Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 88 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: I.HaciosmanogluTrans.Kom.’den istifa etti

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bi de yildiz sözü verdiler hani yildiz alicaklardi eger alamayacaksan ne söz veriyosun ayrica stat olayini da unutturmaya çalisiyolar galiba

Naim
    Ziyaretçi

niye problem ediyorsunuz anlamiyorum

2 hafta fellik fellik avrupalarda hoca bulacagim diye dolasti bulamadi yönetime para koyacak adamdir diye geldi cüzi bir çerez parasi disinda para vermedi

siz degilmiydiniz hoca transferi çok geç oldu kötü oldu diyenler?

bu yönetici transfer komitesinde ki 3 kisiden birisi idi yaptiklari transferler ortada

taraftara yönelik oksayici mesajlari disinda bven bir icraatini görmedim

siz acaba hangi büyük icraatlerini gördünüzde arkasindan aglar oldunuz?

kimse klubden büyük degildir diye iki dakikada 60 gollu fatihe olmayanlari söyleyenlerin buarada iki parçalik yönetici için agitlar yakmasi garip

Ts clup sorumlusuna gelince

eger Trabzonspor markasini seneli 150 bin dolardan satiyorsa ve ya satanlara mani olacak kadar yönetimde lafi geçmiyorsa fazla bile kalmis o koltukda gitmesi isabet olmus

Bu saatten sonra saz Hasimin elinde hasimin bu isi becerecegini düsünüyorum yok oda beceremezse zaten yönetimi ayakta tutacak kimse kalmamistir

Notyle yönetici arkadaslarina onlari oraya ben getirdim benim alirim tarzinda konusmamak gerekiyormus kimin kimi götürecegi pelli olmuyormus ibrahim bey

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı KuGu Nickli Üyeden Alıntı

diger bölümde de yazdigim gibi bunun anlami su " transfer rezalet, bisey olacagi yok ve ben buna müdahale edemiyorum kendi kafalarina hareket ediyorlar, böyle yöneticilik ve transfer politikasi olmaz"

sonra su olur yönetim transferde fiyasko yasar Haciosmanoglu bunun olacaginin sinyalini verdigi için üzerinden yükü atar daha sonra yönetimden de istifa eder.

bu isin sonu hayirli degil.
    [img]smileys/smiley2.gif[/img]

salihismet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Orada bilmedigimiz ba$ka $eyler var belki, konu$manin di$inda hic bir $ey yaptigi yok.i$ler iyi gitmiyorya herkes kendini pahaliya satmaya ugra$iyor. Karadeniz gazetesinde eski bir yöneticinin aciklamalari var, iki üc ki$inin di$inda para veren yok. Takimin parasiyla transfer yaparak $ov yapacaklardi, aynen gecen seneki bir kac yöneticinin yaptigi gibi.

okan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yönetimde bir kaçtane düzgün adam var çalisan adam var bunlari'da istifaya sürüklüyorlar madem sözünüzün altinda kalacaksiniz olanlarida sitifa ettirmeyin[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Naim
    Ziyaretçi

Alıntı iZzY61 Nickli Üyeden Alıntı
    BU DAHA BASLANGICC SEZONUN 5 HAFTASINDA ALBAYRAK ISTIFA EDECEKKK
    bi adres biraksan sen site yönetimine
    kinalari o adrese yollariz

Oğuzhan Görkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

trabzonspora en fazla faydali olanlar taraftar tarafindan sevilen,GERÇEKTEN trabzonsporlu adamlar yavas yavas sogtuluyor ve azaliyor bilmem farkindamisiniz...

mensure 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Allah sonumuzu hayirli etsin [img]smileys/smiley19.gif[/img]

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sadece bekliyoruz bakalim ne olacak bu isin sonu

Özsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ironmaster Nickli Üyeden Alıntı

niye problem ediyorsunuz anlamiyorum

2 hafta fellik fellik avrupalarda hoca bulacagim diye dolasti bulamadi yönetime para koyacak adamdir diye geldi cüzi bir çerez parasi disinda para vermedi

siz degilmiydiniz hoca transferi çok geç oldu kötü oldu diyenler?

bu yönetici transfer komitesinde ki 3 kisiden birisi idi yaptiklari transferler ortada

taraftara yönelik oksayici mesajlari disinda bven bir icraatini görmedim

siz acaba hangi büyük icraatlerini gördünüzde arkasindan aglar oldunuz?

kimse klubden büyük degildir diye iki dakikada 60 gollu fatihe olmayanlari söyleyenlerin buarada iki parçalik yönetici için agitlar yakmasi garip

Ts clup sorumlusuna gelince

eger Trabzonspor markasini seneli 150 bin dolardan satiyorsa ve ya satanlara mani olacak kadar yönetimde lafi geçmiyorsa fazla bile kalmis o koltukda gitmesi isabet olmus

Bu saatten sonra saz Hasimin elinde hasimin bu isi becerecegini düsünüyorum yok oda beceremezse zaten yönetimi ayakta tutacak kimse kalmamistir

Notyle yönetici arkadaslarina onlari oraya ben getirdim benim alirim tarzinda konusmamak gerekiyormus kimin kimi götürecegi pelli olmuyormus ibrahim bey

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu istifa maalesef ki bir isarettir. Ama neye isarettir onu bilemiyorum. Zira eger bir sinyal vermek istemeseydi, zaten baskan dahil 3 kisi olan transfer komitesinden istifa etmez, sessizce bir kenarda otururdu.

Bu hayra alamet olmayan gelisimin açiklanmasi gerekli. Neden tam da transfer döneminin ortasinda komitenin 3 üyesinden biri istifa ediyor? Bunu da sessiz sedasiz degil de alenen yapiyor? Aman ha! Simdi bölünmenin zamani degil. Hele hele 3 kisilik bir komitenin bölünmesi zamani hiç degil!

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Belli iste Tunga abi aynen dedigin gibi olay,kötüye isarettir ve insallah kötü bisey olmadanda hersey hallolur ama sanmiyorum çorap sökügü gibi gelebilir gerisi.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hasiosmanoglu Istanbulspor'u satin alacakmis ondan istifa etti

Saka bir yana Istanbulspor'u satin alip renklerini bordo mavi yaparlarismini de Istanbul of Trabzonspor yaparlarsa baya istanbulda takip edecegimiz bir takimimiz olur. Bakarsiniz saltaniti içerden yikariz...

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Haciosmanoglu'nun kendini bizlere sevdirdigi, taraftarin düsüncesine paralel hareket ettigi, söylemlerde bulundugu kesin ki hemen hemen her mesaj Haciosmanoglu'na destek verir nitelikte. Atay Aktug döneminde de Murat Bozoglu sevdigimiz bir yöneticiydi ve hemen hemen ayni olaylar bu yil da vuku buldu. En çok birlik olmamiz dönemlerde hep birbirimizi yemisiz-gücümüzü bölmüsüz-küs kalmisiz ve Trabzonsporu küçültmüsüz. Bir birlik olabilsek inanin Istanbul önümüze egilecek ama hiç umudum yok maalesef. Allah cümlemize sabir versin. Bu arada Haciosmanoglu'na yanlis yapani biz de satariz. Bu böyle biline...

kutoz
    Ziyaretçi

Istifa haberini aldigimda Marmaris'teydim. Aslinda Izmir'de gerek benim gerekse Ts_Fan (Recep) kardesimin yaptigi görüsmelerde, bu kararini bizimle paylasmisti. Sn. II nci Baskanin çok büyük rahatsizligi var yönetim içinde. Açikcasi, umdugu gibi olmadi hiçbirsey.Beni yaniltan kisimsa, transferler bittiginde istifasini verecegini söylemisti. Bu asamada akla ilk gelense, yapilmak istenen transferlerin onu tatmin etmemis olmasi ve böyle bir olusumda bulunup, kendi degerleriyle ters düsmemesidir.

Marmaris'te haberi aldigimda, kendisini arayip üzüntülerimi paylasmak istedim. Müsait degildi, çok uzun konusamadik. Ben kendisine, istifanin sadece transfer komitesiyle sinirli olmasini ve kendilsini yönetim kurulunda görmek istedigimi söyledim. Bunun üzerine Ibahim Haciosmanoglu; "Bizler Trabzonspor'un neferiyiz, her zaman hizmetindeyiz" dedi. Simdilik böyle bir karari olmadigini anladim.

Ilk paragrafta söyledigim gibi, transfer konusunda lütfen umutlarinizi çok yüksek tutmayin. Sayet böyle beklentilere girerseniz, hayal kirikligi yasarsiniz. Sonuçta, taraftardir bu kulübün gerkçek sahibi. Kisiler degil...

Nereden
    Trabzon

Düne kadar sampiyonluklarin sahada kazanilmadigini ögrendim, diyenler bu sözlerin ardindan iki kez üst üste bu mutlulugu yasadigini unutmamali?

?Emek hirsizlarinin çanak tuttugu ortamda sampiyonlugumuz çalinirken susanlar simdi devleti göreve çagiriyor. Madem öyle o dönemler de irdelensin?

Tavrini ortaya koydu
    Fenerbahçe Baskani Aziz Yildirim?in önceki günkü kongrede sarfettigi bazi sözler Trabzonspor kanadinda ciddi bir tepkiyle karsilandi. Bordo-Mavili takimin 2. baskani Ibrahim Haciosmanoglu, Yildirim?in özellikle ?Ligin son 6 haftasinin incelenmesini istiyoruz? açiklamasina sert yanit verirken, FANATIK?e gündem belirleyecek yorumlar yapti. Iste noktasina, virgülüne dokunmadan Karadeniz ekibinin 2. baskaninin açiklamalari: ?Son 6 maçin irdelenmesini isteyenlerin ehil olmasi gerekir. Daha düne kadar, ?Sampiyonluklarin masada kazanilmadigini ögrendim? diyenler üst üste 2 kez bu mutlulugu yasadilar...?

?Federasyon bile birakti?
    ?O büyük basarilar elde edilirken, Cem Papilalar?in, Metin Tokatlar?in emek hirsizligina çanak tuttugu bir ortamda Trabzonspor?un sampiyonlugu Fenerbahçe?ye verilirken bu sahsiyetlerin vicdani hiç sizlamadi mi! Önceki futbol federasyonun istifasinda dahi hatali kararlarin Fenerbahçe lehine olmasinin baskisinin yattigi konusuluyordu. Sayin Aziz Yildirim?in göreve çagirdigi devlet yetkililerinin geçtigimiz sezonun ilk yarisindan itibaren geriye dönük olarak 2 sezonu da incelemesini istiyorum. Bunun yani sira Italya?yi örnek gösterenlere çikacak sonuç paralelinde ceza ve mükafat verilmesini talep ediyorum...?

?Antipatiyi arastirsinlar?
    ?Fenerbahçe camiasi çok büyüktür, benim de orada oldukça etkin dostlarim vardir. Kulübün menfaatleri için önemli isler yapan bir baskanin heykeli dikilecekken bu kadar antipati toplamasinin iyi irdelenmesi sart. Izmir?de oynadigimiz Besiktas maçinda ortada hiçbir sey yokken stadin birden hareketlenmesinin sebebinin Denizli?nin golüyle gelen sevinç dalgasi oldugunu görmek bir hayli garibime gitmisti. Fenerbahçe camiasinin tüm bu olaylardan ders çikarmasi gerekir. Sayin Yildirim?in gidisiyle gelisi arasinda fark olmadi, tam tersine antipati olarak artilarla döndü...?

?Don Corleone mi!?
    ?Yakin geçmiste, ?Yetkililer bu tribün terörünün önüne geçemiyorsa ben halederim? diyerek aslinda devlet güçlerine hakaret edenlerin bu gücü nereden aldiklarini açiklamalari lazim. Ya çikip ben Don Corleone?yim diyecekler ya da gücümüzü görevi birakma diyen devlet yetkililerinden aliyoruz diyecekler. Türkiye bir hukuk devletidir. Devlet herkese esit yakinliktadir. Camiasinin büyüklügü oraninda mütevazi olmasi gereken bir baskanin sahsi ihtiraslari ugruna Türk futbolunu kaosa itmesine tüm spor kamuoyu karsi çikmali, tepki göstermelidir...?

?Hocasi Ali Sen?dir?
    ?Önemli noktalardan indikten sonra unutulan çok insan vardir, gereken dersler çikarilmalidir. Biz de güçlü insanlariz ama haksiz oldugumuz yerde bir söz söylemedik, söylemeyiz de. Türk sporundaki mevki ve kisilik sahibi herkes bu olaylar karsisinda tavrini koymalidir. Trabzon camiasinin genç bir ferdi olarak, stat disindaki herseyi es geçip tüm olaylari tribündeki taraftara yikmak Türk sporuna ihanettir diye düsünüyorum. Ayrica Ali Sen?in gidis ve gelisinde Yildirim?in yaninda yer almasi da baskanin hocasini isaret eder. Çünkü 1995-96?da da entrikalarla sampiyonlugu Trabzon?dan alan Ali Sen?li Fener?dir.?

HACIOSMANOGLU'nun açiklamalari bunlar.Yorumsuz...

Nereden
    Trabzon

Teknik Direktör Lazaroni ile anlasilmasinin ardindan Haciosmanoglu ile transfer...

< name=1 =diger.asp?aksiyon=aramasonuc method=post>< style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px groove; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px groove; FONT-FAMILY: Verdana" size=26 name=ara> < style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px ridge; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px ridge; FONT-FAMILY: Verdana" =submit value=Ara name=B1>

Teknik Direktör Lazaroni ile anlasilmasinin ardindan Haciosmanoglu ile transfer komitesi arasinda yasanan gerginligin ardindan Haciosmanoglu?nun görevinden istifa etmesi ile baslayan krizin büyüdügü ögrenildi
    SORUN
    ÇÖZÜLEMEDI
    TRABZONSPOR?da Baskan Yardimcisi Ibrahim Haciosmanoglu?nun transfer komitesindeki görevinden istifa etmesinin ardindan yönetim kurulu içerisinde yasanan gerginligin hat safhada oldugu ögrenildi. Teknik Direktör arayislari sirasinda Ibrahim Haciosmanoglu ile diger transfer komitesi üyeleri arasinda yasanan sorunun çözülemedigi, Haciosmanoglu?nun görevinden bu yüzden istifa ettigi seslendirildi.

BASKAN ALBAYRAK GELIYOR
    TRANSFER komitesindeki görevinden istifa eden Haciosmanoglu?nun ilerleyen günlerde yönetim kurulundaki görevinden de istifa edebilecegi ögrenildi. Haciosmanoglu ile ayni görüsleri paylasan yönetim kurulundaki bazi isimlerin de Haciosmanoglu ile birlikte istifa edebilecegi ögrenildi. Baskan Albayrak?in da bu olaylar karsisinda pazartesi günü yapilacak olan toplantiya kesin olarak katilma karari aldigi belirtildi.

BuYRUN BURDAN YAKIN...Adam gibi söylemlerde bulunan tek adam bir sekilde küstürülmüs. Sonumuz hayir ola...

Salih Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaslar adam sadece transfer komitesinden istifa etti kendisi yine 2.baskanimizdir

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya bu istifada gösterdiki bunlarin adam gibi futbolcu alacagi yok.....

yildizmis... özkan sümeri arayacagiz çok yakinda....

kutoz
    Ziyaretçi

Ibrahim Haciosmanoglu, Yönetim Kurulu üyeliginden su asamada istifa etmek gibi bir niyeti yoktur arkadaslar. Zaten olmamasi da gerekir. Çünkü kendileri, bu yönetimin 3 yillik periyodundan sonra, Trabzonspor Baskanligina aday olmayi düsünüyor. Böyle bir düsünceyi gerçeklestirebilmesi içinde, yönetim kurulundaki görevine devam edecektir, zannimca...

Bu arada Ibrahim Haciosmanoglu'nun yönetim kurulunda ters düstügü asil kisi basinda çiktigi gibi, H.Sayitoglu degil Sn.Baskanimizin kendisidir. Ve Ibrahim Haciosmanoglu'nu da bu noktada en çok üzen olaysa "Baskani, kongreye aday olmasi için kendisinin ikna etmis olmasidir"

Yildiz transferi konusundaysa, Nuri Albayrak'in maddi hiçbir sorunu olmadigini söyledi. Istedigi an, istedigi oyuncuyu alir. Ama suan uygulanan stratejiyi tam kavrayamamis olacak ki, transfer komitesindeki görevinden istifa etti. Bu arada Fatih Tekke konusundaki kendi görüsüde söyleydi; "Ben olsam Fatih Tekke'yi satarim. Ama yerine onun kadar kaliteli yabanci bir golcü alirdim, ondan sonra satardim" Kime satar, fb.ye mi, yurt disina mi bunu söylemedi. Ama benim satir aralarinda söylediklerinden anladigim bunun fb. olmayacagidir. (Bknz. bugünki fanatikte çikan demecine...)

mensure 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaziklar olsun[img]smileys/smiley7.gif[/img] yine bu sene bizi hüsran bekliyo [img]smileys/smiley19.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı mensure 61 Nickli Üyeden Alıntı
    Yaziklar olsun[img]smileys/smiley7.gif[/img] yine bu sene bizi hüsran bekliyo [img]smileys/smiley19.gif[/img]
    Baba gelecegi görüyorsan bana gelecek sene ÖSS sinavini kazanabilirmiyim?...Bir söylermisin?...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Ya nerden biliyoruz...Kampda takima bakacaz...Sonra yorum yapariz...Ama az bekleyin da...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Transfer komitesine girmis bir kisi istifa ediyorsa demmekki orda huzursuzluk var.Umarim sonunda yöneticiliktende istifa etmez...

smertkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Gamzedeyim deva bulmam garibim bir yuva kurmam
    Kaderimdir hep çektigim inlerim hiç reva bulmam

Elem beni terk etmiyor hiçte fasila vermiyor
    Nihayetsiz müteakiben dogrusu ömür yetmiyor

Cansu KoçYeni söylemis. Reklamini Yapiyor.Baris Manço da söylemis.Ikiside tavsiyeolunur.Tam ortama göre.

Ömer Sari Murat Bozoglundan sonra Haciosmanoglu Albayrak çatlagi.Bir bu eksikti.

Istanbulspor iside olup birde Haciosmanoglu istifa ederse varya bunun gibi 15 -20 sarki daha bulup full CD yapariz.Yok satar.

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet umarim yakinda yoneticiliktende istifa etmez bi o var oda giderse yonetimin halini dusunemiyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)