Sayfa 4 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 ... SonuncuSonuncu
Toplam 530 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: PTT 1.Lig 5. Hafta | Karşıyaka S.K. - 1461 Trabzon |1-0

Hasan YAYLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Mutlak galibiyet,3-0 diye düşünüyorum hatta...
    '9'
    fatih tekke

Adalet topaldır, ağır ağır yürür, fakat gideceği yere ergeç ulaşır.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Keşke tv'den izleyebilsek...
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trt'nin neden televizyondaki bir kanalı vermiyor da web tv'den maçı veriyorlar hala anlayamadım. Sonuç olarak bu haftanın belki de en önemli maçı. Maça gelecek olursak zor bir maç bizi bekliyor rakibin her şeyden önce tecrübesi var ve ligde de iyiler. Bu durum bizi zorlayacak ama takımdaki hırs , inanç sürdüğü sürece her şeyi yapabilir. Puan ya da puanlarla döneceğiz inşallah.
    -1461 TRABZON-

Berat Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu maçı trt nasıl vermiyor hayret ediyorum. düşmeme mücadelesi verecek takımların maçını yayınlar şu maçı yayınlamaz, sonuçta zirvedeki iki takımın maçı ve ikiside iyi izleyici alır.

kıytırık maçları vereceğine şu maçı ver işte, webden yayınlanacak maç mıdır bu....?
    Kardeşim Trt nin 981023128937082 tane kanalı var . Başka zaman 5 6 maç veriyordu . Yine yapamazlar mı ? İşlerine gelmiyor ..

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ligin ilk iki sırasını paylaşan takımların maçı var. ama istediğinde bir kaç maç yayın yapabilen TRT bu maçı vermiyor.
    Bu kararı alanlara Yazıklar olsun mu denmeli, Beddua mı etmeli sövmeli mi.. ne yapmalı bilemiyorum. Belkide bu dediklerimin hepsini yapmak gerek bunlara.
    İşte memlekette futbolun başka bir hali. Hadi alt sıralarda olunduğunda bahaneleri bu oluyordu.
    Bre dingiller daha nasıl bi bahane bulacaksınız bu duruma. Ülkede Süper Ligden sonra gelen ligde ilk ikinin maçını izleyemiyoruz. !
    Konu Burçak tarafından (29.09.2012 Saat 12:28 ) değiştirilmiştir.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Necmettin ALTUNTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Trt isminde Trabzon olan takımların maçlarını vermemek için yırtınıyor.Olan bizimle oynayan takımlara oluyor.
    Eski kullanıcı adım:Nurver

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Rize

Bugün Rizenin mutlak kazanması gerek.. Kasımpaşa ve 1461 oynuyorken

1461 çıkamıyor normalde..Varmı gündemde isim değişikliği? Bence hep PTT 1.Ligde kalsın ilerde yabancı sayısı düşüyor Trabzonspora futbolcu yetiştirsin işte..

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Karsiyaka nasil bir takimdir,en önemli ve tanidik oyunculari kimlerdir bilen var mi?

Mac ise zorlu gececege benziyor,bence beraberlik bizim icin iyi bir sonuc olur.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

CRICK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

az once trt yi aradım. yayın bölümüne bağladılar. "ptt 1. ligde hangi maçların yayınlanacağına nasıl karar veriyorsunuz?" dedim. görevli de buna trt spordaki yetkililerin cevap verebileceğini onlara da hafta içi ulaşabileceğimi söylediler. bakalım hafta içi arayınca ne dicekler.
    TRABZON bir sevda TRABZONSPOR bir destan..

Hasan YAYLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

YENİ ASIR

Karşıyaka zirve aşkına

PTT 1. Lig'de lideri belirleyecek maçta Karşıyaka, 1461 Trabzonspor'la Alsancak Stadı'nda karşı karşıya geliyor. İlk 4 maçtan 3 galibiyet bir beraberlik alan iki ekibin saat 19.00'daki mücadelesini Süper Lig hakemi Bülent Yıldırım yönetecek. Şanlıurfa, Ankaragücü ve son olarak İzmir derbisinde Bucaspor'u mağlup eden Kaf-Kaf, eğer Karadeniz ekibini de yenerse 10 yıldır mücadele ettiği 1. Lig'de ilk kez zirveye çıkma mutluluğunu yaşayacak. Yeşil-kırmızılı taraftarların kapalı 20, açık 10 liradan satılacak maçın biletlerini tüketip Alsancak Stadı'nı doldurması bekleniyor.

Makukula oynayacak mı?
    Karşıyaka'nın Bucaspor derbisinde sürpriz bir şekilde sahaya sürdüğü Portekizli golcü Ariza Makukula'nın 1461 Trabzonspor karşısında oynayıp oynamayacağı henüz belli olmadı. Sakatlığı tam olarak geçmeyen Emre Aktaş'ın durumu henüz netleşmezken, Makukula'nın takıma verdiği cesaret ve enerji nedeniyle Teknik Direktör Cihat Arslan'ın ilk tercihi olacağı öğrenildi. "Kim iyiyse o oynar" diyen Arslan, "Ciddi bir rakiple oynayacağız. Geçen sezon şampiyon olan takımı bozmadan yaptıkları takviyelerle iyi sonuçlar aldılar. Dikkatli olup 3 puan için en iyi şekilde mücadele edeceğiz" dedi.

Biletler 16.00'dan itibaren satılacak
    Karşıyaka taraftarlarının stada kolay girebilmesi ve yığılma olmaması için kritik randevu öncesi bilet gişeleri saat 16.00'da açılacak. KSK yönetimi, deniz, kara ve demir yoluyla Alsancak Stadı'na gelecek olan taraftarların bilet kuyruğunda zaman harcamamaları için stada erken gelmelerini istedi. Öte yandan ilk 4 hafta forma reklamı almadan sahaya çıkan Karşıyaka, 1461 Trabzonspor karşısına göğsünde Mert Optik reklamıyla mücadele edecek.
    '9'
    fatih tekke

Adalet topaldır, ağır ağır yürür, fakat gideceği yere ergeç ulaşır.

Murat Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Hey gidi bir zmanlar forumu Makukula diye inletenler vardı İzlesinler KSK de
    '' GERÇEKÇİ OL İMKANSIZI İSTE..! '

https://twitter.com/GERONIMO_TS

Nereden
    Trabzon

Yorumları biraz okudum da bizim taraftarı anlamakta zorluk çektiğimi belirtmek isterim. Öncelikle 1461'in ilk dört haftada sergilediği performansın doğal olmadığını anlamak gerek bu takım gerçekten olağanüstü işlere imza atmaktadır öncelikle bunu anlamalıyız nerdeyse ligin en genç ve en ucuz takımı hüvviyetinde olan bu takıma şimdiden şampiyonluk ve süper lig stresi yüklemek yapmamız gereken en son şey olduğu kanısındayım. Şimdi herkesin keyfi yerinde hava hoş ancak birkaç kötü sonuçtan sonra, ki olması gayet normaldir, milletin bu forumda nerler yazacağını merak içinde beklemekteyim. Son olarak özellikle önümüzdeki hafta ben şahsım adına bu takımı bugün ne sonuç alırsa alsın desteklemek için stadda olacağımı belirtmek isterim herkesi de mabede beklerim.. Saygılarımla..
    whisper

Oğuzhan Turhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TRT ye şikayet maili atmak lazım. Bu kadarda belli edilmez çekememezlik.
    Ligin ilk 2 sırasını paylaşan takımların maçını değilde kiminkileri vereceksin çok merak ediyorum!!!
    efsane tektir;oda TRABZONSPOR'DUR

Aytaç AKINCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu takımın 4 maçlık performansına bakarak şampiyonluk hedefi koymak çok akıllıca bi hareket değil kanımca...önemli olan her maça aynı arzu, istek ve inançla çıkmak olmalı...gerisi zaten gelecekse gelir...
    bence karşıyaka maçı takımımızın an itibari ile bu sene oynayacağı en dişli maç olacak puan durumuna bakılarak...ayrıca kaf-kaf seyircisini de yabana atmamak gerek...umuyorum mağlup olunmadan en kötü beraberlikle dönmeyi başarabilecektir takımımız...
    ayrıca bu maçta ofoedu'nun 11 başlıycağını ve tiryakinin yedeğe çekileceğini düşünüorum...

hayırlısı olsun....
    gecem gündüzüm TRABZONSPOR...

Nereden
    Almanya

Bu maçı göstermeleri lazımdı. Haftanın en önemli maçı ve en çok taraftara sahip olan takımlardan ikisinin maçı.
    Karşıyaka zor rakip bu arada. Bence Kayseri'deki gibi bir beraberlik de iyidir.

İnfantino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Handikap yaparız sıkıntı yok
    Bihter neyi itiraf edecek firdevs hanım ?

2010-11 sezonu şampiyonu TRABZONSPOR

Nereden
    Almanya

1461'in başlığına yazmıştım, buraya da yazayım, fazla okuyan olmuyor orayı.

Ben de 1. Lig'de kalsın istiyorum, ama beni düşündüren bir konu var.

Bu sezon sonunda 1461 Trabzon şampiyon oldu diyelim, ama Süper Lig'e çıkmadı.

Trabzonspor sizce 1461'den kaç oyuncu alır as takıma? Barcelona mesela takip edebildiğim
    kadarıyla en az 3 oyuncu çıkarıyor her sezon. Ben bu konuda Trabzonspor'a güvenemiyorum.
    Alsalar bile en fazla 2 oyuncu alırlar, onları da belki oynatmazlar, sonra kiralar gibi his var içimde.
    Bu durumda bu pilot takımı uygulamasının da fazla anlamı kalmıyor ve zamanla motivasyonunu
    kaybeder 1461, çünkü ne Süper Lig'e çıkacakları olacak oyuncuların ne de Trabzonspor'a alınmaya
    dair ümilteri olacak.

Eğer 1461'den gerçekten faydalanırsa, her sezon en az üç, dört oyuncu alınırsa as takıma, o zaman Süper Lig'e çıkmamasının bir anlamı olur. Eğer aynı tas aynı hamam devam edecekse, yani altyapımızdan yararlanmayı düşünmüyeceksek, hep dışardan çok para harcayıp almaya devam edeceksek Trabzonpor olarak, o zaman bıraksınlar 1461 Süper Lig'e çıksın, kendine bağımsız bir kulüp olarak yeni bir yol çizsin.

Necmettin ALTUNTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Mağlup olsalar da olmasalar da bu takım bizim takım hep destek tam destek.
    Eski kullanıcı adım:Nurver

Göktuğ Altuntaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

sağlam maç olur net.
    FOREVER TRABZONSPOR!!!!

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Naklen yayın gelir paylaşımından dolayı her takımın maçlarını aşağı yukarı eşit sayıda vermeye çalışıyorlar diye düşünüyorum. Pek doğru gözükmese de puan sıralamasına göre bir ayrım yapmıyorlar bence. Başka türlü böyle önemli bir maçı vermemelerinin imkanı yok. Yine de Web TV'den izleyebileceğimiz için de şanslı sayılırız eskiden böyle bir uygulamada yoktu...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

3 puandan ziyade karsiyaka'nin bize ne kadar dost ne kadar dusman oldugunu gormemiz acisindan onemli bir mac

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Eser Karaca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 puandan ziyade karsiyaka'nin bize ne kadar dost ne kadar dusman oldugunu gormemiz acisindan onemli bir mac

Ts ve 1461 dışında desteklediğim bir diğer takımdır kaf kaf... neden tam olarak bilmiyorum ama başarılı olmalarını istiyorum, sempati duyuyorum.

dostça bir maç olacaktır, kaf kaf taraftarıyla aramız iyi. genelde herkes bizden nefret eder ama karşıyaka taraftarından bize zarar gelmez.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Alıntı Hasan YAYLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mutlak galibiyet,3-0 diye düşünüyorum hatta...
    Hasan nöördün aman diyim,çok uçtun demiyorum inanıyorum,
    2-0 falan yenersek saymam bulurum seni
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

güneyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adana ve erciyes gibi kalburüstü takımlara karşı test maçlarından başarıyla çıkan 1461 bu maçta da üzerine düşeni yapar.Beraberlik kokan bir maç..
    Vakti gelmiş bir şampiyonluk kupasını almamızı hiçbir güç engelleyemez..
    UEFA sifonu çekti..TFF şimdi kararını düzelt..Düzeltmezsen..

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ts ve 1461 dışında desteklediğim bir diğer takımdır kaf kaf... neden tam olarak bilmiyorum ama başarılı olmalarını istiyorum, sempati duyuyorum.

dostça bir maç olacaktır, kaf kaf taraftarıyla aramız iyi. genelde herkes bizden nefret eder ama karşıyaka taraftarından bize zarar gelmez.
    O nefretin sebebi karsi konulamaz kiskancliktir.
    Kudurmusluk seviyesine gelen kiskancliktir.
    Dostca bir mac olacagini umuyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)