Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 53 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzon Eskisi Gibi Olmali

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

Hep iç karartacak seyler okudunuz burda, biraz da güzel seyler geçsin...

Bugün KTÜ'de AVEA büyük bir stand açti. Müzik yayini, yarismalar, dim tis, dim tis... Biraz önce bir anons geçti. Bir yarisma düzenlenecekmis... "Kazananlar 3 büyük kulübümüzün formalarini kazanacak" dendi. Disardan ses odaya kadar geliyor, "yok yaaa" dedim kendi kendime... Hani nerdeyse Trabzon'da Trabzonsporlular azaldi diyenlereinanacaktim. Hele üniversitede...Sonra bir homurdanma, sesler falan geldi disardan... Birazdan tekrar bir anons geldi... "Arkadaslar, yarismayi kazanan takima 3 büyük kulübümüzün formalarindan istediklerini verecegiz... Bakalim Trabzonspor, Galatasaray ve Fenerbahçe formalari kimlere gidecek...?" [img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Harika ya,keyfim yerine geldi,sagolasin.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Alıntı L-M^ Nickli Üyeden Alıntı

Bugün KTÜ'de AVEA büyük bir stand açti. Müzik yayini, yarismalar, dim tis, dim tis... Biraz önce bir anons geçti. Bir yarisma düzenlenecekmis... "Kazananlar 3 büyük kulübümüzün formalarini kazanacak" dendi. Disardan ses odaya kadar geliyor, "yok yaaa" dedim kendi kendime... Hani nerdeyse Trabzon'da Trabzonsporlular azaldi diyenlereinanacaktim. Hele üniversitede...Sonra bir homurdanma, sesler falan geldi disardan... Birazdan tekrar bir anons geldi... "Arkadaslar, yarismayi kazanan takima 3 büyük kulübümüzün formalarindan istediklerini verecegiz... Bakalim Trabzonspor, Galatasaray ve Fenerbahçe formalari kimlere gidecek...?" [img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Harika ya,keyfim yerine geldi,sagolasin.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Benim pek keyfim yerine gelmedi. O ugultunun büyük kismi diger iki Bizans takimi için kopmus olabilir. Bakiniz UA KTÜ ve KTÜFEB[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

alitemelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tamamen kandirmaca...çünkü bjknin sponsoru turkcell oldugu için öyle diyor...yoksa demezler bile...bizimki avea olmasa 2 büyük derler...ticaretin dini imani yoktur...serefsizler iste

insallah...eski trabzon ruhu gelsin artik...

bende sampiyonluk görmek istiyorum,lütfeeen

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı GenTLeMaN Nickli Üyeden Alıntı

Kurtulus kardesim kesinlikle haklisin yani bu organize olmak konusunda

bizim millet baskasindan akil almak veya ögüt dinlemeyi sevmedigi için ve buda yapimizda oldugu için organize olamiyoruz...

bilbaodan örnek verdin.. evet çok güzel.. o stadin aynisi bizde olsa ben iddia ediyorum ki 50 sene yenilmeyiz.. çünkü sahanin kenarina gelen rakip takim oyuncusunu laftan ve ((söylemek istemiyorum ama belirtmek zorundayim)) küfürden perisan ederdik.. adamda oynayacak hal kalmazdi.. örnegin sebat fener maçinda tribünlerde bagiranlarin tarafinda oynayan serhat küfürlerden maça konsantre olamadi..

gelin görün ki trabzondaki çogu spor dallari avni akerde yapildigi için (( judo,boks,karete,güres,atletizm,basketbol idmanlari,hentbol idmanlari vs..))) bu gerçeklesmiyor..tribünlerle saha arasinda yaklasik da 10 metre fark.. kale arkalarinda dahada fazla..

selamGenTLeMaN arkadas

saha konusunda kesinilikle katiliyorum sana. Mutlaka gerceklestirilmesi gerek.

Ancak cekinerek söyledigin küfür len perisan etme niyetine düsüncene hic katilamiyorum. hem senin nickine bile ters düsünüyor rakip takimin oyuncularini böyle etkileme istegin.

Bilbao taraftari rakip takim oyuncularinaküfürmü ediyor kendi futbolcularini ateslemek icin ?

Kendi takimini desteklemek icin bence sadece kendi futbolcularimizla ilgililenmemiz gerekki onlar etkilensin ateslensin istesin kendine gerekdigi gibi güvensin etc. Rakip takimi etkilemeye ne gerek varki o zaman ?

Onlar zaten bu tezahürattan destekden bacaklari titrer, hatalar kendiliginden gelir inan. Rakip futbolcularin ismini anmaya ne gerek varki ? Hem bazilari ( professyoneller ) bundan faydalanip dahada iyi oynuyorlar üstelik.

Rakibi ignore etmek gerek. Ilgisizlik onlara en büyük cezadir. Hayattada oldugu gibi birinle ugrasma onu elestirme yerine sürekli ignore edersin kendini kayip eder yapacaklarini birakir sizlen ugrasir :-)

yanlismi düsünüyorum ?

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı TesTosTeron Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı GenTLeMaN Nickli Üyeden Alıntı

Kurtulus kardesim kesinlikle haklisin yani bu organize olmak konusunda

bizim millet baskasindan akil almak veya ögüt dinlemeyi sevmedigi için ve buda yapimizda oldugu için organize olamiyoruz...

bilbaodan örnek verdin.. evet çok güzel.. o stadin aynisi bizde olsa ben iddia ediyorum ki 50 sene yenilmeyiz.. çünkü sahanin kenarina gelen rakip takim oyuncusunu laftan ve ((söylemek istemiyorum ama belirtmek zorundayim)) küfürden perisan ederdik.. adamda oynayacak hal kalmazdi.. örnegin sebat fener maçinda tribünlerde bagiranlarin tarafinda oynayan serhat küfürlerden maça konsantre olamadi..

gelin görün ki trabzondaki çogu spor dallari avni akerde yapildigi için (( judo,boks,karete,güres,atletizm,basketbol idmanlari,hentbol idmanlari vs..))) bu gerçeklesmiyor..tribünlerle saha arasinda yaklasik da 10 metre fark.. kale arkalarinda dahada fazla..

selamGenTLeMaN arkadas

saha konusunda kesinilikle katiliyorum sana. Mutlaka gerceklestirilmesi gerek.

Ancak cekinerek söyledigin küfür len perisan etme niyetine düsüncene hic katilamiyorum. hem senin nickine bile ters düsünüyor rakip takimin oyuncularini böyle etkileme istegin.

Bilbao taraftari rakip takim oyuncularinaküfürmü ediyor kendi futbolcularini ateslemek icin ?

Kendi takimini desteklemek icin bence sadece kendi futbolcularimizla ilgililenmemiz gerekki onlar etkilensin ateslensin istesin kendine gerekdigi gibi güvensin etc. Rakip takimi etkilemeye ne gerek varki o zaman ?

Onlar zaten bu tezahürattan destekden bacaklari titrer, hatalar kendiliginden gelir inan. Rakip futbolcularin ismini anmaya ne gerek varki ? Hem bazilari ( professyoneller ) bundan faydalanip dahada iyi oynuyorlar üstelik.

Rakibi ignore etmek gerek. Ilgisizlik onlara en büyük cezadir. Hayattada oldugu gibi birinle ugrasma onu elestirme yerine sürekli ignore edersin kendini kayip eder yapacaklarini birakir sizlen ugrasir :-)

yanlismi düsünüyorum ?

ben o küfür mevzusunda küfür edelim demek istemedim.. Sadece öyle olmasi halinde küfür olayinin olacagini belirtmistim.. Simdi bi gerçek var bizim millet stadda çok küfrediyor.. açikcasi hos sey degil bende sevmem..ama farzedelim stadi küçülttüler.küfürün önüne geçilebilir mi? belki geçilir ama zamanla..sonuçta insanimizin özelligini biliyoruz.. çabuk sinirlenmek belasi yüzünden basimiza gelmeyen kalmadi zaten..

ve yine kendi basimiza buyruk olma huyu yüzündende stadda organize olunmuyor.. tek organize çikan ses bordo mavi samiyon trabzon slogani

organize isini yönetimin basa geçip çözmesi lazim.. örnegin grup liderlerini bir araya toplayip konusulabilinir.. ama bizim yönetim taraftari hep kendi basina biraktigi için .. taraftar ne yapsin..

avrupadaki stadlara bakinca insanin büyülenmemesi elde degil.. örnegin her yanda bayraklar var orada. ama bizim maratonda bayraklari yaymak yerine küçük bir alanda sallayip duruyorlar....modern düsünen kafalara çok ihtiyacimiz var çokk..

demekki herkes bunu farkinda bizim eski taraftara ihtiyacimiz var neden tetikleyici biz olmayalim mesela fener maçin organize olalim ger bir organizasyon olursa ben su anda kibrista okuyorum gözüm kapali gelirim biz burda3000 kisiyiz ve bukisiler bundan yana ozaman yönetici grup ayarlasin fener maçinda eski taraftar ruhu geri dönsün

Nereden
    Trabzon

abdulsamet kardesim iyi hersey güzelde iste bu islerde yönetim hemen geri çekiliyor.. daha dogrusu hiç karismiyor.. o zamanda taraftar yalniz kaliyor.. imkan olmadigi içinde güzel organizasyonlar olmuyor..

gönül isterki yönetime ihtiyaç olmadan staddaki gençler bagirsin yas düzeyi yüksek olanlarda bagirmasalar bile el çirpsin ama ....

sadece söylemekle kaliyor hersey..

bi örnek vereyim.... gay-s maçinda yönetim bayrak dagitti.. o kadar ugrasmama ragmen bayrak bile alamadim... neyseki alanlara bakalim derken maç basinda 5 dk salladilar.. sonra bayraklardan eser yok.. herkes bayragi cebine koymus.. beles bulununca hemen sakliyorlar.. simdi eski avni aker olsaydi millet bayrak bulunca saklarmiydi? veya durum 0-0 ken rahat dururmuydu? illa maç kazanilacakti.. eski heyecan geri gelmesi lazim. hemde çok yakin zamanda..yoksa deplasman takimi olmaya ve avni aker cehennemini cennet yapmaya devam ederiz..Edited by: GenTLeMaN

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Iyi diyorsunuzda bizim bu taraftarlar hiç birseya yapmazlar.Bir sey disinda.O da çekirdek yemek.Onu çok iyi yapiyorlar.

Bizim bu taraftarimiz niye böyle.Anlamis degilim.Türkiye de ilk defa cehemnem kelimesi Avni Aker için kullanildi hala daha kullaniliyor ama bundan eser yok.Gelen takim elini kolunu sallaya sallaya maç yapiyor.Çünkü adamlar korkmuyorlar ki.Yukarida da örnek verildi. A.Bilbao'nin taraftarlari süper.Taraftarlar maça baslamadan basliyorlar tezaurata ve maç sonun kadar devam ediyor.Bir kere o tezaurati duyan rakip takimin kontransitesi bozulur.Bizim de öyle olmamiz lazim ama nerde...Edited by: gUgUDa_61

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Klasik çekirdek yiyicinin hareketi maçtan önce OoOoO Trabzon; maçta çitçitlamasidir.Birde Maraton alt kattakilerin bilhassa, oturun birsey göremiyoruz ugultulari. Ben o adama git o zaman evden izle diyince 20 kisi homurdaniyorsa dogrudur bu taraftar düzelmez. Katüfebliler herhafta baska yerde topluca maç izliyor da kimsenin giki çikmiyor; heyt alemin hosgörülü delikanlilari biziz denilebiliyorsa bu taraftar düzelmez.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

Nereden
    Trabzon

Trabzon Eskisi Gibi Olmali Görüsüne Bir Örnek

Türkiyede Ilk Defa Cehennem Kelimesinin Kullanildigi Hüseyin Avni Aker Stadyumu

kaptan haklisin ve sonuna kadar arkandayim. judonun çirkin kiralisin ve taraftarin gözbebegisin

dostum

Nereden
    Trabzon

emrah öyle olsun bakalim

bir daha izmirli kizlarla konusmak için yanima gelirsin..o zaman görürüm seni.[img]smileys/smiley4.gif[/img]

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

bence avni akerde belli gunler cekirdek yeme gunu ilan edilsin,gecen sene trabzon macinda bagirmayan seyircilerimiz icin eski bir fener futbolcusu demistiki,onceden avni akere cikarken titrerdik hic birimizin agzini bicak acmazdi,ama simdi goruyorumki avni aker cok degismis,simdiki rakipfutbolcular daha sansli cunku o atmosferi yasamiyorlar...dedi.lutfen daha iyi tezahurat cekirdekci kardeslerimiz

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ankara

çekirdek ve çekirdekçi olayini ortadan kaldirmak için bir-iki naçizane öneri:

1. Çekirdekçiler stada sokulmasin, eger bi sekilde girdilerse bulunduklari yerse infaz edilsinler. Maçlardan önce stad önüne 2-3 çekirdekçi asilsin, caydirici olur.

2. Yaninda çekirdek getirenler için su önlem düsünülebilir. Tipki çakmak, bozuk para vs. nin toplandigi gibi çekirdekler de toplansin. Böylece hem çekirdek stada sokulmamis olur hem de polis topladigi çekirdekleri çitleyerek oyalanir, taraftara saldirip abuk sabuk isler yapmaz.

3. Stadda illa bir çerez satilacaksa havyar ya da en kötü ihtimalle nepal bademi satilsin. Görünüz, kimse almayacaktir.

4. "Çekirdekte radyasyon var" asparagas haberi sehre yayilsin. Olmadi çekirdek kisirlik yapiyor, light'lik yapiyor hatta "fenerlilik" yapiyor gibi haberler insanimizin bilinç altina özenle islensin.

5. Kuruyemisçiler Konfederasyonu'nun önüne siyah çelenk birakilsin. Faydasi olmazsa bomba süsü verilmis Alex posteri birakilsin. Hiç olmadi montofon biçakçi kokteyli atilsin.

Yukarda adi geçenönlemler gün geçmeden alinirsa çekirdekçi mekirdekçi kalmaz. Garanti veriyorum![img]smileys/smiley36.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Evet çok haklisiniz artik tribünde çekirdek yeyip tiyatro seyreden seyirci degil doksan dakika takimini atesleyen, rakip takimin kulaklarini sagir eden taraftar istiyoruz.

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı kurt61 Nickli Üyeden Alıntı

çekirdek ve çekirdekçi olayini ortadan kaldirmak için bir-iki naçizane öneri:

1. Çekirdekçiler stada sokulmasin, eger bi sekilde girdilerse bulunduklari yerse infaz edilsinler. Maçlardan önce stad önüne 2-3 çekirdekçi asilsin, caydirici olur.

2. Yaninda çekirdek getirenler için su önlem düsünülebilir. Tipki çakmak, bozuk para vs. nin toplandigi gibi çekirdekler de toplansin. Böylece hem çekirdek stada sokulmamis olur hem de polis topladigi çekirdekleri çitleyerek oyalanir, taraftara saldirip abuk sabuk isler yapmaz.

3. Stadda illa bir çerez satilacaksa havyar ya da en kötü ihtimalle nepal bademi satilsin. Görünüz, kimse almayacaktir.

4. "Çekirdekte radyasyon var" asparagas haberi sehre yayilsin. Olmadi çekirdek kisirlik yapiyor, light'lik yapiyor hatta "fenerlilik" yapiyor gibi haberler insanimizin bilinç altina özenle islensin.

5. Kuruyemisçiler Konfederasyonu'nun önüne siyah çelenk birakilsin. Faydasi olmazsa bomba süsü verilmis Alex posteri birakilsin. Hiç olmadi montofon biçakçi kokteyli atilsin.

Yukarda adi geçenönlemler gün geçmeden alinirsa çekirdekçi mekirdekçi kalmaz. Garanti veriyorum![img]smileys/smiley36.gif[/img]

Bunlar olursa Avni Aker'i birakin Trabzonda çekirdekçi kalmaz [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aslinda bu takimda oynayanlar hep Trabzonlu olacak.Bakin Bilbaoya kendi sahasinda kimse yenemiyor adamlari.Barca bile yenemedi.Bize yürekli adamlar lazim.Sadece su bordomavi.net üyelerinden bi takim çikartiriz.Avni Aker i sen gör o zaman.Biz en çok kimi seviyoruz su anda?Fatih Tekke>>>Sürmeneli Mehmet Yilmaz>>>OFLU.Taraftarkendi memleketinden çikmis futbolcuyu daha çok seviyor. Biz böyle sampiyon olmadik mi beyler.Ne diyorsunuz?

Nereden
    Trabzon

oflu her oyuncu trabzonlu olacak diye birsey yok

sampiyin oldugumuz yillarda da her oyuncu trabzonlu degidl

bilbaoya bakin dedin de baktigimiz zaman her oyuncusu bilbaolu ama kümeye oynuyorlar..

altyapiya önem verilince iyi oyuncular kazanilir evet ama diger yerlerdende oyuncu olmasi lazim.. trabzonsporda zaten trabzonlu oyuncular agirlikta..

bence her oyuncu trabzonlu olacak fikri çok yanlis.

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Öyle diyorsun da aga Bilbao bizden güçlü bi takim degil zaten.Ikincisi Trabzon ile Anadolunun bi baska sehrini karsilastirdigin zaman futbolda en milliyetçi sehir Trabzon.70 li yillarda Besiktas ,Fener... orta sahayi geçemeden geri dönerdi.Bu takim bunu yapabilir mi?Ama 11 tane Fatih Tekke 11 tane Mehmet Yilmaz olsa bu mümkün...

Nereden
    Trabzon

ortasahayi geçememe nedenleri sadece takim iyi diye degil

stadin etkisidir..korner kullandiklari zaman bile kendilerini acayip derecede mutlu görüyorlardi..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)