Sayfa 99 Toplam 100 Sayfadan BirinciBirinci ... 49 89 97 98 99 100 SonuncuSonuncu
Toplam 2478 adet sonuctan sayfa basi 2,451 ile 2,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 13.Hafta | Trabzonspor 0 - 3 Eskiþehirspor | Maç Sonucu

gabriel omar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Canberk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @gabriel omar

Yapma bence . Tüm takýmdan bahsediyorsun cezasý tek futbolcuya ettiðin gibi olmaz kaldýrdým mesajý ...
    Eh Onur,Giray,Bamba hariç dün akþam sahada olanlar diye detaylandýrsam yinede olmuyor mu kardeþim

Ben genede arkasýndayým dediðimin hakediyolar çünkü
    Konu Canberk tarafýndan (28.11.2012 Saat 22:33 ) deðiþtirilmiþtir.

Erdal DÝLEK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

bu takým futbol oynamayý bilmiyor
    BÝZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo MavÝ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

canna52 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý serdaracýl Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Memur zihniyetli topçulardan kurtulmalýyýz. Bize bi duruþu, tavrý olan oyuncular lazým
    memur zihniyetli deyince þenol hocadan daha memuru yoktur herhalde..

Nereden
    Belçika
    Yaþ
    39

Alýntý Ayazoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    eskiþehire yenilmemiz sadece ve sadece taraftarýn takýma sahip çýkmamasý.

futbolcular eþek deðil, tribünler boþ seyirci baþkaný protesto ediyor. rezil bir taraftar kitlesi oluþtu TRABZON'da

taraftarýn takýma sahip çýkmasý lazým , taraftar sahip çýkmaz ise futbolcular ne için oynayacak ?
    taraftar destek cikmali evet ama futbolcularda biraz futbol oynasinlar rezalet bir goruntu var saha icinde!
    Ýnsan ol evlat!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Cafer Bulur Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Senol günes yatsin kalksin zirvedeki takimlarda kötü,onlarda cok puan kaybetti.

Bugün gs nin 6 puan degilde 12 puan gerisinde olsaydik senol hoca görevinde kalamazdi.

Ama senol günes puan durumu nedeniyle degil takima kisilikli bir futbol oynatamamasi nedeniyle gitmeli.
    Zaten bu argümaný Kasým sayýsýnda bile kullanýyor Baþkan...

Biz kaybettik ama rakiplerde kaybetti diyor.....

Yalnýz atladýðý bir þey var...... Fb Avrupada bu süre için 9 maç oynadý grup lideri , Gs ise senden fazla 5 maç oynadý ve grubun 2. si.....

Oysa sen Videoton gibi kýytýrýk bir takýma elendin.....

Alýntý Ayazoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    taraftarýn takýma sahip çýkmasý lazým , taraftar sahip çýkmaz ise futbolcular ne için oynayacak ?
    Sacit bu taraftar yenilmemize kýzmýyor mücadele etmemeize kiþiliksiz oyuna kýzýyor...

oynayýp yenilsek inanki alkýþlar....

Yani rakibin ayaðýna azýcýk basmalarý içinde alkýþ mý istiyorlar.....kýrmýzý halýmý bekliyorlar rakip ceza sahasýna girmek için....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

2 sezondur ne oynadýðýmýz belli deðil bu nasýl bir teknik adam ben anlamadým

farozlufatih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    55

Sanki ilk defa yeniliyoruz kendi sahamýzda kýytýrýktan bir takýma biz ne yenilgiler gördük ne badireler atlattýk....

Ama son 2 sezonki rezaleti hiç bir dönemde yaþamamýþtýk bu kadar korkak bu kadar pýsýrýk bu kadar ruhsuz bir takým olmamýþtý sahada......

Hep bu sezonu konuþuyoruz ama geçen sene olanlarý ne çabuk unutuverdik ALLAH aþkýna bu kadar mý balýk hafýzalýyýz geçen sezonun mazeretimi var yoksa....

Hep beraber taraftarýn yaptýðý ahmaklýðý eleþtirdik durduk hiç kimse dedimiki yahu hadi taraftar yaptý bu pisliði ya hocanýn yaptýklarýna ne demeli hiç gündem oldumu yok olmaz o dokunulmaz o saltanat sahibidir o ne yaparsa yapsýn güzeldir iyidir bazýlarýda çýkýp düþeceksek onunla düþelim gibi abuk subuk laflar ediyor onlara acýyorum onlar BASK MÝLLÝYETÇÝLERÝDÝR onlar zavallýdýr onlar güzel olan hiçbirþeyi hakketmezler

Geçen sezon þikebahçe ile oynadýðýmýz 4 maçýn 3'ünü kaybetmedik mi? hemde evimizde 3 tane yemedik mi? kim vardý sorarým size hoca olarak baþýmýzda bu beceriksiz deðilmiydi......

Hala bazýlarý sabýr kelimesini devamlý telaffuz ediyorsa ve hala taraftar görevini yapmýyor diyorsa yazýklar olsun onlarada bu durumdan nemalananlarada.....

Bu gurur kýran onur zedeleyen durumu hiç bir þey olmamýþcasýna hazmedenlerede bir tavsiyem açýn þanlý baþ kaldýrýþ tarihimizi noktasýna virgülüne kadar okuyun.......

yavuzbaha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    47

kardeþim boþa çene yormaya gerek yok....Takýmýmýz dirençsiz ve ýsýrmayan düz oyuncularla dolu...futbolcu koþarken bile kendini belli eder...günümüz futbolunda güç herþey
    .....

Courage - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

zokoranýn oynamadýðý maçlarda defansýn hali ortada.Aslýnda hiç kimse normalde tam bir DMC ile oynamayý yadýrgamaz ama adrian-soner-colman gibi künefe yumuþklðýnda bir ortasahayý yazdýranda zokonun fomsuzluðu. Devre arasýnda alperin alýnmasý hem takýma yýldýz/yýldýz potansiyeli bir oyuncu kazandýrýr hem de eldekilerin rekabete girmesini saðlar(umarým).
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduðunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Sorun Zokora, Soner, ADrian deðil Sorun Þenol Güneþ tiiiiiiiir.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

TRABZONSPOR NE YAPMALI?

Trabzonspor’un þirazesi kaydý! Bir türlü ritim tutturamýyor. Orkestra þefi ne yaparsa yapsýn, saz heyetinde uyumsuzluk var! Tamam, 2 yýlda takýmýn iskeleti daðýldý, büyük travma yaþadý, büyük sýkýntýlar çekti ama þu “kazmalara” da dünyanýn parasýný ben vermedim ya! Ne kadar sorunlu oyuncu varsa alýndý. Biri kiralýk tam 13 yabancý var!

Her hafta takým kazansa da kaybetse de sahaya farklý bir 11’le çýkýyor. Bir hafta iyi oynayan bir hafta sonra tanýnmayacak kadar rezil… Bunlar hem kendilerini hem hocalarýný zor durumda býrakýyorlar!

Peki ne yapmalý? Bana göre ilk önce; baþta en iyisi ve en çok para getirecek olaný kimse, sýrayla tüm yabancýlar devre arasýnda veya sezon sonunda elden çýkarýlmalýdýr. Bunlar eðer kasýtlý olarak oynamýyorlarsa elbette… Trabzonspor’un bundan hiçbir zararý olmaz!

Ýkinci yapýlacak þey kadroya Onur, Zeki, Soner, Yasin, Olcan, Emre gibi oyuncular katmak… Tolga, Giray, Mustafa Yumlu gibiler zaten var. Bunun için çalýþmalar yapýlýyor sanýrým. Ayrýca 1461 Trabzon’dan alýnabilecek 4 – 5 oyuncu da hazýr… En azýndan böyle bir kadroya tahammül edilir, paralar da çarçur edilmez… Ayrýca alt yapýnýn da boþ durduðunu sanmýyorum.

Trabzonspor olarak aðaçlara deðil, ormana bakmak gerek… Yani bütüne… Yoksa “O geldi, bu gitti, hani yýldýz oyuncu?” söylemleri ile her zaman olduðu gibi yine boþa zaman harcarýz… Temel saðlam olmalý ve aidiyet duygusu olan oyuncu takýma katýlmalý…

Sonuçta kýzsak da, üzülsek de bu takým Trabzonsporlularýn… Vurarak, kýrarak, hakaret ederek deðil yol göstererek, sahiplenerek ancak bir yerlere varýlabilir…

ÝHSAN ÖKSÜZ

Taka
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

5 milyon euro'ya aldýrdýðýn Adrian,(sonucta sadece 3 maç oynadý) 4 milyon euro'ya alýnan Volkan, Vittek, 4 milyon euro'ya aldýrdýðýn Henrique 'den 1 gr bile yararlanmýyorsan, ilk 18'e bile almýyorsan yanlýþ yoldasýn Þenol hoca. 20 milyon euro. 50 trilyona yakýn para yapýyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

Hocam kapatýn baþlýðý Kendi kendime rezil oluyorum artýk
    9 # Osvaldo'

Mustafa Demir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alýntý Yunus Emre SEYHAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    5 milyon euro'ya aldýrdýðýn Adrian,(sonucta sadece 3 maç oynadý) 4 milyon euro'ya alýnan Volkan, Vittek, 4 milyon euro'ya aldýrdýðýn Henrique 'den 1 gr bile yararlanmýyorsan, ilk 18'e bile almýyorsan yanlýþ yoldasýn Þenol hoca. 20 milyon euro. 50 trilyona yakýn para yapýyor
    senol gunes transfer yapmaktan anlamaz bitane duzgun bi adam aldigini gosterin bana ancak hazir kadroyu kaprisleriyle dagitir. Transfer konusunda ersun yanalin uzerine adam tanimam

ALDENÝRO - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    46

bu maçtan sonra þenol hocayý hala savunan arkadaþlarýn ön yargýlý olduðunu düþünüyorum.þenol hoca istifa etmezse, küme düþeriz demedi demeyin...

Ahmet Kuru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

ben taraftarý anlayamýyorum bir türlü..
    Oynanan futbolu malubiyeti bir kenara býrakýyorum..
    Baþkanýn üzerine yürümekte ne demek ?
    Bunu nasýl yaparsýnýz? bunu yapýp elalemin diline koca camiayý nasýl düþürürsün?
    Baþkanýn üzerine yürüyen insanlar acaba Trabzonspor için bu zamana kadar neler yapmýþlar ki bu haddi kendilerinde buluyorlar?

Yazýklar olsun....
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir þeye, bedel neyse onada katlanýr. Yarabbi Kahrýnda hoþ, Lütfunda hoþ dedik… iki saniye sonrasýna garantimiz olmayan bir hayatýmýz için fýrýldak olmaya gerek yok, ben fýrýldaklýk istemem…( M . Y )

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    47

Alýntý sakaryalý54 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    futbolculara bakýyorsun tek tek hepsi kaliteli hocamýz dünya 3. cüsü bir hoca bir kan deðiþikliðimi lazým kenetlenmemi bence futbolcu kardeþlerim toplanýp bu iþi kendi aralarýnda çözmeli
    yA bunlarýn hangisi böyle tek tek kaliteli...
    --bana bu takýmda bir tane sprinter,fuleli bir oyuncu ismi söyleyiniz
    --bana bu takýmda geriden oyunu iyi baþlatan 1 tane stoper söyleyiniz
    --bana bu takýmda forvet arkasýnda süper bir oyuncu söyleyiniz
    --bana bu takýmda 1 tane sað veya sol açýk gösteriniz..
    --sað bekiniz Serkan,sol bekiniz paytak kaplumbaða emerson..
    --bana bu takýmda takýmý ateþliycek 1 tane adam söyleyiniz
    --bana bu takýmda 3 maç üstüste süper oynamýþ 1 tane adam söyleyiniz
    --herþeyden önemlisi bana adam gibi 1 tane santrofor ismi veriniz
    -------------------------------------------------
    takýmýn en iyi oyuncularý kaçarcasýna gitmiþse,yeni alýnanlardan 1 kuruþluk futbolcuya 5 kuruþ verilmiþse,takým oyunundan ziyade bireysel oyuncular takýma doldurulmuþsa,topla dribling yapýnca bacaðýnda orta yapacak mecali kalmayan Adrian ý kurtarýcý diye almýþsan...senin yönetimin aciz ve beceriksizdir...ptt ligindeki takýmlar bile bizimkilerden daha dirençli...adýmýzla iþ götüryoruz
    .....

Canberk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Tolga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hocam kapatýn baþlýðý Kendi kendime rezil oluyorum artýk
    Sakýn bir daha baþlýk açma direk ban
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarýna uymayan mesajlarý lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalým

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

-bana bu takýmda bir tane sprinter,fuleli bir oyuncu ismi söyleyiniz :Olcan,volkan.
    --bana bu takýmda geriden oyunu iyi baþlatan 1 tane stoper söyleyiniz:Bamba
    --bana bu takýmda forvet arkasýnda süper bir oyuncu söyleyiniz:Yok.
    --bana bu takýmda 1 tane sað veya sol açýk gösteriniz:Yasin,olcan.
    --bana bu takýmda takýmý ateþliycek 1 tane adam söyleyiniz.Onur,Tolga,Giray.
    --bana bu takýmda 3 maç üstüste süper oynamýþ 1 tane adam söyleyiniz:yok
    --herþeyden önemlisi bana adam gibi 1 tane santrofor ismi veriniz:Janko
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Nereden
    Ankara

-bana bu takýmda bir tane sprinter,fuleli bir oyuncu ismi söyleyiniz :Olcan,volkan.
    Ýzninle ekleme yapayým abi.Sað bekiniz ayaðý düzgün,iyi orta kesebilen has Trabzonsporlu Zeki,Sol bekiniz duvar gibi savunma yapan hücuma az çýksada çýktýðýnda kavisli ortalarýyla etkili olan Celustka.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    47

Alayý vasat,
    --Yasin tipik kenar oyuncusu deðil ve tam bir odun,
    --OlCAN oyun içinde zaman zaman parlayan,çoðu zaman parlamayan,futbolculuk hayatýndaki en öenmli özelliði sürekliliði olmamasý
    --Volkan'ý yazmýþsýnýz da ver(me)diði katkýyý anneannem bile biliyor
    --oyun esnasýnda Engin tipli bir ateþleyiciden bahsediyorum,kaleciler kategorisi farklý,Giray konusunda ise haklýsnýz,aklýma gelmemiþti attýðý direk paslara rakibi güzel ateþlediði doðrudur
    --Janko mu ? Bu takýmýn hocasý olsam Vittek-henrique-Emre-halil-janko arasýnda en son tercihim Janko olurdu...
    .....

Nereden
    Ankara

Alýntý yavuzbaha Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Alayý vasat,
    --Yasin tipik kenar oyuncusu deðil ve tam bir odun,
    --OlCAN oyun içinde zaman zaman parlayan,çoðu zaman parlamayan,futbolculuk hayatýndaki en öenmli özelliði sürekliliði olmamasý
    --Volkan'ý yazmýþsýnýz da ver(me)diði katkýyý anneannem bile biliyor
    --oyun esnasýnda Engin tipli bir ateþleyiciden bahsediyorum,kaleciler kategorisi farklý,Giray konusunda ise haklýsnýz,aklýma gelmemiþti attýðý direk paslara rakibi güzel ateþlediði doðrudur
    --Janko mu ? Bu takýmýn hocasý olsam Vittek-henrique-Emre-halil-janko arasýnda en son tercihim Janko olurdu...
    Alayý kalburüstü oyuncular ,iyi bir hocanýn elinde kafaya oynayan bir takým olur.Yasinin,Olcanýn geldikleri takýmlarda verdiði katkýlar ortada,elalem Servet gibi bir stoperle sana ders verirken sen Giraydan yakýnamazsýn.Janko ,Porto dönemine kadar çuvalla gol atmýþ ve milli takýmda halen atan bir forvet.

Yani bu kadro kalburüstü bir kadrodur ama kullanabilirsen ,kullanamazsan elinde kim olursa olsun fark etmez.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

SADRÝ ÞENER ÝLE TARTIÞAN O ÝSÝM KONUÞTU
    Trabzonspor-Eskiþehir maçýnda protokolde yaþanan kargaþa sonrasý stadý terk eden Trabzonspor Kulübü Baþkaný Sadri Þener ile tartýþtýðý iddia edilen nakliyeci iþ adamý Ahmet Muci'yi açýklamalarda bulundu.

Ahmet Muci þunlarý söyledi: "Ben hakaret etmedim hiçbirþey demedim. Sadece dediðim kelime þu: 'Baþkan nereye gidiyorsun?' diye baðýrdým. Merdivenlerden geri dönerek bana, 'Sana mý soracaðým?' dedi. Bende, 'Görün rezaletinizi görün..' diye baðýrdým. Sonra da gitti. Bu kadar. Benim hakkýmda 'baþkaný aradý özür diledi' gibi medyada yalan haberler çýktý. Böyle birþey yok. Ben Trabzonspor taraftarýyým. 5 yýldýr da orada kombinemi alýp oturuyorum ve takýmým yenilse de yensede sonuna kadar destek veriyorum" dedi. Baþkan Þener'in stattan maç bitene kadar gitmemesi gerektiðine inandýðýný söyleyen iþ adamý Ahmet Muci, "Benim tepkim aslýnda bunaydý. Yenseydi statta kalacaktý deðil mi? " diye de sordu.

aslýnda Ahmet Bey duygularýmýzýn tercümaný olmuþ.....

Baþkan kendi kurduðu takýmý kendi izlemeye tahammül edemiyorken nasýl bir mantýkla taraftarý maça gelmedi diye eleþtirebiliyor anlamýyorum...
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

Alýntý Canberk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sakýn bir daha baþlýk açma direk ban
    Tövbe Bir daha açanýn kaynatasýný kovalasýnlar . . .
    9 # Osvaldo'

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35
    Hamiþ

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)