Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 102 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yusuf Turanlı

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sanık Tayfur Havutçu ise Yusuf Turanlı ile arasındaki yukarıdaki görüşmeye ilişkin olarak duruşmadaki savunmasında; “bu görüşmede İbrahim Akın'ın transferini bizzat şahsımın istemesi üzerine transfer komitesinin İbrahim Akın'ı transfer etmek istediğini iletiyorum” demektedir.
    Sanık Tayfur savunmasında İbrahim Akın’ın transferini bizzat kendisinin istediğini söylerken, İskender Alın’ı ise kulübün istediğini söylemektedir. Serdal Adalı ise savunmasında, her iki futbolcunun da teknik direktör Tayfur tarafından verilen transfer listesinden seçildiğini beyan etmektedir. Bu durum dahi başlı başına göstermektedir ki, esas amaç her iki futbolcunun transferi değil, kupa finali öncesinde transferler edilecekleri bahanesiyle şike yapmaktır
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

04.05.2011 günü saat:14.26’da Yusuf Turanlı'nın, İskender Alın'ı aradığı görüşme(tape:3117),:
    Yusuf "Hoca aradı beni, Tayfur, ismini de, saat önce yönetime söylemiş bu adamı kesinlikle istiyorum diye, çocuklarla konuş dedi fikirleri ne dedi ben yalandan arıyorum seni tamam mı, sakın dedi bu maçla alakalı falan değil sakın dedi kimsenin aklına öyle bir şey gelmesin dedi", İskender: "Şartları uygun olursa gideriz", Yusuf: "Aynen öyle şimdi benim telefonumu verecek akşam çünkü bu konularla ilgili, ona göre şey yapacağız yani tamam mı"
    Sanık Yusuf, Tayfur’dan aldığı sözde transfer etme arzusunu hemen İskender’e iletmekte, üstelik Tayfur’un İskender’i kendisinin istediğini bildirmemesine karşın bu konuda da İskender’i ikna etmek adına gerçeği söylememektedir.
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

Bu görüşmenin hemen ardından da saat:14.28’de Yusuf Turanlı’nın İbrahim Akın’ı, aradığı görüşme(tape:3527):
    Yusuf: “Hoca aradı beni Tayfur hoca, yönetimle konuşmuş, seninle İskender’in ismini vermiş, kesinlikle istiyorum diye tamam mı, yönetimde sen istiyorsan alacağız o zaman demiş yalnız dedi sakın dedi ben dedi bu maçla alakalı falan filan dedi aramıyorum benim dedi tarzımı biliyorsun biz seninle bu konuyu daha önceden konuşmuştuk dedi yani anladın mı sakın dedi öyle bir şey aklınıza gelmesin dedi, ne düşünürler dedi gelmekle ilgili bende sana bi sorayım dedim yani herhalde şartlar oluşursa her türlü geliriz yani doğru mu”, İbrahim: “Sen biliyorsun Beşiktaş’a yani yarım kalan bir şeyim var dedim ya sana”, Yusuf: “Okey söylüyorum ben
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

06.05.2011 günü saat:20.18’de Yusuf Turanlı'nın, İbrahim Akın'a gönderdiği mesajda(tape:3385);
    "Tek gelkı baska bıseyde konusmam lazım senle" yazdığı,

06.05.2011 günü saat:20.20’de Yusuf Turanlı'yı, Ahmet Ateş'in aradığı görüşme: (tape:3386)
    Ahmet: "Ahmet ben Beşiktaş kulübünden, Bursa’dayız İbo aradımı seni abi", Yusuf: "Söyledi bana arayacak seni diye", Ahmet: "Yarın işin yoksa bir Bursa tarafına gelmen mümkün mü, yakınlaşınca ararsın beni ama 2’de burada olursan birde yalnız geleceksin abi", Yusuf: "Tamam tamam okey".

06.05.2011 günü saat:20.23’de Yusuf Turanlı'ya, İbrahim Akın'ın gönderdiği mesajda, (tape:3387);
    "10 gibi transfermi" yazdığı
    06.05.2011 günü saat:20.24’de Yusuf Turanlı'nın, İbrahim Akın'a gönderdiği mesajda(tape:3388);
    "Evet onemlı dıorum valla" yazdığı,
    06.05.2011 günü saat:20.27’de Yusuf Turanlı'nın, İbrahim Akın'a gönderdiği mesajda(tape:3389);
    "Tamam olsun onla gel bıgcefe gecerız beraber 2 dakka konusuruz" yazdığı,
    06.05.2011 günü saat:20.28’de Y.Turanlı'nın, İ.Akın'a gönderdiği mesajda (tape:3390);
    "Ok beklıom cok onemlı cunku" yazdığı,

06.05.2011 günü saat:21.05’de Yusuf Turanlı'nın, İskender Alın'ı aradığı görüşme (tape:3391):
    Yusuf: "Ben yarın Bursa’ya gidiyorum, beni çağırdılar, Beşiktaş maçları orada ya yarın, 2’de otele çağırdılar beni", İskender:"Haydi hayırlısı abi ya inşallah iyi", Yusuf:"Yetkilerin bende doğrumudur", İskender: "Doğrudur her zaman her yerde", Yusuf: "Yarın oradayım 2’de görüşmeye gidiyorum".

07.05.2011 günü saat:23.47’de İbrahim Akın’ın, Yusuf Turanlı'yı aradığı görüşme:
    İbrahim: "Bi at ismi ögrendim de, Adalı’nın üstüneymiş bir at ismi", Yusuf: "Ya tahmini kaç para ederki o at", İbrahim: " 200 milyardan aşağı etmez abi, ne dedi ki", Yusuf: "Birşey demedi yarın bir çay kahve içeriz ya ben söylerim ya", İbrahim: "Şeyle ilgili bir problem yok ama demi o çarşamba ile ilgili, hani birşey söylemiyorlar demi", Yusuf: "Ya diyor ki şu bi gidelim Avrupa’ya diyor beraber gidelim diyor", İbrahim: "Ama işte yani düşünsene Apo ya o kadar emek vermiş demi", Yusuf: "Apo mutlu be abicim finalde o yarı finale çıktığına mutlu ya, o kendi söyledi zaten”, (
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

09.05.2011 günü saat:15.42’de Yusuf Turanlı’ya Ahmet Ateş’in gönderdiği mesajda (tape:3864);
    “Abı bana onlar atcı gelıcek dedılerde ıst donunce gorusecegız dıye yanlıslık yok dımı” yazdığı,

09.05.2011 günü saat:15.47’de Yusuf Turanlı'nın, Serdal Adalı’yı aradığı görüşme(tape:3402):
    Serdal: "Kaçta o arkadaşın uçağı ya", Yusuf: "Gittiler başkanım, ama bilgi bende yani bir görüşürsem", Serdal: "E nereye geçelim", Yusuf: "Ben Etiler tarafındayım istediğiniz yere gelirim", Serdal: "Buradan çıkayım seni arayayım",
    Yusuf Turanlı, sanık Serdal Adalı ile görüşmeye gitmeden önce, sanıklar İbrahim Akın ve İskender Alın’a gönderdiği mesajlar ile müsabakada rahat olmalarını ve kupayı almak için mücadele etmemelerini istemektedir.
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

Bu bağlamda;
    09.05.2011 günü saat:15.49’da Yusuf Turanlı'nın, İbrahim Akın’a gönderdiği mesajda(tape:3539);
    "soder one olayına ok dımı. ok olursa sorun yok yane" yazdığı,

09.05.2011 günü saat:15.52’de Yusuf Turanlı'nın, İbrahim Akın’a gönderdiği mesajda(tape:3540);
    "sıkmıcan ıste ya relax zaten adamlar kesın alcaz dıolar" yazdığı,
    Yusuf Turanlı, İbrahim Akın’a gönderdiği bu mesajda “sıkmıcan işte relax” diyerek, Beşiktaş ile oynayacakları kupa finalinde kazanmak için oynamamasını, rahat olmasını istemekte, zira kesin olarak transfer edeceklerini iletmekte.
    09.05.2011 günü saat:15.57’de Yusuf Turanlı'nın, İbrahim Akın’a gönderdiği mesajda(tape:3541);
    "fınal bıle buyuk olay zaten gerek yok bence rahat olman lazım" yazdığı,
    Yusuf Turanlı, söz konusu mesaj ile İBB Spor adına finalin bile büyük olay olduğunu, ancak kupayı Beşiktaş’ın alması gerektiğini çünkü İbrahim’in oraya transfer olacağını söylemektedir.
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

09.05.2011 günü saat:15.58’de Yusuf Turanlı'nın, İbrahim Akın'a gönderdiği mesajda(tape:3404);
    "ben bırazdan bulusucam onlarla cunku ya yenı klubumuz kırmayalım onlarıda cunku gelecegımız hahahahaha" yazdığı,
    09.05.2011 günü saat:16.05’de Yusuf Turanlı'nın, İbrahim Akın’a gönderdiği mesajda(tape:3542);
    " bıze Adalı lazım gerısı yalan " yazdığı,
    09.05.2011 günü saat:16.10’da Yusuf Turanlı'nın, İskender Alın'a gönderdiği mesajda(tape:3405);
    "ok dımı relax ve rahatsın macta gerek yok yenı yer onemlı bızım ıcın oralar gerıde kaldı" yazdığı,
    Yusuf Turanlı, yukarıda İbrahim Akın’a gönderdiği mesajın benzerini İskender Alın’a göndermiş ve Beşiktaş ile oynayacakları kupa finalinde kazanmak için oynamamasını, rahat olmasını istemekte, İBB Spor takımının geride kaldığını önemli olanın yeni takımı Beşiktaş olduğunu söylemektedir.
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

09.05.2011 günü saat:16.14’de İskender Alın'ın Yusuf Turanlı'ya, gönderdiği mesajda(tape:3406);
    "oyle bisey yok) garanti yaparim ben isimi)" yazdığı,
    09.05.2011 günü saat:16.18’de Yusuf Turanlı'nın, İskender Alın'a gönderdiği mesajda(tape:3407);
    "yaaaa yapma yaaa ya adamlar gelcek sımdı yanıma konusmaya ben rahat olun dıcem ya garantı dıolar yaa yenı takım hocamız kırmayalım" yazdığı,
    09.05.2011 günü saat:16.20’de İskender Alın'ın,Yusuf Turanlı'ya gönderdiği mesajda;
    "abi hocanin kalcagi ne malum kesin bisey yok ki garantide diil sadece bi laf var ortada soz var okdr persembe gunu vazgectik almioruzda diebilirler))" yazdığı, (tape:3408)
    Sanık İskender, Yusuf Turanlı’nın kupa finalinde iyi oynamamasını isteyen bu mesajlarına karşılık, Tayfur Havutçu’nun takımın başında kalacağının garanti olmadığını, transfer edeceklerinin de kesin olmayıp ortada sadece bir sözün olduğunu söyleyerek olaya temkinli yaklaşmaktadır.
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

09.05.2011 günü saat:16.21’de Yusuf Turanlı'nın, İskender Alın'a gönderdiği mesajda;
    "hayır ya hoca kesın kesın kalıo sıkıntı yok adamlar yemın edıo aldık dıe ya garantı hıc sıkıntı yok yane bana guvensene ya sen" yazdığı, (tape:3409)
    Yusuf ise İskender’in bu mesajına karşılık yukarıda gönderdiği mesajda, Tayfur Havutçu’nun kesin kalacağını, transfer edeceklerine dair yemin ettiklerini, kendisine güvenmesini söylemektedir.
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

09.05.2011 günü saat:16.30’de Yusuf Turanlı'ya, İskender Alın'ın gönderdiği mesajda(tape:3410);
    "sana guvenirim abi herzamn ama ben rahat diilim solim sen raht konus abi yaa sakatligi var oynamayabilir desene) arif ole dedi ztn" yazdığı,
    09.05.2011 günü saat:16.35’de Yusuf Turanlı'nın, İskender Alın'a gönderdiği mesajda(tape:3411);
    " tamam ben rahat konusuorum sakatlıgı var dıom eger oynarsada rahat olun dıom ok mı" yazdığı,
    09.05.2011 günü saat:16.43’de İskender Alın'ın, Yusuf Turanlı'ya gönderdiği mesajda(tape:3412);
    "ikinci rahatta bi sikinti olabilirbeni biliosn abi kolay kolay guvenmembi golden bisey olmaz yaaa)))" yazdığı,
    09.05.2011 günü saat:16.47’de Yusuf Turanlı'nın, İskender Alın'a gönderdiği mesajda(tape:3413);
    tamam ok ole solıyım golu atar dıyım sorcaklar cunku bana sımdı " yazdığı,
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

09.05.2011 günü saat:16.51’de Yusuf Turanlı'ya, İskender Alın'ın gönderdiği mesajda(tape:3414);
    "yaniiii)para lazim mecbur atcam)" yazdığı,
    09.05.2011 günü saat:16.51’de Yusuf Turanlı'nın, İskender Alın'a gönderdiği mesajda(tape:3415);
    "ne kadar lazım sole" yazdığı,
    09.05.2011 günü saat:16.57’de İbrahim Akın’ın, Yusuf Turanlı'ya gönderdiği mesajda(tape:3543);
    "abi dusundum sen mactan sonra konus onlarla" yazdığı,
    09.05.2011 günü saat:17.08’de Yusuf Turanlı'ya, Ahmet Ateş'in gönderdiği mesajda(tape:3416);
    "abı ofıste beklıyolaar senı" yazdığı,
    Sanık Ahmet Ateş; Yusuf’a, Serdal Adalı’nın ofiste kendisini beklediğini iletmekte aşağıdaki görüşme ile de Adalı Holding’in yerini tarif etmektedir.
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

09.05.2011 günü saat:17.09’da Yusuf Turanlı'nın, Ahmet Ateş'e gönderdiği mesajda(tape:3417);
    "okk" yazdığı,

09.05.2011 günü saat:17.14’de İbrahim Akın’ın, Yusuf Turanlı'yı aradığı görüşme(tape:3544):
    Yusuf: "Abim Kıbrıs’taki senedi aldı yırttı", İbrahim: "Sezon sonu ben şu maç bitsin ondan sonra tamam ya", Yusuf: "Ha biz bittik zaten ya sen neyi biz anlaştık bitti yani sen rahat ol yani", İbrahim: "Bu maçtan sonra abi hiç işimiz olmaz ya", Yusuf: "O kulübe adam verirsem de ...ya sende biliyorsun beni valla biraz açık kapı bırakayım ya", İbrahim: "Biraz bırakta yani maçla ilgili birşey söyleme abi yani istiyor ama bu maç için yani çok sıktılar de yani sadece bunu bekliyorlardı de kusura bakmasınlar de", Yusuf: "Hafiften morelleri bozulmasın ya", İbrahim: "O zaman çok az bırak abi çünkü yani kupayı alacaz yani öyle gözüküyor", Yusuf: "Baktın iş terse döndü sensiz sende ona göre hareket onu söylemek istiyorum, akıllı olalım diye söylüyorum", İbrahim: "Anladım, anladın tamam", Yusuf: "Söyleyim mi Sedo one iyiymiş diye anlar o", İbrahim: "Bir tane atın iyiymiş de ismini verme ama", Yusuf: "O da o diyecek bana hemen zaten onundur diyecek", İbrahim: "Ben sana diyorum ki bu kupayı al bak neler oluyor seyret", Yusuf: "Ya almayalım öbür türlü daha güzel ya boşver", İbrahim: "O gün için bir şey söyleyemeyecem Yusuf abi sana, yani atmosfer önemli biyor musun o an ne olacağını biliyor musun", Yusuf: "Biraz rahatlat bi hafif, kimi oynatıyor İbo senden başka Tom", İbrahim: "Tom, Holosko,ya aynı ya kadro", Yusuf: "Tam bomba o zaman”,
    Sanık İbrahim’in bu görüşmede, ikilem yaşadığı, İBB Spor’da oynayan futbolcu arkadaşlarının ve hocasının emeklerini boşa çıkarmak istemediği görülmektedir.
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

09.05.2011 günü saat:17.25’de Yusuf Turanlı'yı, Ahmet Ateş'in aradığı görüşme(tape:3418):
    Yusuf: "Şişli şeyinin karşısında kalıyor o zaman değil mi, oraya Kuveyt Türk var", Ahmet. "Oraya gelme oradan sağdan gir abi aradan hemen, o bak o galerilere gelmeden ilk sağdan gir abi, dümdüz aşağı doğru gidiyorsun hiç bir yere sapmadan ikinci sağdan Adalı Holding diye yazıyor", Yusuf: "Tamam oldu abi”,
    09.05.2011 günü saat:18.05’de İbrahim Akın’a, Yusuf Turanlı'nın gönderdiği mesajda;
    "2 mılyon euro vercekler.1 mılyon euro garantı mac bası felan 2 mıluon euro olcak herturlu verıcem dıo"yazdığı, (tape:3546)
    09.05.2011 günü saat:18.12’de İbrahim Akın’a, Y. Turanlı'nın gönderdiği mesajda (tape:3547):
    "kesınlıkle evet dıorum hayırlı olsun dıolarhersey super. Adalı benım oglum dıo" yazdığı,
    09.05.2011 günü saat:18.21’de İbrahim Akın’ın, Yusuf Turanlı'ya gönderdiği mesajda(tape:3548);
    " am abi slm sole " yazdığı,
    09.05.2011 günü saat:19.22’de Yusuf Turanlı'nın, Tayfur Havutçu'yu aradığı görüşme(tape:3419):
    Yusuf: "Bende şeylerle biraz kahve çay içtik, yine görüştüm he, tamamdır yani, herşey yolunda rahat ol", Tayfur: "Hayırlısı kardeş", Yusuf: "Çarşamba sababı ben arabayla gideceğim hocam, kalabalık gideceğiz”,
    Sanık Yusuf; Tayfur Havutçu’ya, Serdal Adalı ile görüştüğünü, her şeyin yolunda olduğunu, rahat olmasını söylemektedir.
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

09.05.2011 günü saat:20.27’de Yusuf Turanlı'nın, İskender Alın'ı aradığı görüşme(tape:3420):
    Yusuf: "Şişko…anlaştım…totel 1 buçuk trilyon tamam mı, tamam yani bitti yani", İskender: "Tamam tamam İbo, İbo’da tamam dedi benimki", Yusuf: "Holosko’yu oynatmıyorlarmış", İskender: "Evet ben oynuyorum, senin için son bir resital yapacağım", Yusuf: "Ya senin kalıbını si..eyim ben ya (gülerek)" İskender: "Herşey senin senin için Yusuf abi (gülerek)", Yusuf: "Aynen aynen dikkatli ol ama", İskender: "Sakatlanmam merak etme abi, ne zaman şey yapacaklarmış", Yusuf: "Önümüzdeki çarşamba perşembe hemen şey yapacaklar isteyecekler”,
    Yusuf Turanlı; İskender Alın’a, transferi konusunda Beşiktaş ile anlaştığını, toplamda 1 buçuk trilyon alacağını söylemektedir. Sanık İskender bunun üzerine gülerek “senin için son bir resital yapacağım” sözü ile iyi bir performans sergileyeceğini söylemekte, Yusuf ise tam aksini istediği için gülerek “ya senin kalıbını si..eyim ben ya” şeklide küfrettiği görülmektedir
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

09.05.2011 günü saat:20.39’da Yusuf Turanlı'yı, İbrahim Akın'ın aradığı görüşme(tape:3421):
    Yusuf: "Senin şeylere bakıyor atlara, ya diyor bu niye arap atı almış kardeşim diyor, iyi güzel yani herşey yolunda güzel", İbrahim: "Benim atı söyledin mi sen", Yusuf: "Söyledim, okey,Orhan kendini ismini vermiş, Sedo", İbrahim: "Sedo One ne ki", Yusuf: "Öyle gülüyor vay kurnaz diyor vay, benim diyor en iyi en iyilerinden biri o diyor, feda olsun diyor", İbrahim: "Nasıl alacaklar ki Yusuf abi beni bizim hoca şey oldu galiba biraz çaktı, sorup duruyor bugün neşelisin deyip duruyor bana", Yusuf: "Önümüzdeki hafta arayıp söyleyecekler", İbrahim: "Şey Yusuf abi Kupayı alırsak ne olacak", Yusuf: "Seninle bir alakası olmasın önemi yok yani anladın mı", İbrahim: "Ulan pas o hep o şey yapacağız o zaman pas mas yapacağız", Yusuf: "Yani artık sen bilirsin işini ya, sen ayarlarsın bunu akıllı şekilde, hareket edersin ya"
    İbrahim Akın bu görüşmede Yusuf Turanlı’ya, antrenörünün durumdan şüphelendiğini, kupayı almaları durumunda kendisini yine transfer edip etmeyeceklerini sormakta, Yusuf da, kupanın alınmasında kendisinin bir katkısı olmadığı sürece sorun olmadığını, ancak akıllı hareket etmesini iletirken, İbrahim de bunun üzerine “pas o hep o şey yapacağız o zaman pas mas yapacağız” diyerek sonuca giden bir hareket yapmayacağını söylemektedir. Bu görüşme, sanık İbrahim’in, Beşiktaş’a transfer olma karşılığında kupa finalinde takımı adına istenilen performansı göstermeyeceği noktasında şike teklifini kabul ettiğini göstermektedir.
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

10.05.2011 günü saat:13.01’de Yusuf Turanlı'yı, İskender Alın'ın aradığı görüşme(tape:3549):
    Yusuf: "Hayırlı olsun dedik hayırlı olsun", İskender: "Sağ ol abi teşekkür ederim", Yusuf: "Bak daha arama beni niye arıyorsun maçtan önce benim moralimi şey yapıyorsun", İskender: "İnönü’deki maçı nasıl izlemişsin aynı öyle bir maç izleyeceksin, puroyu yak karışma gerisine", Yusuf: " (gülüyor) Biz beraber yakarız puroyu rahat ol sen, şeyde kimi oynatıyor stoperler", İskender: "Metin ile Can oynar ya" Yusuf: "Kaleye yine Hasagic’i aldı", İskender: "Tabiki de", Yusuf: "Konuştum, ben", İskender: "Tamam abi hiç merak etme, izleteceğim sana”,
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

11.05.2011 günü saat:00.21’de İbrahim Akın’ın, Y. Turanlı'yı aradığı görüşme(tape:3549);
    YUSUF TURANLI : Alo
    İBRAHİM AKIN : Yusuf abi ne yapıyorsun
    Y.T : İyi canım sen
    İ.A : Neredesin
    Y.T : Evde
    İ.A : Ne zaman geliyorsun sen
    Y.T : Sabah çıkıyorum
    İ.A : Valla
    Y.T : He
    İ.A : Kaç saat sürüyor oradan
    Y.T : Valla 6 saat falan diyorlar da öyle yavaş yavaş geleceğiz biz ya kahvaltı edip falan, sen ne yapıyorsun
    İ.A : Abi bende şimdi başkanın yanından çıktım ya
    Y.T : Ne diyor
    İ.A : ... valla
    İ.A : Valla abi neler söylemiyor ki a..ına koyayım
    Y.T : Mesela
    İ.A : A..ına koyduğumun oğlu abi çıkacağız yapacak bir şey yok ya konuştuk yani şimdi birde ne diyorsun biliyor musun maçı alırsam diyor
    İ.A : Pirim vereceğim sana diyor aramızda kalsın da yani ... diyor yani bu kadar geldik şey yaptık bayağı bayağı söylüyor abi şey yani Yusuf abi oynayacağım yani söyleyeyim sana da onu söyleyeyim dedim ya
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

Y.T : Valla
    İ.A : Valla oynayacağım abi aramızdan kalsın yani sen bir şey söyleme kimseye de
    Y.T : Daha bu saatten sonra bir şey söyleyemem ki zaten ya
    İ.A : Değil mi
    Y.T : Öyle bir şey söyleyemem daha yani
    İ.A : Tamam abi
    Y.T : Hayır yani şey oluruz yani
    İ.A : Ne
    Y.T : Yani tamam dedik ya ondan sonra rezil oluruz adamlara
    İ.A : Ama tamam da abi yani yapacak bir şey yok ki burada sonuçta kupa finaline çıkıyoruz yani değil mi
    Y.T : Tabi canım hayır
    İ.A : Hiçbir garantisi yok elimizde onların da bir garantisi yok yani onlarda şeyin sonunu buluyorlar abi yani değil mi maça gelirken olur mu ister istemez insanın şeyi dağılıyor ben hocayı yarın .... biliyor musun sırf o yüzden
    Y.T : Biliyorum canım hayır biliyorum ben oradaydım ya öyle konuşunca tamam dedim onlarda rahatladı tamam dediler yani
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

İ.A : Ama işte maç var abi nasıl olacak
    Y.T : Zaten onun için konuştuk ya onu
    İ.A : He işte öylede bir şey var amına koyayım anlamıyorum niye böyle yapıyorlar anlamıyorum abi ya valla bundan önce niye bitirmiyorlar değil mi
    Y.T : Hayır adam yemin ediyorum dedi ki sizi arayacaktık dedi ondan sonra dedi şimdi bu maç öncesi niye böyle bir şey yapıyorsunuz diye derler diye aramadık yemin ediyorum dedi
    İ.A : Ha
    Y.T : Yoksa biz kesin arayacaktık dedi yani bizim o konu da bir şeyimiz yok dedi şüphemiz de yok dedi ondan sonra yani hiçbir şekilde de yok dedi biz arayacaktık dedi önümüzde ki çarşamba perşembe dedi hani 3 - 5 gün geçsin ki dedi öyle arayıp isteyeceğiz dedi çarşamba perşembe en geç dedi arayıp dedi isteyeceğiz dedi başka bir şeklimiz yok zaten
    İ.A : Peki Yusuf abi biz yenersek ne olacak
    Y.T : Valla bilmiyorum
    İ.A : A..ı g..tü dağıtacak ortalık değil mi
    Y.T : Yani bilmiyorum ki ne olur
    İ.A : Hani bizden değil de yani Beşiktaş tarafından düşününce
    Y.T : ... yani sonuçta
    İ.A : Bizim tarafımızdan değil de onların tarafından yani kıyamet kopar yani
    Y.T : Ee öyle tabi öyle tabi
    İ.A : Öyle de bir şey var yani şimdi Tayfur hocanın durumu kritik Avrupa ya gidemeyecek takım aptal gibi olacak herkes öylede bir şey var
    Y.T : Yani
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

İ.A : YA SEN YİNE BİR ŞEY SÖYLEME ABİ BEN BİR ŞEYLER YANİ OYNARIM BAKTIM ÇOK ŞEY YANİ BÖYLE BAKTIM ÇOK LARÇ
    Y.T : Öyle dedim artık
    İ.A : ÇOK LARÇ OLUYOR TAMAM DERİZ YANİ AMA ÖBÜR TÜRLÜ OLURSA ABİ VALLA HANİ TERS BİTEBİLİR YUSUF ABİ (Gülüyor)
    Y.T : Ne bileyim ben seninle konuştuktan sonra öyle dedim yoksa
    İ.A : Aramazlar herhalde seni maçtan sonra aramazlar herhalde seni, ararlar mı
    Y.T : Ya şeylerle biter benim ilişkim biter yani ondan sonra
    İ.A : Değil mi
    Y.T : Tabi canım biter yani, yani ben öyle konuşunca garanti deyince ya adamların bir sıkıntısı yok adamlar dedi ki biz dedi bunu keşke dedi 1 ay önce yapsaydık dedi
    İ.A : Ya
    Y.T : Keşke dedi orada hata bizde dedi, şimdi dedi arasak dedi yani bu o gün ilk aradıklarında bu sefer dedi bunlar dedi yanlış anlayacak dedi ortalığı karıştıracaklar dedi
    İ.A : Yani
    Y.T : Ama bizim bir sıkıntımız yok ki dedi biz şey gibi söz veriyoruz dedi yani bu kesin bitecek bu iş dedi öyle veya böyle bitecek dedi hiçbir sıkıntımız yok dedi biz kesinlikle alacağız dedi yani bitecek dedi bu iş yani anladın mı
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

İ.A : Yenersek almayacaklar mı (Gülüyor)
    Y.T : HAYIR YA ONU SÖYLEMİYOR O ÖYLE BİR ŞEY YOK ÖYLE BİR ŞEY YOK KEŞKE DEDİ OYNAMASA İKİSİ DE DEDİ
    İ.A : Ama abiciğim
    Y.T : Keşke dedi
    İ.A : Yani şimdi benim durumum öyle bir durum ki 3,5 sene önce bunlar biliyorsun beni sattı ya Yusuf abi ya
    Y.T : Ya bunların alakası yok tabi bunlar yok ki
    İ.A : Olmaz olur mu Yusuf abi başkan vardı ya beni sat dediler ya kolay mı ya
    Y.T : Ya hoca diyor işte hoca diyor satıyorlar yani ha bu her yerde böyledir ya
    İ.A : Tamam ben seviyorum abi de ben buraya kadar Yusuf abi emek verdim şimdi neler yaptım sen gördün ya
    Y.T : Abi sen nasıl istiyorsan öyle yap İbo benim için fark etmez abi ben senin için yani ben senin kafanı karıştırmayayım
    İ.A : ... sonuçta ... yani
    Y.T : Yok yok kafanı karıştırmayayım oğlum ben öyle bir şeye girmem biliyorsun yani ben orada hani şeyde verdik ya adını söyle hani
    İ.A : Tamam abi ama final maçı bu Yusuf abi ya
    Y.T : Öyle
    İ.A : Hani öyle yapıp ta sen böyle yap da olmaz da o kurallar uyar mı abi ya
    Y.T : Öyle bir şey demiyor ki zaten öyle bi şey demedi yani rica ettiler anladın mı böyle böyle dediler yoksa öyle bi zorlamaları veya bir şey olmadı yani
    İ.A : Ha tamam o zaman
    Y.T : Hayır öyle senle ben konuştuktan sonra da ben orada okeyi verdim ya hani hayırlı olsun diye
    İ.A : He
    Y.T : Ondan sonrası kötü keşke orada demeseydim problem yoktu o zaman diyecektik ki böyle böyle
    İ.A : Hım
    Y.T : İsterseniz alın isterseniz almayın yani oraya getirdik lafı yani ondan sonra öyle olunca bu sefer şey olur diye yoksa baştan deseydik adını söyle siktir et hani abi yani maç bitsin atıyorum maçtan sonra konuşalım
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

İ.A : HAYIR ŞÖYLE BİR ŞEY YAPAR MIYIZ YUSUF ABİ ŞİMDİ BEN İYİ OYNADIM 2 GOL ATTIM BİR ASİST YAPTIM ALDIK KUPAYI ONDAN SONRA SENİ ARARLAR MI
    Y.T : YA BENİ DAHA ARAMAZLAR ONDAN SONRA YANİ BELKİ SENİ ARARLAR SENİ ŞEY YAPARLAR ATIYORUM ALIRLAR EDERLERDE BENİM ŞEYİM GİDER ONDAN SONRA BENİM BEN TOTO OYNAMIŞ OLURUM ANLADIN MI...
    Ya beni daha aramazlar ondan sonra yani belki seni ararlar seni şey yaparlar atıyorum alırlar ederlerde benim şeyim gider ondan sonra benim ben toto oynamış olurum anladın mı ...
    İ.A : Ama sonuçta sen benim menajerimsin ne olacak
    Y.T : Abi olur mu ya sonuçta beni daha ondan sonra dikkate alırlar mı adamlar ben orada tamam demişim hani konuşup da
    İ.A : Ama ben ne yapayım yani diyeceksin abi o kadar da benim şeyim yok ki diyeceksin futbolcu sonuçta diyeceksin yanınızda konuştum dersin yani benim üstüme at abi at at
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

Y.T : Sen nasıl biliyorsan yani
    İ.A : Yani ters bir şey olursa çünkü Yusuf abi ben yani 2 tane golüm var ya öğlede bir durum var anladın mı abi buradan gelecek dünya kadar pirim var Yusuf abi ben şimdi bunları nasıl çöpe atayım ya
    Y.T : Tamam yavrum benim sen nasıl istersen
    İ.A : Şeyini düşün Yusuf abi bunun finalin kupayı aldın mı seni arayacak takımları düşün yani
    Y.T : Tamam tamam sen hiç kafana bulandırma sen yani nasıl istiyorsan öyle yap ben uyarım sana yani benim için fark etmez
    İ.A : Yani Yusuf abi dünya para alacağız ya, valla bak dünya para alacağız yani
    Y.T : Tamam ben sana uyarım yavrum
    İ.A : Tamam
    İ.A : Ondan sonra Trabzon maçından sonra gideriz Kıbrıs a bir hafta gelmeyiz a..ına koyayım (Gülüyor)
    Y.T : Daha zaten ben daha onları aramam zaten bu saatten sonra daha beni de aramazlar zaten
    İ.A : Aramazlarsa aramasınlar a..ına koyayım baktık ters gidiyor ters gittiğinde de yapacak bir şey yok değil mi
    Y.T : İşte o zaman hayır, ben yarın söylerim en kötü onlara ya yapacak bir şey yok ne yapayım öyle derim yani
    İ
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

İ.A : De ki o zaman ne de biliyor musun Yusuf abi
    Y.T : He
    İ.A : Başkan de duymuş herhalde de
    Y.T : Ya öyle denir mi abi nereden duyacak benle sen biliyorsun
    İ.A : O zaman İbo yu çekmişler de abi kenara çekmişler de
    Y.T : Hayır öyle diyemem ya öyle dersem
    İ.A : Ne diyeceksin abi
    Y.T : Diyeceğim ki yok şey yapmıyor diyeceğim hani istemiyor diyeceğim yani
    İ.A : Çok emek vermiş de abi buraya kadar getirmek için de ya
    İ.A : Öyle de bari
    Y.T : Öyle bir şey diyeceğim yani
    İ.A : Yani çok kenetlendi şimdi takım abi ya, sen bulursun abi bir şey söylersin ya
    Y.T : Söylerim ya, ne bileyim işte ya bir şey söylerim ben orada söy..
    İ.A : Ama söylemen gerekiyor zaten ya
    Y.T : Ya öyle bir şeyse söyleyeceğim yani yok diyeceğim çıkacak her şeyi yapacak diyeceğim öyle diyeceğim
    İ.A :Yani abi...söyleyeyim ki söyleyeyim dedim ki yani bir şey istersen söylersin abi ya
    Y.T : Tabi canım söylemem lazım bu sefer şey olur
    İ.A : Ters öbür taraftan öbür oyuncuların ... sorun olur
    Y.T : Hayır şey olur yani hani orada söz söyledik ya şimdi hani hayırlı olsun dedik ya
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

İ.A : Evet
    Y.T : Ondan sonrası rakamına kadar konuştuk ondan sonra hani onlarda öyle bir şey bekledi şimdi hayırlı olsun dedikten sonra ben şey olur yani anladın mı yoksa başka kimseyi düşünmüyorum
    İ.A : Ne diyeceksin
    Y.T : Bilmiyorum ki kafam karışık
    İ.A : Ama bir şey söylemen lazım Yusuf abi ya hani mantıklı bir şey söylemen lazım
    Y.T : Kafam karıştı işte
    İ.A : Valla şimdi yanından çıktım Yusuf abi ya, yani yarın çocuğu mu bile getireceğim Yusuf abi buraya
    Y.T : Ya ne bileyim ne diyeyim bir şey diyemem ki ben abi senin karar çünkü ben şimdi çok da şey yapmak istemiyorum anladın mı hani etki altında bırakmak istemem yani
    İ.A : Evet
    Y.T : Sonuçta sen her şeyi bilen insansın yani sonuçta her şeyi gören bilen insansın senin
    Bordomavi.net

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)