Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 47 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Korcan Çelikay

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Güvenlik görevlilerince aynı gün saat:10.30 sıralarında Kadıköy Osmanağa Mah. Dilhayat Sk. No:1 sayılı yerde bulunan Ekşioğlu Muhasebenin bulunduğu Altıyol İş Hanına geçilerek fiziki takip çalışmalarına başlanıldığı, saat:11.00’de Yusuf Turanlı ve Abdullah Başak’ın Altıyol İş Hanından çıktıkları, Yusuf Turanlı’nın sol ceket cebinde dışarıdan belli olabilecek şekilde dolu beyaz bir zarfın olduğu, şahısların Söğütlü çeşme Caddesine çıktıktan sonra ayrıldıkları,
    Devam eden çalışmalarda; Yusuf Turanlı’nın, Abdullah Başak ve İ.Ekşioğlu’yla görüştükten sonra ofisine geçtiği, Sivasspor kalecisi Korcan Çelikay’la saat 13:45’de buluşacaklarının anlaşılması üzerine;
    Güvenlik görevlilerince saat:12.50’de Beşiktaş Nispetiye Caddesi civarına geçilerek fiziki takip çalışmalarına başlanıldığı, Yusuf Turanlı’nın Beşiktaş Nispetiye Cad. Ece Apt. B Blok No:49 sayılı adresteki ofisinden saat:13.30’da çıkarak Nispetiye Caddesi üzerinde bulunan Ak Merkez isimli işyerinin önünde beklemeye başladığı, saat:13.40’ta Korcan Çelikay’ın kullandığı 34 AY 8735 plakalı siyah renkli Kia Sorento marka aracın geldiği, araca Yusuf Turanlı’nın binmesinden sonra şahısların birlikte ayrıldıkları, saat:14.00’te 34 AY 8735 plakalı aracın Beşiktaş Nispetiye Caddesinde bulunan Big Şeff Restaurant’ın karşısında park halinde olduğu, Yusuf Turanlı ve Korcan Çelikay’ın restauranta girdikleri ve restaurantın bahçe kısmında bulunan girişe göre sağ taraftaki masada oturup sohbet ettikleri anlaşılmıştır.
    hepsi bu kadardır; adı yaşamak...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Tamer Yelkovan savcılık ifadesinde; Abdullah Kiğılı'dan para almasının maçla ilgili olmadığını, Abdullah Başak ve Yusuf Turanlı'nın Korcan Çelikay'a verilecek parayı almak için İlhan’la buluşmak amacıyla kulübe gittikleri gün Aziz Yıldırım'ın talimatıyla İlhan'a 400.000 Dolar para verdiğini beyan etmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Tüm dosya kapsamı ve elde edilen deliller birlikte değerlendirildiğinde; 22.05.2011 günü Sivas’ta oynanan Sivasspor – Fenerbahçe futbol müsabakasında, Aziz Yıldırım liderliğindeki suç örgütü tarafından, Sivas Sporlu futbolcular Mehmet Yıldız ve Korcan Çelikay ile menfaat/kazanç karşılığında müsabakada Fenerbahçe lehine olacak şekilde oynamaları için şike amaçlı anlaşıldığı, ayrıca Sivas Spor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz ile de şike anlaşmasına varıldığı, Aziz Yıldırım’ın talimatları doğrultusunda hareket eden sanıklar İlhan Yüksel Ekşioğlu, Ali Kıratlı, Tamer Yelkovan, Ahmet Çelebi, Bülent İbrahim İşçen, Abdullah Başak, Yusuf Turanlı ve Fatih Akbaba’nın bu şike faaliyetlerinin içerisinde aktif olarak bulundukları sanık İlhan Çelikay’ın ise, Yusuf Turanlı tarafından Korcan Çelikay ile şike amaçlı görüşülüp anlaşılması sürecinde adı geçen sanıklar arasında irtibatı sağlamak suretiyle eylemin icrasını kolaylaştırdığı ve yardım eden konumunda bulunduğu anlaşılmış, oluşan bu vicdani kanı üzerine cezalandırılmalarına karar vermek gerekmiştir.
    Her ne kadar Faruk Taşseten hakkında şike suçuna yardımdan kamu davası açılmış ise de, suçlamayı reddeden savunmanın aksine yüklenen suçtan cezalandırılmasına yeter her türlü şüpheden uzak kesin ve inandırıcı kanıt elde edilemediğinden beraatine karar vermek gerekmiştir.
    Fatih Akbaba hakkında hükmolunan sonuç ceza itibariyle “Hükmün Açıklanmasının Geri Bırakılmasına” karar verilmiş olması karşısında, 6259 sayılı Yasa ile yapılan değişiklik öncesi 6222 sayılı Yasa lehine olduğundan bu şekilde uygulama yapılmıştır.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

44- KORCAN ÇELİKAY;
    a)Sanık KORCAN ÇELİKAY’ın Türkiye Profesyonel Süper Ligi’nde; 22.05.2011 tarihinde oynanan Sivasspor-Fenerbahçe müsabakasının sonucunu etkilemek amacıyla şike suçunu işlediği sabit olduğundan, suçun işleniş biçimi ile suç konusunun önem ve değeri gözetilerek eylemine uyan ve tüm sonuçları itibariyle lehine olan 6259 sayılı Kanun ile değişik 6222 sayılı Kanun’un 11/1. maddesi uyarınca takdiren alt sınırdan uzaklaşılmak suretiyle BİRYIL ALTI AY HAPİS ve ÜÇ BİN GÜN ADLİ PARA CEZASI İLE CEZALANDIRILMASINA,
    b)Sanığın geçmişi, sosyal ilişkileri ve yargılama sürecindeki davranışları ile cezanın geleceği üzerindeki olası etkileri gözetilerek cezası takdiren 5237 sayılı TCK'nın 62. maddesi gereğince 1/6 oranında indirilerek BİR YIL ÜÇ AY HAPİS ve İKİ BİN BEŞ YÜZ GÜN ADLİ PARA CEZASI CEZASI İLE CEZALANDIRILMASINA,
    c)Sanığa verilen İKİ BİN BEŞ YÜZ GÜN adli para cezasının 5237 Sayılı TCK'nın 52/2. maddesi gereğince sanığın sosyal ve ekonomik durumu dikkate alınarak günlüğü takdiren 40 TL den paraya çevrilmek sureti ile; sanığın NETİCETEN BİR YIL ÜÇ AY HAPİS ve YÜZ BİN TL ADLİ PARA CEZASI İLE CEZALANDIRILMASINA,
    5237 Sayılı TCK'nın 52/4. maddesi gereğince sanığa hükmolunan Adli Para cezasının miktarı ve sanığın ekonomik ve şahsî hâli göz önünde bulundurularak, verilen para cezasının takdiren birer ay ara ile 12 EŞİT TAKSİTTE ÖDENMESİNE, taksitlerden birinin süresinde ödenmemesi halinde geri kalan kısmın tamamının tahsili ile ödenmeyen adli para cezasının hapis cezasına çevrilmesine,
    d)Sanık hakkında, kasten işlemiş olduğu suçtan dolayı verilen hapis cezasına mahkûmiyetin kanuni sonucu olarak, hapis cezasının infazı tamamlanana kadar;5237 sayılı TCK’ nın 53/1 maddesinin a, b, c, d ve e bendinde yer alan yazılı hakları kullanmasından YOKSUN BIRAKILMASINA,
    5237 sayılı TCK'nın 53. maddesinin c fıkrasındaki belirtilen güvenlik tedbirinin aynı yasanın 53/3 maddesi gereğince koşullu salıverilme süresine kadar uygulanmasına,
    Sanığın ayrıca 6222 sayılı Kanun’un 11/11. maddesi uyarınca spor kulüplerinin, federasyonların, bünyesinde sportif faaliyet icra edilen tüzel kişilerin yönetim ve denetim organlarında görev yapmaktan YASAKLANMASINA,
    e)Sanık hakkında 6222 sayılı Kanun’un 18. maddesi uyarınca güvenlik tedbiri olarak spor müsabakalarını SEYİRDEN YASAKLANMASINA, karar kesinleştiğinde gereği için bir örneğinin EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’ne gönderilmesine,
    f)6259 sayılı Kanun ile 6222 sayılı Kanun’a eklenen 11/9. maddesi uyarınca sanık hakkında hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına ilişkin CMK'nın 231. maddesi ile seçenek yaptırımlara ve ertelemeye ilişkin 5237 sayılı TCK'nın 50 ve 51. maddelerinin uygulanmasına kanunen yer olmadığına,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

27- KORCAN ÇELİKAY: Spiker ücreti 125 + rapor 75,00+Tebligatlar (5) 35,00=
    TOPLAM 235 TL

Nereden
    Trabzon

Bana her mini cooper seni hatırlatıyor.

Trabzonspor 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bacina aldığın mini eskimedi mi korcan iti?

jacek cyzıo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sana hakkımı helal etmiyorum.Allah'ından bul.
    Konu jacek cyzıo tarafından (14.06.2013 Saat 21:43 ) değiştirilmiştir.
    haramilerin saltanatını yıkacağız.bekle bizi istanbul.

gece_bekcisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yatağına yattığında rahat uyuyabiliyormusun..
    yasamak sakaya gelmez büyük bir ciddiyetle yasayacaksin bir sincap gibi mesela,yani yasamin ötesinde disinda hiç bir sey beklemden yani tek isin gücün yasamak olacak....
    ölümüne ....BORDOMAVI...

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

bir de utanmadan atarlanmisti sezon sonu. namuslu namussuzu oynuyordu. bisiktasin oyuncusunu kim satin alabilirmismis.. mini cooper la iste senin fiyatin bisiktasini sevsinler senin..

Onur Civelek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şerefsiz...
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Şikebahçe düşsün ligtv alacağım =)

Ali Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yazıklar olsun sana sevincimi çaldın...

10 tane mini cooper alsan o sevincimin yerini tutmaz...
    ~ İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Müh ~
    ~Twitter ~

Süleyman50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

bu adam bu ülkede hala futbol oynuyor yazıklar olsun...
    TrabzonSporlu olmak ayrıcalıktır...

unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Hırsız

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

şikeci şerefsizler...

Nereden
    Adana

Gerçekten inanamıyorum şu yazdıklarınıza. Siz hiç iddianameyi tapeleri gerekçeli kararlar okumadınız mı? Siz böyle yaparsanız Fenerliler neler yazar?

Mini Cooper'ı alan İlhan Ekşioğlu. Alma nedeni A.başak'ın Sivas maçındaki icraatlarından dolayı.

Korcan'ın Mini Cooper aldığı falan yok. Kız kardeşi falan diyorsunuz bir de.
    Fenerliler bu yalanı attı siz de yediniz mi ? Fenerlilerin yalanı şuydu: Mini cooper Korcan'ın kız kardeşine alındı diyor iddianame. Ama Korcan'ın kız kardeşi bile yok diyor Fenerliler.

Oysa ki bu bilgi doğru değil.İddianamenin hiçbir yerinde de mini cooperın Korcan'a alındığı söylenmiyor.

Nereden
    Adana

23.06.2011 günü saat:14.14’de İlhan Ekşioğlu’nun Yusuf Turanlı’yı aradığı görüşmede(tape 3761 Kls 23 Dizi 211 );
    YUSUF TURANLI : Efendim
    İLHAN YÜKSEL EKŞİOGLU : Alo İlhan ben yalnız mısın Yusuf
    Y.T : Efendim
    İ.Y.E : İlhan ben yalnız mısın
    Y.T : Yalnızım yalnızım
    İ.Y.E : Ha müsait misin
    Y.T : Müsait im müsaitim nasılsın abicığim
    İ.Y.E : İyi sen nasılsın
    Y.T : Sağol abicim ne olsun koşturuyoruz ya
    İ.Y.E : Ya bir şey soracağım sana
    Y.T : Buyur abiciğim
    İ.Y.E : Samimiyetin üzerine şey yapıyorum ha
    Y.T : Rica ederim ne demek abicim
    İ.Y.E : ... konuştuğumuz şeyden her hangi bir şey Apo aldı mı
    Y.T : Hangisinden
    İ.Y.E : Ya her hangi birinden
    Y.T : Bu son şey yaptığımızdan mı
    İ.Y.E : Ya şimdi yani bu son geldin ya bana
    Y.T : Evet
    İ.Y.E : Onlardan her hangi bir şey aldı mı Apo
    Y.T : Aldı
    İ.Y.E : Aldı mı
    İ.Y.E : Ne kadar aldı
    Y.T : E sizinle konuşmuş o zaten ilk başka siz söylemişsiniz ona hani bir kısmını oraya bir kısmını seninle Yusuf diye
    İ.Y.E : Hayır hiç öyle bir şey demedim ne kadar aldı
    Y.T : Ama şimdi şey olmasın ondan sonra ya
    İ.Y.E eninle hemşeriyim diye diyorum en ufak bir şey demem aramızda çünkü bende şüphelendiğim için diyorum
    Y.T : HAYIR YÜZ ONA DEDİ YÜZ SANA DEDİ BENİM İÇİN ÖBÜRÜNÜ DE O TARAFA DEDİ
    İ.Y.E : Ya çok hıyar bu adam ya peki sen ona ne verdin şu ana kadar
    Y.T : Ben ona bide fazla verdim yani benim tarafımdan da verdim hani bu kalandan hani o bana gelecekti diye ondan sonra bende hani dedim tamam benim dedi aciliyetim var deyince ben de bir şey demedim ama ban o öyle dedi o zaman yani dedi ki
    İ.Y.E : Hiç öyle de bana da diyor ki yok abi oğlum dedim bak sen bir şey alıyorsan benim haberim olsun yok abi dedi ... onun dedi ben hiç ...
    Y.T : Niye öyle bir şey yani o niye öyle bir şey dedi ki ya acaba ya bende anlamadım şimdi
    İ.Y.E : Yusuf aramızda kalsın
    Y.T : Yok yok
    İ.Y,E : Hayır niye diyorum biliyor musun
    İ.Y.E : Bunun dışında bide ona araba aldım
    Y.T : Ya nasıl bir sahtekar ya bide bana diyor ki ya ben böyle ... ama abi ya ben artık ne yapayım ya
    İ.Y.E : ... bak bil yani ben şüphelendim biliyor musun bu ibne devamlı ben ulan bu şüphelendim şüphelendim dedim lan ben şu Yusuf u arayacağım
    Y.T : O da kaç gündür beni arıyor abi biliyor musun, seni aradı mı ararsa haberim olsun falan filan işte bana da haber ver bunları söylüyor, ben de diyorum ki ne oluyor çözemedim şeyde yani abi bir şey söyleyeceğim ya yanlış anlamada yani ben bu insanları çözemedim ya, ya ben bu kadar dürüst oynuyorum bu kadar iyi iyi iyi bir şekilde yaklaşıyorum yani bu kadar yapılır mı ya, ya bu nasıl bir insanlık ya, ben valla çözemedim abi ya bana da diyor ki onu kız kardeşime aldık falan diyor Mini Cooper’ı
    İ.Y.E : Ya yok ya bu dedim ki o zaman sen hiç bir şey yapma ben seni ayrı çözeceğim dedim tamam zaten dedi abi bunların hepsi dedi Yusuf ... dedi tamam ben dedim sana araba alayım dedim ... hatta Selim ile konuştum dedim ki aydan aya dedim 20 bin eurosunu verdim 20 bin euro da kaldı on on veririm dedim yani bu şu ana kadar sana ne aldı yüz mü aldı tamamını aldı mı
    Y.T : Yok abi benden şu ana kadar şöyle söyleyeyim altmış altı tabi tabi yok seksen aldı seksen aidi
    İ.Y.E : Şerefsiz
    Y.T : Ama nasıl bir şey bu ya bu nasıl bir iş ya
    İ.Y.E : Şerefsiz
    Y.T : Niye böyle ya abi ben anlayamadım yani şimdi yani ben bu kadar
    İ.Y.E : ... ce böyle oluyor işte anla ya Yusuf ya para ...
    Y.T : Ama ama abi bak yani hepsine karşı ilk baştakinde de biliyorsun abi sen şahitsin yani ben bu kadar temiz dürüst yaklaşıyorum bana şurada yapılana bak ya yani ben size hep yardımcı olmaya çalışıyorum onlar için söylüyorum yani bi de dürüst davranıyorum yani nasıl insanlar ya abi ya yani ben valla çözemedim ya
    İ.Y.E : Beni arıyor diyor ki beni diyor çok ... yor bu oğlum dedim lan manyak bir hafta geçmiş konuşurum derim ibne demek kendi parasını almak için sıkıştırıyor beni ha
    Y.T : Abi biri o bide zaten çoğunu da aldı zaten hani benim şeyim kaldı benim zaten aldığım ortada yani ben hani o sen tabi gözünden de şey biliyorsun tabi öyle biliyorsun hani o diğerinin hepsini ben aldığım için hani bende şuanda çok var gibi zannediyorsun hani şey olarak ben almadım ki abi öbürlerinden
    İ.Y.E : ... ulan dedim ikı lirayı aldı zaten niye... ya Allah Allah
    İ.Y.E : Yalnız Yusuf buna bir şey yapmamız lazım ha ben bunu böyle bırakmam bak niye bırakmam biliyor musun lan sen zaten benim normal duygularımla oynadın ibne zaten arabayı aldırdı araba 39 bin Euro 40 bin Euro
    Y.T : Yaaa
    İ.Y.E : Bide buradan hiç almıyorum elediğin yüzü alıyorsun nereden baksan 170 kağıt 160 bin dolar ulan yedirir miyim ben bunu ona
    Y.T : Bide benden yani fazla bir şekilde yani abi yani şimdi dürüst birisi olmuş olsa böyle bir şey bile yapsan atıyorum yani bunu kalkıp söylemen lazım yani bana atıyorum yani nasıl bir insan ya
    İ.Y.E : Şimdi sen akıl ver ne yapalım
    Y.T :Valla bilmiyorum ki abi yani bunu bir arada iken şey yapmamız lazım yani üçümüzün olduğu bir ortamda yapmamız lazım ki bide bu şey biliyor musun abi yani bu şimdi bide gider sağda solda falan filan bu böylede bir adam şimdi konuşursa bide ondan sonra zarar vermesin bize yani konuşması onu da düşünüyorum nasıl ama, ben şok alo
    İ.Y.E : Dinliyorum ...
    Y.T :Ha şey yapma şok içinde kaldım abi ya vallah billah şok içinde kaldım yani yalnız bana deyince ya seni arayacak mı hani o gün sen benim telefonumu alınca bu bi şey oldu zaten eee hep bi şeyde kaldı bende hani kötü düşünmüyorum hani kötü düşünmüyorum hiç bir şeyi yani
    İ.Y.E: Yani buna ne yapmak lazım ... yapmak lazım aslında bak oğlum yaşananları unut ... ne kadar aldı seksen mi aldı senden
    Y.T :Yok altmış
    İ.Y.E :60 ... dolar aldı değil mi senden
    Y.T :Yok pardon pardon 70 aldım ben
    İ.Y.E en mi aldın o mu ne aldı o
    Y.T : Ben ben ben 70 aldım o 80 aldım
    İ.Y.E en 70 aldın 80
    Y.T : Yani o 50 den 30 benim olacaktı 20 onun olacaktı
    İ.Y.E : Ona aslında demek lazım ki yani normal bir insan ... şimdi düşünelim de acele bir şey yapmayalım
    Y.T : Abi şöyle şöyle de olabilir abi ben hani sen tabi uygun görürsen ben şey yok da hani ben olurda 30 u alırsam 20 yi abi kes abi 50 yi de bize vermemiş ol abi bende üstüne gitmem abi o ne olacak sana gelip gidecek abi atıyorum hani abi falan filan YA İŞTE BAŞKAN YOK DEDİ DERSİN ABİ OLUR BİTER ABİ
    İ.Y.E : Anladım yani sen 20 ... kaç kaldı
    Y.T : Benim 30 abi onun 20 vardı benim 30 o fazla aldı benden o gün çünkü
    İ.Y.E :Şimdi
    Y.T : Yav şuanda benim benim aldığımı 70 yani 30 du benim kalan o 80 aldı 20 si kaldı yani 50 vardı ya kalan abi şey olarak onun 30 unu ben alayım abi sen bana ödememiş ol abi vermemiş ol ondan sonra yarın bîr gün sallarız abi YARIM BİR GÜN DE BİR ŞEY OLDUĞUNDA SEN DERSİN Kİ BAŞKAN VERMEDİ DERSİN
    İ.Y.E : Anladım da şöyle bir durum var peki buna bunu hissettirmezsek ben buna keriz gibi bir daha 20 BİN EURO YU mu ödeyeceğim abi
    Y.T :Haa
    İ.Y.E : ... ben zaten şuanda hani benim aslında yapmam gereken ondaki parayı da alıp sana vermemde
    Y.T :Yani
    İ.Y.E :…
    Y.T : Yok gerek yok abi ya kalsın onda abı ya
    İ.Y.E : Ama şöyle bi biz bi düşünelim düşünelim de seninle bi yarın sen yarın buralarda mısın neredesin
    Y.T : Ben İstanbul dayım abi bi belediyeye gideceğim bi görüşmem vardı orada çıkınca ararım seni abi olmadı
    İ.Y.E : Yarın mı gideceksin belediyeye
    Y.T : He evet evet İstanbul belediyeye
    İ.Y.E : İyi sen hallet de bende bi düşüneyim bakayım
    Y.T :Tamam abi tamam bu numaradan mı ulaşırım abi sana
    İ.Y.E : Sen normal numaram bu benim ofis numarası da sen beni normal numaradan ara
    Y.T : Benim yok abi bi çaldırıp kapatabilir misiniz abi
    İ.Y.E : Tamam ben seni çaldırıp kapatıyorum
    Y.T : Tamam ben siz beni aramadınız abi o beni arayacak çünkü aradı mı seni falan diye ben aramadı diyeceğim
    İ.Y.E : Tamam oldu Yusufçuğum
    Y.T : Tamam mı abiciğim iyi çalışmalar abiciğim sağolun

Sanık Yusuf Turanlı, duruşmada bir soru üzerine, Abdullah Başak ile müşterek bir ticari faaliyet yürütmediklerini, birlikte Fenerbahçe’ye transfer yapmaya çalıştıklarını ancak yapamadıklarını beyan etmiştir. Oysa yukarıdaki görüşmede, yapılmayan transferler karşılığında alınan paralar değil, yapılan şike faaliyetlerine ilişkin alınan paralar konu edilmiştir. İlhan Ekşioğlu, Abdullah Başak’ın hem kendisinden hem de birlikte şike faaliyetini yürüttüğü Yusuf Turanlı’dan para aldığından şüphe edince bu durumu netleştirmek için Yusuf Turanlı’yı aramıştır. İlhan Ekşioğlu, aldığı onca paranın yanında Abdullah’ Başak’a ayrıca “bunun dışında bide ona araba aldım” sözleriyle dile getirdiği Mini Cooper marka aracı aldığını söylemektedir. Yusuf Turanlı’nın “bana da diyor ki onu kız kardeşime aldık falan diyor Mini Cooper’ı” diyerek kendisini bu şekilde kandırdığını söylediğinde de “Ya yok ya” diye yalan söylediğini otaya koymaktadır.
    Yukarıdaki telefon görüşmesi adeta şike faaliyetleri nedeniyle elde edilen kazançların sezon sonu muhasebesini içeren bir değerlendirmeden ibarettir.
    Söz konusu Mini Cooper marka aracın suçun işlenmesi ile elde edilen maddî menfaat ürünü olması nedeniyle TCK'nın 55. maddesi uyarınca müsaderesine karar vermek gerekmiştir.
    Kaynak: http://www.tribundergi.com/forum/vie...#ixzz2b75I5CMr
    Konu benzema tarafından (05.08.2013 Saat 19:35 ) değiştirilmiştir.

Ali Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Korcan arabanın 10 bin bakımını yaptırdın mı?
    ~ İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Müh ~
    ~Twitter ~

gokdenizcfe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Oradan bir mini cooper daha rica edeyim...
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı.
    Kazım Koyuncu

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu adam hala toptan ekmek yiyor.

Nereden
    Kuzey Amerika

bizim macta suratina her zoom yapildiginda o kallesligi yaptigini herkesin bildigini gormek, paha picilemez...

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)