Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lütfen Okuyun! Tanri Türk’ü Korusun...

Gökhan Kutlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

**Basligi da siz yazin...
    TÜRK'ÜM DIYEN SONUNA KADAR OKUSUN!..Binlerce insanin hayatini almis ama karsiliginda ömür boyu hayatta
    kalma hakki verilmis olan sahis yeniden yargilanacakmis.
    Neden ?ÇünküAvrupa öyle istiyor...
    Al bayraga sarili her sehit cenazesinde öne egilmis baslari ve
    titreyen sesleriyle "kaniniz yerde kalmayacaktir" seref sözünü verenler suskunlar bugün..
    Neden ?Çünkü Avrupa öyle istiyor...
    21 yasinda Mehmet gençliginin baharinda demir gibi sapasaglam çiktigi köyüne beldenasagisi sakat ve tuvaletini bile tutamayacak halde geri döndü. Yeniden yargilanacak sahsin dösettigi mayina basmisti. Mehmet yeniden yürüyemeyecek,Mehmet nisanlisi Fatma'yla ayni yastiga bas koyamayacak ama onu o hale sokan yeniden yargilanacak.
    Gençliklerinin baharinda vatanlarini savunmak için silah altina giren ve geçit vermez daglarda teröristle savasirken tertemiz alinlarindan vurulup topraga düsen askerler yeniden yasayamayacak ama onlari vurduran sahis yeniden yargilanacak.
    Neden ?Çünkü Avrupa öyle istiyor...hiçbir seyden habersiz bakinirken içeri atilan yangin bombalariyla feci sekilde yanan& nbsp; kadin hayatinin sonuna kadar yanik yüzüne bakacak ama obombayi oraya atiran yeniden yargilanacak.
    Kocasiyla yeni tayin edildigi yere özel otomobilleriyle giderken yollari kesilen ve kocasi gözleri önünde taranarak sehit edilen Figen hemsirenin gözleri hep yasli kalacak ama kocasini vurduran yeniden
    yargilanacak.Neden ?Çünkü Avrupa öyle istiyor...
    Yillarca terörle mücadeleye akitilan milyarlar yüzünden binlerce gencimiz issiz,fakir ve aç. Hayatlari boyunca egitim görmelerine ragmen yerlere serilen ekonomi yüzünden issiz kalanlarin hayatlari mahvolurken onlarin o hale gelmelerine sebep olan terör belasini yaratan yeniden yargilanacak.
    Neden ?ÇünküAvrupa öyle istiyor...Peki ya bu millet ne istiyor ?
    Bir Allah'in kulu da çikip bumilletin ne istedigini sormayacak mi ?Ezilen,hor görülen, hakki verilmeyen tersine hep haksiz çikarilan her zaman bizler mi olacagiz ?Sandiga oy verip tepemize çikardiklarimiz, vergilerimizle okutup makam ve rütbe verdiklerimiz, canimizi,malimizi ve namusumuzu kendilerine emanet ettiklerimiz bir kere olsun bizim hakkimizi savunmayacaklar mi?Kanlariniz yerde kalmayacak sözlerine inandigimiz halde bas katile hakettigi cezayi verdirmeyenler simdi bir de karsimiza çikip bunu yeniden mi yargilayacaklar? Böyle bir durumda bizler yerimizde uslu çocuklar gibi oturup "Ölen öldü, giden gitti kalan saglar bizimdir" mi diyecegiz?Karakol baskininda iki gün roket ve havan atesi altinda kaldiklari halde direnip ; daha sonra da daha fazla direnemeyecegiz. "Vatan sagolsun !" son mesajini geçtikten sonra birer birer sehit olan koçlarin telsizden gelen seslerini unutup hayatimiza devam mi edecegiz?Hiçsanmiyorum.
    Neden mi ?Çünkü TÜRK MILLETI BÖYLE ISTIYOR !!!

Muhammet_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Eger sus.refsiz apo iti yeniden yargilanirsa teröristleri yok etmek sivil halka düsecek ve vatanperverler sokaga dökülecek. Sonuç: iç savas.

Basimizdakiler biraz daha basiretli olsa hukuksal yollarla o itin kellesini çoktan uçururdu. Edited by: ovacik_61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Bize Mustafa Kemal lazim. Bu geciktikçe hersey daha da kötülesecek.

"Pkk ile masaya oturulmali" diyebilen hainler bu vatan topraklarinda nefes alabiliyorsa bizlere bu topraklar üzerinde aldigimiz nefesler haram olsun.

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

dogru söylüyorsun kaya basimizdakiler abd ve ab yardakçisi olmasa dediklerin yapilir ama avrupa sevdasina ilindigi gibi kiçlarini yaliyorlar ............lerin vatani satin dediklerinde onu bile yapacak olanlar apoyu tekrar yargilar iste nasil kisileri basa getiriyoruz

Ý.Öztel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Tarih boyu hüküm sürmüs bir milletin üstünde hüküm sürmeye çalisan zihniyet yaptiklarinin bigün ters tepeceginide hesap ederler umarim. Yoksa bu durumda Türk'ün önünde hiç bi engel duramaz. Allah sonumuzu hayir etsin.

hiç birsey olmaz.

Yeniden falan yargilayamazlar.yargilasalar bile yine agirlastirilmis müebbet alir o maymun.

disari salinacak olursa halk cezasini verir.Zaten milletin içi kin doldu...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bunlarin hepsini doldurucaksan olimpiyat stadina 80 bin kisi önünde asicaksin s.Erefsizleri[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

TANRI Türk'ü Korusun...

Allah gerçekten de Türkleri gözetmis sakinmis, onlara dünya üzerinde olabilecek en güzel yerleri vermis. Bugün üzerinde yasadigimiz bu vatan topragi, toprak diyerek geçilemeyecek kadar kiymetli.

Tarih boyunca rakibinden çok kendi kendinin ayagini dolayan Türk Milleti nedeniyle, bu sözü söyle de degistirebiliriz.

Allah'im, sen Türk'ü önce Türk'ten koru. Zira kendi kendimize ettigimizi bize kimse etmedi, edemedi.

Ýslam Sezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

ya mesele tek basina siyasi degil.ülkemizde yönetim sorunu var.asker baska,siyasiler baska,halk baska seyler istiyor.hukuk sistemimiz ve medyamiz çok kalitesiz.aydinlarimiz yetersiz hatta bir kismi hain.bu ülkede temel bazi konularda mutabakat olmassa bize ne yapacagimizi disarisi söylemeye devam eder.ve son sözkk hainleri ve elebasisi bu zaman kadar yok edilememisse ve onlarin yasayabilmesini ortaya çikmasini etkili olabilmesini saglayan sartlari saglayan, ortami olusturan nedenler düsünüldügünde sadece siyasileri ve dis mihraklari suçlamak yetersizdir ve de çözüm degildir.biz halk olarak medya ve bir kisim insanlar gibi menfaat umarak ve de korkarak bir yere varamayiz.o halde örnegin gözbebegimiz diyerek elestiriden münezzeh kildigimiz askeri yönetimide elestirebilmeliyiz.bu halk bunu basaramassa daha çook naval dinler ve agitlar yakar.abd baskani bush gibi ap.tal da olsa clinton gibi sapi kda olsa askere söz geçirebiliyor.neden?çünkü oturmus bir sistemleri var.biz ise ancak mustafa kemal bekleriz.ama o da asker olmali degil mi[img]smileys/smiley2.gif[/img]

.it gebertilmeli [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Halka bugün sorsaniz tek güvendigi kurum Ordu'dur ve bu hep böyle kalacaktir. Ab ile masaya oturanlar siyasilerdir. Isteklerini yerine getirenler siyasilerdir. Avrupa'lilarin giremedigi tek kurum Ordu'dur ve bunun mücadelesini vermektedirler. Hatirlayalim Orgeneral Tuncer Kilinç neler dedi; "AB, Türkiye'yi ilgilendiren konulara menfi bakmaktadir. Türkiye AB'den yardim ve destek görmemektedir. Türkiye'nin, Rusya ve Iran'i içine alarak yeni arayislar içinde olmalidir."

Medya, aydinlar, sivil toplum örgütleri alayi satilmis. Siyasilerin nelere evet dedikleri zaten ortada.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

gerçekten kaya dogru söylüyorsun ben sahsen ordudan baska kuruma güvenmiyorum bu durumda ordunun hiç suçu yok heriflerde o biçim roket atar varken bizimki toz girdigi için tutukluk yapiyor bizimki 1-2 tane atarken onlarinki 6-7 tane atiyor bizimkiler g3 ile savasirken onlar keles ile saldiriyor ondan sonra belki biliyorsunuzdur ingilterede törör örgütünün rozetini takmak 99 yil ondan sonra göz alti süresini 27 güne çikarmak istiyorlar hatta onu bile az buluyorlar bizde yandaslar kongere yapiyor baskentte istiklal marsimizi okumuyor pkk slogani atiyor pkk ile aramiza mesafe koymayiz diyor suç bunlara karsi kanun koyamayanlarda tmysi örgütü kuranlar aftan yaralana bilir diyorlar en çok sehit verdigimiz ilk karsilasmada teslim ol diyoruz abde de polis istediginde adami vurabiliyor

DKaraduman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Ya habu ..... godum aposu ben küçükkende böyle siyriliodu büyüdük adam hala asilmadi ya[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img] ne kadar apo yandasçisi var bu ülkede böle s.refsizlik olur mu ya siyasetle alakali laflar etcektim simdi ama siteye zarar diye vazgeçtim[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

o serefsizi toprak kabul etmez

onun icin yakmak lazim o iti

benim aslinda cok iyi bir fikrim var tirnaklarini sonra parmagini yani yavas yavas oldurulmeli kucuk kucuk parcalanmali

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

assan insan haklari diye basimiza çikiyorlar, asmasan tekrar mahkemeye çikarmak istiyorlar . onu bi sekilde gebertmek lazim[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Ozan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

o herif yenden yargilanirsa böyle devletin yapacagi isin ........ böyle birsey olamaz yaa bunun adi bile geçemez nasil yargilanabilir o herif . herif bile denmez ...... yaratik [img]smileys/smiley7.gif[/img]. yarilanirsa da bu ülke karisir zaten böyle giderse ileriyi hiç de iyi görmüyorum . basa kaya abininde dedigi gibi Atatürk gibi biri lazim yoksa isimiz çok zor [img]smileys/smiley11.gif[/img]

Özsu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Alýntý Kaya Nickli Üyeden Alýntý

"Pkk ile masaya oturulmali" diyebilen hainler bu vatan topraklarinda nefes alabiliyorsa bizlere bu topraklar üzerinde aldigimiz nefesler haram olsun.

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Benim aslinda evvelden beri savundugum bir ütopik görüs var bu konuda:

Apoyu Saliversinler....

Sultan Murat yaylasina!

BÖYLEVATAN HAINLERINI YAKMAK LAZIM,BU VATAN PARAYLA,PULLA ALINMADI,KANLA ALINDI,VE HER METRE KARENIN DIYETI FAZLASIYLA ÖDENDI,EGER 70 MILYON INSANIN YARISI VATAN,MILLET,BAYRAK, INANCI TASIYORSA(BUNDAN SÜPHEM YOK) BIZI YIKMAYA KIMSENIN GÜCÜ YETMEZ,

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

arkadaslar bizde böyle ab ve abd yardakçilari oldugu sürece asilmaz hatta ölmesin diye özel doktoru bile var daha neleri var

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Alýntý Kaya Nickli Üyeden Alýntý

Mustafa Kemal bir kere gelir... onun verdiklerini degerlendiremeyen bir millete uygulayamayan bir millete Allah 100 yilda bir Mustafa Kemal mi gönderecek?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

dtp (pkknin siyasi kanadi) Türkiye Cumhuriyetinin Baskenti olan Ankara'nin da tam ortasi olan ULUSta (19 mayis kapali spor salonu) pkk ve apo bayraklari açiyor ve pkk.nin renklerini tasiyan bez parçalari açiyor...

zamaninda bu ülke zirt pirt parti kapatiyordu...simdi neden kapanmiyor bu parti...

------------

tayad denen terörist yakinlari dernegide fazla zirlamasin.. niyetleri belli.. f tipi olmayan terörist yetistirmeyen bir kentte eylem yapilmaz.. yapilirsa dayagida yersin (böyle seyler sehrimizde olsun istemiyorum).. Türkiyenin 81 ili var.. neden Trabzon? Tayad nedir ? neyi protesto ediyor? ne istiyor? gibi sorular sorulmuyor da (haberlerde) gidiyorlar .. nasil linç olduklarini gösteriyorlar..

geronimo_61
    Ziyaretçi

evvela gelismelerde çok dogru tespitler yapildigini görmekle beraber trabzonlunun ve trabzonsporlunun bu konularda bu zamanli ve gerekli hassasiyeti göstermesi oldukça sevindirici.....

amma bu devletin görevlileri elin pkk li ............ini hastanelik ettin diye

terörle mücadele'ye çeker, ramazan da ekmek vermez su vermezz üstüne küfür eder okuldan da sorusturma isterse. bu vatan evlatlari daha çok aci çeker.....

yilacak miyiz hayir yilmak yok savas, her damla kana kadar ve savas en küçük virgüle kadar savas

Allah yar ve yardimcimiz olsun!!!!!!!!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Geçen hafta yapilan son kongrelerinde ne türk bayragi nede istiklal marsi vardi anlamiyorum kim kimin ülkesinde yasiyor bide avrupa birligine sunun anlatilmasi gerek her yürüyen 2 ayakli 2 gözlü yaratik insan degildir apo yu nasil insan sinifina koyabilirler bu adamin yaptiklarini bilmiyorlarmi utanmasalar adami kahramam ilan edecekelr bi yerlerde birileri hata yapiyor ama anlamis degilim ama bizim hatamiz sudur insana insan gibi davranmak gerekir elinde silahla daga çikip doktor ,ögretmen , bebek öldürenlere insan gibi degil hakettikleri gibi davranmak gerekir simdiki gibi imralida 3 ögün vermekle olmaz bu is ne haketmisse onu vermek lazim

Çok merak ediyorum fatih , yavuz , kanuniye deselerdi 500 yil sonra memleketinizin durumu söyle olacak nasil kahkaha ile gülerlerdi ama malesef o duruma geldik aleme kendimizi güldürüyoruz.

Oðuzhan Görkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

1.si bu yargilanma isi kesinlesti mi ve ilan edildi mi?
    2.si boyle bisey imkansiz ozellikle serbest kalma ihitmali gerçi su anki yasadigi yer itin normal hayattan farksz çog vatandasimizin yiyemdigini yiyor tvsinden tutun radyosuna hatta hayat kadinina kadar ozel doktorunda ozelm yemegine kadar herseyi var çogumuzdan iyi durumda zaten
    ki serbest biraklilirsa çiktigi gun turk milleti yapacagini bilir...
    içimden geçen ne biliyormusunuz biliyorum hepinizde bole düsünüyorsunuz ama yapilamior su ............lerin toplantisini basmak tas sopa ne varsa dalmak...bir futbol maçi için yapilan organizasyon keske bunada yapilsa...kimileri aman bu is siddetle olmaz diyecek bu adamlar laftan anlamaz kardesim,azmis bunlar gözlerini kan bürümüs s.sizlerin.andim olsun bole bi orgn. olsun liste basina beni yazin boluculere ses çikarmadikça aziyorlar ses çikarmadikça aziyorlar simariyorlar[img]smileys/smiley7.gif[/img]
    kimi arkadas ve tanidkilardan sunu duydum bu olaya örnek
    çocuklarina pkk ile ilgli kotu seyler soleme yok bayrak açmayalim balkona yok sölede bölede ya bisey yaparlarsa...
    iste bunlar yüzünden yüz bulup aziyorlar en küçük olayda bile o bayrak asilir evimde elden gelirse her zmn ,heryerde HERGÜN asili olmali bence o bayrak olayina verdigimiz tepki nasildi iste ole olmali inanin o kadar bayragi gordügümde tüylerim diken diken oldu ve azcik agladim.
    eskiden sehit cenazeleri oldugunda bütün sehir dökülürdü ama bu sayi azaldi bunu 4-5 ay önce kayseriye gelen sehit cenazesinde gordum oraya gittim sadece bi cami bahçesi kadar adam war.bazi seylere göz mü yumuyoruz nedir bir insan hayati bir genç hayati bu kadar degersizmidir bu vatan o kadar degersizmidir?
    TÜRKIYE CUMHURIYETI'nin kuyusunu kazanlarin yikmaya çalisanlarin plan yapanlarin planlari kendine dönsün allah hepsini belasini wersin[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)