Sayfa 16 Toplam 26 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 14 15 16 17 18 ... SonuncuSonuncu
Toplam 636 adet sonuctan sayfa basi 376 ile 400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ülker'e Baský (Sabrýmýzý Zorlamayýn)

gerçekefsane - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

@aytex

anlasmak ile görüsmeye baslamak hangisi dogru açiklama bunu çözelim.

ilk açiklamayi okuyun, sonrak açiklamayi okuyun. dogru açiklama son yapilan açiklamadir.

anlasma yapinca, anlasmanin sartlarini bilirsin

görüsmeler baslandiginda, anlasmanin sartlarini biliyormusun.

ikinci açiklama dogru açiklama

ise basvuru ise ise baslama gibi düsün.

Edited by: gerçekefsane

kutoz
    Ziyaretçi

@gerçekefsane,

kulüpten yapilan açiklamanin dogrulugunu yada yanlisligini tartismiyoruz. Ülkerin yetkilisinin, TV.den sergiledigi tavri tartisiyoruz. Bu yetkili zat-i muhterem, çikip "görüsmelerimiz devam ediyor" demis olsaydi, ortada zaten bir sorun olmazdi. Ama çikip, "anlasmamiz devam ediyor" demesi, var olan anlasmaya atifta bulunmaktan baska birsey degildir.

aytex - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

ÖNCE GENIS ÇAPLI ANLASMA SAGLANDI DENDI

SONRA GÖRÜSMELER DEVAM EDIYOR DENDI

SON AÇIKLAMA DOGRU ISE ILK AÇIKLAMA YALANDIR

ISE BASVURAN HERKES ISE ALINMADIGI GIBI

SENI ISE ALDIK DEYIP ARDINDAN D VAZGEÇILEBLIR

DOLAYISI ILE SIZE KATILMIYORUM

KULÜP DOGRU SÖYLEMIYOR

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.AMESPACE PREFIX = O />

» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
    Edited by: Badaloglu

ikinci açiklama dogru açiklama.

Ilk açiklamada yapilanhata düzeltilmis, farkina varilmis, düzeltilmis.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

KULÜP ADINA KONUSACAK KADAR BILIYORSUNUZ YANI

PEKI
    » Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.AMESPACE PREFIX = O />

» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.

kutoz
    Ziyaretçi

@gerçekefsane

Trabzonspor gibi büyük bir kulüp, bir açiklama yapiyor ve bunun hatali bir açiklama olduguna karar verdikten sonra yeni bir açiklama yapiyor. Ne tuhaf dimi, yaptiklari bu yeni açiklama için "düzeltme" yaptiklarini belirtmedikleri gibi, eski açiklamayi silme geregi bile duymuyorlar.

Derhal, bu açiklamayi yapanin isine son vermeleri gerek. Çocuk oyuncagi degil bu isler. Ya adam gibi görevlerini yaparlar, yada görevi daha iyi yapacaklara birakirlar bu isi. Bu kadar nettir, bu is.

Is basvurusu demistin ya. Iste buda is basvurusu kabul edilen çalisanin, isine son verilme sebebi. Çünkü çalistigin kurum Trabzonspor'dur, Tavsanli Linyitspor degil...

kutoz

aytex ilk açiklama ile son açiklamayisorguladi, orada bir yanlisligi belirtim.

ben bir sey söylemedim, kizmayin

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

O ADAM O YAZIYI KENDI KAFASINDAN YAZAMAZ

ADAMALR HIÇ BEKLEMEDIGI BIR SPONSORLUK ANLASMASI IÇIN MASAYA ÇAGRILINCA MAL BULMUS MAGRIBI GIBI NE YAPACAKLARINI SASIRARAK WEB SITESINE YAZIYI ASTILAR.

OLA PRANIN ......

BÖYLE OLMUSTUR KISACA

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

BU ARADA VEFA NIN BIR SEMT ADI OLMADIGINI ANLAMAMIZ AÇISINDAN

www.galatasaray.org. tr adresine bir bakmanizi öneririm

adamlar ölen eski voleybolcularina nasil saygi göstermisler

oyyyyyyyyyyyy oyyyyyyyyyyyyyyyy

benim kulübümün de böyle davranacagi o günleri ben görememi. yetmez ömrüm. yetmezzzzzzzzzzzzzz

kutoz
    Ziyaretçi

Dozer Cemil geldi aklima birden... Vefa, hakikatten Istanbul'da bir semtmis, Trabzon'dan bakilinca...

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

***Edited by: sanatik

Nereden
    Almanya

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý sanatik Nickli Üyeden Alýntý

bunlar çok iyi olmus simdi BMN nin yapacagi ilk is bunu afis,brosur haline getirp caddelere sokaklara yapistirmak ...tabi manali metinlerle

ilk olarak trabzondan baslanmali....[img]smileys/smiley32.gif[/img]cümle alem bilsin boykotumuz var...Edited by: FERSAT

Nereden
    Almanya

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Alýntý simal yildizi Nickli Üyeden Alýntý

Ülker'den evvel ezeli nefret eden, ürünlerini begenmedigi gibi çok çesitli olaylara yaklasimlarini da tasvip etmeyen biri olarak sunu söylemek istiyorum:

Belki de böyle bir cevap veremez ama düsünün ki, Ülker söyle bir cevap verdi:

- "Biz Türk sporu için milyonlarca dolar yatirim yapiyoruz zaten, neden baska sponsor aramiyorsunuz?" Bu kampanyada eger vurgulanacaksa "haksiz rekabet yaratildigi" vurgulanmali.

Yillardir Türk Futbolunda yaratilan haksiz rekabet hiçbir degisiklige ugramadan aynen devam ediyor.

Bir de su açidan bakin.Galatasaray ve Fenerbahçe Adidas ile çalisiyor ve Adidas onlara tonla para akitiyor. Biz üç otuz paraya satiyoruz forma hakkimizi. Neden mesela Adidas'a da kampanya baslatmiyoruz? Çünkü biliyoruz ki bu çokça ticari bir mesele ve firmalar ticari getirisi olmayan "hiçbir ise" yatirim yapmiyor.

Bu kampanya bence yüksek ihtimalle basarili olacaktir. Yani Ülker Besiktas'a yaptigi gibi degil ama daha düsük bir meblag ile Trabzonspor'a katki yapacaktir. Ama bu artik ticari bir isbirligi degil yardim olacaktir ki beni düsündüren de budur.

Bence su dönem Ülker'den feyz alan diger pek çok girisimci için sponsorluk yatirimi yapma dönemidir ve Trabzonspor ismini çok yetenekli pazarlamacilarin bu yeni sponsorlara pazarlamasi gerekmektedir.

Eğer kulübümüz ehil ellerdeyse, şimdi sırası. Yeni bir yatırımcı ve iyi bir sponsorluk anlaşması...

Türkiye'de güce tapmak moda oldu. Ama maalesef de "güç" kavramı da sadece maddiyata gelip dayandırıldı.

Bence Ülker ismini vermeden ama çeşitli imalarda bulunarak tüm taraftar sitelerinde ve kulüp dışındaki tüm camianın sitelerinde bu isimsiz ama anlamlı bildiri yayınlanmalıdır. Mağrur bir yazı.

Güç sadece elini belli belirsiz bir masaya ses çıkarmak için vurmakla olmaz. İcraatla olur.Edited by: simal yildizi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

.............................................Edited by: simal yildizi

smertkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    52

futol ticaret siyaset mafya kirlenmisligin tanimi budur.

Peki kim çözecek?

Sedat PEKER e abi diyen Sayin hemsehrimiz Gayseli Haluk ULUSOY mu?

Yada Haluk ULUSOY u koltugundan etmek için her seyi deneyen nasil olursa olsun benden olsun anlasiyisla hareket edip Levent Biçakçi Federasyonunu Türk Futboluna bela eden sonunda muradinaeremeyen sayin Bakan SAHIN mi?

Simdi ÜLKER e kiziyoruz, Tamam Boykot edelim.Ama Adamlarin ticari yaklastiginin farkinda olalim?

Adamlar ÜLKER basketbol takimini kurdular, sampiyon oldular avrupada iyi isler yaptilar kimse tinmadi bile?

Trabzonsporda da Ticaret olmadimi .Örnegin Sayin Erol TUNA nin fly air isindeki ticaretanlayisi yaninda Ülkerinki çamasir suyuyla yikanmis kalir.

Peki bizim Yönetimlerimiz ne yaptilar Bir kaçyil gögüs reklamsiz bile oynadik. Bundan sonra ne yapacaklar bakalim sponsor bulabileceklermi? Yada yapilan sponsorluk anlsmalarindan daha fazla para nasil kazandiracaklar? Hayda yönetimler birde bu yükün alyina giriyorlar.iyi mi?

Hep söylüyorum 2000 yili degisen Futbolda için degisim karari aldigimiz kongredir.Degisecegiz elbette biz olmaktan vaz geçmeden degismeliyiz. Ama 80 li 90 li yillardaki kafa ile gidemeyiz.Yönetim Kurullarimizida Profesyonel yöneticilerimizde degisime göre seçmek ve yapilandirmak zorundayiz.Buna da kurumsallasma diyoruz.

Bu yönetim kurulu kurumsallasma açisindanda sinav veriyor. verecekte.

Peki biz na yapacagiz Elbetteki rakip takimin sponsorunun ürününü de almayacak kadar bilinçli davranmaliyiz. Ben Hastaneye gidecek oldum Memorial e gittim. Acibadem e gitmedim. Belki düzen adil olmayabilir rakip belaltida vurabilir ama biz kim oldugumuzu kimle mücadele ettigimizi asla unutmayalim yeter.

Benim asil kafama takilan su ? Parali baskan istiyenler vardi? Isin içinden gelen Bilgisini koyacak olan Baskan istiyenler vardi.Acaba Sponsorluk parali baskanligin sonumu olacak? Felegin bir oyunu bu olsa gerek.Edited by: smertkan

sarman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Valla orta fol yok yumurta yok bu öfke niye. Yani adamlar sponsor olmuyoruz demiyorki bazi arkadaslarin yanlis yöne çekmeleri sonucu bu olay bu kadar büyüyor. Ama kabagat yönetimde gibi çik bilgilendir taraftarini aklinda soru kalmasin trabzonspor taraftarinin. Bence bekleyelim ve görelim bakalim neler olacak.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Bu konuda soz sözüm sudur

ülkere sponsorluk sözlesmesini revize etmeyi basaramazsak bile

yönetime taraftari bilgilendirmek gibi bir prfesyonel çalisma biçimini ögretemezsek bile

düsündüklerimizi trabonspor u yzaktan takip eden sessiz çogunlugun ve türk spor kamuoyunun ögrenmesi gerekir.

derdimiz para pul degildir

derdimiz özünü asagidakisloganin olusturdugu mesaji kamuoyuna vermektir.

eyemse eyem, basin toplantisi ise toplanti

ortak bir bir sonuç çikana kadar yazmayacagim

Sampiyonluk önemli degil. Senin bu adaletsiz arenada verdigin onurlu mücadelen yeter!

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hayirdir kim boykot karari aldi. Ne oldu ne bitti biri yazarsa iyi olur...

Boykot felan yapilacaksa hayde boykot yapiyoruz seklinde degil nedenler ortaya konulur neler yapilacak onlar belirlenir eyleme geçilir. Damdan düser gibi boykot olmaz. Nette fazla gaz ageliyorsunuz hele bir sakin..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Evet beyler, BMN ne zaman böyle bir karar aldi da; bizim haberimiz yok!Boykot kararini kim vermis?neden vermis?buraya yazinda bizde ögrenelim...

Naim
    Ziyaretçi

Alýntý Badaloglu Nickli Üyeden Alýntý
    Evet beyler, BMN ne zaman böyle bir karar aldi da; bizim haberimiz yok!Boykot kararini kim vermis?neden vermis?buraya yazinda bizde ögrenelim...
    Ben kendime göre aldim
    Kisisel insiyatife göre
    toplu bir karar alinirsa onada saygi duyarim ahmet abi
    ama kisisel olarak ben bu is çözümlenene kadar ülker ürünlerine elimi sürmeyecegim

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Nacizane düsüncem;sapla samani karistiriyoruz sanki.Genis kapsamli bir sponsorluk istedikte onlar olmaz mi dedi ? Yoksa bu konuda gerekli girisimleri yapmayan yönetim mi hatali ? Bilgisi olan bizimlede paylasirsa sevinirim.

kolombo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

Alýntý halil ibo Nickli Üyeden Alýntý
    Nacizane düsüncem;sapla samani karistiriyoruz sanki.Genis kapsamli bir sponsorluk istedikte onlar olmaz mi dedi ? Yoksa bu konuda gerekli girisimleri yapmayan yönetim mi hatali ? Bilgisi olan bizimlede paylasirsa sevinirim.
    kusura bakmayin yönetim dahil kimsenin haberi yok

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý ironmaster Nickli Üyeden Alýntý
    Alýntý Badaloglu Nickli Üyeden Alýntý
    Ben kendime göre aldim
    Kisisel insiyatife göre
    toplu bir karar alinirsa onada saygi duyarim ahmet abi
    ama kisisel olarak ben bu is çözümlenene kadar ülker ürünlerine elimi sürmeyecegim

Naim,

Iyide ne oldu da boykot ediyorsun Ülker'i? Onu anlamadim!!!Çözülecek is nedir?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)