Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 137 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Protesto

Nereden
    Trabzon

Sayin Baskan ve Yönetim Kurulu Üyeleri;

Biz Trabzonspor taraftarlari son yillarda yasadigimiz ve artik neredeyse geleneksellesen transfer kaosundan sikilmis bulunmaktayiz.

Oyuncularin transfer edilememesi bir yana;verilen sözlerin ve tarihlerin sürekli ertelenmesi,basarisizliga mazeret aranmasi ve edilgen kiplerde devam eden transfer haberleri bordo-maviye gönül veren kitleyi ziyadesiyle üzmektedir.

Son üç yildir oyuncularin degismesine ragmen sürekli ayni senaryoyu izleyen bizler artik sabrimizin son kirintilarini harciyoruz.Sürekli "sabirsiz" diye elestirilen bu camia "kol kirilir yen içinde kalir" ve "yönetimimiz nihayetinde dogrusunu yapacaktir"dan yola çikarak sessizligini korudu;ancak sizi sabrimizin sinirsiz olmadigi konusunda uyariyoruz.

Basariya giden yolda risk almaya mecbursunuz.Baskanimizin agzindan 12 milyon dolarlik yildiz sözü alan bizler su an vasat 2 Brezilya'liyi transfer edemenin saskinligini ve hayal kirikligini yasiyoruz.Birakin yildiz almayi elindeki yildiza ezeli rakibinin yaptigi transfer teklifinden gurur duyuldugunun açiklanmasi da bu yasananlara tuz biber ekmistir.

Biz Trabzonspor'a gönül vermis taraftarlar olarak yönetimimizden verdigi sözlerin altinda ezilmemesini ve camiayi küçük düsürmemelerini istiyoruz.Transfer sonuçta göreceli bir konu ve nereye ihtiyaç duyuldugu herkese göre degisebilir ancak sözler tektir ve agizdan çiktigi andan itibaren artik bizim efendimizdir.Yönetimize ve erdemli her insana yakisacak olan verdigi sözü yerine getirmektir.

Siz isteklerimizi yapmaya degil,sözlerinizi yerine getirmeye davet ediyoruz!

--------------------------------------------------------

Arkadaslar ben kendi payima ayni seyleri yasamaktan sikildim en azindan organize olup tepki verebiliriz ve karanliga küfretmek yerine mum yakmis oluruz.Benim yazim sadece bir öneri....Edited by: Momentus

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

@ligin efendidi

+1967

Nereden
    İstanbul

bi konu hariç(brezilyalilarin vasat oldugu ;yildiz olmadiklarini biliyoruz) sonuna kadar haklisin mademyerine getirmiyceksin niye söz veriyosunbiz enayimiyiz haftalardir bekliyoruz niye yönetim verdigi sözütutacak diye Edited by: champions

bende katiliyorum ama malum bu bizim klüp içi denge ne der bide ona danisalim

hersey bi yana bu yazi güzel olmus sözler agizdan çikar

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yazi ii güzelde bizim baskan bmn ye üye deil.

Ahmet54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

kardes ellerine saglik.. bu yaziyi biraz daha gelistirip, basin yayin organlarina ve klübe maille yollayabiliriz...yani yerimizde sabir tasi olsaydi simdiye kadar catlamisti..

birde yöneticilerin piskin demecleri yok mu insani sinir hastasi yapar bunlar.. insallah yakin zamanda harekete gecilir...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

olmasin üye baba kulagina gider onun gitmezse gidecegi yerlere yollariz tepkimizi. artik yeter biz sampiyonluga oynamiyoruz desinler bizde bilelim.

hersey bordo için. . .Edited by: erdal6167

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trasfer sözleri yerine getirilmemmeis olabilir hatta dogru dürüst trasferde yapilmis deil ama elestirmekte erken oldunu düsünüyorum arkadaslar lig beslesin gidisat kütü olursa tepkimizi gösteririz su an biraz erken gibi.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır chota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Görünen köy klavuz istemez.Bisey olacagi yok yine ayni senaryo...

denizci61
    Ziyaretçi

Baskan Trabzonspor camiasinin ileri gelenlerinin bulundugu ortamlara,organizasyonlara bile gitmiyor, taraftari hiç iplemez bence...Ama unuttugu bir sey var...bu taraftar onu jet hiziyla gönderip "en kisa süre baskanlik yapan baskan" sifatiyla da göndermesini bilir..

Nereden
    Trabzon

Selam

Arkadaslar yukaridaki yazi eger uygun görürseniz yönetime e-mail olarak gönderilmek üzere yazilmistir.Hamdolsun Nuri Albayrak'in üye olmadigini biliyorum...Tabii ki eksikleri ve anlatim bozukluklari olabilir genisletmek isteyen ya da farkli bir sey yazmak isteyen yazar.Benim yapmak istedigim dagdan asagi bir kartopu yuvarlamak o kadar.

Takim transfer olmadan çok basarili olabilir.Zaten ben bu konuda ahkam kesmiyorum.Benim anlatmak istedigim taraftarin 3 sezondur ayni saçma senaryoyu izlemesi.3 sezondur "hele lig baslasin" diyoruz ve basimiza gelenler belli.Takim yönetime ragmen basarili olabilir(bkz;gs)ama bu basari yönetimin degil oyuncularin olacaktir.Dolayisiyla ben yönetimi sözlerinin arkasinda durmasi için uyarmanin bir sakincasi olduguna inanmiyorum

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben maili gönderdim

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

[img]smileys/smiley1.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nadir Bekar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cemilsezgin Nickli Üyeden Alıntı

Trasfer sözleri yerine getirilmemmeis olabilir hatta dogru dürüst trasferde yapilmis deil ama elestirmekte erken oldunu düsünüyorum arkadaslar lig beslesin gidisat kütü olursa tepkimizi gösteririz su an biraz erken gibi.

is isten geçmeden tepkilerimizi dile getirmeliyiz

baksaniza daha 2. lig takimini bile yenemedik

hiç bir sey erken degil hatta geç bile kaldik

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Henüz erken diyorum ben.Transfer dönemi bitene kadar kimseyi suçlayamayiz.Bugün mail atariz yarin çat diye söü yerine getilirse o zamn çok kötü oluruz iste.Surda ne kaldi zaten[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı borvi Nickli Üyeden Alıntı

Önce rakiplerin durmuna bakmak lazim. Eger gazetelere bakarsak transferde çuvalladik gibi gözüküyor ama zaafimiz olan mevkilere Türkiye'den alinabilecek en iyi futbolculari aldik. Devre arasinda Stepanov'u getiren de bu yönetim. 2 oyuncunun da pesindeyiz.. Hazirlik maçindan bisey beklememek lazim. Yeni hocaya göre kondüsyonumuz zaten yeterli degil. Ayrica kötü geçmesi daha iyi; en azindan hatalarimizi görmüs oluyoruz.

Bence yönetimin tek eksi yani tecrübesizligi, büyük camianin gerektirdigi bazi seyleri bilmemesi. Içerideki çekismeler de yanlis mi aksediliyor bilmiyorum ama baskanin bu konuya el koymasi lazim. Son olarak basketbol takimina daha çok dikkat göstermeliyiz.

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Transfer sezonu bir kapansin , elimizde ne var ne yok bir görelim.

Henüz Sevgi bile bu kadar elestiri yapmiyorsa , protesto için bende erken diyorum...

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence bunlari yazmak için erken . transfer dönemi bitmedi henüz. bekleyelim bence . takimdaki yabanci oyuncular gitmeden de alamayiz zaten . onlari bitürlü yolladikdan sonra alamazsak konusalim bence bunlari ...

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Cenkhan Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı borvi Nickli Üyeden Alıntı

Önce rakiplerin durmuna bakmak lazim. Eger gazetelere bakarsak transferde çuvalladik gibi gözüküyor ama zaafimiz olan mevkilere Türkiye'den alinabilecek en iyi futbolculari aldik. Devre arasinda Stepanov'u getiren de bu yönetim. 2 oyuncunun da pesindeyiz.. Hazirlik maçindan bisey beklememek lazim. Yeni hocaya göre kondüsyonumuz zaten yeterli degil. Ayrica kötü geçmesi daha iyi; en azindan hatalarimizi görmüs oluyoruz.

Bence yönetimin tek eksi yani tecrübesizligi, büyük camianin gerektirdigi bazi seyleri bilmemesi. Içerideki çekismeler de yanlis mi aksediliyor bilmiyorum ama baskanin bu konuya el koymasi lazim. Son olarak basketbol takimina daha çok dikkat göstermeliyiz.

1.Rakiplerin yaptigi bizi ilgilendirmez..madem onlara bakiyorsun öyle olsun Fenerin ve Galatasarayin kadrosi iyi.. gecen sezon ligi tek basina getirdiler..besitkas delgado ve nobreyi aldi..

2.evt bu yönetim aldi..Djokaji da bu Yönetim aldi yabanci kontenjaniin durumunu bile bile hemdeEdited by: Punisher-61

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

genemi protesto ya [img]smileys/smiley36.gif[/img]

saka bi yana tamamen katiliyorum

Nereden
    İstanbul

TRANSFER DÖNEMI BITSIN BAKARIZ ne demek oluyo transfer dönemi 1 eylülde bitiyo yani ligde 3-4 avrupadada bilmem kaç maç yapiyosun

1 eylülden sonra bakmak bi ise yaramayabilir yeni transferlerin en az 2-3 maç yapmasi iyi olur keske bütün maçlarda oynayabilseler

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

her sene ayni hikayeyi dinlemekten biktik bu taraftar vefakar ve cefakar taraftardir türkiyede esi benzeri olmayan ve 23yildir sampiyonluk görmeden varini yogunu ortaya koyarak taraftarlik görevini yerine getiren taraftardir, kimse bizle dalga gecmesin,

emin olun bu takimin sampiyonluga oynama gibi bir niyeti yok sadece üst siralarda yer almak ve bir sans olursa sampiyonlar ligine gitmek.

gecen sene sampiyonlar ligine girecegiz fatih sakat adam alamadilar küçük cocuga sorsan hemen takimin transfer yapamsi gerektigini bilir, sanki yönetim bilmiyor ama akrep var ceplerinde.. . .

hersey bordo için. . .

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kesinlikle hakli bi konu.bencede kulube mail atalim ergün ata abide bakarsiniz gazetede biraz deginir.kulubun mail adresini yazarsaniz buraya bende mail atarim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)