Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 41 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ali Güzeldal’a destek

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

malatya maçinda kritik bir gol atip üç puan kazandirmisti habu usak bize ama su anda almanyada takima bir zamanlar istanbul sülügündeyken hakaretler edip küçük gören jun var[img]smileys/smiley7.gif[/img] ali güzeldalin yerine

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bize profesyönel oyuncu falan lazim degil. trabzonspor'lu olsun yeter

ALIYE YÖNETIMIN SAHIP ÇIKMASI LAZIM,TOMAS JUNA 6 TRILYON VER,YANI ÇÖPE AT,AMA 200,300,MILYARLIK GENÇ YETENEGI,HEMDE TRABZONSPORLU,YILDIZ ADAYINI KENARA AT,BÖYLE IS OLMAZ,KENDI DEGERLERIMIZE NE ZAMAN SAHIP ÇIKARSAK O ZAMAN BASARILI OLURUZ,

kutoz
    Ziyaretçi

Ali Güzeldal, her zaman arkandayiz kardesim. Senin yüreginde yaktigin Trabzonspor askini, kimsenin söndürmesine izin vermeyecegiz. Yeter ki, söndürme bu aski ve güçlü ol. Çalismalarina devam et, gün ola devran döne...

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ali ilerde çok iyi futbolcu olcak.Ona sahip çikalim

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence bu iste baska bisey var arkadaslar: ergin kelesi aliyorlar ali güzeldal yok!!ali güzeldal oynadigi kisa süreli maçta 3 kisiyi çalimlsayiz bize 3 puani getiren golü atmisti,suan 3 puan inin uefaya gidemiyorduk yaziklar olsun[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

ben kesinlikle ergin kelese bisey demiyorum,onada ayni seyi yapsalardi tepkimi koyardim.burada anlatmak istedigimi anlamisinizdir umarim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ali göründügü kadariyla gelecegi olan biri fakat gerekli ilgi gösterilmezse bu degerler kaybolup gidiyor ve ya bize geç dönüyor.insallah kendisinin gayretleriyle ve bu konularla ilgilenen kisilerin özverisi ile Ali bize gereken hizmeti verecektir

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

"Kendi" insanimiz lafinda hoslanmiyorum aslinda çünkü bana göre Szymek de sahadaki hirsiyla öz bir trabzonsporludur.Ancak Ali gibi bir topçuyu harcamak bana inanilmaz saçma geliyor..Bir yandan "genç yeteneklere yatirikm yapiyoruz" diye yirtinan yönetim,diger yandan genç yetenekleri harciyor birbir...

Bir düsünsenize geçen sene Ufukhan i da böyle pisi pisine yollasaydik,simdi Ufukhan diye bir yürekten bahseder miydi yorumcular? Evet oyuncu pismeli falan filan..ASma her defasinda takimdan yollarsaniz o adamda ne özgüven kalir ne bisey..Azicik el insaf lütfen ya..Bu kadar mi basit adam harcamak? Bu kadar mi basit "yürek söndürmek?" Gencecik yüreklerin içindeki o coskuyu alip götürüyorlar,sonra olur da bir baska takimda yanarsa o yürek,geri almak için paralar saçiyorlar? Yok böyle bir mantik!

Bir an önce yapilan hatadan dönsünler! Zaten yeteri kadar sa.malik yapiliyor.Gençler bundan nasibini almasin bari..

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

unutmayalım, ziyan olmasın ali...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

aliye sahip kesinlikle çıkmalıyız o daha çok genç ilerde daha faydalı olacaktırama kiralık gitmesi şimdilik daha ii

denizci61
    Ziyaretçi

Ali Güzeldal'a bakınca 10 sene önceki Fatih Tekke'yi görüyorum...Bu çocuk kaybedilmemeli...kazanılmalı...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı firari Nickli Üyeden Alıntı
    bence bu iste baska bisey var arkadaslar: ergin kelesi aliyorlar ali güzeldal yok!!ali güzeldal oynadigi kisa süreli maçta 3 kisiyi çalimlsayiz bize 3 puani getiren golü atmisti,suan 3 puan inin uefaya gidemiyorduk yaziklar olsun[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

ben kesinlikle ergin kelese bisey demiyorum,onada ayni seyi yapsalardi tepkimi koyardim.burada anlatmak istedigimi anlamisinizdir umarim.
    Ergin keleş torpille kaldı, alinin ise öyle bir torpili yok..erginin torpili de babadanmış galiba..

zedboysts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ali bana göre çok yetenekli birisi bence tekrar takıma kazandırılmalı ve hatta A takımla bir ana önce idmanlara çıkmalı
    Barış Memiş - İbrahima Yattara yeni ikili...

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yazık oldu.

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kimlere yazık etmedikki. en iyi altyapı bizdeydi hepsi silinip gitmeye başladı
    Biz Trabzonsporumuzun şampiyon olmasını isteriz ama sadece şampiyon olacak diye sevmeyiz

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı hamucera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimlere yazık etmedikki. en iyi altyapı bizdeydi hepsi silinip gitmeye başladı
    haklısın,ama biz tepki koymazsak statlarda buralarda(mail yoluyla) bu her zaman böyle devam eder.

statta en azından ali güzeldalı harcayan bu yönetime tepki vermeliyiz sınırları aşmamk şartıyla.
    "Trabzonspor taraftarı rüzgara uymaz, rüzgarı yaratır" Şenol GÜNEŞ

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)