlarým Bican Bey’in düþüncesi de o yöndedir. Eðer futbolda bir þike varsa, bir temiz olmayan þeyler varsa da bu Türkiye’yi ilgilendirir. Biz burada farklý bir konuyu tartýþýyoruz. Trabzonspor’un hakký olan kupayý almak istiyoruz ve bu haksýzlýða karþý bunu yapmak istiyoruz” dedi. CHP’li üyelerden Ömer Dayý ise, “Kamuoyunun ve Trabzon halkýnýn bizden beklediði þike anýtýdýr. Temiz futbol bugün geneli kapsayan bir ifadedir. Ayrýca sürecin uzatýlmasý da doðru deðildir” dedi. CHP’li üyelerden Müslim Hamzaçebi de, “Biz daha önce þikeyle Trabzon’a yapýlan haksýzlýðý simgeleyen bir anýt yapacaktýk diye düþünüyordum, öyle biliyordum. Böyle yapmakla bu simgelemeyi hiçbir þekilde ortaya koymuyoruz. Bana göre böyle bir anýtý yapmaya gerek yok. Bununla þike olayýný ne simgeleyecek. Eðer bunu karþýlamýyorsa temiz futbol herkesin isteði ve temennisi zaten” þeklinde konuþtu.

ÖNCE YARIÞMA AÇILSIN SONRA ÝSÝM VERÝRÝZ

CHP’li üyelerin eleþtirilerini yanýtlayan Baþkan Gümrükçüoðlu, “Buradaki bütün üyeler ayný þeyi söylüyor. Farklý þeyi söylemiyor. Bu anýtýn nihai adýný bu meclis koyacaktýr. Hele o anýtýn proje yarýþmasý yapýlsýn, ondan sonra kendisi icra edilsin. Varsayalým ki Temiz Futbol ve Adalet Anýtý. Anýtýn altýna da mahkeme kararý da dahil, þampiyonluk ifadesi de dahil meclis olarak gelen önerileri deðerlendireceðimiz ibareyi yazarýz. Netice olarak bu ismi Trabzon’u temsil eden meclis koyacaktýr” dedi. Tekrar söz alan Turgay Þahin, “Þike anýtý talebi Serdar Bali’den, Ayþe Sula’dan, Mustafa Yaylalý’dan geldi. Hatýrýmda bunlar var. Ne dediler. Temiz futbol anýtý mý istediler. Hayýr, þike anýtý istediler. Bir anýt yapýlacaksa þike anýtý olmalý ona karar vermeliyiz. Siz diyorsunuz ki daha sonra oylarýz þekli çýksýn. Bu oylanacaksa oylansýn oylanmayacaksa gündemden kalksýn” þeklinde konuþtu. Baþkan Gümrükçüoðlu bu sözler üzerine, “Bu þehrin meclisinden herkes bir þey isteyebilir. Herkes yazdýðý dilekçede emir verme hak ve yetkisine sahip deðildir. Talep de öneri de olabilir. Ama karar meclisindir. Burada hep beraber bir yönetmelik yaptýk. O yönetmeliðin gereðini de yapýyoruz. Bu hakkýn gasp edilmesini, þikeyi de Türkiye ve dünyada temiz bir futbolun artýk cereyan etmesinin ön görülmesini de saðlayacak” dedi. Ardýndan oylamaya geçildi. AK Partili üyelerin tamamý ve baðýmsýz üye Ýsmail Saðlam komisyon raporu doðrultusunda ‘evet’ oyu kullanýrken, ayný zamanda komisyon üyesi de olan CHP’LÝ Lütfiye Arslan ve Bican Hasançebi çekimser kalýrken diðer CHP’li üyeler ise ‘ret’ oyu kullandý.

OYLAMA BÝTTÝ, ÞAHÝN KÜPLERE BÝNDÝ

Oylama yapýlýrken Dayý’nýn söz isteme talebi ise Baþkan Gümrükçüoðlu tarafýndan kabul görmezken, oylama bittikten sonra Turgay Þahin Baþkan Gümrükçüoðlu’na sert sözlerle tepki gösterdi. Ýþte o diyaloglar:

Þahin: Ben sizden beklerdim ki þike anýtý diye karar çýksýn.

Gümrükçüoðlu: Biz bu meclisin kararýyla karar veriyoruz, sayýn baþkan.

Þahin: Maalesef hiç demokrat davranmýyorsunuz. Bakýn biz 4 senedir bu meclisteyiz.

Gümrükçüoðlu: Onu bu meclis de çok iyi biliyor.

Þahin: Eðer siyaset yapmaya kalkarsak ben de bundan sonra her karara hayýr derim. Az sýkýþtýðýn zaman oylayalým. Bu demokratik deðil.

Gümrükçüoðlu: Oylamayacak mýyýz? Ne yapacaðýz. Sizin dediðinizi mi yapacaðýz? Bizim dediðimizi mi yapacaðýz? Oylamadan baþka bir metot var mý demokraside.

Þahin: Yanlýþ yapýyorsunuz. Sayýsal gücünüz var. 6 ay geçti aradan. Vatandaþýn gazýný alýyorsun. 6 aydýr bir o komisyona bir bu komisyona. Benim dediðimi de kendi dediðini de yapamazsýn halk seçiyor. Halkýn dediðini yapacaksýn. Dayatma yapýyorsunuz. Askerler kaldýr, indir.

http://www.haber61.net/sike-aniti-kr...146399h-p2.htm
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

asil suskun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    36

trabzon halki politik düsüncesini gözden gecirmeli

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)