Sayfa 74 Toplam 74 Sayfadan BirinciBirinci ... 24 64 72 73 74
Toplam 1846 adet sonuctan sayfa basi 1,826 ile 1,846 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 7. Hafta | Trabzonspor 1-0 Kasımpaşa

Nereden
    Ankara

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğru bide küfretmesi lazımdı.
    Küfreden hakeder. Herkes yaptığının karşılığını görür

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bjk maçındaki golü bizi Avrupa'ya goturdu
    Videoton ilk maçında yaptıkları da bizi Avrupa'dan götürdü onu ne yapacağız? Elde var 0. İlk maç stattaydım Olcan'ın yerine kütük koysan, topa dokunmayan biri olsa o kanatta yenerdik maçı.

Nereden
    Ankara

Alıntı r9emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Videoton ilk maçında yaptıkları da bizi Avrupa'dan götürdü onu ne yapacağız? Elde var 0. İlk maç stattaydım Olcan'ın yerine kütük koysan, topa dokunmayan biri olsa o kanatta yenerdik maçı.
    Gönderelim gayse'ye gitsin o zaman.

gökçay61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı r9emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şahsen avrupa da olmadığımıza çok sevindim. gs nin fb nin hali ortada çok uzak değil bizimde ne hallere düştüğümüz ortadaydı. oturmamış bir takımız ve kadro kalitemiz de çok iyi deil. avrupa oynuyor olsaydık hem avrupada hemde ligde hiç birşey yapamazdık. o yüzden en azından ligde umudumuz hala devam ediyor. inş takım toparlar eksikler bir an önce döner..
    HAYATIMA ANLAM YÜKLENİYOR...LOADİNG...%61...

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Küfreden hakeder. Herkes yaptığının karşılığını görür
    Sen 2 metreden atamazsan o pozisyonları eleştirilirsin taraftarız bizde eleştiricez tabi olcan taraftarla uğraşıcağına adam gibi işine baksın böyle adamlara vermemek lazım trabzonspor forması aslında
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen 2 metreden atamazsan o pozisyonları eleştirilirsin taraftarız bizde eleştiricez tabi olcan taraftarla uğraşıcağına adam gibi işine baksın böyle adamlara vermemek lazım trabzonspor forması aslında
    Hocam aslında bu gol sevinci birçok futbolcu tarafından yapılıyor. Ben ilk izlediğimde rahatsız olmamıştım. Ama rahatsız olan da tek siz değilsiniz, yine birkaç benzer yorum görmüştüm.

Olcan'ın maç sonu açıklamalarını dinlersek onunda taraftara kırgın olduğu görülüyor.
    Bence oynadığı oyun kötü niyetli olduğunu değil, formsuzluğunu gösteriyor. Çok kolay kaybetmemek gerek futbolcuları.
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

Nereden
    İstanbul

Alıntı nihat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zeki Kasımpaşanın oyuncusu mu ? Bamba dan sonra sahanın en iyisi tartışmasız.
    Zeki büyütülecek bir oyuncu değil,dün bir çok topu ezdi,çok fazla pas hatası yaptı,mevkisi dışında manasız pres girişimleri oldu.Hücumada yardım etmedi,defansta neredeyse bütün topları Bamba karşıladı. Birde tartışmasız oluyor en iyisi oluyor izlemesek amenna ama izledik ve daha çok yol kat etmesi lazım.
    Konu haymatloshan tarafından (06.10.2012 Saat 23:56 ) değiştirilmiştir.

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Eğer bu şekilde devam ederse gol yeme istatistiğimiz şampiyon yapar bu bizi.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

olcan gibi mücadele eden bi kaç futbolcu daha gösterin bana veya susun serkan yıllardır bek ileri canıyla koşuyor laf yiyen o ne istiyorsunuz siz ya bi susun olcan golcü değil ama haftalardır takımda gol pozisyonlarına olcan giriyor bu bile susmanız için yeterli iyi olmasa pozisyona giremez şu an takımın en iyilerinden biri ve takımın gole yakın en iyi adamı atar veya atamaz
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı haymatloshan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zeki büyütülecek bir oyuncu değil,dün bir çok topu ezdi,çok fazla pas hatası yaptı,mevkisi dışında manasız pres girişimleri oldu.Hücumada yardım etmedi,defansta neredeyse bütün topları Bamba karşıladı. Birde tartışmasız oluyor en iyisi oluyor izlemesek amenna ama izledik ve daha çok yol kat etmesi lazım.
    Renktaş senin beğeneceğin oyuncu daha doğmadı zaten.

Anlamıyorum adamdan Alves performansı görünce mi tatmin olacaksın .Pırıl pırıl genç hemen hemen eksiksiz oynamış gene beğenilmiyor.

matalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

olcan iyi oyuncu ama maç içinde saman alevi gibi 2dakikaa oynayıp 15 dakika kayıplara karışıyor.oyununu maçın geneline yaymazsa bu haliyle vasatı aşamaz.
    Katranı dövmeyle olur mu şeker ?

kalavara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

ortalama Trabzonspor taraftarı bu işte. maalesef çok negatif enerjiyle doluyuz ve kesinlikle bunu takıma yansıtıyoruz? kendi topçusuna bu kadar az güvenen başka bir taraftar topluluğu yoktur
    Ümit En Son Kötülüktür, Çünkü İşkenceyi Uzatır!!
    my name is onur....
    Eğer Trabzonspor Diye Bir Din Olsaydı, Biz Müridler Çoktan Cennete Gitmiştik..Bu Kadar Cefanın Bir Ödülü Olarak...

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Zeki su anda cok iyi olmayabilir ama su anda bile serkandan daha iyi orta yaptigi kesin,böyle bir beki oynatmaya mecburuz.

Belki sen degil ama hemen hemen tüm taraftarimiz serkan in sisirme ortalarindan bikti,zeki yi hazirlamak zorundayiz onda isik var.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

cellchook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

seyirci yazıldı çizildi mi seyirci!

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizim taraftara real madrid barcelona maclarını yasaklamak lazım ....onları izliyorlar sonra buraya gelip sacmasapan yorum yapıyorlar

Nereden
    Ankara

Alıntı cellchook Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seyirci yazıldı çizildi mi seyirci!
    Ben 7-8 bin küfür duydum

Tolgas6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle veya böyle bu hafta beş yabancıyla sahaya çıktık, orada hoca Celu'yu da düşünebilirdi demek ki Zeki'ye güvendi ve oynattı.

Mustafa da mecburen şans bulmuştu, şu anda çoğu kişi beğenmiyor ama hoca oynatıyor. Bence Şenol Güneş'e karşı saçmasapan bir önyargı var. Adam ne yapsa yaranamıyor. Hocanın çok eleştirilecek yönü var ama genç oyuncu oynatmıyor demek çok saçma, bizim takımda yaşlı sayılabilecek bir Halil bir de Zokora vardır, takımın çoğu ortayaşta ve elde oynayabilecek genç sayısı az.
    evet mecburen sans buldu hoca sans vermedi
    bir genc oyuncuyu mecburen sahaya surersen o oyuncu kendi guvenini kaybeder bence
    maksat onlara hoca olarak guvenmek ve serkanin en iyi zamaninda yedege cekip zekiyi oynatirsin o zamanda hoca sans vermis olur
    serkanda pek genc sayilmaz
    allah rizasi icinde emre gurali sahaya sur be hocam allah askina

Tolunay Abdioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımın durumu ne olursa olsun.Sen Trabzonspor taraftarısın. Uzun zamandır o stadda maç izleyememişsin. Sevdanla buluşacaksın, özlemini dindireceksin. Ne demek yahu 7-8.000 kişi? Kimse kusura bakmasın ama Trabzon'da ki taraftar profili bu takımı ne olursa olsun haketmiyor. Bu kadar basit ve net.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maçtan notlar :

-Uzun zamandır Avni Aker'e gitmemiştim. ama izlediğim derbi ve avrupa maçları haricinde yenilmeme uğurum devam etti..... ayağım uğurludur o anlamda.....

- Maça ilgi yok denecek kadar azdı. bunu maç başlamadan da söylemiştim. Kale arkaları haricinde 2-3 bin belki 4 bin kişi ancak vardı....

- Deniz tarafındaki kale arkasındaki tarafatr grubumuz maçın beli bölümlerinde güzel tezahüratlar yaptı...

-Bamba yine mükemmeldi. O olmasaydı 7 maçtaki 3 gol dahada artardı eminim.....

-Halil hepimize saç baş yoldurdu. Bir sürü top kaptırdı ama maalesef ilerde öyle ya da böyle top tutabilen tek adamımız olması nedeniyle kolay kolay vazgeçemiyeceğiz...

- Alan çıktıktan sonra Sapara gerçek yerine geçti ve çok daha verimli oldu. Şenol Hoca verimli olmak istiyorsa Saparayı gerçek yerinde oynatması lazım.

-Olcan'ın golü tabiki mükemmeldi ama onun haricinde oyunda pek göremedik...Fener maçındaki haksız ithamlardan sonra ilaç gibi geldi bu gol ama acilen formsuzluğunu gidermesi lazım....

-Mustafa Yumlu bazen hatalar yapıyor ama yüreğiyle tekmeye kafa atarka oynuyor.... Kendisine büyük saygı duyuyorum...

-Zeki Yavru bir şeyler yapmaya çalıştı ama zamana ihtiyacı var....

-Dakika 60 lara geldi. Yanımdaki arkadaşa dedimki bakbiraz sonra kimin çıkacağı önemlideğil barış girecek.Arkadaşım inanmadı ama tamda dediğim gibi oldu... Şenol hoca bu basmakalıp , her maçta aynı oyuncu değişikliklerinden vazgeçmeli artık....

-Adrian bu maçta ileriye güel paslar çıkartabilirdi diye düşünüyorum. büyük boşluklar oldu 70 ten sonra...

-Ve sonuç olarak her ne kadar yönetim ve Şenol Hoca destekleniyor gibi görünsede taraftar şampiyonluğa olan inancını kaybetmiş. Özgüven sağlamak için bir şeyler yapılmalı... Düşünün 10500 kombine var ve maça 8000 kişi geliyor...

Yani kombinesi olanlar bile maça gelmiyor.... yönetim kurlu üyelerinin ve enol Hocanın şapkayı önlerine koyup bu tabloyu düşünmeleri lazım.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Berat Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maç sonu görüntüleri yok mu ? Özledik o görüntüleri

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Hatay

İlk defa satdda izlediğim bir Trabzonspor maçıydı sizi aradım bulamadım pankartınızı bende Trabzonlu Gençler Akçaabat ile izledim maçı.Ne taraftasınız bu sezon söyleyin bileyim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)