Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TS Club İndirim Fırsatı

katre-i.matem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart TS Club İndirim Fırsatı

Kulubumuz lisanslı ürünleri şu sıralarda markafoni.com da indirimli satışta. İlgilenen arkadaşlara duyurulur. Alınacak her lisasnlı ürünün kulubümüze katkısını unutmayalım. İyi alışverişler.
    ...6 Aralık 2015...

Takvim yapraklarında "Trabzonspor'un Hacıosmanoğlu İşgalinden Kurtuluş Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

birazdan kapAtırlar başlığı dostum. bende böyle bi başlık açmıştım da sorgusuz sualsiz silinmişti. . sebebin sorduğumda cevap bile yazılmamıştı. bir sürü yöneticiye durumu anlatmama rağmenç. yaptığm şey forumdaki arkadaşların yasal olarak ts club ürünlerini alabilmeleri için yol göstermekti

Canberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gece başlığı gördüm ve müdahale etmedim kampanya bitene kadar açık kalır kampanya bittiği anda TS Club başlığıyla birleştirilir.Başlıkta sakıncalı bir durum veya reklam yok sonuçta Lisanslı ürünler satılıyor sitede ve kulüp bu işten para kazanacak.Ben de 3-4 tane ürün siparişi verdim hatta.Başlığın açık kalmasında bir sakınca göremedim

@Bordoylamavi

Abi yapılan bir işlemin yanlış olduğunu düşünüyorsan itiraz etme hakkın mevcut bu Forum Kurallarında da belirtilmiş zaten.Kime sorduğunu bilemiyorum ama gelen maillerin cevapsız kalmadığına garanti verebilirim sana.Her hangi bir sorun olduğunda bordomavi@bordomavi.net adresine e-mail atıp ne olduğunu sorabilirsin
    Konu Canberk tarafından (21.10.2012 Saat 10:53 ) değiştirilmiştir.
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarına uymayan mesajları lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalım

Nereden
    Ankara

Alıntı Canberk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gece başlığı gördüm ve müdahale etmedim kampanya bitene kadar açık kalır kampanya bittiği anda TS Club başlığıyla birleştirilir.Başlıkta sakıncalı bir durum veya reklam yok sonuçta Lisanslı ürünler satılıyor sitede ve kulüp bu işten para kazanacak.Ben de 3-4 tane ürün siparişi verdim hatta.Başlığın açık kalmasında bir sakınca göremedim

@Bordoylamavi

Abi yapılan bir işlemin yanlış olduğunu düşünüyorsan itiraz etme hakkın mevcut bu Forum Kurallarında da belirtilmiş zaten.Kime sorduğunu bilemiyorum ama gelen maillerin cevapsız kalmadığına garanti verebilirim sana.Her hangi bir sorun olduğunda bordomavi@bordomavi.net adresine e-mail atıp ne olduğunu sorabilirsin
    dostum öncelikle bu başlığa olan olumlu yaklaşımın sevindirici. en azından bunun kulüp yararına olan birşey olduğunun farkındasın. ancak aynı yaklaşımı ben başlık açtığımda diğer yöneticilerden göremedim. ücretsiz verilen hediye çeki sayesinde tüm tsclub ürünleri bir sitede yarı fiyatına alınabiliyordu. hediye çekini almanın yolunu anlatmıştım. ortada hiç bir illegal durum yoktu. kargo bedavadyı ve ürünler yarı fiyatına geliyordu çek sayesinde. ama hemen silindi başlık. o anda forumda olan ve isimlerini bulabildiğim tüm yöneticilere pm attım durum açıklayan. ama hiçbirinden cevap gelmedi. şimdi pm lerime baktım 5 tane yöneticiye yazmışım. yazdığım şey şu idi. takdir sizin

"merhaba
    geçtiimiz gün lisanslı trabzonspor formalarının uygun fiyata satın alınabileceği bir fırsat için başlık açmıştım. ancak sorgusuz sualsiz silinmiş. ürünlerin satıldığı site http://www.sporcum.com/markalar/ts-club.html tamamen orjinal ts club ürünleri satıyorlar. ben bir kaç ürün aldım. bandrollü helezonlu ts club ürünleri. forma fiyatları standart. ancak işin fırsat kısmı şurda : http://www.grupanya.com/istanbul-avr...um-com-harcama sitesinde 50 tl lik çekler 3 tl ye satılıyor. 100 tl üzeri alışverişlerde geçerli. yani burdan alınan çekle formalar 47 tl inidirmli alınabilir. formalar 75 85 tl arası. üzerine atkı vb bir ürün ekleenerek 100 tl yi geçince 50 tl indirim bu çekle uygulanıyor. yani 50 tl civarına hem forma hem atkı kargo bedava alınabiliyor. üstelik koşulsuz ve kargo ücretsiz iade de alıyorlar.
    ayrıca bu site için ücretsiz indirm koldarı da var
    100 TL ve üzerine 30 TL indirim için : 3hediye30
    200 TL ve üzerine 60 TL indirim için : 3hediye60
    300 TL ve üzerine 100 TL indirim için : 3hediye100

az önce denedim hepsi çalışıyor

ne siteyle ne çek satan siteyle en ufak bir bağlantım yoktur. 40 yaşında işinde gücünde biriyim trabzonspor üzerinden reklam referans yapacak biri değilim. amacım tamamen taraftarımıza uygun fiyata ürün almasını sağlamak. öğrencisi var asgari ücretlisi var 50 tl onlar için iyi indirim. bu indirimin trabzonspora hiçbir zarararı yok çünkü firma kendi yapıyor indirimi.
    ben tekrar başlık açmadan önce sizden onay ve destek almak için bu mesajı yazdım. değerlendirmenizi bekliyorum
    saygılarımla "

buna cevap alamadım. tabi çekler şu anda çalımşıyor

Canberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Özel mesaj atıyorum hocam
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarına uymayan mesajları lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalım

Nereden
    Ankara

bu arada benden size bir tüyo. 80 lira üstü alışveriş sepeti yaparsanız turkcell prof kuluübü üyelerine de 20 tl lik çek veriliyo o kullanılabiliyor. yani alışverişinizde 20 tl düşüyor. bi de üstünde başka bir butikten 3 5 liralık bişi eklerseniz 5,90 tl lik kargo ücreti de sıfırlanıyor

Samet Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ben iki adet ürün sipariş ettim de bugün, güvenilir mi peki bu sitelere ?

Samet Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

daha önceki kampanyalarından almıştım bir sıkıntı çıkmaz. kargo gelişi bir kaç gün gecikir en fazla.

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Samet Demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha önceki kampanyalarından almıştım bir sıkıntı çıkmaz. kargo gelişi bir kaç gün gecikir en fazla.
    Çok teşekkür ederim.

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bir tişört alayım dedim 69 dan 49.99'a düşmüş, 50 TL ve üzerine ücretsiz kargo varmış 1 kuruştan sebep faydalanamıyorum hay böyle şansa
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)