Sayfa 11 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 331 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sizce Hangi Mevkiide Sorun Yaşıyoruz?

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

bu baslik hangi mevkiide sorun yasamiyoruz olsa daha kolay olurdu sorunlar konusmak cünkü su an iki iyi oynayan oyuncumuz var yattara ve milan gerisi bes paralik top oynamiyor

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sorun olmayan mevkii yokki.bence önce lazaroni gönderilmeli sonra gelecek olan hocayla yeniden değerlendirme yapılmalı.
    elbet bir gün toprak olup gideceğiz...
    TRABZONLU DOĞDUK TRABZONSPORLU ÖLECEĞİZ...
    legends never die ...

ahmetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

valla dün seyrettiğim maçta her mevkide sorumuz var gibi geldi bana ama öncelikle ortasaha çok kötü ne adam geçebiliyorlar ne adam eksilte biliyorlar ne doğru dürüst pas atabiliyorlar açıkcası bir felaketti ortasahamız.(Hüseyin-Hasan-Gökdeniz-Symek) bu hepsi dün birbirinden beterdi Çok top kaybetmesine rağmen yattara yine takımımızın en iyisiydi bir de stepanov gerisini kaldır çöpe at
    BORDO MAVİ Asil rengiyle, KaraDeniz Fırtınası,Gerçek Efsane Başkaldırışın Destanı,İhtilal =TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çok abartılı yorumlar olduğunu düşünüyorum. Takıma katılacak bir ön libero, eğer becerilebilirse bir de kaleci ile taş gibi takım oluruz. Tek kusurumuz ortasahanın biraz az koşması olur ama fb gibi Türkiye ligi için sorun yaşamayız. Kaldı ki Tümer-Alex'ten daha çok koşan bir Marce, Gökdeniz ve Musampa olacak. Defansta sorun yok değil ama hallolmayacak bir şey de değil. Ben Stepanov-Fatih ikilisini beğeniyorum, hatta alanlarının en iyileri olduklarını düşünüyorum. 3-5-2'de bile takımını şampiyon yapan sağ ve sol bek görmedim. 4-4-2 ile önemi nispeten azalan bu alanlara da Musa, Ufukhan, Ferhat, Celo, Murat gibi alternatifler var. Bence sağda Musa, solda da maçına göre Celo ama daha çok Murat ile bu sorunu da aşarız.

Ön libero mevkii için konuşmaya gerek yok. Hüseyin'in aşağılanmasından rahatsız oluyorum ancak TS forması giymese hangi özelliği ile kimin dikkatini çekipte milli takıma gidecekti merak ediyorum. Herkes bir kesicililtir tutturmuş. Top adamı delemiyor, ne yapsın? Mecbur ona geldiğinde kesilmiş oluyor... Sürekli geri oynama eğiliminde ve bu yüzden geriden Stepanov ve Fatih, ilerden de Marce kendi işleri olmayan top atmaya talip olup gerçek işleri için yeterli eforu kullanamıyorlar. Kısaca Çooooook iyi bir ön libero lazım. Duruma göre tek oynayabilir, ya da Szymek veya Hüseyin'le desteklenebilir...

Ortasaha Yattara, Gökdeniz, Marce ve alındıysa Musampa tamamdır. Dördü oynayacaksa tek önlibero olacak, ki ligdeki bir çok maç için normaldir, ön liberonun güçlü ve topu iyi kullanan adam olması çok önemli, tekrar etmekte fayda var

Forvette Ersen Martin'in çok başarılı olacağını, Umut ve Ömer Rıza'nın da oyunun seyrine göre zaman aldıklarında yararlı olacaklarını düşünüyorum.

Kaleci diyeceğim de, şu Cordoba gözümüze girsin, ne diyeyim başka...

Toparlarsak, bu kadro iş yapar... Biraz abartarak en iyi kadrolardan biri olduğunu da söyleyebilirim. Çok kötü oynamamıza rağmen çok pozisyon buluyoruz. Hepimzin bildiği gibi Marcelinho 1 metreden topu kaleciye nişanlayacak adam değil. Her zaman bu kadar talihsiz olmayacağız ya... Evet bence de takım yanlış diziliyor, bence de ciddi sorunlarımız var. Ama bana hala olacak gibi geliyor...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok abartılı yorumlar olduğunu düşünüyorum. Takıma katılacak bir ön libero, eğer becerilebilirse bir de kaleci ile taş gibi takım oluruz. Tek kusurumuz ortasahanın biraz az koşması olur ama fb gibi Türkiye ligi için sorun yaşamayız. Kaldı ki Tümer-Alex'ten daha çok koşan bir Marce, Gökdeniz ve Musampa olacak. Defansta sorun yok değil ama hallolmayacak bir şey de değil. Ben Stepanov-Fatih ikilisini beğeniyorum, hatta alanlarının en iyileri olduklarını düşünüyorum. 3-5-2'de bile takımını şampiyon yapan sağ ve sol bek görmedim. 4-4-2 ile önemi nispeten azalan bu alanlara da Musa, Ufukhan, Ferhat, Celo, Murat gibi alternatifler var. Bence sağda Musa, solda da maçına göre Celo ama daha çok Murat ile bu sorunu da aşarız.

Ön libero mevkii için konuşmaya gerek yok. Hüseyin'in aşağılanmasından rahatsız oluyorum ancak TS forması giymese hangi özelliği ile kimin dikkatini çekipte milli takıma gidecekti merak ediyorum. Herkes bir kesicililtir tutturmuş. Top adamı delemiyor, ne yapsın? Mecbur ona geldiğinde kesilmiş oluyor... Sürekli geri oynama eğiliminde ve bu yüzden geriden Stepanov ve Fatih, ilerden de Marce kendi işleri olmayan top atmaya talip olup gerçek işleri için yeterli eforu kullanamıyorlar. Kısaca Çooooook iyi bir ön libero lazım. Duruma göre tek oynayabilir, ya da Szymek veya Hüseyin'le desteklenebilir...

Ortasaha Yattara, Gökdeniz, Marce ve alındıysa Musampa tamamdır. Dördü oynayacaksa tek önlibero olacak, ki ligdeki bir çok maç için normaldir, ön liberonun güçlü ve topu iyi kullanan adam olması çok önemli, tekrar etmekte fayda var

Forvette Ersen Martin'in çok başarılı olacağını, Umut ve Ömer Rıza'nın da oyunun seyrine göre zaman aldıklarında yararlı olacaklarını düşünüyorum.

Kaleci diyeceğim de, şu Cordoba gözümüze girsin, ne diyeyim başka...

Toparlarsak, bu kadro iş yapar... Biraz abartarak en iyi kadrolardan biri olduğunu da söyleyebilirim. Çok kötü oynamamıza rağmen çok pozisyon buluyoruz. Hepimzin bildiği gibi Marcelinho 1 metreden topu kaleciye nişanlayacak adam değil. Her zaman bu kadar talihsiz olmayacağız ya... Evet bence de takım yanlış diziliyor, bence de ciddi sorunlarımız var. Ama bana hala olacak gibi geliyor...

ben bosuna yazmayayım.ufak ayrıntıar dısında katlıyorum ama cok ufak ayrıntılar.

okan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sorunsuz yerimiz varmı bir sorun etmeyen yerini kulübede oturan lazaroni
    işkenaz

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sağ kanatta ve sol kanatta acılen ıkı topçu lutfen
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

Nereden
    İstanbul

takım 2-3 takviyeyle çok iyi bi takım olabilir bence ilk önce önlibero sonra kaleci musampayı aldık kabul ediyorum

ERDİNÇ_82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

orta saha bir takımın yarısıdır.

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

şu an en fazla görünen ön libero . bir de kalite forvet olabilir . kalecide olur . yani birkaç transfer lazım .

Nereden
    İstanbul

hasan ve hüzeyinden kurtulmak için çok iyi bi önlibero sonrada çok iyi bi kaleci bu 2 transferle çok iyi bi takım olabiliriz

oskanonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Perhaps sana katiliyorum
    "AİNESİ İŞTİR KİŞİNİN, LAFINA BAKILMAZ"

ARAF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

kaleci pletikosa
    ön libero gravesen
    forvet şota
    alınsın nokta
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

mahmuter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Beyler biz şeref türübününde ve saha kenarında sorun yaşıyoruz!Yani yönetime ve teknik ekibe takviye yapılması şart.

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her mevkide sorun yasıyoruz malesef bunu giderecek olan anca takım ruhu olabilir onuda 7.5 milyon avroya sattık
    Bordoyla Mavi Bitmez bu sevda...
    -ismail-

SiNaNi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Sorun yaşamadığımız mevki mi var? Sağ bek yok,sol açık yok, orta sahada top yapacak adam yok, defanstan top çıkacak adam yok, kaleci yok alternatif forvet yok.Yok oğlu yok
    Bordo Mavi En Büyük TRABZON

Nereden
    Belçika

su an her mevkiide sorunumuz var
    defansi gobegi sagi solu
    orta sahanin ortasi ve solu
    İnsan ol evlat!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kaleci- sağ bek - sol bek - ortanın ortası - forvet.....
    geriye ne kaldıki....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

::::::::::::::::::::Jefferson:::::::::::::::::::
    ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
    :::::::::::::::::::tepanov::::::::::::::::::::
    ::Fatih Akyel::::::::::::::::::::::Murat Ocak:::
    ::::::::::::::Ferhat(Yeni Transfer):::::::::::::
    :Yattara:::::::::::Gökdeniz:::::::::::Musampa:::
    ::::::::::::::::::Marcelinho::::::::::::::::::::
    ::::::::::Ersen Martin:::::::mut::::::::::::::

Sistem: 3-5-2

Yedek:
    Szymek
    Cem
    Hüseyin
    Ufuk
    Musa Büyük
    Cagdas
    Hasan
    Tolga Z.
    Ömer Riza
    Celaleddin

Tabiiki bu Sistemde ( 3-5-2 ) oynarsak Ön Liberoya yani Ferhat'a veya yeni bir Transfere büyük Görev düsüyor.
    Ön Libero sadece 3 Savunma Oyuncusu oldugu icin bu sistemde Savunmaya herzaman yardim edecek ve öte yandan Ortasahadaki Futbolcularimiza güzel paslar cikaracak.
    Vede cok top Calmasi lazim.
    Bunlari yapabilecek bir Ön Libero bu takima lazim veya Ferhatla deneyecegiz , olmazsa yeni bir Transfer ama cok kaliteli!
    Forvete Morvete ihtiyacimiz yok.
    Yattara ve Musampa ortalar Ersen Martin Kafayla atar Umut ayakla!
    Marcelinho pas verir ya Ersen Martin atar yada Umut.
    Szymek,Hüseyinden ancak iyi Yedek olur baskada birsey olmaz bu Saatten sonra.
    Kaleci konusunda Jeffersonla bu is ne kadar yürür bilmem bence bir Kalecide alsak iyi olur.
    Bence bu Futbolcular ve böyle bir Sistem ve Taktikle oynasak cok basarili oluruz.
    Yorum Sizin!

hakanhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

oyun kurucu transfere ihtiyacımız var hem oyunu surklase edecek hemde rakıp ataklara ılk mudahaleyı yapacak bir futbolcuya ihtiyacımız var hüseyin el freniyle ( hüseyin el freni) bu iş olmaz yerine acil cok acil bir adam sonrasi icin bekler..
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

lazaroni gitsin hiçbi mevkide sorun kalmazzz....
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

defansif orta sahada hüseyinin yerine oyun kurabilecek,hızlı bir oyuncu lazım!

AKSOY_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kısaca sol kanat, kaleci, önlibero birde teknik traktör
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kaleci ve ön libero.Ademi niye gönderdiler ki?

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sorun olan mevki???hoş soru.
    sorun olmayan mevkiyi sorun? .........
    demekki sorun olan mevki pehuuuu pehuuuuuuuuu
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)