Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzona Y.Oyuncu getirmek zor istir..

İHSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bana kalsa Trabzon dünyanin en güzel sehridir. Ama bunu sadece biz biliyoruz. Elin Avrupalisi, G. Amerikalisi bilmiyor... Adami nasil ikna edeceksin... " Gel kardesim 40,000 kisilik harika bir stadimiz var." , Gel burada doya doya gezebilecegin yaylalar, discolar, barlar var," takimda avrupa çapinda basari yakalayabilecek yildiz lar var( celalettin, hasan, djokay vb)" . mi diyecegiz onlara.?

Adamlar düsünüyor.. Zaten Türkiyeyi Iran gibi bir yer saniyorlar..Onlari buraya getirmek zor is. hele Trabzona getirmek çok daha zor. Bu yönden yönetime fazla kizmamak lazim.

Oyuncular bakiyor Adini hiç duymadigi bir sehir. Arastiriyor, bakiyor" burada papaz öldürülüyoralarmis", sürekli kaoslar yasaniyormus burada...Hem de ülkeme çok uzak bir yer.. " burada hiç eglence mekanlari da yok...Hem benim çocuklarim burada okunak istemezler.. Zaten karim da Türkiyeyi hiç begenmiyor...VS VS VS

Kisaca Trabzona bir imaj lazim, Para lazim.... Birseyler lazim. Aksi taktirde Y.Oyuncu getirmek zor is...

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Parayi bastin mi alir getirirsin iyi Futbolcuyu..o kadar basit..

Mehmet Ali Yilmaz Kevin Campelli nasil getirmisti ???...

parayi veren düdügü calar

herzaman söylemisimdir...ulusal anlamda ekonomik ivmelere bagli hersey...trabzondaki futbol konusu da öyle..yatirim sart..

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Punisher-61 Nickli Üyeden Alıntı

o düdügü çalmak için iki kati vermek lazim.adamlar zaten pahali bi de iki kati imkansiz gibi oluyor.onun için arkadas hakli.ben mükemmel bir stadimiz olsa veya söyle isim yapan bir avrupa basarimiz olsa daha iyi futbolcular getirebilecegimize inaniyorum

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Vestel ve Zelenka ve bunun gibi bir çogu hatta bizdede arkadasin dedigi gibi bu tür yildiz çapinda oyuncular süper lige gelmistir ama velakin para sart .surasida tartiisilabilir yildiz mi yoksa arastirilmis yildiz adaylarimi deseler adaylari tercih ederim sahsen ,34 yasindaki okocha yerine mesela .

Ama bence jun ve dijokaj olurda bi sekilde bir yerlere gönderilirse ismi gecen yada geçmeyen birileri kesin alinacak.Ama ben sol kanatta artik adam gibi birilerini görmek istiyorum.Ve frikik oldugu zaman heyecanlandiracak birini.Bunlarda özel yetenekler

Hayirlisi kampta basladi bu sene umarim geçen seneye benzemez kaldiramam sanirim.[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu konu çok gereksiz ve karamsarligi olan insanlarin serzenislerini dile getiriyor sanirim...

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ille süper yildiz almaya gerek yok.....toth balasz i alsak bence yeterdi......malatya ya gelen trabzona uçarak gelir...simdi ankaraspor da....seneye izlerz......arkadaslar futbolun kitabini yazmis çok iyi bir menajer gerekli.....futbolcuyu bulup getiren bir yönetivi lazm...guinti gibi bir adam gerekli hala forvet ariyorlar......ricardinho tam aradgimiz adam...djokaj a 1 milyon dolar weren, ricardinho ya 5 milyon dolari rahat rahat wermeli....bu adam bizim yaramiza ilaç.....olmadi arjantinden brezilya dan kimi tutup getirsen oyun kurucu 1 iyi orta saha sarrttttt......bu adamlar da ille sehire bakmaz.....sanki brezilya mükemmel biryer...bence her oyuncu parayi aldigi yere gelir....zelenka yi trabzon degil vestel aliyorsa düsünmeye bile gerek yokk![img]smileys/smiley7.gif[/img]

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı

bu konu çok gereksiz ve karamsarligi olan insanlarin serzenislerini dile getiriyor sanirim...

yok tartismak istemiyorum kimseyide savunmuyorum da

ilginç geldi ;

Sen bu topicigin gereksiz oldugunu düsünüp yaziyorsun,

Arkadasda düsüncesini yazmis

Aranizda fark yok[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

para bastikdan sonra herkes gelir bunda suphem yok para için nerelere giden futbolcualar gorduk. yani hersey para bitiyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

cevap yazanlarda gereksizligini dile getiriyor sanirim.

dellalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yaww birakin allah askina bu beceriksiz yönetimin hatalarina kulp aramayin adamlar verdikleri sözün altinda kaldilar bu kadar basit parayi bastinmi kaliteli oyuncuyu alirsin o oyuncu da sonra gelecek oyuncuya altyapi hazirlar ama bu yönetimde kalite anlayisi yok ki suna bak adamlarin ayarladigi hazirlik maçlarinda bile bir tane 1. lig takimi yok haa pardon bi tane katar takimi varmis[img]smileys/smiley19.gif[/img] yaww ona verilcek paraya bile aciniyor yani olay trabzon sehrinde deil parayi verdinmi o oyuncu gerekirse istanbula bile gider siz onu düsünmeyin...

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Punisher-61 Nickli Üyeden Alıntı

Tamamen tersini düsünüyorum kardes. Sen ne kadar para verirsen ver hedefi senden büyük adi senden daha çok duyulmus bir takim ayni oyuncuya talip olsun digerini tercih ediyor futbolcular.Yerliside ayni yabancisida. Bence avrupada basari yakalanirsa takimin adi duyulursa yabanci transferini daha rahat yapariz. Bunun içinde ilk olarak kaliteli yerlileri takima kazandirmak gerekiyor. Yoksa bastirsan da parayi yemiyor. Yiyenede yamyam diyor parayi bastiran.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzon'a iyi futbolcu hele hele yildiz futbolcu getirmek malesef artik dünden daha zordur...

Geçen sene Trabzon'da yasanan üzücü hadiseler sehrin imajini nerdeyse sifira indirdi. TAYAD'lilara yapilan linç girisimi ile baslayan bu süreç Trabzonspor'lu iki futbolcunun araçlarina yapilan saldiri ve dünya kamuoyunda büyük yara aldigimiz Papaz cinayeti...

Bu olaylar sehrin imajini bitirdigi gibi Trabzonspor'a da dogrudan büyük zararlar vermistir ve vermeye devam ediyor... Türkiye'yi hiç tanimayan bilmeyen bir futbolcuyu Trabzonspor'a transfer edeceksiniz futbolcu geçen sene yasanan bu olaylari duydugu an masadan kalkar bir ton para versenizde Trabzon'a gelmez...

Trabzon'a futbolcu getirmek Istanbul'a futbolcu getirmekten daha zordu simdi çok daha fazla zor... Fatih ve Gökdeniz'in araçlarina yapilan saldiri futbol camiasinda basli basina büyük bir olaydir. Malesef bu konuda Türk spor camiasi sinifta kalmistir. Bu olay Istanbul'da her hangi bir futbolcunun basina gelse Türkiye'yi ayaga kaldirmislardi...

Evet Trabzonspor'a kaliteli futbolcu getirmek eskiden zordu simdi çok daha zor....Edited by: Emorfo

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Trabzon'a iyi futbolcu hele hele yildiz futbolcu getirmek malesef artik dünden daha zordur...

Geçen sene Trabzon'da yasanan üzücü hadiseler sehrin imajini nerdeyse sifira indirdi. TAYAD'lilara yapilan linç girisimi ile baslayan bu süreç Trabzonspor'lu iki futbolcunun araçlarina yapilan saldiri ve dünya kamuoyunda büyük yara aldigimiz Papaz cinayeti...

Bu olaylar sehrin imajini bitirdigi gibi Trabzonspor'a da dogrudan büyük zararlar vermistir ve vermeye devam ediyor... Türkiye'yi hiç tanimayan bilmeyen bir futbolcuyu Trabzonspor'a transfer edeceksiniz futbolcu geçen sene yasanan bu olaylari duydugu an masadan kalkar bir ton para versenizde Trabzon'a gelmez...

Trabzon'a futbolcu getirmek Istanbul'a futbolcu getirmekten daha zordu simdi çok daha fazla zor... Fatih ve Gökdeniz'in araçlarina yapilan saldiri futbol camiasinda basli basina büyük bir olaydir. Malesef bu konuda Türk spor camiasi sinifta kalmistir. Bu olay Istanbul'da her hangi bir futbolcunun basina gelse Türkiye'yi ayaga kaldirmislardi...

Evet Trabzonspor'a kaliteli futbolcu getirmek eskiden zordu simdi çok daha zor....

Malatyaspor lu BILAL de oldugu gibi Trabzona gitmeyecegim dedi ve ANKARA yi tercih etti.Edited by: CAFER52

smertkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Trabzonspora yabanci oyuncu getirmenin zor oldugu bu gün ortaya çikan mesele degil.Yabanci Transferi yapilmazsa bu mazeret olamaz.

Begenmedigimiz hatta hakkinda 4 kati para verdigimiz iddalarinin kol gezdigi Jun bile Trabzonu gezip öyle imza atmak istedigi hala aklimizda kalan olaylardan biridir.

Kevin Campell a gelince? Bi de Gaysenin Riberry meselesi var ikiside ne kadar benzer degilmi? Riberry Marsilyaya gitmisti Simdi nerelere gider Allah bilir. Campell ise Everton a gitmisti.Saniyorum oradan Newcastle a .Avrupa liglerinden 20 liyaslarda Türkiyeye gelen bu kadar kaliteli kaç kisi var bir Hamit,halil Yildiray hatta emre belözoglubile gelmiyor. sözün özü Kevin Campell transferi pek aklayatan bir is degil.zaten serencamida hiç hos bitmedi.Tabi bu hosnutsuzluguntaraftar için geçerliligi kesin.Tipki ribery de oldugu gibi

Avrupanin hatiri sayilir liglerinde oynamis adami ancak 30 lu yaslarda alabiliriz.Herhalde en büyük örnegi hagi dir.YadaEski dogu bloku ülkeleri ile Güney Amerikadanve afrikadan Yildiz adaylari getirebiliriz.Bunada örnek istersek Sota,Stepanov, Yattara, Vugrineç, Simek sayilabilir.

Her ne kadar Yildiz sözü verilmis olan taraftar bu söze sartlanmissada, Iki seçenektemakbul olacaktir.Yeterki Takimin dengesi ,Trabzona Yabanci gelmek istemiyor gibi mazeretlerin arkasina siginilmasin.

Yönetim kurullari mazeret degil Icraat üretme yeridir.Icraat bekliyoruz.

İHSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı

Birader maalesef insanlar oyuncu transfer etmeyi çok kolay bir is saniyor....Burada amaç herkes bu konuda ne düsünüyor, neler yapilabilir vs bunlari tartismak...

Aslinda bu tepkinizi normal buluyorum.. Çünkü burada yapici konulari tartismak pek hos karsilanmiyor.[img]smileys/smiley11.gif[/img] Fatih FB'ye gitti diye bir konu açsaydim eminim sayfalarca okkali yazilar yazilirdi...

Yine de gereksiz konuya gereksiz yazini yazdiginiçintesekkür ederim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar trabzondaki olaylari bahane etmeyelim ...

istanbula o zaman kimse gitmez...

suç oranlarini karsilastiracaksak...

lazutlarlivera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Terörist saldirilarin baskenti MADRID tir.Sürekli bombali saldirilar

yapiliyo hatta bazen maçlar bile yarida kaliyo.Ama bakiyosunuz bütün

ünlü futbolcular realmadrid te oynamak için can atiyolar.

Bu ne yaman çeliski degil mi?Onu bunu bilmem parasi ver bak adam nasi geliyo.

lazutlarlivera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Evet Trabzonspor'a kaliteli futbolcu getirmek eskiden zordu simdi çok daha zor....

Malatyaspor lu BILAL de oldugu gibi Trabzona gitmeyecegim dedi ve ANKARA yi tercih etti.

Abi bilal TRABZONSPOR gibi bi camiada oynayamacagini bildigi için

ankaraspor a gitti.Hedefi olan bi topçu degilmis.Taraftarin karsisina

çikinca bacaklarinin titreyecegini kendi de bildigi için "en iyisi ben

gideyim ankaraspor a zaten maçlari 3-5 polis memurundan baska kimse

izlemiyo burda rahat rahat kafama göre takilayim" mantigindan dolayi

oraya gitti.Bunu hepimiz biliyoruz.Küçük zihniyetlerin TRABZONSPOR da

isi olmamali.Bilal e kendi adima tesekkür ediyorum o farkina varmis

TRABZONSPOR gibi bi takimin formasinin kendisine 10000 kat büyük

geleceginin.darisi celaleddinin erdincin basina.Insallah onlarda anlarlar.Edited by: lazutlarlivera

Turan AKYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ne demek zor is ya. sen hedeflerini dogru ve kararli belirlersen, yapacaklarini tek tek anlatirsan tabi ikna edici ve inandirici bir dille ve kulübün yapisini saglam bir yapiya kavusturup,kulübün yapisina,sehrin sosyo ekonomik ortamina ve takima sov için degil ihtiyaca göre transfer yaparsan az bide parana kiyarsan adam akilli bir futbolcu niye gelmesinki takimimiza.yeter ki her seyi bilinçli ve akilli bir sekilde planlayalim.inaniyorum ki su anki yönetimde dahil simdiye kadar ki çogu yöneticilerimiz hep sova yönelik bak nasil transfer yaptik diyebilmek için transfer yapmislardir.bu yönetimler içinde çok iyi yönetimlerde vardir elbette ki bakin basarili oldugumuz yillardaki yönetimlerimize.hep ben hep ben degil daima trabzonspor mantigi oldugunu görürüz.bizim yöneticilerimiz transfer yapmayi beceremiyorlar.bulmuslar bir bahane yildizlar trabzona gelmiyor diye.bir futbolcuya talip oluyorlar ondan sonrasi sürümceme istiyorlarki onlar gelip bize yalvarsin yok böyle bise ya.yada basina uçuruyorlar ünlü bir isim vakit kazanmak için taraftari heyecanlandiriyorlar oysaki o futbolcunun haberi yok daha sonra baska takima gidince veya alamayinca efendim bize gelmedi trabzonu begenmedi,yok karisini ikna edemedik falan da filan hikayeleri.geçiniz bu isleri.ne kadar kabullenemesekte maalesef bizim kulubümüzün profesyonel bir transfer komitesi ve futbolcu izleme komitesi yok.her türlü olumsuzluk ve aksilik bu yüzden kaynaklaniyor.en basitinden daha geçen yil bir zurawskiyi alamadik ya bir yil boyunca oyaladilar bizi ama ne oldu adamin yaptigi açiklamayla saskina döndük bana en ciddi teklifi celtik yapti ve orayi seçtim diye.sakin bana parayi bahane etmesinler celtik'e üç milyon avroyami ne imza atmis.bizim yöneticilerimiz hem yildiz istiyorlar hem de bedavadan bizde oynasin istiyorlar.bu ne perhiz bu ne lahana tursusu derim bende.bana göre o kadar büyük paralar harcamaya gerek yok ne futbolcular var piyasada makul fiyatlarda.ama dedigim gibi arastiran soran inceleyen kim varki kulubümüz adina.birakin yabanciyi yurt içinden bile adam alamiyoruz ya .bu beni kahrediyor.gesmiste bir ünal transferi ne güzel örnektir adam onca baskiya ve paraya ragmen ben trabzona gidecegim dedi ve geldi.iste ben o zamanki gibi herkesin sevdigi ve saygi duydugu trabzonsporumu geri istiyorum.bizde oynamaktan gurur duyacak futbolcular istiyorum.onun içindiir ki bu yönetimin asli ve öncelikli görevi takimimizi tekrar sevilen sayilan ve takdir edilen o eski günler,ine geri döndürmektir.baki ondan sonra transferler daha kolay yapilirmi yapilmaz mi..biraz uzun oldu kusura bakmayin ama ne yapayim acayip doluyum bu trabzonu begenmeme transfer yapamama ve yildiz ve basarili futbolcu alamama konusunda..konu sayesince anca içimi dökebildim

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Renkdaslar Trabzona gelecek yabanci basarili olmak için gelecek...Yani var ve disco istiyorsa gitsin baska yerde oynasin Trabzonsporun discolara harciyacak parasi yoktur...Ayrica zamaninda Pfafflar geldi...Olsenler geldi...Bunlarin zamaninda Trabzon nasildi?...Kisacasi arkadaslar gelmek isteyen oynamak isteyen basari isteyen gelir...

Edited by: FORZA61

denizci61
    Ziyaretçi

Isin birde öbür tarafi var. Nedir o: Trabzon taraftarini bütün Türkiye taniyor. Hemen hemen her yerde su muhabbeti duymussunuzdur; "Trabzon'da herkes hoca" ya da "Abi Trabzon'da yenildinmi sokaga çikamazsin". Bu laflar bazi topçular için ürkütücü gelebiliyor.Bunlarin yani sira gece gezmelerini çok seven futbolcu kardeslerimiz için de cazip degildir Trabzon. Tabi bütün busöylediklerim yerli futbolcular için. Hal böyle olunca bazi topçularin isine gelmiyor Trabzon'da futbol oynamak. Ama gerçekten futbol oynamak,kendini gelistirmek isteyen topçu kosa kosa gelir Trabzon'a...

Baska bir bakis açisi getirmek istedim konuya..

Turan AKYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

iste bu forza61 kardes.ne güzekl de söylemissim. [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] ..benim söylemek istediklrim bu.öyle bari cafeyi mankeni aryan futbolcudan bize yarar gelmez.futbolu seven hedei olan her futbolcu basarili olabilecegini anladigi her kulübe gider.

öncelikle ingilizce egitim veren bi okul lazim

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kevin Campbell,Trabzon için "Bir futbolcu için ideal bir sehir" demisti.Buradaki "futbolcu" kelimesine dikkat edelim,burada "futbolcu",gerçekten futbolu seven,isine saygili olan kisi anlaminda kullanilmis.Kevin Campbell,performansimi etkilemesin diye 27 yasindan sonra kirmizi et yemeyi kesen bir insan,futbol hayati boyunca kolay kolay sakatlanmayan bir insan.Bize doktor "kirmizi et yeme,ölürsün" dese,yine de izgara yapmadan duramayiz.

Futbolcu eger her gece disko bara gidecekse,sigarasini tüttürüp ay sonunda parasini alacaksa gelmesin zaten Trabzon'a...Trabzon'a yabanci futbolcu getirmek zor olabilir,ama imkansiz degildir,hele hele bahane hiç degildir.

Unutmayalim ki Avrupa Sampiyonu takiminkaptanini -gitmek istemedigi halde-oyun sistemimize uymuyor diye göndermis bir takimiz biz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)