Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Isler Çigrindan Çikti, Bizde BURADAYIZ !!

Söz üzerine söz veren Yönetim Kurulumuz, yerinde saymaya devam ediyor. Bize yildiz sözün var BASKAN! Teknik direktör Lazaroni senden Brezilya'dan futbolcu isteyebilir, onlari almakla yükümlüsün. Ama sen onlari bile alamiyorsun, Diyelim ki evet onlari aldin geldiler. Bizler Tatmin olmadik BASKAN! Verdigin sözü tut buraya yildiz futbolcu getir. Bizler Hala hayattayiz, Bizler ölmedik BASKAN. Bizler her zaman variz ama siz yarin olmazsiniz. Kamp basladi Transfer yok ve arkadaslar bizler hala farkli amaçlar pesindeyiz (Ülker vb. ) Bence Baski Yapmamiz Gereken tek yer YÖNETIMDIR!!! Gitsin yönetim halletsin Ükleride, Transferide, Artik Beklemeye sabrimiz yok Vakti GEldi ve GEçiyor. Bence bir yazi ayarlayip www.trabzonspor.org.tr den yönetime gönderme yapalim, onlari baski altina alalim yoksa bu is yürümeyecek !!! BURADA OLDUGUMUZU HISSETTIRMENIN ZAMANI GELDI !! Hadi Bakalim simdi Baskan El mi YAMAN bey mi YAMAN TRABZONDA HODRI MEYDAN !!!Edited by: mircemal

admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Vaadlerin takipçisiyiz..
    1 2 3 4 5 6 7 ... 9 10

Yönetim hakkindaki görüslerimiz...
    1 2 3 4 5 6 7 ... 26 27

Islerin çigrigindan çiktigi falan yok.Her yönetim gibi bu yönetiminde Transfer sezonu bitene kadar kredisi var.bekleyelim görelim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)