Sayfa 33 Toplam 33 Sayfadan BirinciBirinci ... 23 31 32 33
Toplam 821 adet sonuctan sayfa basi 801 ile 821 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Son Hazýrlýk Maçý ; 21 Temmuz Cuma, Saat 19.30, TS - 1860 Münih

diskus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

bugün takimmimiz o kötü hava kosuluna ragmen kampin en iyi macini oynadi.yalniz bir konu cok sinirime gitti bizim futbolcularin hakemle ugrasmalara.jefferson ve fatih haric hepsi hakemle ugrasti.en basta gökdeniz hic akillanmayacak galiba,hakem degistirin bunu dedide kirmizi kart yemekten kurtuldu dakika 35 de.soyunma odasina giderken bide hakeme el kol haraketi ile tehditler savuruyor hale.dostluk macinda bu kadar sari kart olursa lig macinda ne olur hic düsünmek istemiyorum.buna yönetim ve teknik direktör acilen cözüm bulmalilar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Fatih i bu aðýr zeminde oynatmasý bence risk di.Adam daha ameliyatdan yeni çýkmýþ antremanlara yeni baþlamýþ bu aðýr zeminde sahaya sürmek bence çok yanlýþdý.Gökdeniz in bu top sevdasý benim hiç hoþuma gitmiyor.Hüseyin iyiydi biraz olumlu paslar yapýp dikine oynasa çok iyi olur.Çaðdaþ ý beðendim.Erdinç de iyiydi ama sicili bozuk olduðu için iyi diyesim bile gelmiyor.Murat Ocak kývýracak bu iþi.Szymek den daha iyi futbol bekliyorum çünkü kapasitesi var.Celalleddin bugün vasatýn üstündeydi.Cem Demir bence Fatih in partneri olabilecek kapasitede.Vücüdunu çok iyi kullanýyor.Yattara bildiðimiz Yattara.ilk yarý iyi deðildi çünkü saha çok kötüydü.Orta sahaya transfer þart.............
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Nereden
    Avrupa Diðer

Smile

Fizik olarak takimin yarisi lige hazir durumda hazirlik kampinda bilhassa celalettin ve omer riza kendilerini gelistirmisler takim olarak iyi pas alisverisini henuz tam beceremiyoruz ileride gokdeniz yattara ve omer riza gibi adamlarin kosu yoluna zamaninda isabetli pas atamiyoruz bilhassa huseyinin bu oynadigi mevkide cok daha dikkatli olmasi lazim cok yararli oluyor tek eksigi topla ilk bulustugu anda hizli dusunup ileriye dogru seri top atamamasi eger yeni bir beyin gorevi yapacak transfer olmayacaksa simekin huseyinin onunde oynamasi lazim bu sekilde hucum eden rakiplerin top kayiplarinda ileriye ani kontra paslar atabiliriz sakatlar duzeldikten sonra kadro tam seklini alir
    Takima yeterli destek verilip havaya girmesi saglanirsa kadromuz fena bir kadro degil yeterki normal futbollarini oynasinlar cok is yapariz

----------------------------jefferson (tolga)--------------------------
    --f.akyel------------stephanov erdinc (cagdas)-------celo (murat)

----------------------huseyin--------adem(ferhat)---------------------

---------yattara----------------simek--------------------gokdeniz--

------------------------------fatih------------------------------
    omer riza umut cem ergin h.ucuncu ufukhan vs ilk 16,ya girmek bile kolay degil!

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

O sahada maç nasýl ayarlarlar aklým ermiyor.Sakatlýklardan dert yanýyoruz oynadýðýmýz sahaya bakarmýsýnýz.

Barýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

bence bu takýma hala bi ön libero lazým,hep verilen örneði vermek istemiyorum ama rakiple boðuþan,gerektiði yerde faul yapmasýný bilen aurelio tarzýnda bi adam.ama gündemde 10 numara ve sol kanat var,çok sýkýntý yaþarýz.avrupa da orta sahasýz maç kazanmak zor,örneðin gs geçen sene ligde gelene gidene 3-4 attý ama tromso ya adamakýllý hücum yapamadý.inþallah sýkýntý yaþamayýz ne diyelim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

sol lazým sol
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Thedoors - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

2 gün önce formda yazdýgým gibi..tekrar yazýyorum..wagneri alacaðýmýza ayný takýmdan tingayý ön libero mevkine alabiliriz.

Barýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Alýntý Thedoors Nickli Üyeden Alýntý
    2 gün önce formda yazdýgým gibi..tekrar yazýyorum..wagneri alacaðýmýza ayný takýmdan tingayý ön libero mevkine alabiliriz.
    hemþerim sen de cm cisin galiba

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Oflu144 Nickli Üyeden Alýntý
    hemþerim sen de cm cisin galiba
    Belkide izlemiþtir canlý canlý

Thedoors - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Deilim.canlý canlý izledim..

Mert67 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    33

bu münih i yendiðimiz ii oldu da bunlar da ikinci lig ekibiymiþ.keþke güçlü bi takýmla maç yapsaydýk
    ''...En neþeli, en hüzünlü, en duyarlý, en vurdumduymaz, en hýzlý, en aðýr, en çabuk, en acelesiz yanýmýzdýr Trabzonspor. Bu sene olmadý bir dahaki sene kesin þampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazým Koyuncu

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý mert67 Nickli Üyeden Alýntý
    bu münih i yendiðimiz ii oldu da bunlar da ikinci lig ekibiymiþ.keþke güçlü bi takýmla maç yapsaydýk
    korkma münihle son oynadigimiz freiburg güclü ekibler ve kolaylikla türkiye süperliginde oynayabilecek takimlar

Nereden
    Ýstanbul

olumlu düþüncelerim
    1-fatih ve stepanov gibi 2 önemli eksiðe raðmen defansýn iyi olmasý bundan önce stepanovun olmadýðý zamanlarda gol yemiþtik son 2 maçta yemedik buna sevindim
    2-2.defa defanstan çýkan bi adam gol attý bu tesadüf olamaz bu da çok iyi bi geliþme böyle gollere çok ihtiyacýmýz olabilir
    3-beklenenin üstüne çýkan oyuncular var özellikle ömer rýza ,çaðdaþ adem koçak,cem ferhat ufukhan murat'ý daha ilk maçta eleþtirenler þimdi ne düþünüyo merak ediyorum aklýma gelen bunlar hüseyin çok iyi iþler yaptý her maç bana göre iyi oynadý kaleye þut çekmese daha iyi olacak
    olumsuz düþüncelerim bide celalettinin bu kadar iyi olacaðýný tahmin etmemiþtim stepanovu anlatmaya gerek yok ve yattara bi maç mükemmel oynadý diðer maçlar normaldi
    1-futbolcular sanki yemin etmiþ ceza sahasý dýþýndan þut çekmemeye marcelinho alýnýrsa bu eksik çözülür ama þu anki takýmda þut çekmesini bilen yok szymeðin yapmasý gerekiyo ama hiç sorumluluk aldýðý yok
    2-futbolcularýn daha çok bilerek oynamalarý gerekiyo bazen öyle paslar atýyolarki çok dikkatsizce
    3-bekleneni veremeyenler gökdeniz sürekli kendine oynadý çalým çalým yine çalým bide önemli bi nokta bu sinir niye resmi maçlarda devam ederse bize zarar verebilir bu þekilde takýma katkýsýný azaltýyo fatihle oynadýðýnda daha iyi olacaðý kesin szmko tamam yerinde oynamadý bu kadar etkisiz kalmaya hakký yok oynadýðý süreler içinde kaleye bi tane þut çekemedi geri pas atmaya baþladý bazen anlamsýzca uzun pas atýyo daha çok arapas yapmasý ve kaleye þut çekmesi gerekiyo
    Konu champions tarafýndan (22.07.2006 Saat 12:56 ) deðiþtirilmiþtir.

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Fatih Tekke geçen sene olduðu gibi bu sene de sezona tam hazýrlanamadý.Ben en çok buna üzülüyorum.O hava ve sahada yine fena oynamadýk.Oyuncular hazýrlýk maçýnda bile hakemle kavga ediyor.Anlamak mümkün deðil.

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

szymeki ben dün beðendim diðer maçlara göre daha iyiydi
    .........::::ýl cApiTaNo::::.......

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Alýntý sbay Nickli Üyeden Alýntý
    szymeki ben dün beðendim diðer maçlara göre daha iyiydi
    Çünkü kendi mevkiisinde oynadý.Önceki maçlarda sol kanatta oynuyodu

Þentürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

hiç bir hazýrlýk maçý ölçü deðil tabi ki hele dünkü zeminde futbolcularý kötü diye eleþtirmek aptallý olur.sadece göze çarpan olumlu þeyleri yazmak gerekir:
    þunu söylemeliyim ki tüm futbolcular aþýrý istekli ve arzuluydu,bazýlarýnda bu olumsuz etki yaratýrken(gökdeniz gibi) bazýlarýndada olumlu etki yarattý(önceki maçlarda belki mevkisinden belki moral bozukluðundan kötü oynayýp dün iyi sinyaller veren szymek gibi),ama ben bütün bunlarýn iyiye iþaret olduðunu düþünüyorum,geçen yýl hep futbolcularýn ruhsuzluðundan þikayet ediyorduk bu sezon sanýrým böyle bir sorunumuz olmayacak gibi duruyor.
    ama kesinlikle bir transfere ihtiyacýmýz var özellikle de sol açýk ve hüseyinden daha kaliteli bir arkadasýnda dediði gibi aurello gibi bir ön liberoya, bunlar gerçekleþebilirse ancak o zaman þampiyonluða oynayabiliriz, aksi taktirde en fazla 2 yýl önceki gibi 2. olabiliriz.

bir de dünkü maç bana bir þey hatýrlattý,gökdeniz ile yattara bir arada oynayamaz fikrini!!
    neden derseniz,her ikiside bireysel anlamda çok yetenekliler bu dogru fakat ayný anda oynadýklarý zaman takým ruhu bozuluyor ve her ikiside çalým çok yaptýgý için topu kaybediyor ve bir anda bu karsý takýmýn hüzcumuna dönüyor evet çok iyi iþlerde yapýyorlar fakat çoðu kez hüsran oluyor o arada takým ruhu kopuyor konsantrasyon kayboluyor,mesela gökdeniz çýktýktan sonra ikinci yarýda takým ne kadar toparlandý ve sahaya iyi süzülüp doðru yerini bulan paslarla daha iyi atak yapmaya ve golleri bulmaya çalýþtý,daha göze hoþ gelen bir þeyler yaptý,bence oyuncuyu yýldýz yapacak sistem deðil trabzonsporu yýldýz yapacak sistem oynatýlmalý,ona göre futbolcu seçimi yapýlmalý,yani ya gökdeniz ve yattara daha takým oyunu oynamalý yada biri diðerinin alternetifi olmalý...
    sice de öyle deðil mi?

kelkitli29 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Bu maca gittim arkadasla. Kardesler 300 km gittik tam macin oynanacagi köye geldik, ozamana kadar 30-35 derece olan hava bi bozdu. Öyle bir yagmur basladiki ben ömrümde yemedim bu yagmuru. Neydi o ya. Maca bagirmaya gittik agzimizi acamadik. Ic camasirlar su icinde, ayakkabilarsu icinde. Ben bizim sioyunma odasinin hemen yanindaydim. Tolga zengin, mehmet yilmaz, ömer riza, cem demir, ufuk bayraktarla falan selamlastik. Neyse yani istedigimiz gibi olmadi fakat genede yanliz birakmadik takimi. O yagmuru yedik sonra birde rüzgar baslayinca deymeyin keyfimize. Evdekilere dedim show da bakin maca diye. Kardesim dedi sizi zoomladi kamera. Ikinci yarida Jeffersonun kalesinin arkasinda bayirin üstünde dikiliyorduk.Sirilsiklam iki genc, bende bmn tisörtü, eller cepte. Pacalarin biri kalkik biri inik. Yani berbat durumda cikmisiz kameraya. Dikkatimi ceken olay, Avusturyadan cok taraftar vardi. Hemde arabalarin plakalarinda mutlaka ya ts ya 61 yada 67 vardi.
    Ben Asyada büyüyen, Avrupaya yürüyen TÜRKÜM. Krallara bas egdiren, kiliselere hilal ve yildiz giydiren TÜRKÜM!!!
    Ben daglarda gemi gezdiren, kilicina bas egdiren TÜRKÜM. Ben OSMANLININ torunuyum - TÜRKÜM.

Mert67 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    33

zonguldaklý fazla demek oralarda
    ''...En neþeli, en hüzünlü, en duyarlý, en vurdumduymaz, en hýzlý, en aðýr, en çabuk, en acelesiz yanýmýzdýr Trabzonspor. Bu sene olmadý bir dahaki sene kesin þampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazým Koyuncu

Nereden
    Amasya

Alýntý firari Nickli Üyeden Alýntý
    hiç bir hazýrlýk maçý ölçü deðil tabi ki hele dünkü zeminde futbolcularý kötü diye eleþtirmek aptallý olur.sadece göze çarpan olumlu þeyleri yazmak gerekir:
    þunu söylemeliyim ki tüm futbolcular aþýrý istekli ve arzuluydu,bazýlarýnda bu olumsuz etki yaratýrken(gökdeniz gibi) bazýlarýndada olumlu etki yarattý(önceki maçlarda belki mevkisinden belki moral bozukluðundan kötü oynayýp dün iyi sinyaller veren szymek gibi),ama ben bütün bunlarýn iyiye iþaret olduðunu düþünüyorum,geçen yýl hep futbolcularýn ruhsuzluðundan þikayet ediyorduk bu sezon sanýrým böyle bir sorunumuz olmayacak gibi duruyor.
    ama kesinlikle bir transfere ihtiyacýmýz var özellikle de sol açýk ve hüseyinden daha kaliteli bir arkadasýnda dediði gibi aurello gibi bir ön liberoya, bunlar gerçekleþebilirse ancak o zaman þampiyonluða oynayabiliriz, aksi taktirde en fazla 2 yýl önceki gibi 2. olabiliriz.

bir de dünkü maç bana bir þey hatýrlattý,gökdeniz ile yattara bir arada oynayamaz fikrini!!
    neden derseniz,her ikiside bireysel anlamda çok yetenekliler bu dogru fakat ayný anda oynadýklarý zaman takým ruhu bozuluyor ve her ikiside çalým çok yaptýgý için topu kaybediyor ve bir anda bu karsý takýmýn hüzcumuna dönüyor evet çok iyi iþlerde yapýyorlar fakat çoðu kez hüsran oluyor o arada takým ruhu kopuyor konsantrasyon kayboluyor,mesela gökdeniz çýktýktan sonra ikinci yarýda takým ne kadar toparlandý ve sahaya iyi süzülüp doðru yerini bulan paslarla daha iyi atak yapmaya ve golleri bulmaya çalýþtý,daha göze hoþ gelen bir þeyler yaptý,bence oyuncuyu yýldýz yapacak sistem deðil trabzonsporu yýldýz yapacak sistem oynatýlmalý,ona göre futbolcu seçimi yapýlmalý,yani ya gökdeniz ve yattara daha takým oyunu oynamalý yada biri diðerinin alternetifi olmalý...
    sice de öyle deðil mi?
    bence takim oyunu yani gökiyle yattara fathin dönüsüyle düzelir biliyon cok egoist oynayana fatih bi bakiyor sert ozaman birden pas atilmaya baslaniyor yani o yönden bi telkinim yok fatih hepsine hattini bildirir bence böyle

Nereden
    Amasya

bugün tsv 1860 münich partizan belgrad i 3-0 yendi
    demek istedigim düsündügünüz kadadar zayif degilmis oynadigimiz rakipler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)