Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 177 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hayde BMN, Maile Devam!

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Standart Hayde BMN, Maile Devam!

Bu konuyu açma geregini aslinda Hopaya gittikten sonra daha bir siddetle hissettim...Öyle ya,Kaizm koyuncu için Besiktaslilarin pankart açtigini düsünürsek fazlasiyla da geç kalmistim üstelik..Trabzonspor sevdasina girmeyecegim Kazim koyuncunun..Hepimiz bunun kelimeleri anlamsiz birakacak kadar yogun oldugunu biliyoruz...Ama Hopaya gittigimde oradaki insanlarla konusrken,"Peki Trabzonspor ne yapti?" dendiginde kendimizi savunacak bisey de bulamadim açikcasi...Onun için yaptirdigimiz kocaman pankarti asla yok saymiyorum sakin yanlis anlasilmasin...Bu taraftar olarak zaten yapmamiz gereken birseydi,ve hepinize tesekkür ediyorum üstesinden de geldik..

Ancak,dmek istedigim baska bisey..Bizim TRABZONSPOR KLÜBÜ olarak birseyler yapma zamnimiz geldi de geçiyor..Geçen gün Pumanin ürettigi formalra bakarken,arkasinda gol sevincimizin oldugu biforma (yanilmiyoram) dikkatimi çekti.Ve düsündüm de,ayni sekilde arkasinda Kazimin fotografinin oldugu bi forma yapilamaz mi acaba? Futbolcularimiz maça oformalarla çiksa bisey mi kaybederiz yoksa?

Ya da her maça "ÇERNOBIL ÖLDÜRMEYE DEVAM EDIYOR"tarzi bir pankartla çiksak ne olur ki sanki? Sanirim geçen sene basinda önerilmis bu teklif klübümüze,ama kabul edilmemsis.Öyle yildönümlerinde internet sayfasinda "Saygiyla aniyoruz" demekle olmuyor bu isler...Artik net adimlar atsak?

Özellikle forma ve pankartla.....????? Klübe yakin olanlarimiz varsa bu acizane istegimizi iletse????

Nereden
    İstanbul

çok dogru söylüyorsun kardesim...en azindan pankartlarla bu konu gündeme getirilebilir...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

haklisin abi sonuna kadar variz

Muhammet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sonuna kadar.

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

kulübü mail yagmuruna tutsak. her mac pankartla ciksak sahaya

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet haklisin yapalim

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

TS clup bence bunu yaqpabilir o kadar tsörtten bi tanede asla unutmayacagiz yada koyverdun gittun bizi yazan bi tane daha üretse ufakta bir kazim abini resmini koysa eminim bir çogumuz grurla giyer o tsörtü.

Ben bekliyorum TS clupa iletelim bence böle bir istegimiz oldugunu.Sonucta maddiyatsa garantisi biziz iste.

Nereden
    Bursa

O halde mail yagmuruna baslayalim arlkadaslar birseksilde...Trabzonspor dendigine gözleri doluyor annesinin ailesinin...Bu kadaini da yapamiyorsak ne dieyim ki daha? O formalarla maçlara çiksak...Inanilmaz güzel olur.Üretilsin,almazsam yüzüme tükürün..

Her maçta bi pankaratla çiiyoruz..Çernobili laneleyen bi pankartla çiksak eksilmeyiz herhalde..Edited by: 61viya

Nereden
    Almanya

bence üzerinde durulmasi gereken bir konu.

Nereden
    Bursa

@61Viya ;

Sen kompozisyon hazirlamada gayet iyisin yaz bir tane TS Clup"a hazir format olarak kullanabilecegimiz bir kompozisyon yollamasi ve satin almasi bizden.

Düsünsene Kazim Abinin ailesi sokaga çikiyor yanindan gecen birisi onun Resmini ve onun için yazilmis bir kaç cümle içeren tsörtle geziyor bence bu gayet güsel olur ve bunu biz sadece kendi içimizdeki Kazim KOYUNCU sevgisinden yapacagiz buda olayin dogal ve en güsel tarafi olur bence.

Nereden
    Bursa

peki üstteki yaziyi yolasak olmaz mi?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

uretilsin zaten bircok taraftarimiz hem alir hemde hatira olur kazim abinin anisina

Nereden
    Bursa

Bu amaca yönelik düzenlersen olabilir.

Naim
    Ziyaretçi

Aynen Che nin yapiliyorda Kazimin niye olmasin
    yapsinlar TSC tarafindan geliri Çernobil zarar görenleri va kazimin ailesi arasinda paylasilsin
    her zaman ailesine bir gelir olarak kalir
    hemde biz yeni nesillerimize kazimianlatiriz
    her türlü destegimle yaninizdayim

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar sadece dinledigim bir programda duyduklarimi yazacagim;

Konu nükleer enerji, alaninda uzaman her iki görüsten insanlar konuyu tartisiyordu, söz döndü dolasti çernobile ve etkilerine geldi. K.T.Ü Farabi Hastanesinden konuyu arastiran bir prof. baglandi ona sordular durumu. Söyledigi su;

Karadeniz bölgesindeki kanser artis orani tüm türkiye genelindekinden farkli degil arastirmalar çernobilin kanseri arttirdigina dair bir sonuç ortaya koymuyor. Etkisi olmamistir diyemeyiz fakat kanserdeki artis orani diger bölgelere göre artmis degil ayni oranda.

özetle bu tarz bir sey söyledi. sonuç olarak kanser gerçekten ciddi boyutlara ulasmis ve her hanede en az 1 kisinin yakalandigi bir hastalik durumunda elbette çok ciddi önlemler alinsin istiyoruz fakat is resmiyete girdiginde bu tarz açiklamalar duyuluyor.

Olayi çernobille direk bagdastirmadan birseyler yapilabilir,çünkü çernobilin girdigi her konuya farkli, konudan uzaklastiranseyler de giriyor ve konu kaynayip gidiyor. Vurgu çernobil degil KANSER in kendisi olmali Çernobil KANSER'in önüne geçerse, konunun geçistirilecegi gayet açik! Nükleer enerjiye hayir yerine kansere önlem, arastirma hastaneleri vb.istekler dilegetirilmeli tabi amaç kanser ise.

Bu sadece bir öneri; Çernobilin herseyin önüne geçmesi beni de rahatsiz ediyor.. olan olmus biten bitmis bir çernobildir gidiyor, sen çernobil kanser yapti diyorsun adamlar yapmadi diyor konu kapaniyor. Sen kanser artti çözüm istiyoruz dersen sana kimse çernobilin etkisi yok cevabi vermez.. amaçbu konuda özel hastane açilmasi girisimi olmali.

Nereden
    Bursa

Abicigim dedigine katiliyorum.Ancak bu zaten maalesef ve israrla haaala geçistirilmeye çalisilan bir konu..Devletimiz milletin karsisina geçip "bakin bn içiyorum siz de için" demeyi biliyordu...Ben de biliyorum ki,kimse net olarak çikip "Evet,karadenizdeki kanser sebebi çernobildir...Olayin artisinin tek sorumlusu budur." diyemiyor.Diyemez,çünkü bunu eklde edebilecekleri bir kanser arastirma kurusumuz yok..Her evde kanserli var abicgim..Demisti ya Volkan Konak da,güvercinler bile bir tuhaf doguyor artik,onlar da mi sigara kullaniyorlar.

Çernobil büyük bir etkendir,ancak dediginiz gibi abicigim elimizde net bir belge yok dedigim sebeplerden dolayi..Zaten burda bunu tartismak da degil amacimiz.

Ancak dedigniiz gibi,Çernobil olayinin etrafinda dolasmak yerine,Kanser,Kaizm koyuncu,nükleer santraller paralelinde de olabilir pankartlar..

Ya da bir kanser arastirma hastanesi için çagri niteliginde...

Tesekkür ederim abicigim yorumun için..

Muhammet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu tisörtler üzerine kazim koyuncunun ölmeden önceki mektubunu koyabilirler. Hani su sonu "Biz de öldük, Herseye ragmen buyeryüzünde sarkilar söyledik. Tesekkürler Dünya" olan. Klübe mail yagdiralim. Gerçekten çok önemli bir konu.

Nereden
    Bursa

Trabzonspor yönetimine,

Bu maili atmak için belki çok geç bile kaldik Trabzonspor taraftarlari olarak...Maili atma amacimiz belki hiç dikkat bile etmediginiz bir konuda sizi is basina çagirmak..Konu,Kazim koyuncu....

Kazim koyuncunun Trabzonspor sevgisini anlatmayacagiz size burada.Çünkü o öyle yogun yasiyordu ki bu sevdayi,istesek de anlatamayacagimiz bir sevdadir onunki...Ergun Atanin deyisiyle "ugruna secde edecek" kadar Trabzonsporludur o...

Bir arkadasimiz Hopaya gittiginde oradaki insanlarla konusrken,"Peki Trabzonspor ne yapti?" dendiginde kendimizi savunacak pek de bisey bulamadigindan bahsetti..

Kazim koyuncu için Besiktaslilarin pankart açtigini düsünürsek fazlasiyla da geç kaldik üstelik bu maili yollama konusunda...

Artik Bizim TRABZONSPOR KLÜBÜ olarak birseyler yapma zamnimiz geldi de geçiyor..Geçen gün Pumanin ürettigi formalra bakarken,arkasinda gol sevincimizin oldugu bi forma dikkatimizi çekti.Ve düsündük de,ayni sekilde arkasinda Kazim Koyuncunun fotografinin oldugu bi forma yapilamaz mi acaba? Futbolcularimiz maça o formalarla çiksa bisey mi kaybederiz yoksa?

Ya da her maçakanser arastirma hastanesi istegimizi belirten,kansere tepkimizi oratya koyan,Kazim Koyuncu'yu asla unutmayacagimizi belirten bir pankartla çiksak ne olur ki sanki? Sanirim geçen sene basinda önerilmis bu teklifsizlere,ama kabul edilmemis.Öyle yildönümlerinde internet sayfasinda "Saygiyla aniyoruz" demekle olmuyor bu isler...Artik net adimlar atsak?

Kazim koyuncunun ailesinin gözleri Trabzonspor dendiginde dahi dolu dolu oluyor..O güzel insanlara,Kazim koyuncu gibi bir trabzonsporluya böyle bir jesti çok görmeyeceginizi düsünüyoruz...

Özellikle forma ve pankartla.....?????

Saygilarimizla...

Bunu yollasak olur mu? Yoluyorum bile....

Yako - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Via,

ben aynen bu metni aldim ve info@trabzonspor.org.tr ye yolladim.

Haydi parmaklar calissin arkadaslar ....

Nereden
    Bursa

Insallah mücadelemizde kazanan taraf biz oluruz ve istedigimiz hedefe ulasabilecek kadar etkili oluruz.

info@trabzonspor.org.tr
    webmaster@trabzonspor.org.tr

tsclub@trabzonspor.org.tr

Yollayarak baslamis bulunmaktayiz.

Naim
    Ziyaretçi

ok arkadaslar
    sonuna kadar destek bu konuda

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Teknolojinin gözünü seveyim.Isimizi yerimizden kipirdamadan yapiyoruz,bu arada göbek büyüyor ama yinede teknoloji güzel birsey.

Hasili kelam e-postalarimi gönderdim,ilgili adreslere.Hayirlisi olsun bakalim.

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

viya metnini bende gönderdim ve destekliyorum...

Ancak dedigim gibi burada çok önemli bir ayrinti var bu isin içine nükleer ve çernobil kelimeleri girerse basarili olmak zor.

O nedenle;

ben, kanser arastirma hastanesi (yeni cihazlarla donatilmis modern bir hastane), özel tarama programlari, bilinçli gida tüketimi, dogal beslenme konularinda çalismalar projeler vurgulanmali diye düsünüyorum.

Zaten kimsenin Türkiye'nin üzerine radyasyon geçirmez kubbe seklinde bir koruma kalkani yapacagi yok, nükleer, çernobil gibi kisir döngüler yerine var olan hastalikla mücadelenin ilk adimi olan arastirmalar ve modern hastane istegi vurgulanmali. Ayrica kanseri tetikleyen yanlis beslenme aliskanliklari, dogal olmayan gidalarin tüketimi, sigara ve alkol gibi çok önemli konular çernobil ve nükleer yüzünden gündem disi kaliyor, önemsizmis gibi algilaniyor, oysa bunlar kaç çernobil eder kimsenin haberi bile yok!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Masallah bu sezon kulüp çok hareketli olmasa da, taraftar çok hareketli basliyor sezona.

61viya çok iyi düsünmüssün. Hepimizin aklindan hiç çikmayan Kazim Koyuncu hatirasini bu sekilde Karadeniz Kokulu takimimizin tarihe not düsercesine ele almasi çok yerinde olacaktir.

Karadeniz'e, ülkesine, çevresine birseyler verenler unutulmamali. Hele de bu hatira hepimizin canindan canlar alan bir illete karsi ittifak yaratacaksa, hayde!Hemen!

Elektronik postayollanmistir.

Naim
    Ziyaretçi

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Masallah bu sezon kulüp çok hareketli olmasa da, taraftar çok hareketli basliyor sezona.

61viya çok iyi düsünmüssün. Hepimizin aklindan hiç çikmayan Kazim Koyuncu hatirasini bu sekilde Karadeniz Kokulu takimimizin tarihe not düsercesine ele almasi çok yerinde olacaktir.

Karadeniz'e, ülkesine, çevresine birseyler verenler unutulmamali. Hele de bu hatira hepimizin canindan canlar alan bir illete karsi ittifak yaratacaksa, hayde!Hemen!

Elektronik posta yollanmistir.
    Simal yildizi abi biz hareketli olacagiz ki Klub hareketlensin
    [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)