Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6
Toplam 137 adet sonuctan sayfa basi 126 ile 137 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Protesto

Ahmet54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı hakanhan Nickli Üyeden Alıntı
    sabır arkadaslar... trabzonspor real madrid degil...
    sen milletin sabirini sinamayami calisiyor.. evet trabzonspor real madrid degil... cünkü real madris asla trabzonsporumuzun yerini tutamaz.. burada böyle artistlik yaparak eline birsey gecmez.. biz burada su testisi kirilmadan önce neler yapabiliriz diye tartisiyoruz sen burada gelmissin bize akil ögretiyorsun...
    sen sabretmeye devam et milletin sabrini ölcmeyide birak....
    Eski rumuz...MaVeRaM

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hak etmeye devam ediyorlar bu tavrı...
    yabancı transferler alınınca mutlu olmayacağız doğru düzgün bu kulüp yönetilince mutlu olurum
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

FERO61
    Ziyaretçi

saka maka en iyi protesto MACA GITMEMEK OLUR, ILLEDE GIDECEM DIYORSANIZ...BASKANI YÖNETIMI BI YOKLAYIN DERIM...
    AYIN 7 SINDE TRABZONDAYIM 11 veya 12 SINDE DÖNÜYORUM NE YAZIKKI 2. HAFTA MACINIDA KACIRIYORUM

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İmkanı olanlar Orduspor maçına gitsin.Tepkimizi orda koyalım

Nereden
    Samsun

SAYIN ALBAYRAK;
    Biz karadenizliler,neyin asla satılmayacağını iyi biliriz.Sizin de bildiğinizi sanıyordum,bu konu bu kadar inada binmişse,fazla seçeneğiniz yoktur var zannediyorsanız,yanılıyorsunuz.Ben kırk yıldır gurbette yaşayan biri olarak,kar zarar gözetmeksizin dik yaşamaya çalıştım,Fatih Tekke'yi bu şekil de pazarlamak başımızın dik gezmesini engeller,bu kadar polemikten sonra bu olmaz.Şayet hülle yolu ile fb ye gelirse bunun hesabı verilemez.Kimse sizden birşey istemedi,kendiniz adayoldunuz,kendiniz vaadler de bulundunuz,alicengiz oyunları ile bizi avutmayın.Horon dik oynanır,horona giren terler....Son söz Trabzonspor'un bizim için sadece bir futbol takımı olmadığını bilin....O;bizim kendimizi ifade etme şekillerimizden biridir.

LaZoNi
    Ziyaretçi

Bugun OrduSpor Macina gidecek olan arkadaslarimizin Yonetimi guclu bir sekilde istifaya cagirmasi gerekmektedir. Bence maci izlemek yerine yonetime mesaj yollamamiz daha mantikli olacaktir. Cunku pek laftan anlar turden bir yonetimimiz bulunmuyor..

LAZİO_curvanord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bence yonetim istifa yada başka seyler denileceğine

1.dakkikadan 20.dakikkay kadar fuul alkış yapmak lazımmm ve birkçatane pankart hazırlanıp

yıldızlar nerde?
    kaptan nerede?

tarzı pankart açılmalı
    tüm lazio taraftarları ırkçı değildir ama tüm ırkçılar lazio taraftarıdır'' benito mussolini''

tamersoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

''TARAFTAR VE SPONSOR!!
    TSYD Trabzon Şubesi’nin organize ettiği TSYD Karadeniz Kupası maçı bu akşam Trabzonspor ile geçen sezon Süper Lig vizesini kıl payı kaçıran güçlü Orduspor arasında oynayacak.
    28.07.2006
    Fenerbahçe’nin sattığı 30 bini aşkın kombine bilet ve önceki gece adı sanı duyulmamış Fareo Adaları’nın zayıf temsilcisi B36 Torshavn karşısındaki muhteşem taraftar tablosu, Trabzonspor taraftarı için ders olmalıdır ve ilk sınav bu akşam verilmelidir.
    Doğrudur; Trabzonspor Yönetimi verdiği sözlerin arkasında durmamış, transferde tam bir hayal kırıklığı yaşatmıştır. Bu ve benzeri bir çok gerçek ortadadır ama hiç biri taraftar Trabzonspor ilişkisinin önüne geçmemelidir. Fenerbahçe de geçen sezon şampiyonluğu en önemli rakibine kaptırmış, henüz transfer yapamamıştır. Ama tribünleri, hesabını kulüple değil, kulübü yönetenlerle görmektedir. Yönetimler gidici, taraftarlık kalıcıdır. Trabzonspor taraftarı da, Trabzonspor’a değil, beklentilerini karşılayamayanlara tepki koymalıdır.
    Geçtiğimiz günlerde Mali Sekreter Emin Kahraman’la, kombine bilet satışları üzerine sohbet ettik. Kahraman’ın, “Bu durum spekülasyon konusu ediliyor!” gerekçesiyle sayı vermedi. Ama bize göre “sayı verip de mahcup olmak istememesinin” tek nedeni taraftarın ilgisizliğidir. Taraftar kulüp ilişkileri bir yöneticiyi bu duruma düşürmemeliydi.
    Unutulmasın ki başarıya herkes sahip çıkar, önemli olan ona ortak olmaktır. Kahraman’ı, başkanının verdiği sözlerden çok, Trabzonspor taraftar ilişkisinin bu denli kopuk olması ezmiştir.
    O halde bu akşam TSYD Kupası maçında doldurulan tribünler, Sadri Şener Merkezi önünde oluşturulacak kombine bilet kuyruğu, taraftarlığınızın yüz akı olmalıdır.
    * * *
    Hakkını verelim; Trabzonspor taraftarı aslında bazı konularda çok duyarlı.Ülker Grubu’nun Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’la yaptığı dudak uçuklatan miktarlardaki sponsorluk anlaşmaları, bu konuda, genel kurul sürecindeki söylemlere göre en avantajlı konumda olması gereken Trabzonspor’da hayret ve ibretle izleniyor.
    Duyarlı taraftarlar, hemen bir kampanya başlatıp Ülker Grubu’nun dikkatini çekmeye çalışmak istediler. Ama Trabzonspor resmi internet sayfasından kampanya başladığı günün ertesinde bir haber yayınlandı ve hız kesildi. Haber şuydu: “Ülker Holding’le sponsorluk görüşmeleri başladı . Başkanımız Nuri Albayrak, Ülker Holding İcra Kurulu Başkanı Murat Ülker’le bir görüşme yaparak geniş çaplı sponsorluk konusunda temaslara başladı. ”
    taraftar yaklaşık bir ay sonra şimdi, bu temasların akıbetini soruyor. Acaba haber, Trabzonspor’un mu, yoksa Ülker’in menfaatlerini korumak için yapıldı onu merak ediyor. Hani kampanya, boykot falan. Sonra Başbakan Ülker, Başbakan Albayrak ilişkileri. “Bir yürüyüş nelere mal olmuştu unutmayınız” diyorlar. Haksız da değiller yani! ''

Fanatik gazetesinde Trabzonsporun sayfasında yazı yazan Ergun Abimizin (ATA) yazmış olduğu yazıdır.Ben yazıyı okumadan öncede aynı şeyleri düşünüyordum biz taraftar olarak bize düşen kısmını yani takıma desteği vermeliyiz hiç bir zaman takıma köstek olmamalıyız bu akşamda buna başlayıp tüm türkiyeye örnek olacak bir taraftarlık örneği göstermeliyiz haydi renkdaşlar maçta görüşürüz sevgiler...
    söliyecek bisi yok sadece trabzon.....

since1967_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

evet bencede

bir kaptanımız vardı yıldız, onu da eller aldı gibi bişey yazıp başkanın gözüne sokalım.
    ŞAMPİYON OLMAN ÖNEMLİ DEĞİL. ÖNEMLİ OLAN SENİN BU HAKSIZ ARENADA VERDİĞİN ONURLU MÜCADELENDİR.

neden kazım koyuncu baskılı TS ürünleri fikrine yanaşılmıyor...bu mudur yani!!??
    bu konu gündemin ilk sıralarına yükselmeli bence...küçük bi başlıkta,üç beş kişi yazıyor hepsi bu..olmaz ama:-(!!!????????
    sevinelim diye sevmedik!!forza bordo mavi!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

attagümüshane bu mesajı yazmadığın bi kaç başlık kalmış onlarada yaz istersen.
    "Arkasından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz. Köpekleri bilmem ama bu kurta Trabzonspor'un çok ihtiyacı var"

hakanhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı MaVeRaM Nickli Üyeden Alıntı
    sen milletin sabirini sinamayami calisiyor.. evet trabzonspor real madrid degil... cünkü real madris asla trabzonsporumuzun yerini tutamaz.. burada böyle artistlik yaparak eline birsey gecmez.. biz burada su testisi kirilmadan önce neler yapabiliriz diye tartisiyoruz sen burada gelmissin bize akil ögretiyorsun...
    sen sabretmeye devam et milletin sabrini ölcmeyide birak....
    maveram sanada sabir o zaman.... trabzonspor rela madrid derken ne demek isdedigimi anlamadin sanırım biz zengin kulüp degiliz demek isdedim.. artislik kim biz kim yok öyle bir iddaam.. üslübün yanliş.. sabir maveram sabir... bu arada maveram saygi duymasini ögren.. artislik lafini yazmamiş sayıyorum.. saygılarımla...
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)