Sayfa 100 Toplam 100 Sayfadan BirinciBirinci ... 50 90 98 99 100
Toplam 2478 adet sonuctan sayfa basi 2,476 ile 2,478 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 13.Hafta | Trabzonspor 0 - 3 Eskiþehirspor | Maç Sonucu

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Fatih Özkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bizimkiler sahada ne yapýyor ki maçtan sonra böyle üzülsünler ? Adamlar ellerinden gelenin daha fazlasýný yaptý, olmadý, þanssýzlýk da vardý. Bizimkiler ne yaptý ? Daha adam basamýyorlar, pres yapamýyorlar, kondisyonlarý bile yok. Colman'ý ayýrýyorum söylediklerimden. Son dakikaya kadar çabaladý adam, kötü oynadý ama çabaladý.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Sezonun en iyi futbolunu oynayarak baþladýðýmýz bir maçý sonucunun bu þekilde olmasýna gerçekten þaþýrdýðýmý ve üzüldüðümü söyleyebilirim.
    Ýlk 15 dakika önde basan, pas yapan, rakibi çýkartmayan Trabzonspor kalesine gelen ilk topta golü yedi.
    Ýlk golde oynamasýný istemediðim Zokora olsaydý o kadar raahat gelemezler, belki de o golü yemezdik.
    1-0'ýn ardýndan tepki veremeden yenen 2. gol ve takýmýn girdiði ruh hali ile bu maç ancak doðru deðiþiklikler ile deðiþtirilebilridi, onu da yaklaþýk 2 yýldýr yaptýðýmýzý hatýrlamýyorum.
    Her ne kadar Servet'in attýðý kariyer golünden sonra oluþan tepkilere hak veriyor olsam da, bu tepkilerin tescilli hýrsýz rakibimizi alkýþlamaya kadar gitmesine üzüldüm.
    Benden çok rahmetli Mustafa Çelik abimiz kahrolmuþtur.
    Uzun lafýn kýsasý böyle bir maðlubiyeti ilk defa almadýk son defa da almayacaðýz.
    Her takým bu sezon içerisinde böyle bir hezimet yaþamýþ, sonra kendini toparlamýþtýr.
    Þampiyon olduðumuz sezonki takým da ligin 5. haftasýnda Manisaspor'dan 3 tane yemiþ, sonrasýnda kendisini toparlayýp açýk farkla þampiyon olmuþtur.
    Bu maçýn en çok sýnýfta kalaný Þenol Güneþ ile beraber hýrsýzý alkýþlayan taraftardýr.
    Ayný stadda benim çocukluk yýllarýmda rakibin bacaklarýný titretir, rakip ortasahayý geçemezdi.
    Stad ayný ama taraftar ruhunu kaybetmiþ.

Nereden
    Trabzon

Böyle berbat maç...
    Þu þikecileri sevindirdik ya, ona üzüldüm.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)