Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kral Çıplak

M.S.SOFU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Kral Çıplak

Bursaspor maçından sonra hakem hatası ile 1 puanımız çalındı.Evet İlker Meral çok büyük bir hata yaptı ve yine alışıldık bir biçimde emeklerimiz çalındı.
    Mevcut düzen içerisinde bu gibi insanları Allaha havale etmekten başka bir çıkar yolumuz yok.

Ancak takım da ne oyuncular istekli,ne rakibi boğan ve sıkan bir oyun yapımız var,ne de güzel futbol var.Sahaya çıkan oyuncuları sanki silah zoruyla çıkarmış gibiyiz.Emre Güral,Sol bamba ve Onur kıvrak dışında maçı isteyen ısıran oyuncu sayısı az.

Taktik anlamda sıkıntılarımız var.Organizasyon sorunumuz var.Ataklarımızın hepsi spontane gelişiyor.Hiç bir atağımız organize değil.Bunu futbolcuların hal ve hareketlerinden anlayabilirsiniz.Bu yüzden sahada ağır sıkıcı ve bol paslaşmalı bir oyun var.

Yine oynadığımız oyun içerisinde ve oyuncu tipleri arasında ciddi çelişkiler var.Defansın arkasına adam kaçırmaya çalışıyoruz ancak kaçırmaya çalıştığımız adam 1.96 boyunda ve doğal olarak ağır kalıyor.Kanat oyuncularının organizasyon yapmasını istiyoruz ama kanat oyuncularımız kendi dertlerine düştüğünden taktik disiplinden kopuk bir biçimde oynuyorlar.Defansa yönelik orta saha oyuncumuz ile kanat beklerimiz arasında ciddi uyumsuzluk var.Forvette çoğalma sorunumuz var,pas yapmayı seviyoruz,orta sahamız kalabalıklaşamıyor.Bunun en büyük sorumlusu daha önceden çizilmemiş hücum aksiyonları ve kanat oyuncularının kendilerini çizgiye hapsetmesi.Orta alan oyuncularımızın ısrarla yerinde durup pas beklemesi.Bu sebeplerden dolayı topu ayağına alan orta alan oyuncularının pozisyon daha oturmadan pas atması ve ataklarımızın heba olması.Takımda ciddi anlamda taktik ve kondisyon sorunu var.

Evet İlker Meral emeğimizi çalmıştır.

Ancak KRAL ÇIPLAKtır.
    şimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacım var.çalışma zamanı.

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Söylediklerinin hepsine katılıyorum.

Hoca'nın üzerinde durduğu, tekrarladığı cümlelere bakıyorum. Uyum sorunu, hazır olmadıkları gibi bahanelere sığınıyor.

Yahu hoca 3 senedir bu takımın başında olan sen değil misin ? Bu takıma bir sistem ve oyun anlayışı yerleştirsen yine bu mazeretlere sığnır mıydın.

Futbol olarak ne yapamadığımızı A'dan Z'ye hepsini yazmışsın. Bir sezon yine haba olup gidecek. Keşke geç olmasa zihniyet değişse.

Son olarak stadın zeminini bize reva görenlere de artık birşey söylemiyorum. Şenol hoca'nın onca telkinlerine ve ikazlara rağmen hala birşeyler düzelmiyorsa ortada kocaman bir sorunlar yumağı var.

Nereden
    Konya

Bu takım 2 yıldır adam gibi top oynamıyor..Özellikle bu sene durum içler acısı..bamba,Mustafa ikilisi ile birlikte Onur olmasa az gol yiyoruz masalına da sığınamayacağız..Futbolcular isteksizse onları motive edecek adam kenarda.Kondisyon ve taktik problemi varsa takımın yine deva olacak adam kenarda..Ama o bizim gibi seyrediyor çare olamıyor.Milyonlarca euro verip aldığımız Henruiqe ve Adrian yok..O halde neden alındı bu adamlar?Sorun hocada başkasında değil..Olan bizim gibi artık net şampiyonluk görmek isteyen taraftara oluyor.10. haftada sezona havlu atacağız neredeyse..Ulan bir sene daha beklemek istemiyorum diye haykırasım geliyor bu isteksiz futbolcular sürüsü ve başlarındaki çobanı görünce..

Nereden
    Kuzey Amerika

Hic hakaret etmeden, gunaha girmeden acik acik ilan etmek, istemek lazim: Hocam, olmuyor, oyle ya da boyle, yapamiyorsun. Seninle gelecege dair bir isik da vermiyor bu takim. Istifa etmek, birakmak icin daha neyi bekliyorsun?

Nereden
    Ankara

Trabzonspor, kötü gidiyorsa, Şenol Güneş değil oyuncu gider!
    Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takımı oldu.

abcabca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı OnurKul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor, kötü gidiyorsa, Şenol Güneş değil oyuncu gider!
    oyuncuları zaten akhisar belediyespor'un hocası alıyor, kulübü milyonlarca dolar zarara uğrat sonra şenol hoca kalsın oyuncular gitsin, yok yaa ne güzel memleket ..
    Konu abcabca tarafından (29.10.2012 Saat 18:15 ) değiştirilmiştir.

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu takımın zeka seviyesi Trabzonspor tarihinin en düşüğüdür kesinlikle,zeka seviyesi düşük insanlar daha kolay gaza getirilebilir ama adamlar aynı zamanda ruhsuz,sahada koşmayı bile beceremiyorlar.

Bu takımın transfer politikasını her kim nasıl ayarlıyorsa onlardaki zeka düzeyi aynen takıma yansımış durumda,yer yüzünde aynı tip 4 santrafor transfer edebilecek başka bir takım var mıdır?Janko,Vittek,Emre Güral,Halil.

Bu takımın alt yapısndan her kim sorumluysa onlarda zeka kırıntısı olduğunu bile sanmıyorum TRabzon gibi alt yapısından çıkardığı adamlarla lige damga vurmuş bir şehirden Mustafa gibi bir dengesiz ve Zeki gibi bir güreşçiyi tutup futbolcu yapan insanı futbolu katletmekten katletmek gerekir,Zeki Yavru sen o göbekle o yaşında bırak futbol oynamayı normal hayatını devam ettirmeye utanmıyorsan gençliğinden utan.

Halil gibi bir adamı oynatıp Emre Güral gibi birisini ilk defa 9.haftanın 60'ın sonra sahaya süren kişi Şenol Güneş değilde her hangi bir Hoca olsa buraya yazcağım hakaretten sonra bir daha buraya yazmaya utanırdım.

Dün tam anlamıyla bir kabus bir dip her ne derseniz deyin bir aptallıklar ve saçmalıklar panayırıydı,Stoperimiz Bamba sahada gol arıyor ve normal oyun düzenimizde olduğundan daha fazla pozisyona giriyorsa takımın,o takımın Hocası kimseye soramadan lisansını iptal etmelidir.
    Konu bordox tarafından (29.10.2012 Saat 18:25 ) değiştirilmiştir.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

Nereden
    Ankara

hocamızı (hem de Türk futbolunun en önemli birkaç isminden isminden biri olan Hocamızı) savunmak isterdim doğrusu..ancak suçu 3 yıldır takımda olmasına rağmen sonucun ortada olması.ama en büyük suçu türkiyenin gelmiş geçmiş en kallavi kadrolarından birine sahipken bir anda takımın dağılıp özellikle malum kulüp tarafından yağmalanmasına göz yummasıdır. yönetim zaten Allah!a emanette de hocam niye dur demedin, niye durdurmadın..niye benim takımım "benim" takımım olmazsa ben de giderim diye rest çekemedin de şimdi 3. sınıf takımın beceriksizlikleriyle ruhsuzluğuyla uğraşıyorsun.
    YETER DA!

egeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

"vurun abalıya" anlamında anlaşılmış başlık galiba...

"kral çıplak" yazıyor oysaki..
    iskefiyeli

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı egeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yok, yanlis anlasilma filan yok. Dogru yaziyor; "Kral ciplak". (Bu baslikta buraya kadar yazan) herkes farkinda bunun (en azindan ben oyleyim).

Nereden
    İstanbul

Alıntı egeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ayrıca bu "Kral" iki sene önce mi soyunmaya başladı ?
    Aynen dediğiniz gibi, hocanın takımın bu kötü oyununda hataları ve sorumluluğu olsa da, başkanın şike konusundaki son çıkışları sonrası, fatura kesilen ve kellesi istenen tek adam Şenol Hoca oldu maalesef.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Nereden
    İstanbul

yapılan transferler hatalı hala kendini bu ligde ispatlamış oyuncular varken ısrarla dışardan oyuncu getirip deniyoruz janko değil bize webo ve cernat lazım orta alanda yetenekli oyuncumuz az sadece colman ve alanzinho var ikisi de oynamıyor sıradan takımlar gibiyiz.janko oyunu rakip sahaya yığmöadığımız her maç sönük olucak oyunu rakip sahaya yığmak için bekler ileri geri iyi oynamalı orta alanda dripling ustası 2 oyuncumuz olmalı kanatlar da oynayan bekler ve önündeki oyuncular süper olmalı yoksa janko tam bir hayal kırıklığı olur bu kadroyla kesin hayal kırıklığı olucak

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sanki kimse dile getirmemiş de ilk defa takım kötü diye bugun soylenmisce Kral Çıplak demeye gerek yok.

Zaten haftalardır hakaretle karışık herkes eleştiriyor hocayı.
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yapmak zor yıkmak kolaydır..ne kadar kolay yıktık şampiyon kadroyu değil mi..şimdi ise yeniden şampiyonluğa oynayacak bir kadro kurma telaşındayız..ne kadar süre alır bilinmez lakin ben bu yeniden yapılanma,yeniden takım kurma süreçlerinde saha sonuçlarına pek bakmam..eğer umut vaad eden bir şeyler yapılıyorsa mutlaka karşılığı alınır..sabırlı olmak lazım..
    Herkese Merhaba

Nereden
    İstanbul

şu sıralar forumda ciddi anlamda bir savaş var
    daha öncede söyledim,bunun önünü artık almamız gerek

çünkü iki tarafın anlaşması imkansız
    insanlar birbirlerine ve taraflara ve kulübe küfür etmekten başka bir şey yaptığı yok.

diğer başlıklarda yoğunluk olduğundan dolayı buraya yazıyorum

herkes birbirini yiyor ama hangi konuda?

*şenol hocayı sevenler sürekli olarak yerine kimin geleceğini,hocanın ne kadar saygın bir adam olduğunu,tarihimizde hocayla olan başarıları,bir şekilde ortaya koymaya çalışıyor ve şenol hocayı eleştirenleri hainlikle,kulübe ihanet etmekle suçluyor ve şike süreci nedeniyle kulübün içerden karıştırılamya çalıştığını iddaa ediyor.

*şenol hocayı savunanlar hocayla daha başarı yakalayamadığımızı,asıl hainlerin şenol hocayı sevenler olduğunu,hocanın takımda liderliği kaybettiğini,oyuncuların kaçmasına sebep olduğunu iddaa ediyor

yani olay tamamen tellioğulları ile seferoğullarının mücadelesine dönüştü.

ancak KRAL ÇIPLAK diye başlık açmamın sebebi bunca hengame içerisinde takımda bazı ciddi sorunlar olduğunu tespit etmekti.
    bunların başında kondisyon,takım oyunu ve taktik disiplin geliyor.
    kral çıplaktan kasıt buydu,yani herkes birbirini yiyor,yok hoca şöyle adam böyle adam değil diye ama ortada oynananmayan bir futbol var.
    mevcut tartışmaların hiçbiri ne şenol hocanın değerine değer katar ne de onun değerini azaltır.
    ancak ortada futbolun olmadığı gerçeği gün gibi ortadayken konunu iyice saptırılması ve tellioğulları seferoğulları savaşına dönmesi bizi gerçekten uzaklaştırıyor.

maalesef ''kral çıplak''tan kastımızı bile anlatmakta zorlanıyorken ortada futbol olmadığı gerçeğini bu iki grubada anlatmak imkansıza yakın.

not:kral çıplak kelimesi ile vurgulamaya çalıştığım şey insanlar başka şeyler ile uğraşırken ortadaki gerçekliğin görülmemesidir.
    açıkçası kral çıplak ifadesinin bir şey ilk defa olduğunda kullanıldığınada rast gelmiş değilim ama siz gördüyseniz tabi yapacak bir şey yok.
    benim bildiğim kralı çıplak ifadesi ortada görülmeyen bir gerçek ve insanlar kendi meşgalelerinden bunu görmediği zaman kullanılır.
    zaten başlığın kastıda budur.

haydi tellioğulları....
    vurun seferoğulları...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Tuğrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söylediklerinin hepsine katılıyorum.

Hoca'nın üzerinde durduğu, tekrarladığı cümlelere bakıyorum. Uyum sorunu, hazır olmadıkları gibi bahanelere sığınıyor.

Yahu hoca 3 senedir bu takımın başında olan sen değil misin ? Bu takıma bir sistem ve oyun anlayışı yerleştirsen yine bu mazeretlere sığnır mıydın.

Futbol olarak ne yapamadığımızı A'dan Z'ye hepsini yazmışsın. Bir sezon yine haba olup gidecek. Keşke geç olmasa zihniyet değişse.

Son olarak stadın zeminini bize reva görenlere de artık birşey söylemiyorum. Şenol hoca'nın onca telkinlerine ve ikazlara rağmen hala birşeyler düzelmiyorsa ortada kocaman bir sorunlar yumağı var.

Evet hoca 3 senedir takımın başında. İlk yarım sezonda kupayı aldı, ikinci senesinde şampiyon oldu. Geçen sene playoff garabetinde 3 günde bir maçla, şike curcunasında başarısız oldu ama şampiyonlar liginde başarılı oldu. Sonuçta 3. Bitirdi. Bu sene kötü gidiyoruz, ama kim iyi gidiyor o da bir soru. Türk futbolu genel olarak sürünüyor şu anda.

Mesela Antalya geçen sezon küme düşerken aynı hocayla şu an zirvede. Mehmet Özdilek bir yazda futbolu öğrendi demek ki. morinho geçen sezon şampiyondu bu sene 5. hafta havlu attı, madrid kötü yönetiliyor. Bu günlük bakış açısıyla, çok bilmişlik ile ancak günlük başarılara seviniriz.

sözde futbolu bilen bir izleyici kitlemiz var, taraftar değil.

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

* Taraftar anlamında da Kral Çıplak yanlız, bizde çok kötüyüz göz ardı etmeyelim...
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı SEDAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    * Taraftar anlamında da Kral Çıplak yanlız, bizde çok kötüyüz göz ardı etmeyelim...
    Maalesef...
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı SEDAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taraftar anlamında Kral Çıplak değil.. Kral mral yok ortada..
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sahada çalışılmış herhangi bir organizasyon görememek beni asıl üzen.Hani sistemli bir şekilde bir şeyler yapmaya çalışsakta oyuncu kalitesizliğinden ya da formsuzluğundan yapamasak anlayacağım.Fakat takımda topu ayağına alan kafasına göre takılıyor.Herkes birbirine bakıyor.2 pas sonrası neler yapılacağı,hangi oyuncunun hangi boşluğa hareketleneceği belli değil.

Nereden
    İzmir

ben giden hoca yada topçunun geri gelmesine karşıyım buna şenol hocada dahil.
    ama eğer geri gelecekti ise ben samet aybaba yada vahid halilhodziç gelsin isterdim. başarısız olsada hiç olmazsa gençlere önem veriyorlar...

ophius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı M.S.SOFU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursaspor maçından sonra hakem hatası ile 1 puanımız çalındı.Evet İlker Meral çok büyük bir hata yaptı ve yine alışıldık bir biçimde emeklerimiz çalındı.
    Mevcut düzen içerisinde bu gibi insanları Allaha havale etmekten başka bir çıkar yolumuz yok.

Ancak takım da ne oyuncular istekli,ne rakibi boğan ve sıkan bir oyun yapımız var,ne de güzel futbol var.Sahaya çıkan oyuncuları sanki silah zoruyla çıkarmış gibiyiz.Emre Güral,Sol bamba ve Onur kıvrak dışında maçı isteyen ısıran oyuncu sayısı az.

Taktik anlamda sıkıntılarımız var.Organizasyon sorunumuz var.Ataklarımızın hepsi spontane gelişiyor.Hiç bir atağımız organize değil.Bunu futbolcuların hal ve hareketlerinden anlayabilirsiniz.Bu yüzden sahada ağır sıkıcı ve bol paslaşmalı bir oyun var.

Yine oynadığımız oyun içerisinde ve oyuncu tipleri arasında ciddi çelişkiler var.Defansın arkasına adam kaçırmaya çalışıyoruz ancak kaçırmaya çalıştığımız adam 1.96 boyunda ve doğal olarak ağır kalıyor.Kanat oyuncularının organizasyon yapmasını istiyoruz ama kanat oyuncularımız kendi dertlerine düştüğünden taktik disiplinden kopuk bir biçimde oynuyorlar.Defansa yönelik orta saha oyuncumuz ile kanat beklerimiz arasında ciddi uyumsuzluk var.Forvette çoğalma sorunumuz var,pas yapmayı seviyoruz,orta sahamız kalabalıklaşamıyor.Bunun en büyük sorumlusu daha önceden çizilmemiş hücum aksiyonları ve kanat oyuncularının kendilerini çizgiye hapsetmesi.Orta alan oyuncularımızın ısrarla yerinde durup pas beklemesi.Bu sebeplerden dolayı topu ayağına alan orta alan oyuncularının pozisyon daha oturmadan pas atması ve ataklarımızın heba olması.Takımda ciddi anlamda taktik ve kondisyon sorunu var.

Evet İlker Meral emeğimizi çalmıştır.

Ancak KRAL ÇIPLAKtır.

alıntı yaptıım yerdeki bold karakterli yazı herşeyin özeti ve bunun sorumlusu da belli ne yazıkki
    特拉布宗冠軍

Nereden
    İstanbul

forumda oyuncu başlıklarına girin bakın
    volkan şen,mustafa yumlu,colman,sapara,olcan adın,soner başlıklarına özellikle
    herkes (özellikle olcan ve volkan başlığında) oyuncuların tel tel döküldüğünü ve çabuk yorulduklarını söylüyor.
    buna bir türlü çözüm bulamıyoruz
    millet istediği kadar hocanın geçmiş başarılarından/başarısızlıklarından bahsetsin

biz yukarıya manas destanı gibi yazı yazıyoruz
    sorun hocanın geçmişinde değil oynanan oyunda diyoruz
    adam hala gelmiş bana madridten mourinhodan bahsediyor,taraftardan bahsediyor
    e o kadarını biz de biliyoruz da işte biz o konunun dışında çözüm bulmaya çalışıyoruz işte

biz futbol konuşmak için kaçtıkça insanlar konuyu başka yere çekmeye çalışıyor
    ortada kötü futbol ve kondisyon olarak bitmiş takım var ve taktik disiplin yok diyoruz
    buna çözüm aramaya çalışıyoruz
    eğer taraftarın kötü olduğundan bahsedeceksek iş transfer sürecine kadar gider
    ben futbol konuşmak istiyorum

evet b.ktan bir taraftarımız var
    evet b.ktan bir yönetimimiz var

bu şu anda beni gram alakadar etmiyor
    çünkü bunlardan yönetim sorunu uzun vadede taraftar sorunu hiç çözülemeyecek bir sıkıntı bence.
    en kolay çözüm şu anda saha içinde duruyor
    ve ben bunu sorgulamak istiyorum

tamam taraftar kötü olabilir,yönetim kötü olabilir.ama bu durumun ne kadarının oyuna etki ettiğini tartışmak gerekir.
    yönetim kötü ama parayı veriyor futbolculara,parasını alan futbolcunun başka ne sorunu olabilir.
    taraftar kötü,yenilince yuhlanıyor oyuncular,e kusura bakmasınlarda o kadar parayı alıp kötü oynayınca yuhlanmayada katlanacaklar.
    o stada asgari ücret alıp gelen adama bunu anlatamazsın.

bizim sorunumuz oyuncuların kötü olması filan değil
    bence oldukça geniş(hatta çoooook geniş) bir kadromuz var.

temel 3 sıkıntımız var ve bu 3 sıkıntıya çözüm bulamadıkça takımın ileriye gitmesi çok zor.

*kondisyon sorunu:son 2 senedir bas bas bağırıyoruz bu takıma işinin piri bir kondisyoner getirelim diye.bu sene özcan bizati bu işten sorumlu galiba.maalesef olmadı.
    olcanın ve volkanın performanslarının geldikleri takımlara göre niye düşük olduğunun sebebi bu bence.

olcan gördüğü mesafeden vurmaya çalışıyor,volkan sahaya çıktığında saçma sapan çalımlara girip dandik ortalar yapıyor.
    niye peki?
    olcan niye topu sürüp sürüp gücünün en tükendiği anda şut vuruyor?bu şutun dışarı gideceği belli değil mi?
    volkan niye sürekli çalıma gidiyor?niye abidik gubidik ortalar açıyor.

bunun en büyük sorumlusu kondisyondur.
    ikinci nedeni ise takımdaki arkadaşlığın kötü olması ve yardımlaşmanın düşük olması
    kimse bundan bahsetmiyor?niye bahsetmiyor
    çünkü herkes şenol hocanın kişiliği ile uğraşmakta şu sıralar...

takımda çok açık ve net karakter uyumsuzluğu var.
    ne defans oyuncuları kaleciyle,ne defans oyuncuları orta sahayla,ne orta saha forvetle anlaşabiliyor

bir diğer sorunda taktik disiplin yoksunluğu
    maalesef ne bir ver kaç,ne uzun diyagonel paslar,ne kısa çabuk paslaşmalar ne de etkili kanat akınları görebiliyoruz.
    kanat akını yapsak orta gelen top ile forveti buluşturamıyoruz.
    kanat akını da zaten adam akıllı yapamıyoruz çünkü hücum planımız yetenekli olduğunu düşündüğümüz ayaklar.
    bu ayaklara topu teslim edip orta alana koşuyor oyuncular.
    evet çok iyi defans yapıyoruz ama hücum yollarımız tıkalı
    bu takımın yaklaşık 3 senedir sadece kanat arkasına atılan toplarla oynadığını bir gören ben miyim?

şimdi herkes şapkasını önüne alıp düşünsün
    1)kondisyon sorunu
    2)takımda yaşanan uyumsuzluk
    3)taktik disiplin yoksunluğu

bunun sorumlusu kim
    ne yapılabilir

bu yazıyı okumaya erinip(yukarıda bazı arkadaşlar gibi) belli yerleri kısa kısa okuyup ''ama yönetim kötü,oyuncular elden gitti,taraftar hiç destek vermiyor'' gibi bahanelere sığınacak arkadaşlara şimdiden not:
    yazıyı baştan tekrar okuyun

aynı şeyleri yazıp durmaktan ve konuyu toparlamaya çalışmaktan bıktım usandım artık.
    sahadaki futbol hakkında konuşmayıp hocanın fi tarihindeki başarılılığından ve başarısızlığından bahsedeceksenizde lütfen bu başlığa yazmayın.
    gidin şenol güneş başlığı var oradaki tartışmalara katılın.
    bu başlıkta olabildiğince futbol konuşmak istiyorum.

Nereden
    İstanbul

Bursa maçındaki taraftar diye adlandırıln kişilerden utandım hepsi birer ezik tek tek hepsi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Futbolcu kalimetimiz bence hayli düşük.
    Böyle olunca da saha içindeki mücadele ve yaratıcılık çok cılız kalıyor.
    Şenol hoca gitsin ya da kalsın yorumu yapmayacağım ancak büyük koşuyor olsamda hiçbir hoca bu kadroyu beklediğimiz düzeye çıkaramaz.
    Şenol hocanın yerine gelecek isim mevcut isimler de yine debelenir durur.
    Şenol hocanın hataları varsa en büyüğü "neden böyle kadro kurdun" olur.
    Tabi kadro kurulumunda Şenol hocanın dışında gelişen bir takım durumlar da bulunabilir.

Bu açından bu sene benim açımdan lig başlamadan bitmişti.
    İlk 5'i çok zor görüyorum.
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)