Sayfa 3 Toplam 26 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 636 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ülker'e Baský (Sabrýmýzý Zorlamayýn)

Bence Sn. Albayrakin plani vardir bu konuyla ilgili çünkü yönetimler arasinda o gruba en yakin duran kisi. Ama ben bu yardimin futbolcu olarak yapilmasini istemiyorum. Stat,Tesis ya da para getirecek baska bir sekilde yapilmasini tercih ederim. Bir kere 5 milyon yerine her sene 500 bin getiren yatirim daha iyidir. Belki Sn Albayrak in seçimlerde söyledigi yildizi transfer edecek arkadasi ülkerin sahibidir[img]smileys/smiley2.gif[/img]. Ama ne olursa olsun bu Türk futboluna yarardan çok zarar saglayacak. Takimlar arasindaki uçurum artacak. Eziktasa verilen 5 milyon bir anadolu takimina verilseydi seneye sampiyonluk yarisi gerçekten kizisir ve Türk futbolu asama kaydederdi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

BU konunun Ülkere yalvarmakla alakasi yok bende ilaveler yazarak gönderdim.Burda Istanbul takimlarinin geliri zaten fazla Ülker Bbunlara katki saglayarak Türk sporuna katli degil TÜRK spronun haksiz rekabetine destek saglamis oluyor,

O zaman yakinda bu basligi degistirip ülkere bu topigi gönderebiliriz.

ÜLKER ÜNRÜNLERI ALMA VE ALDIRMA diye simdilik bu tepkiyi çogaltmamiz lazim bu tepkimiz ses getirsinki Ülker tarfindan duyulsun Bu tepkimiz sayfalar dolusu olursa Köse yazarlarina bunu yazdirirsak ses verir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Berberoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    48

Ben de ilk mesajdaki yaziyi gönderdim.

Umarim etkisi olur.

Barýþ BAKIRTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Bende gönderdim..

Aslinda ülker gibi bir firmanin takimimiza sponsor olmasindan dolayi rahtsizim. Disardan göründügü gibi olmayan kara para konusunda önde giden kurumlarina açilmis onlarca dava bulunun bir firma ülker grubu. Ali Dogan koyu bir Bjklidir. Bjk ye kiyak geçmesi gayet normal.. Fb konusunda da bir gerçek varki reklamlarini daha iyi yapmis oluyor. Su unuttulmamali Ülker de telsim gibi olabilir ileride..

Birde dip not yapilan arastirmalarda sehir oranlarina göre Cola Turkayi en çok tüketen sehirde Trabzondur..

Saygilarimla..Edited by: BarisBakirtas

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Ya su konuyu bile Ülker grubunun durusuna getirenler var ya, vallahi helal olsun...

Bosverin o zaman Ülker'i, "ETI bizi diskoya götür" diye yeni bir baslik açalim. Ya da zamaninda baskanlarina Jaguar alan sendikalara da bir mail atalim. En azindan "sol kanat"a bir desteksaglanir da rahatlariz biz de...

Söz konusu durum gönül bagi ve ticari iliskiler nedeniyle iki kulübe kiyak geçmis bir firmaya maddi-manevi baski yaparak kulübümüze kazanç saglamak. Ne alaka simdi yok kara para, yok söyle-böyle sermaye muhabbeti...Edited by: perhaps

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Sevgili Perhaps

Forumda takip ettigim kadariyla Trabzonun durusuna önem veren bir insansin degerlerimizden vaz geçmeyen.

Haksizliga karsi herzaman dik durmak ise bizim amacimiz kara paraya karsida dik durmaliyiz..

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý CAFER52 Nickli Üyeden Alýntý
    BU konunun Ülkere yalvarmakla alakasi yok bende ilaveler yazarak gönderdim.Burda Istanbul takimlarinin geliri zaten fazla Ülker Bbunlara katki saglayarak Türk sporuna katli degil TÜRK spronun haksiz rekabetine destek saglamis oluyor,

O zaman yakinda bu basligi degistirip ülkere bu topigi gönderebiliriz.

ÜLKER ÜNRÜNLERI ALMA VE ALDIRMA diye simdilik bu tepkiyi çogaltmamiz lazim bu tepkimiz ses getirsinki Ülker tarfindan duyulsun Bu tepkimiz sayfalar dolusu olursa Köse yazarlarina bunu yazdirirsak ses verir.
    Aynen gönderilmistir. Diger arkadaslara da konu hakkinda bilgi verilmistir[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Zaten bizden maddi olarak çok üstte olan kulüplere birde Ülker'in bu tip yardimlari çok büyük bir haksiz rekabete yol açmaktadir. Özellikle bu konunun üzerine vurgu yapmamiz lazim diye düsünüyorum. Biz kimle mücadele edecegiz. Istanbul takimlariyla mi yoksa birde servetlerine servet katan Ülker'le mi? Öyle ayrimcilik felan yapacaklarsa, spora katki diye zaten halleri fazlasiyla iyi olanlara destek çikipta mücadele gücümüzü daha da güçlestirecekse bu nasil bir katkidir, neye katkidir!!! Aynen Cafer Abi'nin dedigi gibi bu sekil devam edeceklerse Ülker ürünlerini boykota hazir olalim.

Bu arada bunu Ergun ATA'ya da, Sedat TUNALI'ya da gönderdim. Eminim ki bir kaç arkadas daha bu sekilde yaparsa muhakkak köselerinde buna degineceklerdir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

düsünce güzel bravo. islem tamam.gerçekten bu gibi seyler biz türk milletinde her zaman hor görüldü.yani yalvaracakmiyiz biz büyük klübüz bunlara isimiz olmaz gibisine.ama durum bunun tam aksine.basketbol subesini çok mantikli bir hamleyle 3 kati büyüten ve futboldada bir o kadar basari yakalamaya çalisan ülker grubuna baskimiz eger fatih olayinda ki gibi büyük bir yanki uyandirirsa bizlerde hak ettigimizi aliriz.çünkü 3 eziklere ve biz trabzonspora sponsor olmus bir grubun ayrim yapmamasi lazim.

ama sunuda zöylemek isterim ki bu is için yönetiminde ses çikarmasi gerek...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Alýntý BarisBakirtas Nickli Üyeden Alýntý

Sevgili Perhaps

Forumda takip ettigim kadariyla Trabzonun durusuna önem veren bir insansin degerlerimizden vaz geçmeyen.

Haksizliga karsi herzaman dik durmak ise bizim amacimiz kara paraya karsida dik durmaliyiz..

Elbette öyle. Ama öyleyse bile o paranin rengi ispat edilene kadar bize de faydasi olsun. Sonuçta bir varsayimdan bahsediyoruz. Sonra ispat edilince analarini aglatalim birlikte. Mercilerde gidip hesabini onlara sorun, bizi baglayan bir sey yok ki. Ben Ülker'den olsam bu tür seyleri okuduktan sonra en fazla "Delgado'yu5 sene sonra da size aliriz" derdim.Adam zaten sponsor oluyor, parasini bize harciyor. Bir de delikanlilik yapip "ooo, nerden buldun bakayim" mi diyecegiz? O baskalarinin isi.

üülkere neden baski yapalimki kendi isbilir yöneticilerim,ize soralim koldaki reklam için ne kadar para almislar

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

@perhaps

Tabiki baskalarinin isi. Ben sadece bizim durusumuzdan örnek verdim. Yaziyi bende gönderdim sonuç olarak burada ülkerin yaptigi bir haksizlik var sponsorlarina esit davranmiyor. Bunun bir nedeni varsada çikip açiklamali.

Boykot olayina gelince ben basladim bile

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

bazi arkadaslar kendilerinde yazilan herseye muhalefet olma gibi bir zorunluluk hissediyor galiba.bence yakin tarihteki en anlamli konu bu olmus.Edited by: lazanist

volkanferhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

bende aynen gönderdim..

Bordo ile Mavi Birer Renkten Ibaret Degildir.Yasama Biçimidir..

gerçekefsane - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Galatasaray ve Besiktas basketbol takimlari basketbol liginde hangi adla oynuyorlar[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Galatasaray ve Besiktas elde ettikleri gelirlerden amatör branslara ne kadar pay ayiriyor[img]smileys/smiley2.gif[/img] Trabzonspor'un bu grupla üç yillik anlasmasi var. grup Trabzonspor isminin yaninda ürün isimlerinden birini koymasini ister. Trabzonspor camiasi kabul edecekmi[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Ana sponsorumuzun Stad yapmasi konusunda saha içi reklam ve stadin adi konusu gündeme gelmisti sonra gündemden düstü[img]smileys/smiley2.gif[/img]Edited by: gerçekefsane

ahmetturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Ülker Grubunun yaptigi ülke futboluna zarar dan baska bi sey degildir. Eger yardim etmek istiyorlarsa herhalde bunu kolayca bir Anadolu klubune yapabilirlerdi ve dahada etkili olurdu.Ancaki illede Istanbula yardim gidecekse en azindan adalet olsun diye sponsor olduklari her takima esit mesafede durmaliydilar.

Protesto para istemeye yönelik degildir. Uygulamaya karsi gösterilen tepkidir. Hiç tepki VERMEYELIM BIZDEN KAZANDIKLARI PARALARI BJK YE aktarsinlar ha... Yok böyle bir sey tepki göstermeliyiz.

BU konu hakkinda daha anlamli ve faydali bir adim atana kadar ÜLKER grubunu protesto etmeliyiz.

Iste gücümüzü gösterme zamani.

ÜLKER ürünü bir sey alma ALDIRMA protestosunu yapalim. Protestoyu nasil yayginlastiririz ona kafa yoralim lütfen.

Haydi kardeslerim abilerim...Edited by: ahmetturk

Naim
    Ziyaretçi

Ben kendi Hesabima bugunden itibaren Ülker ürünü almayacagim aldirmayacagim
    Trabzonsporla alakali sponsorlukla ilgili bir bilgi vermeden NO ülker

Salih Yazýcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Türk sporu tatlanacak
    Basketbolda F.Bahçe ile birlesen ve oyuncularini sari-lacivertlilere vermenin yaninda Avrupa Ligi hakkini da yeni ortagina birakan Ülker simdi de milyonlarin sevdasi futbola giriyor. Ülker spor okullari bünyesinde uzman bir grup tarafindan genç yetenekleri Türk sporuna kazandirmak amaciyla dev projeler yapiliyor. Ali Dogan yönetiminde yürütülen ve simdilik bir sir gibi saklanan projeye göre, 70 ayri bölgede futbol okulu açilmasi hedefleniyor. Ayrica yerinden yönetim esasina göre, lise mezunu oldugu halde bölgelerinde is bulamayan gençlere egitmenlik egitimi vermek suretiyle yeni istihdam sahalari açilmasi amaçlaniyor. Büyük bir sessizlik içinde yürütülen projeler önümüzdeki bir kaçgün içinde tanitilacak.

Bir yildiz da G.Saray?a
    F.Bahçe basketbol takimi ile yapilan anlasmanin ardindan, yine sponsor oldugu Besiktas ve G.Saray?a da destege hazirlanan Ülker, ilk etapta Besiktas?in Fransiz teknik direktörü Tigana?nin çok istedigi Arjantinli yildiz Delgado?yu siyah beyazli kulübe hediye etti. Ancak önümüzdeki günlerde G.Saray?a da dünyaca ünlü bir yildizi kazandirma çabasi içindeler. Fakat bu transfer çalismasi büyük gizlilik içerisinde yürütülüyor. Besiktas ve G.Sarayli futbolcular hatirlanacagi gibi birkaç ay önce kendilerine sponsor destegi veren Ülker?in fabrikalarini ziyaret etmisti. Yeni adiyla ?Ülker Kurumsal Iletisim adiyla konuslanan bölüm üç büyüklere verecegi destegi, açilacak 70 ayri futbol okulundan yetisecek gençlerle daha da arttirmayi düsünüyor.

Basketboldan kopmuyor
    Ülker Kurumsal Iletisim Koordinatörlügü futbola yapacagi yatirimin disinda basketbola da destek vermeye devam edecek. Basketbolda A takim seviyesindeki haklarini F.Bahçe?ye devretme yaninda bu kulübe bir de Kadiköy?de salon insa edecek. Ayrica basketbola amatör olarak hizmeti de basketbol okullari açarak devam ettirecek. Böylelikle, yatirimlarini sporun altyapisina kaydiracak olan Ülker, Türk sporu için yildiz basketçiler ve yildiz futbolcular yetistirecek. Bir anlamda futbol ve basketbol endüstrisine de kurumsal anlamda adim atmis olacak.TürkiyE GAZETESI bu ülker bizimde ayni galatasaray gibi kol reklamimiz yok mu var reklaminda bizimde adimizi kulanmiyormu kalaniyor artik bence ya kulanmasin yada digerlerine yaptigi destegi bizede versin arkadaslar ülkeri boykot yapalim

aytex - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Arkadaslar

Söz konusu projenin önericisi trabzon fikir kulübü yetkililerinin

ülkerin halkla iliskiler departmanindan aldigi bilgiye göre

bu isin ciddiye alinmasi için yönetime "trabzonsporlulardan büyük tepki var" diye rapor gitmesi gerekiyor diye açiklama yap mis

trabzon fikir kulübü bu eylemi

haber ajanslarina

internetteli bütün taraftar guruplarimiza

etkin spor yazarlarina

ntv,cnn türk spor müdürlerine

kendi özel mail zincirlerme

gönder mis bulunuyor.

Salih Yazýcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

daha ciddi birsey düsünelim bu sadece e-mail olmaz

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Demek rapor gitmesi gerekiyormus yönetimlerine..5 dk transfer ve güncel haberler basligini birakip yönetimi veya transferleri tartismaktan vaz geçip elimizden geleni yapalim.

Fatih Tekke transferine gösterdigimiz baskidan daha büyügü olmali..

ahmetturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Bu protestoyu diger taraftar sitelerimize de yayalim. Sitenin girisine de bir protesto yazisi yazalim lütfen. Kolumuzdan da o claturka yazisini söküp atalim.

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hayal kirikligina ugratti beni Ülker grubu... Yesil sermayenin yaptigina bak [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Gerekli tepkiyi verelim. Sonuç alamazsak Ülker alma aldirma kampanyasi yapariz... Zaten colasi da igrenç[img]smileys/smiley1.gif[/img]Edited by: Emorfo

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Bana görede bu konu önemli ÜLKER in yaptigi Türk Sporuna katki degil,Türk sporunu baltalamaktir.Madem Türk Sporuna katki yapacaksin O zaman Basket takimin Verseydin Trabzonspora Trabzonspor BASKET tede 1.ligde olurdu,Madem amacin Türk sporu o zaman Anadolu takimlarina katki sagla,HADI TRABZONSPOR u da geçelim,ANADOLU takimalarinin çogu Yol masraflarini karsilayamiyor,nasil mücadele edecek Istanbul takimlari ile zaten ekonomik güçlerivar birde ÜLKER reklam parasi Oyuncu Transferi diye onlara 10.000.000 gibi Katkida bulunursa O zaman Türk futbolu tamamen biter.

Bu konu önemli ÜLKER ÇIKOLATALARI YIYECEGIMIZE,BURDA BIRBIRIMIZI YIYECEGIMIZE,Bu konuya yogunlasip Ses getirmemiz lazim.

Naim
    Ziyaretçi

Bu konu Çok önemli ilgi gösterelim
    Tepkimizi Mutlaka Akilci bir sekilde Yogunlastirip Trabzonspora Fayda Saglayacak bir girisimde bulunalim

kolombo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

ist klübleri ile anadolu klübleri arasindakimaddi ve manevi fark bu tür anlamsiz hareketler ile daha da artiyor güçlü güçsüzü eziyor sirf cebi doldurabilme adina bence bu konuyu niye bize almadilar diye degilde bu boyutu ile fatih tekke konusunda oldugu gibi açilis sayfasinadüzenlememiz gerek ve yerel basina bu sekilde ciddi bi malzeme verebiliriz.önemli den öte çok önemli bir konu türk futbolu bu tür hareketlerle bitirilmek üzere....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)