Sonuç: Yönetim İstifa Etmeli mi ?

Katılımcı sayısı
655. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet, görevi bırakmalılar.

504 76.95%
  • Hayır, görevlerine devam etmeliler.

151 23.05%
Sayfa 1 Toplam 62 Sayfadan 1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1531 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Başkan ve Yönetim İstifa Etmeli mi ?

Ender Kuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Standart Başkan ve Yönetim İstifa Etmeli mi ?

Forumda gün içinde bu yönde 3 değişik başlık açılmıştır. Başlıklar çoğaldığı ve konu dağıldığı için bu başlığı açmayı uygun bulduk.

Konuyla ilgili olarak görüşlerinizi genel forum kurallarına uygun olarak bu başlık altında tartışabilirsiniz.

Şenol Güneş ve Sadri Şener'den istifa etmesi gerektiğini düşündüğünüz hangisi ise nedenleri ile medeni bir şekilde istifaya çağırabilirsiniz.

Benim tavsiyem bu tür çağrınıza çözüm önerilerinizi de eklemeniz.

Diğer başlıklarda bulunan ve önemli olduğunu düşündüğünüz yorumlarınızı kes yapıştır yöntemiyle buraya taşıyabilir, tartışmanıza buradan devam edebilirsiniz.

Bu konuda başka bir başlık açılmamasını rica ediyorum. Açılacak yeni başlıklar da kilitlenecektir.
    https://twitter.com/kuyumcuender

2010-2011 Şampiyonu TRABZONSPOR Taraftarı

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Harika bir çözüm oldu bu başlık

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Sadri Şener kesinlikle istifayı aklının ucundan bile geçirmemeli.

Şenol Güneş ise tam tersine istifayı düşünmeli. Geçen sezon sonu zaten "enerjim kalmadı" demişti.
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çılgın Hamsi

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İstifa,artık çözüm yolu bulunamazsa son seçenek olmalıdır. Şenol Hoca nın motivasyon ve heyecanının yerine gelmesi gerek.

Bireysel olarak gerek başkan gerek hocamız çok iyiler ama ekipler yenilenebilir..

.....
    Ziyaretçi

İkisi de istifa etmemeli.

sessizkral_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bence Şenol hoca gidecekse yönetimde gitmeli

yeni yönetim + ersun yanal + jaja + alper potuk + muhammet demir
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Sadri Şener kalmalı. Diğeri gitmeli.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    Rize

Bu saatten sonra Şenol Güneş'in takımda kaldığı her dakika bizim zararımızadır. Zaten kafası şike olayları ve yönetim olaylarıyla meşgul. yönetimle de ters düşmeye başladı. O açıdan bir an önce takımda kan değişikliği şart.

Nereden
    İstanbul

Sadri Şener kesinlikle istifa etmemeli. Ama Şenol Güneş, Nevzat Şakar istifa etmeli. Altuğ Atalay'da kovulmalı.

zaferyıldız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

başkanda hoca da devam etmeli

çok uzun sürecek bir başarısızlık halinde hocanın klüp içinde kalıp görev değişikliği yapması düşünülebilir,ama komple istifa asla...bu da uzun bir başarısızlık hali yani takımın üst sıralarda mücadele etme iddiasının iyice kaybolması halinde

birise desin ki ,biz 2011 şamp kupamızı sadri başkan ve hoca başımızda olduğumu için alamıyoruz,bunlar gidince kupa bizim olacak yine de gitmemeliler

çünkü o kupa onlar ordayken alınacak

Ender Kuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

başkana ve hocaya yapılan eleştirilerin bir çoğuna katılıyorum. özellikle eldeki kadronun muhafaza edilememiş olması ve gidenlerin yerinin doldurulamamış olması her ikisi açısından da büyük eksiklik.

başkan açısından bakacak olursak şampiyon olan kadro da onun döneminde kuruldu, yani başarısız denemez.

hoca açısından bakacak olursak bu takımın başında 3 şampiyonluk yaşadı. en son 2011 şampiyonluğumuzdan yola çıkacak olursak Şenol Güneş 1996 ve 2005 şampiyonlukları da çalınmış bir hocadır.

kaldı ki Şenol Güneş'in bu denli eleştirildiği dönemlerde gidişini ve o gidişlerin ardından takımın içine girdiği çıkmazları da hatırlamakta fayda var.

Bu noktada şike sürecini tek başına yürüten ve bütün siyasi baskılara rağmen dillendirmeye ve hakkımızı aramaya devam eden Sadri Şener gitsin demek kolay. Peki ama yerine kim gelsin? RTE'nin göndereceği ve kupa sözünü ağzına dahi almayacak yeni bir Albayrak mı?

Tamam hoca da gitsin. Peki onun yerine kim gelsin? Tolunay mı, Ünal mı, Shota mı? Akçay mı?

Şenol Güneş'i bile yiyen bu camianın bunları yemesi kaç hafta sürer sizce?

Bakın arkadaşlar size şunu açıklıkla ifade edeyim ki,TS camiasının dinamikleri bu şekilde olduğu sürece, TS kulübü siyasi ve ticari hayatları için insanlar tarafından kullanıldığı sürece bu kulübün başına Abramoviç de gelse hocası Alex Ferguson da olsa değişen bir şey olmayacaktır.

Gelinen nokta hiç iç açıcı değil. Açıkçası lig adına bu kadroyla benim de bir umudum yok. Her şeyden önemlisi gördüğüm kadarıyla bu durum hoca tarafından da kabul edilmiş ve bu futbolculara da yansımış durumda. Eldeki futbolcuların zaten kaliteleri düşük. Bir de isteksiz ve vurdumduymaz halleri eklenince seyrederken ıstırap veren bir takım haline geliyor.

Şu saatte yapılacak olan bir değişiklik takıma faydalı olur mu açıkçası bilemiyorum. Bilemiyorum çünkü kimin geleceği meçhul. Güdümlü birileri gelirse de buyrun TS'un cenaze namazına.

Sanırım kupanın selameti ve taşları yerine oturması açısından yapılması gereken en mantıklı şey en azından devre arasına kadar beklemek. O zamana kadar şike davası da bir şekilde sonuçlanır ve ligdeki konumumuz da netleşir.

Biz de hem başkana hem hocaya dönüp; Bu ne hal gereğini yapın, ya da teşekkür ederiz siz haklıymışsınız deme noktasından birinde oluruz.
    https://twitter.com/kuyumcuender

2010-2011 Şampiyonu TRABZONSPOR Taraftarı

Uluç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Kan değişimi şart.
    Gurur sana yakıştığı gibi yakışmaz hiç kimseye Trabzon'um !...

hamdi_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şenol Güneş gitmeli.

Sadri Şener kalmalı; yanındakiler gitmeli.
    diğerlerinden farklı...öteki...
    Karadenizliyim, umudumun bittiği yerde inadım başlar..
    2021-2022 Sezonu Süper Lig Şampiyonu TRABZONSPOR!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şenol Güneş böyle devam edecekse gitmeli.....

Sadri Şener en azından sezon arasına kadar kalmalı ama aralıktaki kongreden sonra istifa edip güvenoyu sağlamalı....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

hasancebi81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Baskan kesinlikle istifa etmemeli.

Senol Hocada takim icerisinde degisik bir pozisyona getirilebilir. Altyapi olmasinda sadece.
    ...

Yunus Danışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence Şenol Hoca kafa olarak bitmiş. Hiçbir şeye çözüm üretmiyor. Gitmeli yani, ama başkan kalmalı...

Salih Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hoca bu kafayla zorla kaldığını çok belli ediyor artık hoca karar vermeli ya enerjisini takıma harcıyacaksa kalmalı yoksa şu hali ile gitmeli başkan güven tazelemeli hasan yener şakar türevlerinden kesinlikle kurtulmalı eğer yapmıyorsa başkanda gitmeli

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Gerek teknik gerekse idari olsun taraftara daha fazla değer veren bir yönetim anlayışı olmalı.

Örneğin yaklaşık 2 haftadır taraftarı çileden çıkartan Henrique gibi bir adamın oyunda tutulmasına basiretsizlik mi diyelim yoksa ?

Yönetim ise son zamanlarda şike olaylarının arkasına saklanır şekilde bir imaj vermeye başladı. Bunun düzeltilmesi,takımın eksikliklerinin giderilmesi lâzım. Bu eksikler çok aşikâr. Bunları giderememek büyük bir yetersizlik göstergesi.

Sorun şu yönetim ben buyum diyorsa taraftara kulak versin.İstifa edip etmeyeceğine o şekilde karar versin.

Şenol Güneş'te istekleri yapılmayan,hâtta kendisine göre istekleri dışında işler yapılan bir teknik direktör gibi davranmalı.(Eğer dedikleri doğruysa)Şunları ben istemedim, bunları ise yönetim aldı diye açıkça herşeyi söylemeli.

Bu şekilde takım yönetilir mi ? Hocaya göre yönetim kendi transfer yapıyor ama ben görevimin başındayım ? Bu derhal çözülmeli.

Sadri Şener yönetimi açısından bakarsak böyle konuşan bir tek.dir var. Ben buna neden cevap vermem ?
    Konu Samet Türkmen tarafından (03.09.2012 Saat 13:14 ) değiştirilmiştir.

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ziya doğanı arıyoruz...şenol güneşin oynattığı (oynatamadığı) futbolun başka açıklaması yok...

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şenol hoca nın yerine isimde yazmalıyız bence.

Şenol hoca gitsin de bundan sonraki maçlara td siz mi çıkalım

Benim adaylarım: Mustafa akçay (şu an ne derece doğru olur bilemem),tolunay,halilhodziç ..

Tabi en güzeli Şenol hoca kalsın, takım toparlansın uzun yıllar Şenol hoca ile devam edelim..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı yazıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ziya doğanı arıyoruz...şenol güneşin oynattığı (oynatamadığı) futbolun başka açıklaması yok...
    Şenol Güneş bu kafayla devam edecekse Ziya Doğan gelsin....

şu anki futbolla hiç bir farkları yok çünkü....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

aaahmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

adamın bütün oyuncuları gs de şenol hoca istifa o ne ala .dünyanın tüm ünlü teknik direktörleri önemli bir kulübe transfer olurken şu kaliteli transferler olmazsa gelmem diyor.fatih terim gs den başka takıma türkiyede imza atmam diyorniye acaba..kısaca parayı veren düdüğü çalar.hiç bir sağlık ocağıyla tam teşekküllü bir hastanenin yapacağı ameliyatlar bir olur mu ? şenolhoca bir numaradır gözümde ne var ki bizde para kalmamış.haa bir süpermen teknik direktör bilen varsa lütfen adını yazalım.kafamızı kuma gömmeyelim.para istanbulda .para nerdeyse futbolcuda oraya kaçıyor.sorun ne başkanda ne td de .istanbuldan başkası yalan.bunu herkes biliyor ama söyleyemiyor.

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sadri şener kesinlikle takımın basında kalmalı keza nevzat aydın ve tuncay bekiroğluda ama bu 3 isim haricinde yönetim kadrosunu değiştirmeli nevzat şakarı sahsen severim klubun menfaatlerini çok düşünür parasını felan ama asbaşkanlık ona fazla yönetim kadrosunun içinde olsun ama asbaskan daha sağlam biri olmalı ahh ahmet ağaoğlu ah bi ikna olsa asbaskanlıga tranzon uçardı be...

Şenol günes ise kafa olarak bittiğine tam katılmıyorum ama o yola gelmesine 3-4 adım kaldı bence kalmalı o heyecanı bir şekilde yakalamalı acıkcası nasıl yakalıcağınıda tahmin ediyorum 5.hafta fenerden iyi top oynarsak yenersek veya sans keza bir golle berabere kalırsak senol hocanın kafası gelir yerine ve yine esmeye baslar senol gunesi cok sverim herzaman burda savunurum amasuan işleir onun açısından kötü gibi inş.düzelir bir an önce...

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

başkan ve hoca istifa etmelİ dİyen taraftar İSTİFA ETMELEİ!!!!!!
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emirhan Ömeroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şenol Hoca istifa etmelidir. Çünkü;

2,5 yılda alt yapıdan sadece Mustafa Yumlu takıma dahil olmuşken. Bank Asya'da oynayan takımımız çatır çatır top oynayabiliyor, puanlar alabiliyorsa ve burada oynayan futbolcuların doğum tarihleri 87-88-9-89-90-91-92 ise, Şenol Hoca istifa etmelidir.

Takımda ruh arıyoruz değil mi? Ruhsuzluktan yakınıyoruz? O ruh bu çocuklarda var ve her zaman olacak o ruh. Yeteneksiz olsunlar beceriksiz olsunlar ama bizim olsunlar. O yüzden ben Mustafa Yumlu'yu severim desteklerim.

Saygılar.

Sadri Başkan kalıp ekibini yeniden düzenlemelidir.
    "Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasını ezdik' başlığı attılar. Gazeteleri soyunma odasına astım. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardı o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)