Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 177 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hayde BMN, Maile Devam!

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

talep etmeden arzin olmayacagini düsünürsek çok yerinde bir hareket.düzenli mail yagmuruyla kulüp yetkililerinin dikkatini çekmeliyiz.

haydibmn mail timi yeniden bilgisayar basina.

+selçukabi nin ülkerle sponsorluk konusundaki fikriyle paralel bir organizasyon yapilirsa bi kat daha hos olur bence.

son olarak bu organizasyonun "fikir annesi" 61viya ya da ayrica tesekkürler

kutoz
    Ziyaretçi

Begüm, islem tamamdir. [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bende yolladim

denizci61
    Ziyaretçi

"Hepimiz Kazim'iz, Çernobil kanayan yaramiz"

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok güzel bir fikir.ben mailimi attim.ne kadar cok e-mail o kadar cok basari[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mail yollanmistir.Kazim Koyuncu için daha fazla destek renkdaslar...

Muhammet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben de yolladim. insallah degerlendirir. haydi herkes is basina.

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Semih(TS) Nickli Üyeden Alıntı

TS clup bence bunu yaqpabilir o kadar tsörtten bi tanede asla unutmayacagiz yada koyverdun gittun bizi yazan bi tane daha üretse ufakta bir kazim abini resmini koysa eminim bir çogumuz grurla giyer o tsörtü.

Ben bekliyorum TS clupa iletelim bence böle bir istegimiz oldugunu.Sonucta maddiyatsa garantisi biziz iste.

cok akillica bir fikir ts clup kazim koyuncunun t shortunu bassa bence anlamli olur ama gelen paranin hepsini veya bir kismini mutlaka kanserle yasam dernegine bagislamali

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

futbolcularin maçta giydigi formalarda böle bisey yapilabilecegini sanmiyorum tabi bir bilgim falan yok sadece düsünce.ama taraftar formalari, ts club da satilan t-shirtler de denildigi gibi resim konulabilir. sevincimiz bu t-shirtlerde gösteriliyorsa kanayan yaramizda gösterilmeli çünkü biz acisiyla tatlisiyla efsane olduk...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mailler agirlikli olarak TS Clup lara giderse arz talep olayi kapsaminda istedigimizi gerçeklestirebiliriz.

Çernobili degilde Kanseri ve KAZIM KOYUNCU yu vurgulayarak mailimi yolladim.

Insallah degerlendirilir maillerimiz...

ben de yolladim. insallah degerlendirir.

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yolladim mailleri

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kazim'in sadece Trabzonspor'a degil, tüm Karadeniz'e katkilari olmustur. Bu nedenle Istanbul'da (katilimin ve elde edilecek gelirin çok olmasi bakimindan) Karadeniz takimlarinin katilacagi ve geliri ilgili vakiflara birakilacak bir futbol turnuvasi?

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı 61viya Nickli Üyeden Alıntı

O halde mail yagmuruna baslayalim arlkadaslar birseksilde...Trabzonspor dendigine gözleri doluyor annesinin ailesinin...Bu kadaini da yapamiyorsak ne dieyim ki daha? O formalarla maçlara çiksak...Inanilmaz güzel olur.Üretilsin,almazsam yüzüme tükürün..

Her maçta bi pankaratla çiiyoruz..Çernobili laneleyen bi pankartla çiksak eksilmeyiz herhalde..
    ülkemizde bu tür forma ve pankartala sahaya çikmaya kesinlikle izin vermezler hele bu kulüp trabzonspor ise.sezonun son maçinda istanbuldaki istanbulspor maçinda konsere bile izin vermediler. ancak bizim yönetimin yapacagi en kolay is kazim koyuncunun fosunun basildigi tisörtler yada formalar yapmak. bide takim olarak ziyarete gitmek. biliyorsunuz ki sezon açilisi hariç pankartin asilasina bile izin verilmedi ülkemize. ancak elin usagi küfürlü pankartlari rahatça sokabiliyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kazim Koyuncu bizim artik sembolumuz ve kanserle savastaki sembolumuz olmustur... Bir cok insanimizi kansere verdik ve vermeye devam ediyoruz.. yarin öbür gün Allah korusun ama bunlarin arasinda biz de olabiliriz.. Biz bunu engellemek , sesimizi duyurmak için hem kulübe tisört-forma konusunda baski yapalim (bunu bir kararlar dizisi seklinde kulübe bir dosya ile gönderebiliriz) hem de kendi çabalarimizla ve dizaynlarimizla tisört yaptirabiliriz...

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı
    Kazim'in sadece Trabzonspor'a degil, tüm Karadeniz'e katkilari olmustur. Bu nedenle Istanbul'da (katilimin ve elde edilecek gelirin çok olmasi bakimindan) Karadeniz takimlarinin katilacagi ve geliri ilgili vakiflara birakilacak bir futbol turnuvasi?

Çok güzel olur.TSYD kupasi adi altinda düzenlenen turnuvalarda yapilacak ufak degisikliklerle basarilabilir sanirim.bunun için kulubün yaninda tsyd ile de irtibata geçilmeli.

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı

Kazim Koyuncu bizim artik sembolumuz ve kanserle savastaki sembolumuz olmustur... Bir cok insanimizi kansere verdik ve vermeye devam ediyoruz.. yarin öbür gün Allah korusun ama bunlarin arasinda biz de olabiliriz.. Biz bunu engellemek , sesimizi duyurmak için hem kulübe tisört-forma konusunda baski yapalim (bunu bir kararlar dizisi seklinde kulübe bir dosya ile gönderebiliriz) hem de kendi çabalarimizla ve dizaynlarimizla tisört yaptirabiliriz...

Iste benim asil vurgulamak istedigim de bu sevgili Nytre..Biz ancak kendi çabalarimizla birseyler yapiyoruz,elimizden geldignice..Takdir edilecek bir durum elbette ki,ama vurgulamak istedigim nokta,klübümüz Kazim koyuncu için hiçbirsey yapmiyor,hiçbirsey...

Yakin dostlariyla konustugum zaman Hopada,sanirim en azindan Kansere karsi bir pankartla sahayta çikilmasi rica edinmis ve sanirim klübümz bunu kabul etmemis..Inanin diyecek tek kelkime laf bulamadim...Yarin öbür gün,tipki besiktas taraftari gibi(ki ne yalan söyliim takdir ettim o davranslarini) fener gayse falan da bir pankart açarsa,ben kazim koyuncunun ts marslarini dinlerken huzursuz olurum bir tsliolarak.Anlatabiliyor muyum? Asil birseyler yapmasi gereken klüp yöneticeli uyuyorsa eger,ben bundan vicdan azabi duyarim..

Maile devam edelim lütfen..Olursa bu olay inanilmaz güzel olacak çünkü...

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

aynen destek maillerimize devam edelim

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

mailler tamamdir

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kesinlikle bu konuda sonuna kadar gidilmesi gerekiyor. ne zaman bir seyler yaparsalar o zaman tenkinti birakmali onlara destek olmaliyiz. ama yapana kadar devam. . .

bu takimin sadece yönetenlarin elinde olmadigini artik herkesin kafasina sokma si gerekiyor. bordo mavi asiklari i i

hersey bordo için. . .

mitralyoz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]Çok iyi bi fikir . Tebrik ediyorum[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

omer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bende yoladim simdi maili. t-shirt ler olursa eer çok guzel olur gercektn yaa.

İHSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bence de artik somut adimlar atma zamani geldi....

Bakin Bursasporlu futbolcu Eser in ayagi kirildi bu sene .. Takim arkadaslari eserin resminin oldugu formalarla çiktilar maçlara.. Adam diyor hayatta unutamam ben bunlari..

demek istedigim biz de bir seyler yapmaliyiz artik

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Yeni farkediyorum konuyu. Mail kampanyasi baslattigimizi farkedemedim. Mümkünse konu basliginda bunu belirten birseyler yazilsa daha çok katilim olur diye düsünüyorum. Ve tabii ki hemen mail adreslerimden Ayse Begüm'ün yazdigini postaladim, arkadaslara da ilettim[img]smileys/smiley2.gif[/img]
    Edited by: My

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)