Sayfa 2 Toplam 33 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 821 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Son Hazýrlýk Maçý ; 21 Temmuz Cuma, Saat 19.30, TS - 1860 Münih

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr tsmaniac - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

aslinda kadin ne yapsin sadece görevli bi memur, asil o kanalin basindakileri kesmek lazim bende dayanamadim sövdüm ama napayim erkek degilki bunlar karinin arkasina siginiyolar [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Edited by: tsmaniac

Ozan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

yaa bunlarin topu s.erefsiz . . haftalik yayin akisinda bosluk olunca mesela bi dizi olmayinca maçimizi veriyorlar ama dizi daha sornadan çekilip gelince kaseti bizim yayini kaldiriyorlar [img]smileys/smiley7.gif[/img]. yani islerine gelince veriyorlar gelmeyince vermiyrolar . vermeyeceklerse reklamini yapmasinlar kardesim [img]smileys/smiley7.gif[/img]. biz bosuna mi bekliyoruz böyle vercek diye . kimse trabzonspor camiasini ve taraftarini salak yerine koyamaz [img]smileys/smiley7.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

Alýntý kutoz Nickli Üyeden Alýntý

Telefon: 0 212 355 01 01

Arkadaslar telefon numarasi yukarida. Zaten fazla konusmadan, hemen kapatiyorlar. Topu topu 6 kontür ancak gider, en azindan rahatsizligimizi hissettirelim bu angutlara... (ne yazsam, .......... oluyor [img]smileys/smiley4.gif[/img])Edited by: kutoz

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]ben yaklasik 2 saat önce aradigimda bitkin bi vaziyette konusuyodu. bizden önce arayanlarda vardi kimbilir nekadar. simdiye kadar arayanlarida hesaba katarsak oohoo. telefon manyagi oldu.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Telefon: 0 212 355 01 01

Arkadaslar telefon numarasi yukarida. Zaten fazla konusmadan, hemen kapatiyorlar. Topu topu 6 kontür ancak gider, en azindan rahatsizligimizi hissettirelim bu angutlara... (ne yazsam, .......... oluyor [img]smileys/smiley4.gif[/img])

Bizimle böyle ugrasmaya devam edip yildirmaya çalisirlarsa zannedersem forum noktalarla dolacak [img]smileys/smiley4.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

Sorma ....... ........... [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Bugün vermeyi vaatettiginiz Trabzonspor maçini yayin akisinda göremedim.Telefonla kanali aradigimda gerçekten yayinlanmayacagini ögrendim.Böyle bir ezillik dünyanin neresinde var.Ben haftasonu yapacagim islerimi bu maça göre ayarladim.Daha önce de Trabzonsporla ilgili vukuatiniz(2 sene önceki kupa töreninin yayinlammamasi rezilligi) var bunlar kasitli mi yapiliyor gerçekten merak ediyorum.Amaciniz ne Trabzonsporlulari karsiniza almak mi istiyorsunuz.Eger amaciniz buysa gayet basarilisiniz devam edin böyle.Kanalinizi bir daha hiç bir surette açmayacigimi bilmenizi isterim.Umurunuzda olmasa da.

http://www.showtvnet.com/yardim/inde...KID=2&ID=1&amp ;KKID=3

Bu mesaji biraktim.Herkesi içinden gelenleri yazmaya davet ediyorum ahlak çerçevesinde.

FANATIK61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

Kari Kafayi yedi herhalde kimse cikmiyor 20 kere aradim [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Yaþ
    42

su takim bi sampiyon olsada o ............lere o zaman iyi bi kapak olacak

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý FANATIK61 Nickli Üyeden Alýntý
    Kari Kafayi yedi herhalde kimse cikmiyor 20 kere aradim [img]smileys/smiley36.gif[/img]

112 yimi arasak. acaba bise mi oldi ona. [img]smileys/smiley4.gif[/img]

eee artik büyük olarak görmüyolar bizi... haklilarda ama niye bizim maci versinleki nerde reyting varsa onu gösterir adamlar bizim maclar bos tribünlere oynarsa adamlar da hakli olarak göstermezler tabi.millet isini yapiyo ticaret bu kimse haksiz elestiride bulunmasin

Ozan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

Alýntý kaplande Nickli Üyeden Alýntý
    eee artik büyük olarak görmüyolar bizi... haklilarda ama niye bizim maci versinleki nerde reyting varsa onu gösterir adamlar bizim maclar bos tribünlere oynarsa adamlar da hakli olarak göstermezler tabi.millet isini yapiyo ticaret bu kimse haksiz elestiride bulunmasin

sen neden bahsediosun kardesim yaa [img]smileys/smiley7.gif[/img]. o zaman reklamini yapmaasaydi maçi vercez diye . biz burda bosuna show tv ye demiyoruz . o zaman öbür kanallara da söylerdik bunlari [img]smileys/smiley7.gif[/img]. sen saçma sapan konusma ne ticaretinden bahsediosun .

kardesim forumun konusu hazirlik maclari yine tv de yok ben ona atfen konustum burda

Yaþ
    42

ne diyosun yaaa dandik gayseri büyük takimmiki onun maçlarini veriyolar, 3. lig takiminin maçlarini bile verirler, milyonlarca TS taraftari vardir bu ülkede, 50 senelik osuruktan bi dizinin tekrari dahami fazla izleniyo, ticari amaç degil bu resmen i....nelik yapiyolar [img]smileys/smiley7.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

Trabzonspor'un büyüklügünü unutana, biz hatirlatmasini biliriz. Sen, haksiz elestiri yapma kendi adina. Biz yapariz bilader... Yayin akisina koyup, bugün yayinlanan bütün gazetelerde 19.30'da Trabzonspor'un maçini Show Tv.nin yayinlayacagi söyleniyorsa, elestiririz. Herkesin isi gücü var... Bu güzel havada, deniz kenarinda oturmak varken eve kendimi baglamissam, bu show tv.nin duyurusu üzerinedir. Tutup, gün içinde bunu degistiriyorlarsa, her türlü elestiriyi hak ediyorlardir. Yayin akisina koymamis olsalardi, kimse elestirmezdi. Bu düpedüz, terbiyesizliktir. Baska bir açiklamasi yoktur bunun...

kimse bu kusrabakmasin ama bende bi trabzonlu olarak üzülerek söylüyorum.o kadar büyük olsaydik degistirmeye cesaret bile edemezlerdi... bu kadar rahat bi sekilde bu piskinligi yaptiklarina göre bizi takmiyolar bile...

ayrica ticari amac degilsede utanmamiz lazim bize ib.. lik yapiliyo ve bu ib.. yapan içimizden biri... ben daha ne diyim

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

simdi aradim bende direk baska biyuere yönlendirdi k...

Yaþ
    42

çocuk oyuncagi degil bu ula, bir haftadir heyecanla bu günü bekliyoruz hatta saatlaeri dakikalari sayiyoruz ama sirf giciklik olsun diye bütün bunlar yapiliyo, eger önceden yaziyolarsa tvden verilecegini, akisi degistirmeleri için anca savas çikmasi gerekiyo, bakiyorum saçma sapan dizi falan var, bir günde her kanalda 10 küsür dizi veriliyo[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

içimizden biri diyip duruyosunuz kim bu yaa.

Yaþ
    42

bari banttan yayinlasalar onada raziyim

Mustafa Mahmutoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

ya resmen bizi oynatiolar ya [img]smileys/smiley7.gif[/img]

FANATIK61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

Yok mu birileri suraya gidip'de ortaligi karistiracak adam:

Adres : SHOWTVNET Yapi Kredi Plaza E Blok 80620 1. Levent Istanbul.
    Tel : +90 212 355 01 01
    Fax : +90 212 280 63 02
    E-mail : info@showtvnet.com
    SHOWTVNET.COM [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Sayin Vakfikebirli hemsehrimiz!!! Saner Ayer beyfendi...Televizyonunu güzel seylere açmayi ve bunlari ücretsiz yapmayi biliyor(okul kampanyasi falan filan..) Ama söz konusu memleketi olunca nedende bize düsman gibi davraniyor...Bilmiyorum öle büyük yerlere gelince ordan Trabzon nasil gözüküyo anlamiyorum ya burda bi tuhaflik ya oraya çikanalrda bi tuhaflik var çözemedim bu isi?[img]smileys/smiley5.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

kimse bu kusrabakmasin ama bende bi trabzonlu olarak üzülerek söylüyorum.o kadar büyük olsaydik degistirmeye cesaret bile edemezlerdi... bu kadar rahat bi sekilde bu piskinligi yaptiklarina göre bizi takmiyolar bile...

ayrica ticari amac degilsede utanmamiz lazim bize ib.. lik yapiliyo ve bu ib.. yapan içimizden biri... ben daha ne diyim

Sen ne yazdiginin farkinda misin. N edemek "o kadar büyük olsaydik"... Süphen mi var. Süphen varsa açik açik söyle, sana Trabzonspor'un büyüklügünü anlatmak için, ayri bir konu basligi açalim ve bu baslik altinda sana Trabzonspor'un büyüklügünü anlatalim.

Bizde biliyoruz, show tv.nin müdürünün kim oldugunu. Sikintida burada zaten, buna tepkisiz kalirsak diger maçlarimizda ayni sorunla karsilasabiliriz. Bu yüzden, sicagi sicagi tepki vermek amacinda arkadaslarimiz.

Yine ayni seyi söylüyorum sana, "sen tepki vermek istemiyorsan verme " ama gölge de etme, Trabzonspor'un büyük olmadigini ima ederek...

oofff abi bana ne kiziyosunuz ya siz bunlari benden ii biliyorsunuz ki adamlar bizi takmiyo ben buyuklukten süphe etsemde etmesemde adamlar takmiyo bizi biraz realist olalim ya

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)