Hesaplipazar
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Abdullah Avc Hatras... l 16.10.2012

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

Arrow Abdullah Avc Hatras... l 16.10.2012

Ajansspor - Rezil Futbolla elveda Brezilya

Fanatik

Fotoma

Hrriyet

Gaf

Milliyet

VE HABER61.NET

Balk: En rezil Milli Antrenr Abdullah Avc

medyatrabzon.com
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

alper* - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.03.2008
    Nereden
    Kayseri
    Ya
    32

Haber61.net 10/10.
    dup dup dup cgicgicgck cgicgicgck dens dens dens

Emirhan Makul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Ne kadar trajkomik; Bir Rizeli ve Kasmpaal Trkiye'yi; Bir dier Rizeli ve Kasmpaal ise milli takm batryor.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatdr.

Hrgn Aygn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.04.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    22

Allah byk. Byle devam ettike daha da beter olsunlar.
    Kadir Has niversitesi

Necmettin ALTUNTA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2009
    Nereden
    Mula
    Ya
    66

Alnt Hrgn Aygn Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Allah byk. Byle devam ettike daha da beter olsunlar.
    Amin yeen.
    Eski kullanc adm:Nurver

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

"Avc en kts"
    NTVSpor'da yaynlanan Spor Servisi programnda Mehmet Demirkol, A Milli teknik direktr Abdullah Avc iin sert konutu.

NTVSpor'da yaynlanan Fuat Akda ile Mehmet Demirkol'un sunduu Spor Servisi programnda Mehemt Demirkol ok sk gryorum dedii Abdullah Avc iin ok sert ve net konutu.

te Mehmet Demirkol Abdullah Avc iin syledikleri,

"Abdullah Avc neden glyodu. Bence normal deildi. Tan ve tehiste yanl var. Mart'a kadar hibirey yapmayacaklar. Hiddink ondan nce Fatih Terim, Terim'den nce Ersun Yanal, ondan nce de enol Gne bu en kts.

Burada Abdullah Avc gelsin diye ilk syleyen benim belki ama olmuyor yrmyor. Futbolun ilk nce ekonomisini dzeltmek lazm bu paralar ok yksek. Abdullah Avc'nn altn izdii gibi ok byk sorunlar ama z eletiride yapmamz gerekiyor. Tunay Torun kt Aydn Ylmaz girdi. Ercan Taner'in orada ma anlatrken Manisaspor'da oyuncu deiiklii demesi lazm nk bu deiiklik Trk Milli Takm'nn deiiklii olamaz. Aydn'n istatistiklerine baktm 9 sezonda 8 gol atm. Aydn burann ardam malesef deil Tunay hi deil. ok net sylyorum Volkan'n omzu sakat. Bu golleri yiyen Volkan deil Romanya manda o gol yiyen Volkan deil. Onur nerede birisi bana bunu sylesin, Volkan'n morali bozuk, belki demelisin yani Volkan sen k moralin bozuk ama kimi oynatacaksn Mert yedek Cenk yedek, olmaz dakikalar hemen hemen ayn diyor hoca, Onur birinci kaleciydi sakatland yerini Tolga'ya brakt imdi geri alyor. Birisi yedek dieri deil, sa bekin sakatlanyor.

Hollanda manda mahvolmu, alt st olmu bir Hamit yine orada oynuyor golleri yine oradan yedik. Serkan Balc oynayamaz m bu Milli Takmda ya da hi sa bek oynayacak adam yok mu? lla Almanya'nn bir yerinde mi futbol oynamak gerekiyor. Sonrada btn bunlar ite byle Almanclar gurbetiler diye bir de byle blnyoruz. Millet onlar fkeleniyor. Sercan'n ne gnah var Abdullah Avc'nn kafasna silah dayayp ben illa burada oynayacam m dedi. 24 oyuncu hakk verilmi, 4' santrafor olur. Umut ve Mevlt'le neden gidiyoruz oraya bir tane ayak iiyle kaleye ut atacak adam neden yok, Hasan Kabze neden yok. Yani tamam anladm Hasan Kabze Trk Milli Takm'nn oyuncusu mu? Belki deil tamam ama yokki elinde baka ne yapacaksn. Elde yoksa liste zerinde birilerini bulunduracaksn. Ben istedim olduyla olmuyor malesef, yle olabilir ben derim ki bu adam oynar m u adma oynar m ama sen karsn 4 mata 9-10 puan toplarsn bak dersin oluyormu. Romanya ve Macaristan mandan 0 ekiyorsan orada duramazsn. Dnyann hibir yerinde Romanya ve Macaristan mandan 0 eken hoca kalamaz. Brakn bu ileri istikrar mistikrar gein bu ileri. Bulgaristan'da da kalamazsn, ngiltere'de de kalamazsn, Almanya'da da kalamazsn hibir yerde kalamazsn. Annda deitirirler" dedi.
    Kaynak
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)