Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 88 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: I.HaciosmanogluTrans.Kom.’den istifa etti

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Cok yazik inaninki cok yazik bizlere. Ayni seneryoyu gecen senede gördük o zaman Ömer Sari veMurat Bozoglubirbirini yedi transfer yüzünden. Bu sefer ise Sayitoglu ve Haciosmanoglu birbirini yedi. Ama benim gönlüm herzama Ibrahim Haciosmanoglu tarafindaydi cünkü gercek Trabzonspor Yöneticisini onda gördüm. Bu böyle olacagi önceden belli idi Halilhodzic'i Havaalaninda sadece ugurlayan Ibrahim Haciosmanoglu idi. O günden sonra herhalde Yönetim arasinda sogma basladi. Son olaylar nedeniyle bence bu hadsafa ulasti. Ibrahim Haciosmanoglu'nun aciklamalarini hepimiz biliyoruz: Kimse Fatih Tekke transferinden gurur duyamaz diye bir lafi oldu, bu Yönetimi ikiye böldü.

Sonuc yine ayni hüsran dogrulari gercekleri söyleyenler Trabzonspor'dan uzaklastiriliyor. Son diyeceyim Albayrak ve Sayitoglu defolup gidin arti size kimsenin güveni kalmadi. Eger Ibrahim Haciosmanoglu gibi bir Yönetici istifa ediyorsa siz bundan sonra avucunuzu yalarsiniz. Amatör Baskan istifa lütfen....Edited by: FANATIK61

Salih Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadasim haciosmanoglu sadece transfer komitesinden istifa etti kendi yine 2. baskanimizdir[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

haciosmanoglu sadece görevinden istifa etti...

ancak bu yönetim kurulundanda istifa edebilecegi anlamina gelebilir..

gerekirse kulübü mail - telefon - fax yagmuruna tutariz...

haciosmanoglu söylemleri ile tüm trabzonsporlularin takdirini toplamis birisi.

Nereden
    Ankara

Albayrak'a göre istifalar normal

Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, baskan yardimcilari Ibrahim Haciosmanoglu ve Cemal Saglam'in görevlerinden istifa etmelerinin kendi islerinin yogunlugundan kaynaklandigini bu konunun büyütülmemesi gerektigini söyledi.

Baskan Albayrak, her yönetimde olabilecek olagan seylerin gerçeklestigini belirterek, "Istifalar fazla büyütülmemeli. Her yönetimde karsilasabilinecek sorunlar bunlar. Arkadaslarimiz kendi yogun islerinden dolayi görevlerini tam yapamadiklarini düsünerek ayrilmislardir. Yönetim Kurulunda devam ediyorlar. Kimse panige kapilmasin. Bunlar gayet dogal" dedi.
    23.06.2006

Kaynak : DHA

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

albayraka göre zaten her sey normal bi kendisi normal degil

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bos bir açiklama baskandan madem isleri yogun niye bunlari oraya getirdin.Haciosmanoglu basindan beri dogru düzgün konusuyor.Islerinin yogunlugundan istifa etmisler tamamen yalan inanmiyorum...insallah bizim için hayirlisi olur.sezon ortasinda takimi birakilip gidilmez insallah.Arkadaslarin yogun isleri Trabzonspor olmamalimidir!Haciosmanoglu nu destekliyorum yanlis anlasilmasin ama yönetimde baskan dahil basina demeç vermeyi bilen adam gibi adam yok! Edited by: tagahsozlu

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

La bu Albayrak ne yaptigini saniyo bence o yönetimin içinde en fanatik Tabzonsporlusu Ibrahim Haciosmanoglu gerekirse onu baskan yapar Albayragi kovariz katiliyormusunuz???

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Baskan bos açiklamalar yapmaktan baska hiç bir sey yapmiyor!

Biraz da transfer yapsa!!!

Yeter ya biz ne zaman sampiyon olacagiz, böyle olaylar okuyunca soguyorum ya .

Nereden
    Ankara

arkadaslar biz böyle düsünmeye devam edersek yakindir bu takimin sonu artik hep destek tam destek yapmaliyiz istanbulun basini biz böyle devam edersek iyice üstümüze gelmeye devam edecek lütfen artik kenetlenelim takimiza ve yönetimize sahip çikalim eger destek olmazsak seneler bir bir geçmeye davam eder ve biz ayni yerde sayiklariz ve biz destek olmazsak sapiyonluk malesef hayel çünkü her sene seçim her sene 2 hoca degistirirsek bu is olmaz arkadaslar LÜTFEN IÇ KAVAGALARI BIRAKIP HEP DESTEK TAM DESTEK OLMALIYIZ artik bise yapmaliz arkadaslar birlik olmanin zamani gelmedi mi sizce?

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

AGIZI OLAN KONUSUYOR....

maalesef bizim takimin basina gelenler kendilerini eskinin basarilariyla övüyorlar ama kendilerinin bisey yaptiklari yok..ancak bos konusmasini bilirler cünkü konusurken cepten para cikmiyor

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gerçektende istifa etmesi normal.çünkü bir süredir görev yapmadigim transfer komitesinden istifa ediyorum demis.yani görev yapmadigi yerden istifa etmis

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı eren_61 Nickli Üyeden Alıntı
    gerçektende istifa etmesi normal.çünkü bir süredir görev yapmadigim transfer komitesinden istifa ediyorum demis.yani görev yapmadigi yerden istifa etmis

transfer komitesinde zaten kimse aktif degilki[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Off bu ne ya.Transfer haberi ögreneyim diye girdim istifa haberi gördüm[img]smileys/smiley5.gif[/img]

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Ilk önce transfer komitesinden istifa ederler sonrada yöneticilikten. Bir bir gidiyor hep bizim yönetimin iyileri. Yerlerinede dandik adamlar geliyor. Sonra yönetim komple gidiyor. Ama bu baskanin gidisi öyle sazli sözlü olmaz daha çok aci aci olur gibime geliyor.

Vakfikebirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ibrahim Haciosmanoglu en güvendigim adamdi yönetimde...bu adamidaharcadilar helal bea...devamdevam aynen devam [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Vakfikebirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Simdiden yeni sezonun hevesi gitti...artik lig baslayip bitse demeye basladim...yau olumlu bi gelisme yok...hep negatif...bu ne bicim yönetim...masochist degiliz ya

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu takima gerek karakteriyle gerek durusuyla baskanligi en cok hakeden birisiydi umarim yonetim kurulundan da istifa etmez cok yazik oldu hasim adinda ne yaptigi belli olmayan ve kafasina gore hareket eden birisine kaldik cok yazik ben artik bu yonetimden bisey beklemiyorum hele hele hasim sayitoglu bu yonetimde kaldigi surece hiç bisey beklemiyorum nerde is yapan adam var birileri yuzunden islerinden soguyo allah sonumuzu hayir etsin

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bundada vardir bi hayr.....[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Muhammet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir bu eksikti mi desek, dogru olani mi yapti desek. Yani tam zamani. Biz burada transfer beklerken, transferi yapacak adamlar istifa ediyor.

La havle ve la kuvvet!

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kendine gel Baskan !!!!!!!!!! [img]smileys/smiley7.gif[/img]

yazik her sezonki senaryolar devam ediyor,birlik beraberlik hiç saglanamadi

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sayin Haciosmanoglu transfer komitesinden mi istifa etti yoksa artik yönetimde yok mu?

Muhammet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sadece transfer komitesinden istifa etti. Hala yönetimde. Panik yapacak birsey yok aslinda ama, devami geleceginden süphe ediyoruz.

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

diger bölümde de yazdigim gibi bunun anlami su " transfer rezalet, bisey olacagi yok ve ben buna müdahale edemiyorum kendi kafalarina hareket ediyorlar, böyle yöneticilik ve transfer politikasi olmaz"

sonra su olur yönetim transferde fiyasko yasar Haciosmanoglu bunun olacaginin sinyalini verdigi için üzerinden yükü atar daha sonra yönetimden de istifa eder.

bu isin sonu hayirli degil.Edited by: KuGu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)