Sayfa 3 Toplam 33 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 821 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Son Hazýrlýk Maçý ; 21 Temmuz Cuma, Saat 19.30, TS - 1860 Münih

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Kimse kusura bakmasin burda yönetimin de büyük suçu var.Trabzonspor Türkiyelnin en büyük klübü ve milyonlarca taraftari var.Yönetimin bu konulara dikkat etmesi televizyonda verielecek olan yayinin bile takipçisi olmasi gerekiyor.Burda önemli olan sadece maçtan alacagin 3 kurus para degil,milyonlarca taraftarin takimini televizyonda izlemesidir önemli olan.

Özkan Erdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

ulan isi gücü birakip bu saatte eve geliyoruz maç yayini iptal.. Allah'indaan bul Show Tv..[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Zurawski Nickli Üyeden Alýntý
    Kimse kusura bakmasin burda yönetimin de büyük suçu var.Trabzonspor Türkiyelnin en büyük klübü ve milyonlarca taraftari var.Yönetimin bu konulara dikkat etmesi televizyonda verielecek olan yayinin bile takipçisi olmasi gerekiyor.Burda önemli olan sadece maçtan alacagin 3 kurus para degil,milyonlarca taraftarin takimini televizyonda izlemesidir önemli olan.

+1967[img]smileys/smiley32.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

Alýntý kaplande Nickli Üyeden Alýntý
    oofff abi bana ne kiziyosunuz ya siz bunlari benden ii biliyorsunuz ki adamlar bizi takmiyo ben buyuklukten süphe etsemde etmesemde adamlar takmiyo bizi biraz realist olalim ya

Takmiyor diye, duyarsiz kalirsak yarin yine ayni muameleyi görürüz, sorunda burada. Realist oluyorum... BMN. olarak verilen birçok tepkinin yerinde müdahalenin lehimize sonuçlandigihepimiz gördür.

Birdeolayin etik kismi var. Müsabakanin yayinlanacagini söyleyip, cts. günü insanlari evlerinde tv.ye mahkum edip, gün ortasinda hiçbir açiklama yapmadan yayini kaldirmali, terbiyesizliktir. Buterbiyesizdavranislarini da, biz onlara hatirlatmazsak malesef, bunlar bu aymazliklarina devam edeceklerdir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

@Kutoz

Abi ya benim en büyük sikintim nedir biliyomusun?Simdi bu Saner beye tepkimizi getiriyoruz ya yarin biy öneticimizi gör bak yaninda siki fiki görcez adi da basin ve medyayla iliskileri düzeltmek yada daha iyi yapmak olucak hatta yöneticimiz Saner bey hemsehrimiz bize kolaylik saglicak dicek ben bu siyaset isine uyuz oluyom masaya yumruk vurup saglam duracak adam istiyorum ben...[img]smileys/smiley5.gif[/img]Kamplarimiza alinmasin muhabirleri haberlerimizi yapamasinlar kuralim bi adam gibi iletisim departmani!!! taraftarlarimizda rahat etsin bu medya ezikleri de sasirsin ama nerde böle büyük düsüncek yönetici!!! Baksaniza taraftarimiz bile küçük!!! düsünürken...sana demiyorum kim oldugu belli tuttugu takimin büyüklügünün farkinda olmaya ne diyelim ki?[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakýroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

birilerinin olayi önemseyip önemsememesi baska "Biz büyük degiliz" baska. Bu tür davranislara maruz kalmamizin nedeni büyük olmamamiz degil yeterince tepki vermeyip nasilsa olan olmus tarzindaki davranislarimiz. Simdi tinlamiyorlarsa bir sonrakinde ayni seyi yapmayi akillarindan bile geçirememeliler. Ama nerdeeeee daha burda bile "yeterince büyük degiliz" deniyorsa...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Naim
    Ziyaretçi

Alýntý Zurawski Nickli Üyeden Alýntý
    Cumartesi gününü klubu kapıcılara bırakanlar utansın
    kıçı kırık bir belde belediyesinde bile hafta sonu bir başkan yardımcısı nöbette duruyorsa
    Trabzonda yönetimsel manada ciddi dertler vardır
    Yazıklar olsun yönetimede
    taraftara bir açıklamayı çok görenlerede

TheRapZoNe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ilk hazirlik maçi bugün
    Takimimiz Almanya kampindaki ilk hazirlik maçini bugün saat 18.30'da Weingarten'daki Lindenhofstadion'da Isviçre 2. Lig ekiplerinden FC Winterthur'la yapacak.

Bu karsilasmada kasik fitigi ameliyati geçiren Fatih Tekke, sag arka adalesinde sertlesme olan Cem Demir ile maç kadrosuna alinmayan Jun, Djokaj ve Ahmet Sahin forma giyemeyecekler.

Mücadele yayinci kurulustan kaynaklanan nedenlerle naklen yayinlanmayacak. Ekibimizin kalan hazirlik müsabakalari ise ekranlara gelecek.
    08.07.2006 13:31:00

kaynak : trabzonspor.org.tr

bu baslik açildigina göre ve yazilanlara bakilacak olursa,buraya yazanlar tarafindanresmi siteye günde bir kez bile olsa ziyaret olmuyor

Edited by: TheRapZoNe

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr tsmaniac - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

artik sov tivide boykot listesine girmistir[img]smileys/smiley7.gif[/img] yazik günah bu taraftara yaaa bu kadarda olmaz, her gün ist. sülüklerinin maçlari ve sanki sampiyonlar ligi maçiymis gibi ballandira ballandira anlatiyolar offffffffffffff[img]smileys/smiley11.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

Alýntý Luckdown Nickli Üyeden Alýntý

@Kutoz

Abi ya benim en büyük sikintim nedir biliyomusun?Simdi bu Saner beye tepkimizi getiriyoruz ya yarin biy öneticimizi gör bak yaninda siki fiki görcez adi da basin ve medyayla iliskileri düzeltmek yada daha iyi yapmak olucak hatta yöneticimiz Saner bey hemsehrimiz bize kolaylik saglicak dicek ben bu siyaset isine uyuz oluyom masaya yumruk vurup saglam duracak adam istiyorum ben...[img]smileys/smiley5.gif[/img]Kamplarimiza alinmasin muhabirleri haberlerimizi yapamasinlar kuralim bi adam gibi iletisim departmani!!! taraftarlarimizda rahat etsin bu medya ezikleri de sasirsin ama nerde böle büyük düsüncek yönetici!!! Baksaniza taraftarimiz bile küçük!!! düsünürken...sana demiyorum kim oldugu belli tuttugu takimin büyüklügünün farkinda olmaya ne diyelim ki?[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Trabzonspor olarak gerek görsel, gereksel yazili medyadan çektigimizi bir biz biliriz, birde Allah. Tek bir çözüm var, oda Trabzonspor TV.dir. Sayet bugünün sartlarinda bu olmuyorsa, yerel TV.lerden birine destek verip (bu tv. kesinlikle yönetim kurulunun isiginda degil, objektif olmali) onu ulusal platforma tasimak zorundayiz.

Simdi, tv.lerde Kuzey TV olsaydi, o güzelim karadeniz sivesiyle bizim maçi anlatsaydi, hos olmaz miydi. [img]smileys/smiley2.gif[/img]

alla alla sanki tepki verilmesin dedik abi bu adamlar niye bi baskasinin macinda diilde bizim macimizda böyle bi p.. lik yapiyolar sirf bize düsman oldauklari için mi ya.. benim bildigim bunlarin tek düsmanlari muhafazakar kesimdeki insanlar bize düsman olmalari için bi sebeb varmi allah askina ya

Alpayer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Alýntý TheRapZoNe Nickli Üyeden Alýntý

Ilk hazirlik maçi bugün
    Takimimiz Almanya kampindaki ilk hazirlik maçini bugün saat 18.30'da Weingarten'daki Lindenhofstadion'da Isviçre 2. Lig ekiplerinden FC Winterthur'la yapacak.

Bu karsilasmada kasik fitigi ameliyati geçiren Fatih Tekke, sag arka adalesinde sertlesme olan Cem Demir ile maç kadrosuna alinmayan Jun, Djokaj ve Ahmet Sahin forma giyemeyecekler.

Mücadele yayinci kurulustan kaynaklanan nedenlerle naklen yayinlanmayacak. Ekibimizin kalan hazirlik müsabakalari ise ekranlara gelecek.
    08.07.2006 13:31:00

kaynak : trabzonspor.org.tr

bu baslik açildigina göre ve yazilanlara bakilacak olursa resmi siteye günde bir kez bile olsa ziyaret olmuyor

sabah borodmavi net açilmiyodu ilk girdigim site trabzonspor.org olduu bu haber ayni sekilde yaziyordu ama kirmizi harflerle yazili kisim yoktu sonrdan koymuslar orayii...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!sen de anca bakmisin siteye burda da bu anlasiliyoo..........

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

evet o kisim yazmiyordu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

@Kutoz

Keske...Olsa güzel mi süper olurda düsünen olursa..Ve bunu düsünecek yönetici birçok seyi düsünür bizi burda böle öksüz yetim yitik düsünürken birakmaz..Bakalim allah tan umut kesilmez..[img]smileys/smiley18.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

Bu haberi bende okudum, kirmizi renkli bölüm sonradan eklenmis. Ne yani, gün içinde ayni habere 50 kere okuyacak halimiz yokya. Adam bu haberin üzerine bir uyari koyar, bizde anlariz.

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

............lik bu yapilan önce yayin var de sonra yayin iptal bu yayinciliga sigarmi show tvyi kiniyorum

Recep Çaltepe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

"yayinci kurulustan kaynaklanan nedenler"

Nedir acaba bu nedenler çok merak ettim.

Bu arada Show Tv'nin Trabzonlu müdürü bu saatten sonra Bordo-Mavi forma giyip kendini yaksa yine inanmam onun sözüne.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý kaplande Nickli Üyeden Alýntý
    oofff abi bana ne kiziyosunuz ya siz bunlari benden ii biliyorsunuz ki adamlar bizi takmiyo ben buyuklukten süphe etsemde etmesemde adamlar takmiyo bizi biraz realist olalim ya

arkadasim sana kizmiyoruz ama sen oyle dusunursen disardan fenerlisi gayselisi nasil dusunur onu soylemeye calisiyoruz yoksa bizde suan ki durumumuzun iyi olmadigini soyluyoruz ama bu buyk olmadigimiz anlamina gelmezki biz 6 milyon taraftar potansiyeline sahip buyuk bi takimiz ama senin demek istediginide anliyorum kardesim ne yazikki basin medya ve lobi kapsaminda cevrilen dolaplarda yeteri kadar on planda degiliz ama bzi kesinlikle buyuk bi takimiz bunu kimse tartisamaz

Barýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

gs nin maçini da vermediler,bi sorun var demek ki ama ne. çikip açiklasalar bari böyle böyle durum var. biz de günaha giriyoruz .küfür küfür..

bu arada maç da basladi nasil gidiyor acaba.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýzmir

bu haberi buraya koyan yöneticinin ben aklini seveyim.

böyle bir rezalet olmaz.eski habere yama yapip akillarinca bizi uyutacaklar.

her ne olursa olsun show tv özür dilemeden bu haberi buraya koymak yanlis...

iletisim okuyorum ve iletisim bilimlerinde çok açik bir uygulama vardir eger ki yayin akisinda problem meydana geldiyse o anda kurumun en yetkili insani kimse ilk reklam arasinda reklamlarin yerine onun özür metnini koyarsin ekrana ve halki magdur etmezsin.

ingiltere ve italyada buna uymamanin cezasi bile var.düsünün insanlarina,müsterilerine ne kadar deger verilen bir ülkede yasiyoruz.

Ozan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

evet ben ayni haberi 2 kere okudum öyle biyer yokdu sonradan eklemisler . show tv de türkiyenin en iyi kanaliyiz diye geçiniyor [img]smileys/smiley7.gif[/img].en iyi kanal böyleyse halimiz yaman [img]smileys/smiley11.gif[/img]. dogru düzgün yayin yapsinlar öyle saçma sapan sebebini söylemedende yayin yapilamiyor demesin show tv

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

acaba mac kac kac kesin umut takmistir bitane

Alpayer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

yaa burda naklen yayinlanamayacak yaziyoo...acaba banttan falan mi verceklerr maçii gerçi öyle bise de yazmiyo yayin akisinda ama bellli olmaz bunlara yayin akisini oyuncak gibi deisiyolarr 3 günde 3 kere degisti akiss belki yine degisirr

kutoz
    Ziyaretçi

Alýntý miracciftci Nickli Üyeden Alýntý

Medya Iletisim Sorumlusu Altug Atalay... [img]smileys/smiley2.gif[/img]Naparsin, herkesin soyadi Çiftçi degil iste, Miraç... Bazen kan dolasiminda, yanlis damara yönelme oluyor...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýzmir

Alýntý kutoz Nickli Üyeden Alýntý

Alýntý miracciftci Nickli Üyeden Alýntý

Medya Iletisim Sorumlusu Altug Atalay... [img]smileys/smiley2.gif[/img]Naparsin, herkesin soyadi Çiftçi degil iste, Miraç... Bazen kan dolasiminda, yanlis damara yönelme oluyor...

abi herne kadar akrabam olsada diyecek bisey bulamiyorum.olayi ilk ögrendigimde aradim ama bizim degerli idarecilerimiz tatile cikmis kimse yoktu tesislerdeç

pazartesi görüsürüz diyorum hepsine....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)