Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 126 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1461 Trabzon Süper Lig'e Çýkabilir Mi ?

Enes Ünal Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Standart 1461 Trabzon Süper Lig'e Çýkabilir Mi ?

Bu Konuda Saðlýklý Bir Bilgi Ortamý Yok...

Kesin Bir Bilgi Aktaran oLsa Bende Ýlk Mesajý Tekrar Düzenleyip Taraftarlarýmýza Ýlk Sayfadan Doðru Bilgi Aktarsak..

Sabit Baþlýk Olarak Bile Koyabiliriz..

Ben Bile Çýkarmý , Çýkarsa Ne Þartlar Altýnda Çýkar Hiç Bir Fikrim Yok.

Edit : Hala Saðlýklý Bilgi Yok.. Ama Anladýðým Kadarýyla ; Yanlýþým Var Ýse Düzeltin

* 1461 Trabzon Bu Durumda Bir Üst Lig' 1. Olsa Dahi Çýkamaz
    Konu Enes Ünal Kaya tarafýndan (27.09.2012 Saat 18:02 ) deðiþtirilmiþtir.
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Þampiyonluða...

Onur Recep Kývrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çýkýnca Sahaya

Hatice Aslan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Çýkamaz çýkmamalý.. Mustafa Akçay Hocamýz bile diyor bu takýmýn amacý farklý diye. Daha þimdiden 3-5 galibiyet görünce bölündük.. Böyle bir baþlýk gereksiz.
    #7 Óscar René Cardozo Marin
    #28 Abdul Majeed Waris
    #8 Mehmet Ekici
    #11 Kévin Constant

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý Hatice Aslan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çýkamaz çýkmamalý.. Mustafa Akçay Hocamýz bile diyor bu takýmýn amacý farklý diye. Daha þimdiden 3-5 galibiyet görünce bölündük.. Böyle bir baþlýk gereksiz.
    Hocam Çýkmamalý Çýkmalý Konusu Ayrý..

Ancak Þöyle Diycem..

Ligde Kalacak Kadar Maç Alýnca Maçlarý Býrakacakmýyýz.. Bu Asýldýðýmýz Maçlardaki Takýmlara Haksýzlýk Olmazmý ?

Benim Sorum Bu Deðil Prosedür Nedir.. DÝyelim 2. Olduk Ne Olacak.. Çýkmýyoruz Dersek 1 Alt Lige Düþmemiz Gerekmez Mi. Vs Vs

Bu Bilgi Kirliliði Gitsin Ýstiyorum

Onur Recep Kývrak !

Timur Mikhail - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Bildiðim kadarýyla çýkamýyor kurallar gereði. Televizyonda bir kaç spor yorumcusu böyle demiþti ama hatýrlamýyorum. 1461 ile aramýzdaki bað nedeniyle þuan barcelona b ve castilla durumu var.

Þampiyon olsalar dahi bir üst ligde biz olduðumuz için ayný ligde oynayamýyoruz. Sadece derece yapmýþ oluyorlar ha ama son 3 sýrada yer alýrsa o zaman düþer yani prosödür gereði bu iki takým ayný ligde yer alamaz yani þuan 1461, Trabzonspor ile olan baðlarýndan ötürü süper ligde yer alamaz.
    Ptt 1. Lig'de diyelim 1. oldu çýkamadðý için onun altýndaki 2 takým çýkar diðer 4 takýmda play off oynar, play off derecesine girdi o zaman o oynamaz sýralamada play off'a en yakýn takým yani 7. sýradaki takým girer.
    Ýsim deðiþtirme olayý falan diyorlar 1461'in isim olarak herhangi bir engeli yoktur örneðin gençlerbirliði ve gençlerbirliði oftaþ gibi bir durum söz konusu deðil, Trabzonspor'dan farklý bir ismi vardýr 1461 Trabzon. Gayette güzel hep böyle kalsýn. Ancak var olan her türlü baðýn kopartýlmasý þartý ile süper lige çýkabilirler. Anladýðým kadarý ile þuan böyle birþeyde söz konusu deðil.
    Üzülme evlat, kaybettim sandýklarýn, kurtulduklarýndýr belki.
    Бургундия синий
    61

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Bu takýmýn kombinesini alýrken görevli elemana ayný soruyu bende sormuþtum.
    dedimki bu takým þampiyon olsada süperlige çýkamaz deniyor. nedir bu durum.
    dediki bunun önüne geçmek için kulüpten ayrýldý. bakýn kombine aldýnýz size keseceðim makbuz bile 1461 Trabzon 'a ait falan filan.
    ya gerçekten böyle, yada hiç biþe bilmiyor kafasýna göre yorumluyor olayý.

ama ortak olduðumuz tek bir þey var ki bu konu hakkýnda açýk ve net bir resmi açýklama yok hiç bir yerde.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Super lig cikabilir. Bilmeden sallamayin kesin gibi.
    # Fýrtýnam bu yolda hep seninle !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bende bunun dillendirilmesinden 1461 in asýl kuruluþ amacýndan sapýlmasýndan korkuyordum.....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

PTT Ligi'nde ayný iþleve sahip bir baþka kulübümüz olduktan sonra, 1461 neden çýkmasýn ya da çýkamasýn?
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

M.S.SOFU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

kulübün dernek tüzüðüne ulaþýrsak sorunu çözeriz.
    ya da 1461 kulübünün yöneticilerine bi mail atmak lazým
    þimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacým var.çalýþma zamaný.

ESER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

sampiyon olsun ve cikmasin, cikarilmasin. abi kardes ayni ligde oynanmasi ne amac ile olursa olsun saglikli bir olay olmaz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Kurulus amacina uygun hareket edilsin. Amaci bizde oynayamayan yada oynayacak kivama gelene kadar tecrube kazanmasina yardimci olacak ara takimdir. Ptt 1. Lig de bu amaca en uygun lig.
    Bu konunun bu kadar dillendirilmemesi gerekiyor bana kalirsa amac belli olmali aciklanmali gereksiz bilgi kirliligine mahal verilmemeli. bu takim bize her sene bir oyuncu kazandirsa kardir oze donus poltikasinin en buyuk yelpazesidir. Ligin basi durumlar iyi diye herkes cikmayi dusunuyor ama daha bi dunya mac var hedefi ligde kalmak diye yola ciktilar zaten.

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

biraz basarili olunca hemen hataya düsüyoruz.

asla ve asla cikmamali. kurulus amaci belli... amacindan saparsa sonu hüsran olur, yazik olur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

Böyle bir baþlangýç hata oldu aslýnda.Þimdi herkes takýmýn þampiyon olmasýný bekleyecek.Eskaza 10. olursak vay haline " Becerida pi top oynayamayler" cümlesi kulaklarýmda
    9 # Osvaldo'

Serdar A - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Haftalardýr bu konu tartýþýlýyor .

Çok garip gerçekten .
    Neredeyse kimse 1461'in ne oynamaya çalýþtýðýyla , hangi futbolcularýn süper ligde mücadele edebilecek potansiyele sahip olabileceði ile ilgilenmiyor .

Ýdris Toksoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

bi ekþi sözlük yorumu;
    çok baþarýlý bir altyapý çalýþmasý.

hem 1461'in teknik ekibini hem de böyle bir takýmýn kurulmasýnda emeði geçenleri tebrik etmek lazým. süper lige çýkabilecekler mi, bilmiyorum. trabzon ile aralarýnda bað var diyip çýkarýlmayabilir. zaten çýkmasýnlar, ilk olarak trabzonspor'a sonra da türkiye'ye futbolcu fabrikasý olsunlar. diðer takýmlara da ders versinler - özellikle beþiktaþ'ýma -.

Hüdai Pervaneli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sezonu Sampiyon olarak Tamamlarsak Bu Hakki Herangi bir takima Verebiliyormuyuz Yada satabiliyormuyuz ?

Serdar A - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Hüdai Pervaneli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sezonu Sampiyon olarak Tamamlarsak Bu Hakki Herangi bir takima Verebiliyormuyuz Yada satabiliyormuyuz ?
    Hayýr .
    Bir klüp geçerli sebeplerle üst lige çýkmazsa ya da çýkarýlmazsa , bu haktan tabelada bir alt sýradaki klüp yararlanýr .

Takým 1. ligde , Trabzonspor'da oynama potansiyeli olan 4-5 futbolcu sezona harika baþladý . Biraz bu tarz konulara alakalý olursanýz , 1461 adýna daha hayýrlý olur .

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hedefi lige çýkmak deðil. Ayrýca bu ülke 2 kulübün isimlerinin deðiþtirilerek birisinin küme düþürülmesinin önüne geçildiðini gördü. Talimatla lige çýkaný gördü. Önce eskileri temizlesinler bakalým
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Ben de 1. Lig'de kalsýn istiyorum, ama beni düþündüren bir konu var.

Bu sezon sonunda 1461 Trabzon þampiyon oldu diyelim, ama Süper Lig'e çýkmadý.

Trabzonspor sizce 1461'den kaç oyuncu alýr as takýma? Barcelona mesela takip edebildiðim
    kadarýyla en az 3 oyuncu çýkarýyor her sezon. Ben bu konuda Trabzonspor'a güvenemiyorum.
    Alsalar bile en fazla 2 oyuncu alýrlar, onlarý da belki oynatmazlar, sonra kiralar gibi his var içimde.
    Bu durumda bu pilot takýmý uygulamasýnýn da fazla anlamý kalmýyor ve zamanla motivasyonunu
    kaybeder 1461, çünkü ne Süper Lig'e çýkacaklarý olacak oyuncularýn ne de Trabzonspor'a alýnmaya
    dair ümilteri olacak.

Eðer 1461'den gerçekten faydalanýrsa, her sezon en az üç, dört oyuncu alýnýrsa as takýma, o zaman Süper Lig'e çýkmamasýnýn bir anlamý olur. Eðer ayný tas ayný hamam devam edecekse, yani altyapýmýzdan yararlanmayý düþünmüyeceksek, hep dýþardan çok para harcayýp almaya devam edeceksek Trabzonpor olarak, o zaman býraksýnlar 1461 Süper Lig'e çýksýn, kendine baðýmsýz bir kulüp olarak yeni bir yol çizsin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý Burçak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu takýmýn kombinesini alýrken görevli elemana ayný soruyu bende sormuþtum.
    dedimki bu takým þampiyon olsada süperlige çýkamaz deniyor. nedir bu durum.
    dediki bunun önüne geçmek için kulüpten ayrýldý. bakýn kombine aldýnýz size keseceðim makbuz bile 1461 Trabzon 'a ait falan filan.
    ya gerçekten böyle, yada hiç biþe bilmiyor kafasýna göre yorumluyor olayý.

ama ortak olduðumuz tek bir þey var ki bu konu hakkýnda açýk ve net bir resmi açýklama yok hiç bir yerde.
    Ben de kombine aldým ve elbette 1461 adýna kesilecek fatura.

Neticede 1461 bir þirket.

Ama Trabzonspor'a ait bir þirket.

Trabzonspor kongresinde faaliyet raporlarýnda giderlerde gelirlerde gözüken bir þirketi.

Yani Trabzonspor'un malý.

Aralýk'taki kongrede faaliyet raporlarýný yine koyarým buraya kitapçýktan.

Öyle kafalarýna göre de ayýramazlar. Kongreden bu konuda yetki istemeleri gerekirdi!

O sebeple gereksiz gereksiz gündemler yaratmayýn.

Bu takým son haftaya kadar kazanmak için oynayacak.

Þayet 1. olursa Trabzonspor ile baðlarý olduðundan çýkmaktan feragat edecek.

Bu kadar basit.

2. olan direkt çýkar.
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý Uðurtan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Trabzonspor kongresinde faaliyet raporlarýnda giderlerde gelirlerde gözüken bir þirketi.

Öyle kafalarýna göre de ayýramazlar. Kongreden bu konuda yetki istemeleri gerekirdi!

Bu kadar basit.

2. olan direkt çýkar.
    Þuan'a Kadarki En Tatmin Edici Açýklama

Onur Recep Kývrak !

M.S.SOFU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Uðurtan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Bu kadar basit.

2. olan direkt çýkar.
    KAP var dediler geldik

borsa sayfasý açýlmadýðý için buraya yazýyorum
    trabzonspor þirket birleþmesi galiba gerçekleþmiþ
    uðurtan abi faaliyet raporu deyince bir okuyayým dedim,son faaliyet raporunda bu konuda bilgi vermiþler
    ayrýca þampiyonlar liginden 22 milyon para almýþýz
    ahanda link:http://www.trabzonspor.org.tr/upload...1052012_fa.pdf

þimdi uður abiyi yalancý çýkarmak istemem,ben þirket tüzüðüne baktým önce
    1461 trabzonspora dair bir ifade yoktu
    daha sonra son iki yýlýn faaliyet raporuna baktým oradada bulamadým(bu sitede yayýnlanan faaliyet raporlarýnda)

yine 1461 trabzonsporun sitesine girdim
    http://www.1461trabzon.com.tr/default.asp?Sayfa=Uyelik
    þu linkte üyelik formu var.þimdi eðer trabzonspor genel kurulu ve yönetim kurulu diyorsa benim anladýðým bu 1461 trabzonspor ayrý bir dernek.yani trabzonspo kulübüne baðlý deðil.
    ancak 1461 in dernek olduðuna dair ne bir tüzük var ortada ne bir belge.dernek olsa web sitesine tüzük eklerlerdi diye düþünüyorum

kardeþ kulüplerde 1461 yazmýyor
    tescillediðimiz markalarda trabzon karadenizspor var ama 1461 yok(bu arada þu linkte yazýyor tescilini aldýðýmýz þeyler,bakmanýzý tavsiye ederim http://www.trabzonspor.org.tr/defaul...Sayfa=TSPatent)

þurada tff nin sayfasý var,hiç bir bilgi yok http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=395&kulupID=5082

ayrýca ek bilgi olarak futbolcu sözleþmelerini merak edenler þu linkten indirip okuyabilirler http://www.tff.org/default.aspx?pageID=128

neyse sonra konuþuruz
    þimdi behzat ç izlemeye gidiyorum
    þimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacým var.çalýþma zamaný.

Trabzonspor Kongre Üyesi

SEDER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

þampiyon oluyosa, aslanlar gibide çýkmayý hakediyodur..pilot takým süper lige çýkamaz diye bir ibare varsa akçabat sebata devredilir olur biter.. yýlda 4 kez istanbul deplasmanýna gidiyoruz. onlarda gelecek en az 2 þer kez..aynýsýný kayseride yapmýþtý. erciyes þampiyon olmasýna karþýn kayserispor süper lige çýkmýþtý.. burdada aynýsý yapýlabilir. kulüp takýmý cüzi veya sembolik bir rakam karþýlýðýnda þehrin diðer takýmlarýna devredebilir. bu isimle alýnmýyorsa deðirmendere olarak alýnsýn, olmadý akçabat sebat, arsin, ofspor, olmadý çýkamazsa çaykur rize.

yakýn zamanda yaþanmýþ bir örnek yanlýþ hatýrlamýyosam: önce gençlerbirliði asaþý alýp, gençlerbirliði oftaþ yaptý. pilot bile deðil resmen alt yapý gibi bir kaç yýl bu isimle oynadý, hatta amblem bile aynýydý. sonra süper lige çýkýnca amblemi deðiþip renkleri ve ismi aynen kaldý yani gençlerbirliði oftaþ süper ligde plot takým olarak oynadý. sonraki sezon çeþitli tartýþmalar yaþandýðý için gençlerbirliði oftaþ ýn ismi hacettepe ye devredildi. 1 sezon daha süper ligde hacettepe ismiyle kalan gençlerbirliði oftaþ ligi 18. sýrada tamamlayarak küme düþmüþtü.bizdede þampiyon olursak olacak olan budur: akçabat sebat spor veya ofsor süper lige çýkmýþ olacak.
    Konu SEDER tarafýndan (29.09.2012 Saat 20:20 ) deðiþtirilmiþtir.
    Hemþeri: Trabzonlu Olan Deðil, TRABZONSPOR'lu Olandýr.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

saçma bence. akçaabat çikacaksa kendi mücadele edip çiksin, ayni sekilde diger kulüpler.

1461 Süper Lig"e cikarsa da ayni isimle ciksin, niye isim degistirsinki? Trabzonsporla baglarini koparir yeter.

Ama 1461 oynayacak, 2 sezon sampiyon olacak, súper lige cikacak, sen Akcaabat olarak kulübünün icine edecen, ama 1461"i satin alip ismini degistirip süper lige cikacaksin, yok öyle yagma.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

PTT 1. Lig'de kalmasýnda fayda var
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)