Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 137 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Protesto

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizi en çok yikan laflar:

-"Hele bir lig baslasin (Yönetimden herhangi biri)"

-"Lig uzun bir maraton (kaybedilen bir maçtan sonra Senol Günes)"

32 kisim tekmili birden "Hisseli Harikalar Kumpanyasi"na hos geldiniz.

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı liginefendisi Nickli Üyeden Alıntı

Selam

Bir kez daha deneyecegim.Olmazsa da artik yapacak birsey yok...

Mossoro ya da Wagner degil yildiz istiyoruz diye bir kelam yazmadim kaldi ki böyle bir amacim da yok.Seçimde kitleyi enayi yerine koyup simdi adi sani duyulmamis iki adami sark kurnazligiyla yildiz diye bize yutturmaya çalisan zihniyete (hiç olmazsa)"o kadar da saf degiliz" demek istiyorum.

Wagner ya da Mossoro süper topçu olabilirler bunun konuyla ilgisi Ineklerin gazinin ozon tabakasina verdigi zarar kadardir ancak.Anlamak istediklerinizi degil anlatilanlari anlamaya çalisin lütfen.Hamdolsun biz de T.S.liyiz. zaten bütün kaygimiz takimin daha iyisi olmasi adina...

Yanlis hatirlamiyorsam Hz. Muhammed(s.a.v.)efendimizin hadis-i serifidir;"Kitleler layik olduklari insanlar tarafindan yönetilir"

Sizi bilmiyorum ama bu insanlari bizi yönetmeye muktedir bulmuyorum-bulamiyorum...Alenen kandiriliyoruz ve bunu sindiriyoruz bunu da anlayamiyorum....

Sen yorma kendini Ayhanim,senin derdinin ne oldugunu anlamak istemiyor kimse.Salla gitsin!

Oğuzhan Görkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

walla bende sasirdim ne yapacagimi ama cidden su an nötr bir durumdayim...
    dogru transfer sezonu bitmedi daha onun için beklemek lazim
    dogru baskan yildiz sozu verdi ama alip almyacagi süpheli
    dogru her sezon ayni hikaye ve hüsran
    dogru her sene transferde gecikiyoruz ve kotu transferler war hep
    dogru baska takimlar çoktan butun transferlerini yapti

ben simdi ne yapmalyim...

Naim
    Ziyaretçi

Harununda dediği gibi önümüzde ki hafta eğer bizi moosora ve wagner ile kandıracağını düşünüyorsa yönetim aklına şaşarım
    eğer albayrak yönetimi ricardinho veya ayarında bir 10 numara getirmeyecekse yolu açık olsun
    Wagnere bile kabulum sol kanatta ama orta sahaya 10 numara bir adam getirmeyecekse o zaman birileri albayrakı götürecek haberi yok

Nereden
    İstanbul

baskanin söyledigi gibi dünya yildizimiz hangisi wagner mi mossoro mu? yoksa ikiside mi?

herhalde bu oyuncularin dünya yildizi oldugunu kimse kabul edemezbence sadece wagneri alalim bide herkesin bildigi hayir diyemeyecegi bi isim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu tepkiyi dogru bulmuyorum!

Sebebi ise DAHA ERKEN OLMASI DEGIL, TEPKIDE ÇOK GEÇ KALINMIS OLMASIDIR. Transferde "vaadedilen" "iyi" oyuncularin transfer yapildigi dönem Mayis ayiydi ve artik hepimize geçmis olsun!

Bu sezonun da geçen seneden farkli geçecegine dair hiç bir olumlu belirti yok. Protesto ya da tepki koymak için bekleyen arkadaslara iyi uykular, renkli rüyalardiliyorum. Hiç uyanmayin bence. Çünkü gerçek dünyada isler aci.

Bu kadar olumsuz hava içinde en son duymak istedigim sey ise "Yönetimin istifasi". Hah biro eksik. O da olsun tam olsun. Bir kez de oy alarak gelenlere istedikleri zamani vermeliyiz ki, icraatlarinin vebalini tamamiyla onlar yasasin. Geçen dönem apar topar gönderdigimiz yönetimin yükünü kendileri degil, yeni yönetim çekti. Simdiki yönetimin yükünü de kimseye yüklemeyelim, o agirligi yasayarak, kendileri tasisinlar. Sonuç iyi olmayacaksa vebalini de onlar tasisin.

@liginefendisi

Sevgili Kardesim, böyle kral çiplak demek kolay olsaydi, söylemek cesaret istemezdi. Elbette insanlar seni anlamayacak, ya da anlamak istemeyecek. Ama "kral çiplak" demenin zorlugu da burada.

Trabzonspor Kongre Üyesi

DİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Sevgili Kardesim, böyle kral çiplak demek kolay olsaydi, söylemek cesaret istemezdi. Elbette insanlar seni anlamayacak, ya da anlamak istemeyecek. Ama "kral çiplak" demenin zorlugu da burada.
    Ama Kral Çiplak...Alenen ortada....Bazilari hala görmüyor olabilir!!!
    Ama Kral Çiplak....

Bizi yine kandirdilar...

Geçen seneden ne farkimiz var???

Fatih Tekke bile diyor...Transfer sart...Ama sunu söyleyemiyor (Saygidan) Transfer sart ama 2 tane çok kaliteli (Yildiz) transfer sart...Maç sallantida giderken takimi biraz kipirdatacak tribünleri ayaga kaldiracak transfer sart....

Ben Murat Ocak'i,Umut Bulut'u,Cem'i,Çagdas'i kötü futbolcu diye nitelemiyorum ama Ricardinho,Marcelinho,Gilbarto Silva,Juninho gibi yildizlarin yaninda onlar bu tribünleri ayaga kaldirmaya yetmiyor...

Yildiz alsinlar 1 Milyon tane forma alalim arkasina ismini yazdiralim...
    Yildiz alsinlar kombineleri karaborsaya düsecek kadar tüketelim...
    Yildiz alsinlar her maçi 25-30 Bin kisiye oynayalim...

Yok siz almayin yildiz mildiz...elinizi cebinizdeki akrep isirir...

Biz Ricardinho ya da onun ayarinda bir yildiz istiyoruz...Marcio Mossoro'yu degil....

Sezon basladiktan sonra ''Eyvah surada surada eksiklerimiz varmis,sampiyonluk gitti UEFA için çabalayalim'' demenin anlami yok...

Testi kirilmadan samari patlatmak lazim...Kirilirsa üzülen yalniz biz Büyük Trabzonspor Taraftari olacaktir...Yönetimin umurunda olmaz...Nasil olsa bir kaç vaadle yine seçilirler...

Yönetimi protesto ediyorum...

Edited by: bmteam

arkadaslar mesele verilen vaadler sonuçunda nuri albayragin baskan olmasi ve bu vaadleri yerine getirmezse bunun bedelini en agir sekilde ödemelidir hani yan yatti çamura batti hikayelerine karnimiz tok ÖYLE TRABZONSPORA baskan olup bedavadan reklam yok hesabini sorariz

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

yildiz olarak kimi alacaktikki,

hayal kurmayalim baskanin yildizlariyla idare edelim,olmasa göktede yildiz var,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yönetimleri getirip götürmek bize göre degil .biz yönetimlerin daha iyi olmasini saglamaliyiz .. onun için de sesimizi bu yönde duyurmaliyiz.

Lutfen sacmalamayalim, biz cocuk degiliz dimi, bize yildiz sozu
    verirken, 10-15 milyon eurolardan bahseden baskan, simdi 1 milyon euro
    luk adamlar icin bile cikmazlarda, djokaj bile parayla alindi, zarar
    etmeyek diye baska takima gonderilemezken, hey allahim ya...

Soz verilmistir yapilacak, o soz vermeden de baskanligi alirdi, oyle yapsaydi da fakir ama onurlu bir baskanimiz olsaydi keske..

Maalesef parali ama gurursuz, rant pesinde kosan ve trabzonlu olusundan
    bile suphelendigim biri oturuyor o koltukta, hic yakismiyor...

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben yönetimi pek begenmeyen bir taraftar olarak yinede yildiz konusunda pek inancimi yitirmis degilim. Trabzonspor yönetimi yildiz oyuncu almadan lige baslarsa aralikta kongreye hazir olalim demektir.

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ya arkadaslar kimi ne sekilde protesto edeceksin bu admlarin nasil buraya geldigi belli yönetimde bir iki disinda kimde para var bana söylermisiniz futbola siyaset karismis siyeset siz neden bahsediyosunuz ya bekleyrlim görelim bu adamlar verdikleri sözleri yerine getire bileceklermi trasfer dönemi devan ederken sen protesto ettin adamlar patlatti yildizlari ne yapacan bekleyelim görelim alistik artik nede olsa adamakilli is yapanülkede görüyoruz adam nasil çalisiyo ülkede golf kim biliyordu söylermisiniz ama bu ülkenin düzeni bu çalisan dürüst olanlar ezilir niye bu adam adayken seçim günü adayliktan çekiliyor birilerini akmeginden mi edecek korkusu herkesi bazi güçlere itiyor.

Ben size söylüyorum bu takim bizim takimimiz biz hangi kosullarda pesine gittimiz biz biliyoruz bu sehir için bu takim için çalisacak insani burya getirmezler ben size söyliyim artik biz bir tepeden yuvarlanan yuvarlak kaya gibiyiz biyer takiliriz rüzgar eser ordan harekete geçeriz tekrar biryere takiliriz bir zaman sonra ordan tekrar yuvarlanmaya baslariz herkes kendi çikarina çalisiyor burada niye bütün adaylar birlik olmuyo yillarca sanpiyon olmammais takim için söylermisiniz o kadar çok istiyorsarsa bu takimin bir yere gelmesini birlikte çalissinlar ama nerde .

Abi bu haber dogruysa ben daga kaldirirm kendimi ya..

http://www.internetspor.com/v3/futbo...p?haberID=2936 2

Naim
    Ziyaretçi

Alıntı yunuso Nickli Üyeden Alıntı
    Abi bu haber dogruysa ben daga kaldirirm kendimi ya..

http://www.internetspor.com/v3/futbo...p?haberID=2936 2

Haber doğruda adam yanlış
    1.5 ay dahabeklemek ne demek yaa
    Transfer için şaşırmışmı bu adam

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

1,5 ay ...

atay aktug geçen sene "lig bitsin 10 gün içerisinde transfer tamam" demisti.. sonra eylülde mi ne transfer yapmistik...

Naim
    Ziyaretçi

Bu yönetimde martta transfer komitesiyle anlaşmalar yapmaya yollamışlardı güya yöneticileri

geldik 12 temmuza açılışa 15 gün var
    orda bir tane alınmış yabancı yok
    umut,murat,cem ve cağdaşı almak için komite falan kurmaya gerek yoktu ki

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ironmaster Nickli Üyeden Alıntı
    Bu yönetimde martta transfer komitesiyle anlaşmalar yapmaya yollamışlardı güya yöneticileri

geldik 12 temmuza açılışa 15 gün var
    orda bir tane alınmış yabancı yok
    umut,murat,cem*ve*cağdaşı* almak için komite falan kurmaya gerek yoktu ki
    dengeden bahsediyorsunuz hala... ağzınızdan çıkan sözler sırasında bu kulüpte denge yok muydu?
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Onur Muhcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maili aynen gönderdim yazanın eline sağlık güzel olmuş, katılım yuksek olursa hersey daha güzel olur

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mail gönderdik ama ne faydası olcakki adamların yüzlerine karşı söylesen bile anlamazlar

geldiğinde alacağımız oyunculardan biri 12 milyon $ diodu o zaman takımdaki dengeleri düşünmüodumu allah allah ya insanı sinirlendirio bu başkan bırak git kardeşim
    "Hayatta Yegane Üstünlüğüm Türk Doğmaktır" K.Atatürk

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

evet.. o zaman neden bu kadar insanı heyecanlandırdın.. o kadar oyu neden yerinde tutamayacağın bir söz uğruna aldın?
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Fatih Akgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

söylenecek söz yok bence ciddi derecede oyuna getiriliyoruz adamaın sözünde duracağı yok bizi oyalıyor okadar
    bugün yarın ve ilelebet trabzon

ya gidip klüp binasını atşe veririm die protesto yapsak
    "Hayatta Yegane Üstünlüğüm Türk Doğmaktır" K.Atatürk

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Angry

yazacak hiç bişey bulamıyorum bu yönetime hala tolga için kızgınım zaten.ya bıraktım transferi falan kendi as futbolcularımızı veriyoruz kumalara.Bunlar seyhanın satılacağını bilmiyomuymuş biliyosalar yüzde alacağız diye teklifte bulunmamışlarmı.yazıklar olsun tolgayı bile cincona yani parasızlıktan ayaklanan futbolcuları olan takıma kaptırıyolarya daha ne diyeyim ben.
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)