Sayfa 2 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 473 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dünya Kupasý Elemeleri 2. Maçý | Türkiye 3-0 Estonya

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Alýntý F.Ozdem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þ.sizler forma giyiyor diye o bayraðýn yenilmesi gerekmiyor. Estonya bizi yenerse sadece onlar o forma altýnda yenilmiyor sen de yeniliyorsun.

Þikeciler her þeyini kullanýyor zaten böyle konuþup koz vermeyin ellerine.
    Bizimde yenilgileri istememizin sebebi onlar ve türevleri bir daha o formayi giymesin diye zaten. Hem beni temsil etmedigini düsündügüm adamlarin yenilgisi bana ne kaybettirir? Bu düzenin saksakcilarini üzer en fazla... Oda benim isime gelir. Bir seylerin degismesini istiyosan bunun baskada bi caresi yok...

Sikeciler bizi UEFA'ya mail gönderdik diye vatan haini ilan ettiler zaten. Bunuda kullansinlar. Problem degil yani.
    Konu ibrahim tarafýndan (09.09.2012 Saat 22:12 ) deðiþtirilmiþtir.
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

NEÞAT BAÞOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    36

Kalbim milli takýmla demek hiç içimden gelmiyor, inþallah tolga oynamazzzz
    Eski Taraftar Profilini Özledim Yeterrrr....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Basarilar Estonya. Umarim bizden kimse oynamaz ve volkan yakistigi yere geri döner.
    TRABZONSPOR 1967

güneyli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    57

Benim ülkemin milli takýmý,dürüstlüðü,adaleti,saf milli duygularý ifade eder.Hýrsýzýn,adaletsizin,þikecinin en büyüðünü en tepeye koyan ve ülkede ne kadar temiz býrakýlmaya ihtiyaç duyan deðer varsa, eline büyük bir fýrsat geçmiþken onlarý saf ve temizliðine döndürmeyi býrakýn tam bir pislik çukuruna çeviren þike düzeninin sahiplerini benimsememek eleþtirilmemeli...Bunu sadece þu örnekle açayým..Kanunsuz yaptýðý bir iþten dolayý ay yýldýz bayraðý kendine siper eden suçluya,bakýþ açýnýz ne ise bugün milli takýmý ve deðerlerini kendine paravan yapan þike düzeninin baronlarýna bakýþ açým budur...Milli takým ve deðerleri þikecilerin paravaný olamayacak kadar saf ve temizdir..Sahada olan bir çok oyuncu bu kirliliðin dýþýndadýr..Sahadaki oyuncunun baþarýsý þike düzenine yaradýðý için ve onlarýn yelkenlerinin þiþirilmesine yardýmcý olacaðý için ...Sonuç ne olursa olsun þikeciler rezil olsun..
    Vakti gelmiþ bir þampiyonluk kupasýný almamýzý hiçbir güç engelleyemez..
    UEFA sifonu çekti..TFF þimdi kararýný düzelt..Düzeltmezsen..

Hatice Aslan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Ýnþallah Casillas'ýn veliahtý dünya yýldýzý Mert(!) Ya da Buffon'un veliahtý Cenk(!) kalede olur.
    Baþarýlar Estonya.
    #7 Óscar René Cardozo Marin
    #28 Abdul Majeed Waris
    #8 Mehmet Ekici
    #11 Kévin Constant

Cem Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Hayde bakalým Estonya.Allah utandýrmasýn
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

gökçay61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

ýrkçý emre o formayý giydikçe, yýldývým demivöven o koltukta oturdukça, bu ülkede dürüstlük namus þeref anlamýnda bi ilerleme olmadýkça benim tek milli takýmým var o da TRABZONSPORdur.
    HAYATIMA ANLAM YÜKLENÝYOR...LOADÝNG...%61...

Haber Editörü Abdülkadir Kýlýç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Arkadaþlar o forma Türkiye A Milli Takýmý formasý deðil. TFF formasý ve onun benim için hiçbir deðeri yok. Bu maçta da Estonya'yý destekleyecek deðilim ama TFF takýmýný da desteklemiyorum. O takým ne zaman yeniden MÝLLÝ TAKIM olur o zaman tüm kalbimizle destekleriz.

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Puan kaybina tahammülümüz olmayan bir mac,mutlaka kazanmaliyiz.

Su anki takimimizdan milli takimda kalecilerimiz disinda oynayacak oyuncu yok,bu nedenle milli takima destek olmaliyiz.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Canberk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Cafer abi biz oyuncumuz alýnmýyor diye mi desteklemiyoruz takýmý ? Cidden böyle düþünenler mi var ?
    Konu Canberk tarafýndan (09.09.2012 Saat 23:45 ) deðiþtirilmiþtir.
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarýna uymayan mesajlarý lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalým

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Alýntý Canberk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Cafer abi biz oyuncumuz alýnmýyor diye mi desteklemiyoruz takýmý ? Cidden böyle düþünenler mi var ?
    Diger bir ihtimal tff yönetimi yüzünden desteklenmeyisidir herhalde.

Milli takim tff nin degil bu gerekce de mantikli durmuyor.

Ben de Trabzonspordan oyuncu oynatilmadigi zaman milli takimdan zevk almiyorum ama yine de haydi estonya demek de bize yakismaz.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Cafer Bulur Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Diger bir ihtimal tff yönetimi yüzünden desteklenmeyisidir herhalde.

Milli takim tff nin degil bu gerekce de mantikli durmuyor.

Ben de Trabzonspordan oyuncu oynatilmadigi zaman milli takimdan zevk almiyorum ama yine de haydi estonya demek de bize yakismaz.
    Milli Takým kazandýkça benimle beraber sevinecek adamlar Emre Belözoðlu, Yýldýrým Demirören, Aziz Yýldýrým, Rýdvan Dilmen, Aykut Kocaman vs... gibi isimler ise ben onlarla ayný sevinci bile yaþamak istemiyorum...
    O nedenle bu adamlar futbol ile baðlantýlarýný kesene kadar veya bu adamlarýn hýrsýzlýklarý ve yaptýklarý cezalanana kadar onlarýn sevinci benim üzüntüm, onarýn üzüntüsü benim sevincimdir.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Alýntý Yaþar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Milli Takým kazandýkça benimle beraber sevinecek adamlar Emre Belözoðlu, Yýldýrým Demirören, Aziz Yýldýrým, Rýdvan Dilmen, Aykut Kocaman vs... gibi isimler ise ben onlarla ayný sevinci bile yaþamak istemiyorum...
    O nedenle bu adamlar futbol ile baðlantýlarýný kesene kadar veya bu adamlarýn hýrsýzlýklarý ve yaptýklarý cezalanana kadar onlarýn sevinci benim üzüntüm, onarýn üzüntüsü benim sevincimdir.
    Gerekceniz hic mantikli degil,o adamlar sevinecek diye neden milli takimi desteklemiyeyim.

Isyerinde almanlari görüyoruz,estonya ya yenildigimiz zaman bana kis kis gülerler ben de onlara bu milli takim benim milli takimim degil dersem inandirici olamam.

Canberk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Irkçýlýðýn dik alasýný yapýp sadece 3-4 maç ceza alan adam tüm dünyadan tepki görüp o takýmýn kaptanlýðýný yapýyorsa ben ona milli takýmým demem de benimsemem de. Engin Baytar meselesi de es kaza ayný olay Abdullah Avcý'nýn eski açýklamalarýný iyi okuyun. Veya sýrf 3 kýz kardeþten birinde oynadýðý için hiçbir yeteneði olmamasýna raðmen oyuncu alýnan takýmýn galibiyeti benim galibiyetim deðildir.

Þikeyi gözardý eden tüpkafalýlarýn baþýnda olduðu federasyon da bu ülkeyi temsil edemez daha niceleri abi.
    Yarýn öbür gün adil bir ülke ve adil bir Milli Takým görürsek destekleriz heralde.Ama þu durumda kimse bizden o takýmý desteklememizi beklemesin

HÝÇBÝR TRABZONSPOR TARAFTARI ; TRABZONSPORDAN OYUNCU ALINMADI DÝYEREK MÝLLÝ TAKIMDAN DESTEÐÝNÝ ÇEKÝP RAKÝP TAKIMI DESTEKLEMEZ,DESTEKLEYEMEZ. Ýþte o kadar abi.
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarýna uymayan mesajlarý lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalým

Berat Akçay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Canberk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence Ýstanbul içinde sýkýþýp kalmýþ zihniyete tepkiliyiz . Þampiyon olduðumuz sene bizden 1 yada 2 oyuncu gitti . Þimdi bizden gidenlerin hepsi milli takýmda . En iyi zamanýnda Egemen ,Giray, Serkan, Burak,Onur,Umut,Engin .. Selçuk alýndý ama 11 de oynatýlmadý .Art niyet ararým niye alýnmadý diye . Bu yüzden Trabzonsporlular küstüler milli takýmýna .

Þuanda Trabzonspor'dan milli takýma gidicek 1 kiþi bile gösteremem ama milli takýmýn zihniyetinin deðiþtirdiðine de kimse inandýramaz

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Alýntý Cafer Bulur Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gerekceniz hic mantikli degil,o adamlar sevinecek diye neden milli takimi desteklemiyeyim.

Isyerinde almanlari görüyoruz,estonya ya yenildigimiz zaman bana kis kis gülerler ben de onlara bu milli takim benim milli takimim degil dersem inandirici olamam.
    Valla ben cevremdekilere durumu acikladim. Oyuncu tercihlerini kimlerin keyfine göre yaptiklarindan baslayarak, kimleri hor gördüklerine kadar herseyi herkese anlattim. Bizim ülke milli takimnda islerin onlardaki gibi güllük gülistanlik gitmedigini, kimin taraftari cok ise onun futbolcularinin alindigini, hak edenin alinmadigini bilmeyen Alman yok cevremde.

Basta Avrupadakiler olmak üzere her Trabzonsporlunun usanmadan cekinmeden yapmasi gereken seyde bu bence.
    Konu ibrahim tarafýndan (10.09.2012 Saat 00:12 ) deðiþtirilmiþtir.
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý F.Ozdem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Laf diyecekseniz kiþilere deyin "Milli Takým" bu. O takým bu takým deðil kendinize gelin.

Rahat yeneceðiz...
    Kiþilerle kurumlarý ben ayýramýyorum kimse kusura bakmasýn.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

estonya ya basarilar. galibiyet almasalarda beraberlik cikar bu mactan

r9emre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    34

O deðil maç Kadýköy'de diye kalede banko Mert oynayacak onu biliyorum.

Mustafa Demir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

hollanda macinda staddaydim isimler oknuurken emrenin ismi okundugunda taraftarin yarisi alkisladi yarisi yuhaladi ayni skeilde burak yilmazdada oldu cok trabzonlu vardi macin en guzel ani 450 euro cezasi ve hapis cezasi olmasina ragmen 61. dakikada yakilan mesalelerdi herkesin agzi acik kaldi BIZE HERYER TRABZON diyoruz inanmiyolar

Berke6198 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Yeniliriz...
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Hollanda

Þu maça doðru düzgün kadroyla çýkalým Estonya'nýn E'si kalmaz. 5 olur, 6 olur.

Tolga
    Gökhan - Semih - Ömer - Hasan Ali
    Selçuk - Mehmet
    Sercan - Nuri - Arda
    Burak

Hasan Ali kazmasýný baþka sol bek olmadýðý için yazýyorum.

Numan Yerlikaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Mustafa Yumlu nasýl olmaz ya veya Halil veya Olcan ayýp ya gidip Umut'u Semih'i almýþlar ayýp
    Yalakalardan sakýnýnýz. Çünkü onlar insanlarý boþ kaþýkla besler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Mevcut kadromuzdan alýnabilecek sadece Tolga ve Onur varken, takdir edersiniz ki Onur'da sakatlýktan sonra düzenli oynamadý, Tolga kadroya alýndý. Geçmiþte ve günümüzde haksýz seçimler ya da tutarsýzlýklar yapýlmýþtýr ve bundan sonra da yapýlacaktýr. Ama hiç bir sebep Milli takýma desteði esirgememize neden olmamalý. Milli forma altýnda el kol hareketi yapan adama ceza kesemeyenler yüzünden niye milli takýmýmdan vazgeçeyim?

Milli takým maçlarýna da gidilmeli, güzel bir aný oluyor. Sadece, bilet iþi sponsorluklardan kurtarýlmalý diye düþünüyorum.
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

Ýdris Toksoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

gerile gerile maçý seyreden demirören ve erzik i tribünde gören ben, bu takýmý desteklemem.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)