Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 137 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Protesto

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor ile ilgili soru ve önerileriniz için: info@trabzonspor.org.tr

Trabzonspor Mehmet Ali YILMAZ Tesisleri
    Telefon 0 (462) 325 09 67 (4 hat)
    Faks 0 (462) 325 55 14 - 325 55 15

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben yolladim bir mail

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

anlamadigim sey, bizim yönetimdekiler ülke çapinda baya nüfuzlu kisiler, medya, bilmemne bir sürü baglantilari var, ama bi tanesini lehimize kullanmis degiller, isteseler kim bilir ne yaparlar ama sallayanmi var, ist. büyüksehir belediyeyi yönetiyolar sanki, eee tabi yildiz alacagim, stad yaptiracagim, su ana kadar bi çivi bile çakilmadi, ha pardon sadece Trabzonspor yazisi yazilmis stada[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Salih Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

WAGNER ARTIK BORDO - MAVI

HABER YOLLADI Isviçre 2. Lig ekibi karsisinda ortaya konan vasat futbol, Trabzonspor'da transfer çalismalarini yeniden hareketlendirdi. Teknik Direktör Lazaroni dün Türkiye'ye dönen Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas araciligi ile Baskan Nuri Albayrak'a, "Hedefe ulasmak istiyorsak Wagner ve Mossoro ikilisini mutlaka alin" diye haber yolladi, Albayrak da bu transferlerin kesin bitirilmesinin talimatini verdi.
    DAVET ETTILER Bu gelisme üzerine dün Türkiye'ye dönmeden önce Jun ve Djokaj ile de özel bir görüsme yapan Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, Djokaj'dan kesin ayrilma sözü aldi. Sirp oyuncunun, "Istenmedigim yerde durmam" sözü üzerine IInternacionalli Wagner'e haber gönderildi ve sol kanat oyuncusu Almanya Kampi'na davet edildi. 28 yasindaki Brezilyali oyuncu, 17 Temmuz'daki maçtan sonra kulübü ile baglarini kopartip 18 Temmuz'da kampa katilacagini açikladi.
    PERSEMBE GÜN

Ü Tomas Jun'un ise, "Bana çarsamba gününe kadar süre verin. Almanya'da görüstügüm kulüpler var. Eger olmazsa Çek ekibine dönerim" seklindeki açiklamasi üzerine, Mossoro ile yeniden baglantiya geçildi ve, "Persembe gününe kadar bizden haber bekle, kesinlikle seni kadromuza katacagiz" denildi. Bu oyuncu için SC Internacional Kulübü ile de her konuda anlasildi.
    karadeniz gazetesi yeni haberi yine kandirildik arkadaslar bunlarmi yildiz yaziklar olsun is isten geçemeden biseyler yapmaliyiz[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]galatasaray o kadar borçla gravesen lerden bagsediyor yazik biz denge den bahsediyoruz tepkiyi artirmaliyiz hani 12 milyonluk yildiz hersene ayni masal daha sapiyonluk görmedim ama yinede en büyük trabzonspor ama yöneticiler degil[img]smileys/smiley19.gif[/img]Edited by: saaalih

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Basligi açan liginefendisi Ayhan kardesimi selamliyorum.

BMN'de bu tür tepki konularinda yazmamaya özen gösteriyorum.Çünkü burada yönetimi elestirenler elestiriliyor.Zaten doluyum,senin için bu defa yazmak istiyorum Ayhanim.

Anlasilan geriye dönüp ders almayanlar sadece yöneticiler degil,aramizda bulunan "hele transfer mevsimi bitsin,hele lig baslasin" diyen arkadaslardadir.

Öncelikle suna inaniyorum ki hangi dönem olursa olsun Trabzonspor'da yöneticilik yapan baskan ve üyeler kesinlikle Trazbonspor'un sampiyonlugu ile ilgilenmiyorlar.Önde gelen bir kisim kisiler sira ile yöneticilik yapip,rant sagliyorlar.Eger öyle olmasaydi Trabzonspor bugün armasinin üzerine üçüncü yildizi takmanin pesinde olacakti.Eger öyle olmasaydi Trabzonspor Sampiyonlar ligine bir çok defa katilmis,adini devler arenasinda tüm dünyaya duyurmus olacakti.Bizi ancak Eskisehirspor'lu kardeslerimiz gibi mazimiz ile yasatmak istiyorlar.

Özellikle son üç sezonda dar bir kadro ve her sezonda hoca degisimlerine ragmen bu takim dalga geçtigimiz,yetersiz gördügümüz futbolcular ile iki Türkiye Kupasi,iki lig ikinciligi elde etmistir.Bu paydada kesinlikle yönetimin basarisi yoktur.Bu futbolcular,teknik heyet ve taraftarin gücü ile elde edilmistir.Denebilirki hakli olarak,efendim bir basari varsa bu yönetim olmadan olmaz.Ben de diyorum ki hayir!Olasi sampiyonluga yanlis veya yetersiz transferler ile hakem oyunlari engel olmustur.

Türkiye Kupasinin törenlerinin yayinlanmamasina tepki koyamayan bir yönetim,maçi yayinlanacak diyerek kandirilan taraftarin halinden bihaber olan yönetim,bir futbolcunun pesinde çingene pazarligi yaparak kaybedilen zaman zarfinda baska bir takimin talip olmasi ile elden giden futbolculara neden olan yönetim,Kiev maçindan önce defansin ortasina alinmasi düsünülen ve anlasilan Tomas'i havalimaninda Gs'ye kaptiran ve Tolga'nin da sakatlanmasi ile ortadaki bosluktan on dakika iki gol yenielerek S.Ligi kapisindan dönülmesine sebep olan yönetim,iki yildiz deyip sonra "denge" kivirmasina giren yönetim,ismini duydugunda teknik direktör olarak herkesin memnun olacagi ismi Lazaroni olarak açiklayan yönetim,fenerbahçenin futbolcusuna talip olmasindan gurur duyan yönetim...

Ya ben daha yazmayacagim.Adim zaten muhalefete çikti.Ben hem mail ile hem de telefon ile gayet seviyeli bir sekilde tepkimi dile getirdim.Diger arkadaslar ister transferin bitmesini beklesin,ister ligin bitmesini...hiiiiiiç umrumda degil.Çünkü kaç sezondur su takima direkt olarak katki yapacak iki futbolcu alinmadi.Resmen kandiriliyoruz.Almaya çalistigimiz Mossoro ve Wagner ise Tomas ile Djokaj'dan daha yararli olacagina kesinlikle inanmiyorum.Çünkü iyi futbolcu almak gibi bir niyetleri yok.Bizim için biliyorsunuz en önemli konu denge meselesi.Dengeleri korumak lazim!

Herkese saygilar.

Ahmet Erkan Sezgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

Merhabalar,

Evet arkadaslara katiliyorum henüz erken tepki koymak için,daha 2 gün olmadi ki ! Ne demislerdi 2 gün içerisinde bitecek transferler(Aylar Önce) ! Henüz 2006-2007sezonu bitmedi daha,henüz Avrupa kupalarindan elenmedik,henüz Türkiye Kupasindan elenmedik,ne acelemiz var.Bunlardan kurtulalim sonra her zaman ki gibi koyariz tepkimizi.Hem madem baskalari transfer yapmadi bizde yapmayalim,nedir yani.Bizim zaten kadromuz süper,fazlamiz var eksigimiz yok ! Rakipler oyuncu alirsa bizde alacagiz,söz hemde double yildiz alacagiz ! Yalniz sormak istedigim birsey var o zaman taraftar olarak biz geç kalmis olmuyormuyuz acaba ?

Basarilar

Sevgiler Saygilar

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı cemilsezgin Nickli Üyeden Alıntı

Trasfer sözleri yerine getirilmemmeis olabilir hatta dogru dürüst trasferde yapilmis deil ama elestirmekte erken oldunu düsünüyorum arkadaslar lig beslesin gidisat kütü olursa tepkimizi gösteririz su an biraz erken gibi.
    Su vakte kadar ben de öyle düsünüyordum aslinda ama yavas yavas tren kaçmaya baslaya..
    Lig baslasin kötü olursa tepki veririz evet ama o zaman da is isten geçer..
    Isin yoksa bir yil daha ertele hayalleri..
    25 yasindayim hala bir sampiyonluk görmedim(Babami nasil kiskandigimi anlataam. Ali Kemal'i sadece babamin anlattiklari ile bilirim. Ama yüne de içimde ciz eden bir yeri vardir.)..
    Ben protesto ederim arkadas..

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Punisher-61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Cenkhan Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı borvi Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı cemilsezgin Nickli Üyeden Alıntı

Trasfer sözleri yerine getirilmemmeis olabilir hatta dogru dürüst trasferde yapilmis deil ama elestirmekte erken oldunu düsünüyorum arkadaslar lig beslesin gidisat kütü olursa tepkimizi gösteririz su an biraz erken gibi.

is isten geçmeden tepkilerimizi dile getirmeliyiz

baksaniza daha 2. lig takimini bile yenemedik

hiç bir sey erken degil hatta geç bile kaldik

Önce rakiplerin durmuna bakmak lazim. Eger gazetelere bakarsak transferde çuvalladik gibi gözüküyor ama zaafimiz olan mevkilere Türkiye'den alinabilecek en iyi futbolculari aldik. Devre arasinda Stepanov'u getiren de bu yönetim. 2 oyuncunun da pesindeyiz.. Hazirlik maçindan bisey beklememek lazim. Yeni hocaya göre kondüsyonumuz zaten yeterli degil. Ayrica kötü geçmesi daha iyi; en azindan hatalarimizi görmüs oluyoruz.

Bence yönetimin tek eksi yani tecrübesizligi, büyük camianin gerektirdigi bazi seyleri bilmemesi. Içerideki çekismeler de yanlis mi aksediliyor bilmiyorum ama baskanin bu konuya el koymasi lazim. Son olarak basketbol takimina daha çok dikkat göstermeliyiz.

1.Rakiplerin yaptigi bizi ilgilendirmez..madem onlara bakiyorsun öyle olsun Fenerin ve Galatasarayin kadrosi iyi.. gecen sezon ligi tek basina getirdiler..besitkas delgado ve nobreyi aldi..

2.evt bu yönetim aldi..Djokaji da bu Yönetim aldi yabanci kontenjaniin durumunu bile bile hemde
    Vallahi bizi ilgilendirmiyorsa rakipler, bu kadar pesimist olmaya gerek yok o zaman. Ayrica madem Stepanov'u kazandirdilar Djokaj da bonus olsun yaninda. Uyum sorunu yasayan gönderilir..

her firsatta biseyleri elestirme hevesinde olan bilinçli!!! ve sabirli!!! arkadaslarimi selamliyorum...

kolombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ben bu konuyu yönetici grubundan herhangi bi arkadasla paylasmak istedim fakat tepkisiz kaldilar ve ben buna bi anlam veremedim.bu tepki bence yönetici grubu arkadaslarin organizasyonlugunda gerçeklesrtirilmeli diye düsünüyorum.bir bütünlük içinde gerçeklesmesi için.ama görüyorum ki tribündeki taraftarlar gibi de bmn bölünmüs durumda herkes bulundugu noktadan bisileryapmaya çalisiyor....bu sekildede basarili olmak mümkün degil...

Nereden
    Trabzon

fficeffice" />
    Benim maalesef bir türlü anlatmayi beceremedigim ya da eksik biraktigim birkaç konu var...
    Bunlardan birincisi ve en önemlisi protestonun ana sebebinin bütün saçmaliklara ragmen transfer kaosunun olmadigidir.Protesto edeceksem(k) bunun ana sebebi verilen sözlerin tutulmasi vaatlerin sürekli ertelenmesi ve baska kulüplerde görmedigimiz garip mazeretlere siginilmasi...
    Bu adamlarin hiçbiri isinin ehl-i degil.Hadi diyelim ki iyiniyetliler ama ona ragmen el attiklari her isi ellerine yüzlerine bulastiriyorlar.Kayserispor gibi taraftari ezelden beri dostumuz olan bir camiayi daha maçini oynamadan gözümüz üzerinizde diye uyaran 3 sülük uzantisi zihniyet 2.lig takimiyla yapilan hazirlik maçindan sonra sikilmadan gol yemedik defansimiz çok iyi de diyebiliyor.Eger bunlari sindirmeye devam edersek çok daha fazlasini da diyecekler.Transfer yapmak,kulübü temsil etmek bu adamlarin isi degil bu belli.Ne zaman agizlarini açsalar bir çam deviriyorlar!!!Bu is profesyonel bir menajer tarafindan yapilmali ama o zaman Zeyyat Kafkas?in adini kim okur gazetelerde?!?!
    Transfer yapilir ya da yapilmaz konu bu degil;konu sözlerle icraatlar arasindaki mesafe.
    Jefferson Türkiye?ye gelmeden önce ülkesinin en önemli genç yeteneklerinden biri olarak gösteriliyordu tipki Jun gibi.Bana sorarsaniz ben ikisinin de iyi topçu oldugu kanaatindeyim hala.Hesaplanmayan sey ise Trabzon?un bu adamlar için ilk yurtdisi deneyimi olmasiydi!!!Tipki Mossoro ve daha önce basarisiz bir Avrupa deneyimi yasayan Wagner gibi!!!Mossoro ve Wagner birakin milliyi Ümit milli bile olmamislar!Bu adamlar hangi tür yildiz kategorisine giriyorlar?Bir de zamanimiz var lafini anlamis degilim.Transfer edilen oyuncu kampa katilmadiktan,takimla oynamadiktan sonra neye yarar?Sonuçta bu adamlari su dakikada getirseler bile vakit geç....Bu adamlar Trabzon?u tanidiklari zaman lig baslamis olacak yani sudan çikmis balik gibi olacaklar...Tedbirimiz alip daha sonra kaderin tecellisini beklemeliyiz.Ellerimizi baglayip zaman verelim ve bekleyelim diyorsaniz o sizin bilecegeniz is ama lütfen bunu yaparken gölge etmeyin.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı liginefendisi Nickli Üyeden Alıntı
    fficeffice" />
    Tipki Mossoro ve daha önce basarisiz bir Avrupa deneyimi yasayan Wagner gibi!!!Mossoro ve Wagner birakin milliyi Ümit milli bile olmamislar!.Tedbirimiz alip daha sonra kaderin tecellisini beklemeliyiz.

Ellerimizi baglayip zaman verelim ve bekleyelim diyorsaniz o sizin bilecegeniz is ama lütfen bunu yaparken gölge etmeyin.....

Ayhan dostumdan yine klas bir yazi ve yaklasim,tebrik ederim; gerçegi görebilen ve kandirildigini farkedemeyen herkese sevgiler!

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yahu iki yildiz için getiriyorsa moosor ve wagneri
    gerek yok [img]smileys/smiley36.gif[/img]
    gerçekten thomas ve djokajin kalmasi bile daha iyi olabilir [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Naim
    Ziyaretçi

Tamam anladık hoca bunları istiyora bunları getirirsin
    hoca kurar sonuçta kadroyu
    ama sen hocaya
    1 milyon dolar bütçemiz var ona göre seç dersen o da gider moosoroyu wagneri seçer
    iyide Sayın başkan ne diye kongre kürsüsünden yalan söylüyorsun millete

Seni iki katı farkla başkan yapanlar o koltuktan almasını da pek ala becerirler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

burada sadece verilen sözlerin yerine getirilip getirilmemesi konu dgildir..

ayni zamanda burada trabzonspor kulübü yönetiminin de güvenirliligi test edilmekte bunun yanindada trabzonspor kulübü yönetiminin türk futbol camiasi içerisinde sayginligi da test edilmektedir..

bunun için biz burada verilen sözlerin verilmesi için kulübün gerekeni yapmasi gerekmektedir..

söz agizdan bir kere çikar...

önemli bir koltukta oturdugunuzun farkina varin.. karsisinizda milyonlar oldugununda farkina varin..

yildiz sözü ile bir iki orta halli oyuncu ne kadar sizi güvenilir yapar bilemiyorum..

umarim dediklerinizi yaparsiniz.

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Önümüzdeki hafta için söylenilenler gibi Wagner ve Mossora tranfer edlirse zaten yildiz transferi otomatik olarak yalandan öte birsey olmayacaktir.O yüzden transfer döneminin bitmesini beklemesek bile yabanci kontenjanin dolmasini beklemeliyiz.Çünkü suna kadar imza atmis gerek hoca gerek futbolcular olsun hepsi hiç beklenmeyen vegündemde olmayananlarda ortaya çikti.Yani bir son dakika plasesi olabilir.O yüzden sadece bir hafta daha, belkide birkaçgün daha beklemleiyiz diye düsünüyorum.

Ortada büyük bir gerçek var ki,Sayin Albayrak bir söz vermistir ve bu sözü tutmak mecburiyetindedir.Hiç bir bahane bu sözün önüne geçemez.Bu söz tutulmadigi taktirdeSayin Albayrak'ielestirmekte taraftarin en dogal hakkidir.

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Elestirmekte, protestoda serbesttir tabii ki.Fakat bu anlamli olacak.Bence alinacak iki adam uyum saglayip takima katkisi üst düzeyde oldugu zaman elestirilerinde,protestolarinda hiçbir anlami olmayacaktir.

Benim dualarim bu yönde,istiyorum ki yabanci kontenjani açilsin ve gelecek olanlar maksimum verimle oynasin.

Çünkü ben Trabzonspor'luyum.Albayrakspor'lu degil.Yildiz yaftasida baskanin boynunda her zaman asili kalacak ve bir sonraki seçimlerde karsisina mutlaka çikacaktir.

ellerine saglik renkdas

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Yildiz transfer sözü yerine getirilmez ise bu gidisle de yerine getirilmeyecek gözüküyor sayin ALBAYRAK ve sayin YÖNETICILERIMIZ;tüm delegelere, ve büyük TRABZONSPOR taraftarina büyük saygisizlik yapmis olacaktir...sayin ALBAYRAk in bize verdigi sözleri kendisine hatirlatmamiz lazim, bu hatirlatma simdide olabilir, simdi olmazsa bile büyük TRABZONSPOR DELEGELERI seçimde sayin ALBAYRAK a verdigi sözleri en iyi sekilde hatirlatacaktir.....BMN olarak ortak hareket etmeliyiz bir karar alip o dogrultuda TRABZONUMUZA fayda saglamaya çalismaliyiz.....

YÜCE TRABZONSPOR TARAFTARI HIÇ BIR SEYI UNUTMADI, UNUTMAYACAK......BIZE DOGRU YAPANIDA, BIZE YAMUK YAPANIDA

@FLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tepki verilecekse simdi verilmeli lig basladiktan sonra sonuna kadar destek tam destek yapmazsak gene küfür eder gene taslarsak hepten pok olur ... takimi kötü etkiler verilecek bir tepki varsa yeri ve zamani iyi ayarlanmali

nemo_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

tepki versek ne olacak ki...istifami edecekler ...hiç sanmam...ilk ricardinho dediler soonra marchelinho ..ardindan wanger ve massano ...veeeee daha kimseyi alamadik[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]biz zaten yildiz istemedikki siz söz verdiniz

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bir sonraki seçimmi? o zaman yine yildiz sözü verip seçilirler tekrar, kakayi alacam diye

Nereden
    Trabzon

Selam

Bir kez daha deneyecegim.Olmazsa da artik yapacak birsey yok...

Mossoro ya da Wagner degil yildiz istiyoruz diye bir kelam yazmadim kaldi ki böyle bir amacim da yok.Seçimde kitleyi enayi yerine koyup simdi adi sani duyulmamis iki adami sark kurnazligiyla yildiz diye bize yutturmaya çalisan zihniyete (hiç olmazsa)"o kadar da saf degiliz" demek istiyorum.

Wagner ya da Mossoro süper topçu olabilirler bunun konuyla ilgisi Ineklerin gazinin ozon tabakasina verdigi zarar kadardir ancak.Anlamak istediklerinizi degil anlatilanlari anlamaya çalisin lütfen.Hamdolsun biz de T.S.liyiz. zaten bütün kaygimiz takimin daha iyisi olmasi adina...

Yanlis hatirlamiyorsam Hz. Muhammed(s.a.v.)efendimizin hadis-i serifidir;"Kitleler layik olduklari insanlar tarafindan yönetilir"

Sizi bilmiyorum ama bu insanlari bizi yönetmeye muktedir bulmuyorum-bulamiyorum...Alenen kandiriliyoruz ve bunu sindiriyoruz bunu da anlayamiyorum....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı CeSS Nickli Üyeden Alıntı

Transfer sezonu bir kapansin , elimizde ne var ne yok bir görelim.

Henüz Sevgi bile bu kadar elestiri yapmiyorsa , protesto için bende erken diyorum...

Insanlarin art niyetli olarak elestiri yaptiklarini gördügüm için yönetimi elestirmekten ziyade TRABZONSPOR la siyaseti ,kisisel çikarlari ,seçimde kaybeden es dostlarini birbirene karistiran arkadaslari elestirmeyi tercih ediyorum ama bunu yazarak degil okuduktan sonra kendi kendime yapiyorum.Yazdigim zaman TRABZONSPOR lu diye saygi duydugum insanlarin gerçek yüzüyle karsilasiyorum ne kadar terbiyesiz olduklarini görüyorum vesselam Erkan Abi sadece okuyorum elestiriyi sapla samani birbirine karistiran arkadaslara biraktim.

Albayrak yönetimine simdilik güveniyorum güvenimi kaybettigimde ilk olarak Fatih Tekke olayindan baslayacagim yazima [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biraz daha sabredelim.En azindan UEFA maçlarinda kadar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)