Sayfa 12 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12
Toplam 284 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 284 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ptt 1.Lig 13.Hafta | 1461 Trabzon 1 - 0 Tavþanlý Linyitspor | Maç Sonucu

Hüseyin Baþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

çok fazla düþünüyoruz 1461 e nolucak diye....bir býrakýn iþte açýk ve net stsl ye çýkma hakký kazanýrsa bu kabul edilmicek bu kadar basit bir þeyi neden bu kadar karmaþýklastýrýyoruz...gerekirse kupalarada katýlmýcak ....

kasmayýn bu kadar siz kastýkça yerel medya kasýyor ozamanda takýmýn baþý aðrýyor...

Taner Uykuçeken - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

1- bu takým neden kuruldu oynatamadýðýmýz oyuncularý ve alt yapýmýzdan çýkan gençleri deneyim kazandýrmak için, oynatalým A takýma yetiþtirelim diye
    2- Dünyada pilot takýmý olan sadece bizmiyiz? Barca ve Real'in 2. ligte takýmlarý var ayný adla mücadele eden UEFA onlara karýþmýyorda sadece bize mi karýþýyor.
    3- 2. ligte oynarken 1. lige çýksýn diye yýrtýnýldý bu sorunlar oluþacaktý madem niye dert ettiniz 2. ligte oynasaydý

4- bu takýmýn SSL çýkmasýna gerek yok ki þampiyon olsada 1. Ligte oynamaya devam etsin amacý belli bu takýmýn SSL ye yükselmek deðil
    5- acaba sadece para gelsin diyemi satýlmaya çalýþýlýyor para eden her deðerimizi satacakmýyýz biraz sahip çýkalým

Kýsaca Sadri Baþkan 1461 Trabzon konusunda yanlýþ yolda

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

@Faik
    1461 in tamamen elden çýkarýlmasý yerine, kaðýt üzerinde ayrýlýp þimdi ki gibi Trabzonspor'a hizmet etmesi gerektiðini söylemeye çalýþýyorum.
    Bunun için en uygun kulübün ben Sebatspor olduðunu, sen idman ocaðý olduðu bi baþkasý Maçkaspor olduðunu söyleyebilir.
    herkesin fikri farklý olabilir .

Geçmiþten gelen misyonu gereði en uygun olan Sebatspor diyorum ben. kimse katýlmak zorunda deðil.
    BAL liginde olmasýda sorun deðil.

Yeterki 1461 birine satýlýpta tamamen elden çýkmasýn. Amacý Trabzonspora hizmet olsun.
    Bu takým Kavakmeydanspor bile olur. hiç önemli deðil.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Burçak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @Faik
    1461 in tamamen elden çýkarýlmasý yerine, kaðýt üzerinde ayrýlýp þimdi ki gibi Trabzonspor'a hizmet etmesi gerektiðini söylemeye çalýþýyorum.
    Bunun için en uygun kulübün ben Sebatspor olduðunu, sen idman ocaðý olduðu bi baþkasý Maçkaspor olduðunu söyleyebilir.
    herkesin fikri farklý olabilir .

Geçmiþten gelen misyonu gereði en uygun olan Sebatspor diyorum ben. kimse katýlmak zorunda deðil.
    BAL liginde olmasýda sorun deðil.

Yeterki 1461 birine satýlýpta tamamen elden çýkmasýn. Amacý Trabzonspora hizmet olsun.
    Bu takým Kavakmeydanspor bile olur. hiç önemli deðil.
    Bu kadar uðraþacak yerde Avrupadaki Barcelona B,Hertha Berlin B gibi örneklerinden hareketle daha modern bir yapý oluþturamazmýyýz....

hemde günlük deðil sürekli bir çözüm olurdu...
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Burçak'a katýlmadýðým an sanýrým hiç olmadý bugüne kadar

Bu iþ yapýlýrken seyirci ve talep olayý düþünülmeli.Maçlara Avni Aker'de sosyal faaliyet ve yedek maç gözüyle bakýldýkça bu iþ olmaz zaten.Futbolu seven,halk olarak sahip çýkan bir ilçede oynandýktan sonra benim için mahsuru olmaz (gerçi bana soran var da sanki).Aksi halde baþka bir ilden kendi kafasýna göre çalýp oynatacak hatta baþka ile taþýyacak bir iþ adamýna verilecekse Rus'lara verilmesini tercih ederim.
    Konu Mehdi tarafýndan (26.11.2012 Saat 11:41 ) deðiþtirilmiþtir.
    T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Mehdi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Burçak'a katýlmadýðým an sanýrým hiç olmadý bugüne kadar
    Öyle deðilmi Samet.......
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

"Futbol Club Barcelona B (eski adýyla Futbol Club Barcelona Atlètic, 2009-10 sezonuna kadar) Ýspanyol futbol takýmý. FC Barcelona'nýn rezerv takýmýdýr. Rezerv takým, profesyonel Ýspanya liglerinde oynar. Ancak, rezerv takým A takýmla karþý karþýya gelemez. Bu nedenle La Liga'ya yükselemez. Ayrýca Copa del Rey'e katýlmasýna da izin yoktur."Wikipedia.

Uefa,Fifa ve ülke federasyonu herhalde yýllardýr bu gerçeði farketmedi ama bizimkini anýnda farkedip yazý filan da göndermiþler.

Bu pek inandýrýcý deðil.

Ayný ligde mücadele ettirme,Türkiye Kupasý'na alma sorun filan kalmaz ortada.

Yönetimin bu konuda çok samimi olduðunu ve gerçek niyetlerinin de, ne olduðunu bilmemekle birlikte, farklý olduðunu düþünüyorum.
    ÖNCE TRABZONSPOR DÝYECEKSÝN…ENDÜSTRÝYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DÝREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBÝMÝZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOÐLU

Hüseyin Baþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý winner Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "Futbol Club Barcelona B (eski adýyla Futbol Club Barcelona Atlètic, 2009-10 sezonuna kadar) Ýspanyol futbol takýmý. FC Barcelona'nýn rezerv takýmýdýr. Rezerv takým, profesyonel Ýspanya liglerinde oynar. Ancak, rezerv takým A takýmla karþý karþýya gelemez. Bu nedenle La Liga'ya yükselemez. Ayrýca Copa del Rey'e katýlmasýna da izin yoktur."Wikipedia.

Uefa,Fifa ve ülke federasyonu herhalde yýllardýr bu gerçeði farketmedi ama bizimkini anýnda farkedip yazý filan da göndermiþler.

Bu pek inandýrýcý deðil.

Ayný ligde mücadele ettirme,Türkiye Kupasý'na alma sorun filan kalmaz ortada.

Yönetimin bu konuda çok samimi olduðunu ve gerçek niyetlerinin de, ne olduðunu bilmemekle birlikte, farklý olduðunu düþünüyorum.
    hata bizim 1461 i kupaya sokmamýz....

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Hata hem bizde hem de Tff'de...

50 bin TL maaþlý meþhur! tff asbaþkaný kura çekiminde diyor ki "sakýn birbirinizi çekmeyin",aklý sýra espri yapýyor.

Ya çekerse ne olacak...

Sizin iþiniz sadece lobi yapýp,paranýza bakýp,Tff'yi çiftliðe çevirmek mi?

Hiçbirinizin aklýna gelmedi mi sezon baþýnda bu kararlarý almak,kupaya almamak,1461'in lige çýkamayacaðýný açýklamak.

Ama tff yöneticiliði öyle bir iþ deðil,sefa sürme,bedava hayat yaþama,iþ çevirme ama gerçek iþini yapmama yeri...
    ÖNCE TRABZONSPOR DÝYECEKSÝN…ENDÜSTRÝYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DÝREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBÝMÝZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOÐLU

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)