Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 88 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: I.HaciosmanogluTrans.Kom.’den istifa etti

Nereden
    Eskişehir

bu yönetimle herhangi basari kazanmanmamiz çok zor gibi insallah beni utandirmayi basarirlar

Trabzonspor Kongre Üyesi

Uluhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Hakkaten yabaskana kalsa herkes normal,hersey olagan,bu istifanin altinda yogun is disinda baska birsey yok..Ii vallaa biz de yedik [img]smileys/smiley5.gif[/img]

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sadece haciosmanoglu degil cemal aslanda istifa etmis ki haciosmanoglunun istifasi bence hakli adam gidiyor ust duzey bi teknik direktorle anlasiyor imza asamasina geliyor ayni yonetimdeki bi adam cikiyor ben lazoroniyi aldim ki bu lazoroninin kovulmadigi kulup yok buna fenerde dahil sen git bu adami beni sampion yapacak diye al bu lazoroniyi alacagina sadi tekelioglunu getir bin kat daha iyidir.. isin ozu sen adami ti ye almazsan avrupaya git teknik direktor bul der adam isin sonuna gelir sen adama haber vermeden biz bunu aldik dersen adamin o kulupte kalmasi bile bi onurdur bildigim kadariyla iki yoneticimizde sadece gorevlerinden istifa ettiler hala yonetimde bulunuyorlar

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

onu biliyoruzz sadece haciosmanoglu nun yeri bence bizim icin baska

Nadir Bekar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu baskan in görevi burada son bulmali çok geç olmadan biraksin gitsin

yeter artik[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok yazik oldu yaw.[img]smileys/smiley5.gif[/img]Insallah yonetimdeki gorevinden istifa etmez.[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Özgür Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Albayrak kendine gel artik [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img] umudum yok ama [img]smileys/smiley18.gif[/img][img]smileys/smiley18.gif[/img]

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya kardesim bu yönetimleri sayiyla mi veriyorlar bizlere? Daha birbirlerini anlamayan insanlar koca camiayi nasil yönetecek? Birakin kardesim yildiziniz da sizin olsun bu ne ya bu ne kardesim bu ne [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

salihismet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ofkopat Nickli Üyeden Alıntı
    Çok yazik oldu yaw.[img]smileys/smiley5.gif[/img]Insallah yonetimdeki gorevinden istifa etmez.[img]smileys/smiley5.gif[/img]
    Yazik mi oldu bilmiyorum ama, bir kac tatli söze kanmamamiz lazim, ba$kani ikna edip o göreve ben getirdim diyor, dogrumu yapti bilmem, fakat ba$kani bizden daha iyi tanidigi kesin.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetimde kanimca tek adam gibi adam Ibrahim Haciosmanoglu'ydu... Transfer konusunda Hasim Sayidoglu ile ters düsdü felan deniyor... gerçekten böyle bir sey varsa daha öncede yazdigim gibi... Mevcut basarisizlikta bu basarisizlik Trabzon kanadinin araba galericisi olan Hasim Sayidoglu'nun mu olacak yoksa yönetim kurulunun mu. Lazaroni transferi büyük hayal kirikligi yaratmistir bende her ne olursa olsun sonuna kadar destek...

Ancak sanirim Trabzonspor Trabzon sehrinin o bunaltici dedikocudu uyumsuz havasindan kurtulamadigi sürece basarili olmamiz çok zor. Bu sehir kendini sorgulamasi lazim... Taraftarindan tut yöneticisine kadar... Bu sehrin uyumsuzlugu bile taraftar gruplarinin bolluguna bile yansimis herkes kral herkes ben ne dersem o olur diyor...

Ibrahim Haciosmanoglu'nun gazetelere yaptigi açiklamardan bir kirginlik seziliyordu yönetimden istifa etmeyecektir... Cemal Saglam'in istifasinin nedeni de ts Club ve sponsorluk anlasmalariyla ilgilidir diye düsünüyorum... Su yönetim Atay Aktug yönetiminin yaptigi hatalari yapmayacaktir insallah. Eger öyle bir sey olur yönetim basarili olamazsa Trabzonspor büyük bir hizla küçük olsun benim olsun diyenlerine eline kalacaktir. Iste asil küçülme ezilme o zaman baslayacaktir...Edited by: Emorfo

Atay Aktug döneminde Murat Bozogu Emre Belezoglu'nu transfer edicekti Ömer Sari istememisti bunun isiginda Murat Bozoglu istifa etmisti.

Yasanan olaylara çok yakin bi olay.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar çok abartilacak bir istifa degil...Ama birilerine karsi bir msjdir bu...

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

........Edited by: gerçekefsane

Alıntı gerçekefsane Nickli Üyeden Alıntı

Kampa kadar Umut, Cem ve Çagdas disinda transfer yapamayan transfer komitesinin hepsinin istifa etmesini istiyorum. [img]smileys/smiley5.gif[/img]Bu yönetici görevini yapamadi. Birbirlerini suçlamasinlar[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Transfer komitesindenistifa haberlerini bekliyorum.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Sonra seni baskan yapariz...Allahim ne kadar çok huzursuzluk isteyen var ya...

.......Edited by: gerçekefsane

BU DAHA BASLANGICC SEZONUN5 HAFTASINDA ALBAYRAK ISTIFA EDECEKKK

Alıntı FORZA61 Nickli Üyeden Alıntı

Kampa kadar Umut, Cem ve Çagdas disinda transfer yapamayan transfer komitesinin hepsinin istifa etmesini istiyorum. [img]smileys/smiley5.gif[/img]Bu yönetici görevini yapamadi. Birbirlerini suçlamasinlar[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Transfer komitesindenistifa haberlerini bekliyorum.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Güzel olur. Geriye kaldi 149 imza[img]smileys/smiley2.gif[/img]
    Renkdas herhalde aklin yerinde degil...Yani huzursuzluk istiyorsun sanirim...Iyi ne diyim...Kolay gelsin size...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

transfer komiteleri neden yöneticilerden olusuyor? futbolu bilenlerden olussun ... yöneticiler olayin maddi ve kanuni boyutunu konussunlar...

.........Edited by: gerçekefsane

Renkdas herhalde aklin yerinde degil...Yani huzursuzluk istiyorsun sanirim...Iyi ne diyim...Kolay gelsin size...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

huzursuzluk istedigim yok [img]smileys/smiley1.gif[/img]yerli transferlerin bu zamana kadar olmayacagini söylüyordum, kongreler var [img]smileys/smiley2.gif[/img]Adnan ve Bilal. Malatyaspor'un kongresi 24 haziran, Samsunspor'un kongresi haftaya, bilal ve adnan transferlerini simdiye kadar olmayacagini belliydi[img]smileys/smiley2.gif[/img] yabanci kontenjani dolu diye yabanci oyuncu transferlerinin olmayacagi da belliydi[img]smileys/smiley2.gif[/img] Diger yöneticiler Djokaj'in sözlesmesinin feshinden dogan zarari cebinden karsilarsalar olmazmiydi [img]smileys/smiley2.gif[/img]zarari yönetici sayisina böl, en fazla 50.000 dolar[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Biz burda 50.000 dolardan bahsediyoruz...50 kurusdan degil...Yani az destekli savunalim düsüncelerimizi...Yani sen ver 50.000 dolar verebilirsen ben de diycem yönetim istifa...Var misin?...

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

O meshur 'dengeler (!)' sarsilmasin diye Baskan'imiz rica etmistir sayin Haciosmanoglundan. Baska bir açiklamasi yok bunun!!!

Tek hedefimiz 'dengeleri bozmamak'!!!

.......Edited by: gerçekefsane

huzursuzluk istedigim yok [img]smileys/smiley1.gif[/img]yerli transferlerin bu zamana kadar olmayacagini söylüyordum, kongreler var [img]smileys/smiley2.gif[/img]Adnan ve Bilal. Malatyaspor'un kongresi 24 haziran, Samsunspor'un kongresi haftaya, bilal ve adnan transferlerini simdiye kadar olmayacagini belliydi[img]smileys/smiley2.gif[/img] yabanci kontenjani dolu diye yabanci oyuncu transferlerinin olmayacagi da belliydi[img]smileys/smiley2.gif[/img] Diger yöneticiler Djokaj'in sözlesmesinin feshinden dogan zarari cebinden karsilarsalar olmazmiydi [img]smileys/smiley2.gif[/img]zarari yönetici sayisina böl, en fazla 50.000 dolar[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Biz burda 50.000 dolardan bahsediyoruz...50 kurusdan degil...Yani az destekli savunalim düsüncelerimizi...Yani sen ver 50.000 dolar verebilirsen ben de diycem yönetim istifa...Var misin?...

50.000 dolar verirsem Trabzonspor'a yönetici yapacakmisin.yönetici olacagim birde trabzonspor'a baskan yardimciligi da istiyorum. 50.000 dolar veriyorum, yöneticiolmazsam vermem ama
    Yönetici yapmak benim isim degil...Gideceksin aday olacaksin...Sonra projlerini anlatacaksin...Ondan sonra bakalim delege seni seçer mi?...Yani anliyacan bunlar kolay isler degil...50.000 dolar diyorsun bazen oluyor bu para bulunamiyor...Bu para olsa yönetim çokdan jun ile djokaji göndermisti...Demek ki yok...Bu yüzden lütfen biraz gerçekçi olalim...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yakinda çok kisi daha istafa edecvek bu ymnetimden hiçbirsey olmaz açik konusmak gerekirse hele bi tane zihni var ondan hiçbisey olmaz

Fanatik28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gerekli yildizlar alinip, takim muhafaza edilmedigi sürece, bütün herkesi protestoya davet ediyorum. Ben öyle ligin besinci, onuncu haftasini bekleyemem. Görülen Köy, kilavuz istemez.

Üc sezon önce yakaladigimiz hava kayboldu gitti. Gecen sezon gördük bunu. Takima yeni kaliteli yildizlar sart. Bunlar bize yeni bir hava getirir. Bunlarin Marcelinho, Ricardinho olmasi sart degil. Ama en az bunlar kadar kaliteli olmalilar. Eger bu dediklerim gerceklesmez ise seneye yine 50-55 Puan toplar ve ligi 4.-8.lik arasinda bir yerde bitiririz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)