Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMN - Gurbetçi Gençler : Plaka Yaptik

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet arkadaslar. bugün tarihi maç gerçeklesti. ilk maçta kaybetmistik ama umudumuzu yitirmemistik. bugün toplandik ve üsküdara deplasmana gittik. hepimiz hirs doluyduk, inançliydik... ilk maçta haketmedigimiz bir maglubiyet almistik ama bu sefer öyle olmayacakti and içtik! maça baslarken hepimizin tek hedefi vardi gol yemeden galip gelmek. 3-0 öne geçtik fakat talihsiz bir gol yedik ve durum 3-1 oldu. artik hedef degistirme zamani gelmisti : Plaka!4-1 den sonra ileri uç elemanlarimizin gol atmakta zorlandigini hissettim ve insiyatifi ele aldim [img]smileys/smiley4.gif[/img]yaklasik 30 metreden topu kaleye gönderdim ve gol! (onur hala ona pas attigimi zannediyor[img]smileys/smiley36.gif[/img]) son sözü söylemek hasana düstü. garip bir vurus stili [img]smileys/smiley4.gif[/img] ile topu aglarla bulusturdu : 6-1... mutluyuz, gururluyuz... BMN üyelerine bu sevinci yasatmaya söz vermistik ve sözümüzü tuttuk [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

tabi bu arada Gurbetçi Gençler üyesi arkadaslarimiza da çok tesekkür ediyoruz çok dostça bir mücadele oldu...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tebriklerr 6-1 [img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

rica ederiz. hersey BMN için [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

sike olmasin sakin[img]smileys/smiley36.gif[/img]

tebrikler[img]smileys/smiley32.gif[/img]Edited by: shogun61

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yaa walla ne hirs yapmisiz biz ölenefes alamadilar walla ama sonuc bakarmisiniz yaa 6-1 kardesim plaka yaptik [img]smileys/smiley36.gif[/img]ama herseye ragmen biz iyidik ve yendik simdiki durum 1-1 oldu daha bunun rovansi varbu böle surup gider artik [img]smileys/smiley4.gif[/img]zannetmiyorum daha yenilecegimizi bizim 1 maclik galibiyet onlara artik bi ömur boyu yeter[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Dursun Ali Bahçekapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gelememem oldukça hayirli olmus.Tebrikler BMN

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizler inandik ve yendik bukadar iste[img]smileys/smiley4.gif[/img]Plaka olayini gerçeklestirmek isi tabiki bana düstü ve garip bir pozisyonda takipçiligimi konusturarak plakamizi yani 61 imizi bulduk[img]smileys/smiley4.gif[/img]Maçtan öncede toplandik sohbet falan hersey çok güzeldi ve bize destek olan **TSira** nickli Günes arkadasimiza tesekkürlerimi sunuyorum,neyse hersey rövansta belli olacak artik[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

ya abi sende abartama yaa herkes gununde olacak diyr bise yok sen ogun kötu gunundeydin hani bi sende kotu olsan anlicam alayimiz kötüydü o macta ee senin yapacagin fazla bile yoktu yani maci senin yuzunde kaymetmedik sende olsan gne yenerdik[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Dursun Ali Bahçekapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya aslinda bugun önemli bir isim vardi son anda iptal oldu saat 18:00 gibi size ulasmaya çalistim.Ama onur'un da senin de yelefonun kapaliydi.Yoksa gelmeyi ben de cok isterdim artik bir dahaki maça

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

abi ayip ediyosun ya. o maçta senin yüzünden yenildik benim yüzünden yenildik olmaz. hepimiz kötüydük kaybettik ve simdi rövansi aldik bosver[img]smileys/smiley2.gif[/img]

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Helaaaaallllll Gurbetçi Gençlerde büyük cesaretle karsimiza çikmis onlari da tebrik ediyoruz..[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Alıntı immortal_TS Nickli Üyeden Alıntı

Bizler inandik ve yendik bukadar iste[img]smileys/smiley4.gif[/img]Plaka olayini gerçeklestirmek isi tabiki bana düstü ve garip bir pozisyonda takipçiligimi konusturarak plakamizi yani 61 imizi bulduk[img]smileys/smiley4.gif[/img]Maçtan öncede toplandik sohbet falan hersey çok güzeldi ve bize destek olan **TSira** nickli Günes arkadasimiza tesekkürlerimi sunuyorum,neyse hersey rövansta belli olacak artik[img]smileys/smiley4.gif[/img]

demi kanka günesde olmassa bizi desteklick kimse olmicakti[img]smileys/smiley4.gif[/img]günes tessekürler zaten amac boyun bukuk ayrilma diye ayrica asildi macahasan[img]smileys/smiley36.gif[/img]Edited by: Beytullah

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tebrikler

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bordomavi.net= 6

gurbetçi gençler=1

evet arkadaslar bugün müthis bi galibiyet aldik hemde deplasmanda takim arkadaslarimi kutluyorum böylece geçen maglubiyetimizin tesadüf oldugunu ispat etmis olduk...
    bugün ki amacimiz gol yemeden fark yapmakti ama defanstan çikarken rakibe atilan bi pas sonrasi kaleciyle karsi karsiya kalip seref sayisina ulasti rakip yine de tebrikler[img]smileys/smiley4.gif[/img]
    daha fazla atmak istemedik madem gol yiyip yapmak istedigmizi gerçeklestirme hayalleri suya düstü bari plaka yapalim dedik [img]smileys/smiley36.gif[/img]

geçen maçtan sonra gelen olumsuz elestrilere nazaran basta sayin adminlerimiz olmak üzere daha yapici elestrilerinizi bekliyoruz[img]smileys/smiley4.gif[/img]

bu arada maça gelip bizi destekleyen günes arkadasimiza özellikle tesekkür ediyorum çünkü deplasmanda tek destekçimiz o'ydu[img]smileys/smiley32.gif[/img]

bizi izlemeye devam edin[img]smileys/smiley16.gif[/img]

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

ooo kanka sekil yapmisin fotolar skorlar falan[img]smileys/smiley36.gif[/img]Artik önümüzdeki maçlara bakiyoruz söyle saglam rakip ariyoruz bmn ye duyan söylesin biz burdayiz aç kurtlar gibi bekliyoruz[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır MrbLack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

beyler tebrikler ama adamlar averaj da sizden üstün deil miEdited by: mrblacksea

Nereden
    İstanbul

aynen ibo biz averajda ustunuz ama bunlar anlamio lan alti tane attiniz bizde bitane peki ilk maci nie acmiosunuz lan tam 14 tane attik size bugun nolduda bole bi sonuc cikti bilmiorum ama o kadar sevinmissinizmi tabi bizim gibi buyuk takimi yeninde sevinir insan biz bu kadar sevinmemistik yaa size guluorum sacdece bu bole surcek gitcek suanda durum bir bir ama averajda ustunuz ayrica onur bmn sekli cok takiliosun kanka benden solemesi istenmeyen kisilerde yorum yazmasin gurbetci gencler isminin gectigi yerde hilal siee

Nereden
    İstanbul

Kanka ayip sana ne sevindik surda dur daha eglenceden yeni çiktik yaa Daha çok sevinecez çooookkkk[img]smileys/smiley36.gif[/img]

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hüso olum biliyosun bizde imkanimiz oldugu ölçüde her maça gidiyoruz yani bizde gurbetçi gençlerdeniz burasi ayri bi forum degil bak sende yaziyosun burda [img]smileys/smiley2.gif[/img] averaj falan anlamam ben olum skor 1-1 oldu finale kaldik simdi baklava da var ona göre

Nereden
    İstanbul

ben bilmem ikili maclari dusunun biri 3 0 yenio ikinci maci digeri 2 0 yenio kim elio daha farkli yenen dimi suanda hala ondeyiz raat olun

Nereden
    İstanbul

Yaaa biz averaji katmiyoruzki olaya hüso oda nerden çikti yendik okadar iste neymis averaj daha dur çok maç yapacaz simdiden siz averaj tutarsaniz abeküs getirmek lazim kanka olmaz ole ))

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı immortal_TS Nickli Üyeden Alıntı

Yaaa biz averaji katmiyoruzki olaya hüso oda nerden çikti yendik okadar iste neymis averaj daha dur çok maç yapacaz simdiden siz averaj tutarsaniz abeküs getirmek lazim kanka olmaz ole ))

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]abeküsler kimden?

Nereden
    İstanbul

Laa kimden olacak onlar getirecek bizim saycak halimiz yok ya[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)