Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 126 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1461 Trabzon Süper Lig'e Çýkabilir Mi ?

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Pilot kulüp de olsa satýlacak külübümüz yok!!! Bunu rus iþ adamý Trabzonspor'a baþka olsun denildiðinde de söyledim. Ya bu kulübün deðerlerini iyi bilin ya da tutmayýn ve yönetici olmayan bu kulübe. Hiçbir deðerimiz satýlýk deðildir.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

haberi okudum yine de, sadri baþkanýn demeçlerini, akýllarýný mý yitirdi bunlar? akýl tutulmasý falan yaþýyorlar herhalde, böyle saçmalýk mý olur.

diskus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

ne satmasi ya.kendimize yaramayacak futbolculari satarsin.veya bu takim cikma hakki ni elde ederde bizim pilot takim oldugu icin cikamiyacaksa o zaman süper lig den düsen bir takimla veya birinci ligden cikamayan bir takimla isim degisikligi yaparsin.yani hakkini satarsin ama sen tekrar birinci ligden devam edersin.

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Takýmýn satýlmasýna karþýyým.Ancak kulübün bünyesinden çýkarýlmasýný destekliyorum.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Bir bilgi;

1461 Trabzon baþkaný Suat Þen'den: Öyle bir þey sözkonusu deðil. Baþkan baþka bir þey demek istemiþtir.

Ýçim rahatladý benim biraz.
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben A takýma oyuncu yetiþtireceðini zannediyordum....

Meðer güzel bir paraya satýlmak için kurulmuþ.....

Yazýk ya her iyi þeyi hemen heba etmek zorundamýyýz.....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

"Sadri Þener, PTT 1. Lig'de mücadele eden 1461 Trabzon'un pilot takýmlarý olduðu için hak elde etse de Spor Toto Süper Lig'e yükselemeyeceðini kaydederek, bu kulübün satýlmasý gerektiðini kaydetti."

Sadri Þener'in aðzýndan duymak lazým.

Yukarýdaki cümle yoruma açýk.
    Özkan SÜMER

M.S.SOFU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Adem Erdoðan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "Sadri Þener, PTT 1. Lig'de mücadele eden 1461 Trabzon'un pilot takýmlarý olduðu için hak elde etse de Spor Toto Süper Lig'e yükselemeyeceðini kaydederek, bu kulübün satýlmasý gerektiðini kaydetti."

þu cümleden satýlmasý gerek kýsmý muhtemelen þöyle;1461 in süper lige çýkmasý için satýlmasý gerek þeklinde
    baþkanýn yorumu ortadaydý
    satýlýp satýlmadýðýna dair bir beyanda bulunmamýþtý.
    Konu M.S.SOFU tarafýndan (18.10.2012 Saat 12:46 ) deðiþtirilmiþtir.
    þimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacým var.çalýþma zamaný.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökhan BAYRAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Býr demeç bu kadar mý yanlýþ anlaþýlabilir.

Takýmýn üst lige çýkabilmesi ancak satýlmasý ile mümkün.

Kimse satacaðýz gibi birsey demedi ki...

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

1461, Trabzonsporun bünyesinde þuan.Kulübün Trabzonsporun bünyesinden çýkarýlýp ayný misyonuyla devam etmesinden yanayým.Yani kaðýt üzerinde Trabzonspordan baðýmsýz olmasý gerektiðini düþünüyorum.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Ofspor'a destek verilse, Ofspor 1. Lig'e çýkarýlsa en geç bir iki sezon içerisinde ve Ofspor pilot takým olsa ve o zaman 1461 ile kulübün baðlarý koparýlýp, 1461'in Süper Lig'e çýkma þansý olsa... bu da olabilir, yani üçüncü bir takýmý daha iþin içine katarak. Aðaoðlu, Varlýbaþ vs. bunlar sanýrým Of'dan, onlar da destek çýksa, Aðaoðlu Ofpsor mesela Süper Lig'de 2 Trabzon kulübü olur, bir de bunlara oyuncu yetiþtiren pilot takým 1. Lig'de. Akçaabat Sebatspor'un elinden tutup yeniden canlanmasýný saðlamakta da fayda var Trabzon futbolu adýna.

Hüseyin Baþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

benim bildiðim 1461, Trabzonspor A.Þ. ye baðlý bir þirket yani pilot takým ....

1.ligte þampiyon olursa 2 tercih hakkýmýz olur..

ya 1461 satýlýr ve süperligte oynar..

yada bu hakkýndan feragat ettiðini açýklar ve kendinden sonraki süperlige çýkar...

bence olmasý gerekende bu...pilot takýmýn amacý as takýma futbolcu yetiþtirmektir..iþi yok süperligte...süperligte oynamak isteyen çalýþýr didinir hak eder gelir Trabzonspora orda oynar...

bundan baska birþeyde beklememek lazýmdýr....belkide tarihimizin en kapsamlý altyapý yatýrýmý 1461 heba etmeyelim ...

TS-AKCAABAT-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

akcaabat sebatspor 1461i kagit üzeri satin alabilir. ama kesinlikle baskan ve yönetim kurulu tsden organik bag yokmus gibi yönetilmeli. akcaabattan da göstermelik 1-2 yönetici ve yardimci antrenör olmali. seyirci zaten akcaabatin var, tabiki trabzondan da seyirci gelecek. bu is hem tsye hem de akcaabat sebata yarayacaktir. stad zaten 2 tane var akcaabatta. ama akyaziya karsi fatih verilece, ozaman sögütlüdeki statta oynarlar.
    „Choose a lazy person to do a hard job.
    Because a lazy person will find an easy way to do it.“
    BILL GATES

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý TS-AKCAABAT-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    akcaabat sebatspor 1461i kagit üzeri satin alabilir. ama kesinlikle baskan ve yönetim kurulu tsden organik bag yokmus gibi yönetilmeli. akcaabattan da göstermelik 1-2 yönetici ve yardimci antrenör olmali. seyirci zaten akcaabatin var, tabiki trabzondan da seyirci gelecek. bu is hem tsye hem de akcaabat sebata yarayacaktir. stad zaten 2 tane var akcaabatta. ama akyaziya karsi fatih verilece, ozaman sögütlüdeki statta oynarlar.
    A.Sebat önce borçlarýný ödemeyi baþarsýn.

3-5 yýl içerisinde milyonlarca borcu nasýl yapmýþlar? Nereye gitmiþ o paralar?

1461 Trabzon'umdan uzak dursunlar.

Merkez'in takýmý 1461 Trabzon.
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

toksoy61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

1461 in süper lige çýkmasý için satýlmasý þart bunda þüphe yok. bence zaten çýkamayýz o yüzden sorun olmaz. ama bakarsýn çýkýyoruz "çýkmayalým" demek gibi bir lüksümüz olmamasý lazým. çünkü getirisi çok fazla.

"çýkmýyoruz hakkýmýzdan feragat ediyoruz" demek pek mantýklý gelmiyor bana. üstelik amacý olmayan bir takýmda o futbolcularýn motivasyonu kalmaz, istek kalmaz.

o kadar para harcadýk bence karþýlýðýný böyle alabiliriz. süper lige çýkýnca iyi bir para geliyor bildiðim. takýmý bildik adamlarýmýza satarýz. oyuncular bizimkiler olur. çok fazla paraya satmayýz belki sadece devir ederiz cüzi bir miktara. süper lige çýkan takýma fazla masraf etmeyiz, ayný oyuncular devam eder. sonraki sene yine düþeriz düþünce tekrar satýn alýrýz, pilot takýmýmýz yaparýz sorun olmaz bence. böyle devam eder
    Dünyada Ýsrail ne ise; Türkiyede fenerbahçe o'dur! Dünyada Türkiye ne ise; Türkiyede Trabzon O'dur!

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

1461in amacý Trabzonspora oyuncu yetiþtirmek þampiyon olursa þampiyonuz diye seviniriz ama ikinci 3. ve playoff lideri çýkar biz yine bankasyada devam ederiz. etmeliyiz de. çok iyi oldu 1461 iþi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý toksoy61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1461 in süper lige çýkmasý için satýlmasý þart bunda þüphe yok. bence zaten çýkamayýz o yüzden sorun olmaz. ama bakarsýn çýkýyoruz "çýkmayalým" demek gibi bir lüksümüz olmamasý lazým. çünkü getirisi çok fazla.

"çýkmýyoruz hakkýmýzdan feragat ediyoruz" demek pek mantýklý gelmiyor bana. üstelik amacý olmayan bir takýmda o futbolcularýn motivasyonu kalmaz, istek kalmaz.

o kadar para harcadýk bence karþýlýðýný böyle alabiliriz. süper lige çýkýnca iyi bir para geliyor bildiðim. takýmý bildik adamlarýmýza satarýz. oyuncular bizimkiler olur. çok fazla paraya satmayýz belki sadece devir ederiz cüzi bir miktara. süper lige çýkan takýma fazla masraf etmeyiz, ayný oyuncular devam eder. sonraki sene yine düþeriz düþünce tekrar satýn alýrýz, pilot takýmýmýz yaparýz sorun olmaz bence. böyle devam eder

iyi hoþ demiþþinde biz 1461 i ek bir takým olsun gelir elde edelim diemi kurduk ??

futbolcu yetistirsin die kurduk kalsýn iþte bank asyada senede 2 oyuncu kazandýrsa zaten süperlige çýkmasýndan daha fazla para kazandýrmýs olur ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Bircok taraftarin 1461'in superlige cikmasini istemesine anlam veremiyorum. Cikinca ne olacak? 6 puan cepte mi olacak? istanbula kafa mi tutacak? Yoksa karadeniz takimlarinin sayisini mi artiracak? Futbolcu yetistirmek icin kurdugu takimi en ust lige cikarmaya hedeflemis dunyada bana bir takim gosterin?
    Takim liderlige oturunca cogu insan galeyana geldi.
    Boyle plansiz, programsiz hareket ettigimiz surece kurumsallasma adina bir arpa boyu yol alamayiz.
    Bu takimi altyapi olarak 81 ile yaymaliyiz...
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Alýntý Kader KORELÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ofspor'a destek verilse, Ofspor 1. Lig'e çýkarýlsa en geç bir iki sezon içerisinde ve Ofspor pilot takým olsa ve o zaman 1461 ile kulübün baðlarý koparýlýp, 1461'in Süper Lig'e çýkma þansý olsa... bu da olabilir, yani üçüncü bir takýmý daha iþin içine katarak. Aðaoðlu, Varlýbaþ vs. bunlar sanýrým Of'dan, onlar da destek çýksa, Aðaoðlu Ofpsor mesela Süper Lig'de 2 Trabzon kulübü olur, bir de bunlara oyuncu yetiþtiren pilot takým 1. Lig'de. Akçaabat Sebatspor'un elinden tutup yeniden canlanmasýný saðlamakta da fayda var Trabzon futbolu adýna.

Bence de en mantýklý yol bu olur. Hem 1. ligde takým sayýmýz artar hem de altyapý projesi sekteye uðramaz
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý ruudroam Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bircok taraftarin 1461'in superlige cikmasini istemesine anlam veremiyorum. Cikinca ne olacak? 6 puan cepte mi olacak? istanbula kafa mi tutacak? Yoksa karadeniz takimlarinin sayisini mi artiracak? Futbolcu yetistirmek icin kurdugu takimi en ust lige cikarmaya hedeflemis dunyada bana bir takim gosterin?
    Takim liderlige oturunca cogu insan galeyana geldi.
    Boyle plansiz, programsiz hareket ettigimiz surece kurumsallasma adina bir arpa boyu yol alamayiz.
    Bu takimi altyapi olarak 81 ile yaymaliyiz...
    iþte bunu anlayamýyorlar...futbolcu yetistirmek icin kurulan takýmý en üst lige çýkarmayý hedeflemis bir kurum yok ama çýkmasýný isteyen tek taraftar trabzon taraftarý bu dunyada

Ýsmail ALÝOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

1461 bence Kartalsporun yaptýðýný yaparca çok iyi olur. Ne üst lig nede alt lig. Kendini 1. ligde sabitlemeli. Böylece daha çok kazanç saðlar daha çok topcu yetiþtirir.
    Amcam Kartalsporun yönetimindeydi. Onlarýn izlediði yol buydu (þimdide aynýmý bilemem).

TS-AKCAABAT-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Uðurtan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    A.Sebat önce borçlarýný ödemeyi baþarsýn.

3-5 yýl içerisinde milyonlarca borcu nasýl yapmýþlar? Nereye gitmiþ o paralar?

1461 Trabzon'umdan uzak dursunlar.

Merkez'in takýmý 1461 Trabzon.
    bizde diyoruzya akcaabattan göstermelik 1 - 2 kisi alsinlar yönetime, 1 yardimci antrenör, kaynasma olsun diye.
    ts kendi yönetsin takimi. potansiyel var. stad dolar. trabzonda kac seyirci var. hem akcaabat hem de trabzon icin hayirli olur. bu merkez hikayesine gelince. trabzon büyüksehir olursa akcaabat zaten trabzona baglanacak. o problem de senin icin cözülmüs olur.
    ben borcu yapanlari da ALLAHa havale ediyorum. orda hemfikiriz.
    ama belki de akcaabata karsi bi gicikligin var, orasini bilemem.
    „Choose a lazy person to do a hard job.
    Because a lazy person will find an easy way to do it.“
    BILL GATES

Mert Pasa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    50

Alýntý Adem Erdoðan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

tamam da super lige yukselmis takimin satilip(yani hulle yoluyla 1.lig takimlarindan biriyle yer degistirmesini kastediyorum-mesela Izmir veya Adana takimlari gibi) yeniden 1.ligden devam etmenin neresi kotu?

Mert Pasa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    50

Alýntý DarkDeviL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    benim bildiðim 1461, Trabzonspor A.Þ. ye baðlý bir þirket yani pilot takým ....

1.ligte þampiyon olursa 2 tercih hakkýmýz olur..

ya 1461 satýlýr ve süperligte oynar..

yada bu hakkýndan feragat ettiðini açýklar ve kendinden sonraki süperlige çýkar...

bence olmasý gerekende bu...pilot takýmýn amacý as takýma futbolcu yetiþtirmektir..iþi yok süperligte...süperligte oynamak isteyen çalýþýr didinir hak eder gelir Trabzonspora orda oynar...

bundan baska birþeyde beklememek lazýmdýr....belkide tarihimizin en kapsamlý altyapý yatýrýmý 1461 heba etmeyelim ...
    Yalniz A2 liginde farkli bir durum var.

Trabzonspor ve 1461 Trabzon ayni grupdalar ve birbirleriyle de oynuyorlar,belki de yasal bir problem de yokdur

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

1461 Trabzon takýmý konusunda gerçekçi davrandýklarýný söyleyen Þener, “UEFA'da iki kulüp olmuyor. Bunu hep söylüyoruz. Bize bu konuda yazý da yazdýlar. Radikal bir karar almamýz gerek. Ya devretmemiz ya da satmamýz gerek. Kim gelse aynýsýný yapmak zorunda. Moral bozukluðunu kabul etmiyorum. En fazla imkana sahip takýmdýr bulunduklarý lige göre” ifadelerini kullandý.
    Baþkan satýþ iþini yeniden gündeme getirdi. Bunu olasý bir Süper Lig'e yükselme durumuna göre mi söylüyor bilemiyorum. Ama hali hazýrda 1461'in 1.ligde oynamasýnýn bir zararý olduðunu zannetmiyorum. UEFA karýþsa Barcelona ve Real Madrid'in B takýmlarýna karýþýrdý...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)