Sayfa 4 Toplam 28 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 ... SonuncuSonuncu
Toplam 686 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Özkan Sümer | 12. Baþkan

Dursun Ali Bahçekapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Trabzonspor tarihinin en kötü baskanlarindan biridir Özkan Sümer.Onun zamaninda maçlada Trabzon kümeye tezahüratlari hala kulagimda.Özkan Sümer belki iyi bir hoca olabilir ama iyi bir baskan asla

Tansu Onur Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    38

eger özkansümer o an olmasaydi suan may in paramparca ettigi bi klüp olarak devam edecektik

ne olursa olsun faruk özaktan sonra takdir edilmesi ve tesekkür edilmesi gereken ikinci baskan

ewet ilk geldigi yil küme düsme korkusu yasadik peki bunun sebeplerini neden göz önünde bulundurmuyosunuz? özkan sümer geldiginde simdi albayragin geldigi gibi güllük gülistanlik biortam mi wardida o durumlara düstük

sümer geldiginde klüp tel faturalarini bile ödeyemiyo daha belki saha sonuclari olarak basarili olamadi sümer ama saha disinda yaptigi atilimlarla borclari kapatti may denen sözde onursal baskanimizin gönderdigi icra memurlariyla ugrasmaktan istedginiz transferleri yapamadi tabi ilk sezon

ya bir sonraki sezon bugün paha biçemedigini z yattarayi o bulup getirdi sonra 8 milyon euro ettigi sölenen fatih tekke marco aurelio vs

EGER TRABZONSPOR EFSANEYSE ÖZKAN SÜMERDE O EFSANENIN EN BÜYÜK HALKASINDAN BIRI

YIGIDI ÖLDÜRÜN HAKKINI VERIN...

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

2007 de trabzonspor sampiyon
    <HR style="COLOR: #d1d1e1" SIZE=1>

<DIV id=post_message_3690>23 Aralik 2005, 10:12
    Türkiye Gazetesi'nden Hasan Sariçiçek'in röportaji:

?2 yil sonra sampiyonuz?
    ?Dünya elimizin altinda.. Kimse bizi futbol fakiri sanmasin? diye söze girdi Trabzonspor?un yeni baskani Nuri Albayrak... Mütevazi, karayagiz bir Anadolu yigidi edasiyla devam etti: ?Bordo-mavili renklere olan tutkumuz 1974 Türkiye Kupasi?nda basladi. 2. Lig takimi Trabzonspor, 1. Lig?de sampiyonluga oynayan F.Bahçe?ye kök söktüren bir oyun sonrasi maçi 3-2 kaybetmis ama Didi?nin övgüsünü almisti. Bundan etkilendim ve bu kulübe baskan olmayi o gün kafaya koydum!? Albayrak, ?2 yil Tayyip Bey?in oynadigi Erokspor?un, 7 yil da Istanbul Belediye?nin baskanligini yaptim. Bu sürede sifir bütçe ile aldigimiz kulübü 2.5 trilyonluk bir kaynaga kavusturduk. Tam 15 futbolcu yetistirip sattim. Bunu bilenler baskan olmam için baski yaptilar. Haci babama ve 7 kardesime danisip, seçime girdim ve büyük bir teveccüh gördüm? diye konustu.

?2 yildiz sözüm var!?
    ?Sike ve mafya futbolu bir dönem kirletilmis olabilir. Bizim felsefemizde esas olan temiz futbol. Hedefimiz 2 yilda Trabzonspor?u sampiyon yapmak. Sonra Avrupa?da bir yerlere tasimak. Ama daha önemlisi su; Trabzon bir futbol sehri, öze dönüp, alt yapidan dünya futboluna yildizlar yetistirecegiz. Bunun için Trabzonspor?un eski yeni tüm zenginliklerini harekete geçirecegiz. M.Ali Yilmaz, ?Üzerimize ne görev düserse yapariz? dedi. Agaoglu grubu bir yildiz sözü verdi. Menajerler her gün bir yigin futbolcu ismiyle geliyorlar. Biz hocamizin istedigi ve Trabzon?a uyum saglayacak iki yildiz alacagiz. Bir de sehri 24 saat canli tutacak 60 bin kisilik stat yapacagiz. Bunun için, 10 milyon dolarlik bir kaynak hazirladik. Fatih Tekke?yi birakmak istemiyoruz. Ama cazip bir teklif olursa degerlendiririz. Gökdeniz bir hata etmis ve cezasini çekmis, onu kazanmaktan yanayiz!?

?Biz aileden tüccariz!?
    ?Gazete patronuyum ama medyayi sevmiyorum. Ölçü, insaf ve saygi yok. O yüzden benim gazetemde saygi ön sart. Mesut Yilmaz döneminde 2.5 yil sorusturma geçirdim. Fakat bir sey bulamadilar. Sermayenin yesili, kirmizisi, siyahi olmaz. Biz babadan tüccariz. Basbakanimiz Recep Tayyip Erdogan Bey?le tanismadan önce de tüccardik. Nitekim Silahli Kuvvetler?in yarisini biz giydiriyoruz. Iddialar dogru olsa bize is verirler miydi? Insaat, tekstil, motorlu araçlar ve medyada variz. Belediye ve devletle olan islerimiz ise özel sektördekilerin yüzde 10?u bile degil. Yilda 2 bin 500 traktör üretiyoruz. Bunlari hiç gündeme getirmiyoruz.?

Iki yildiz ve dünya kulübü
    Yeni baskan Nuri Albayrak, iki yildiz alacaklarini ve uzun vadede Trabzonspor?u dünya kulübü yapacaklarini söyledi. Baskan, ?Almaya degil vermeye geldim. Kavgaya degil, dostluga geldim? dedi ve ekledi, ?Federasyon seçiminde oyumuzun rengi belli olmadi. Ilhan Cavcav?in F.Bahçe hakkindaki sözlerini bir spor adamina yakistiramadim. Havuzdan ayrilmayiz. F.Bahçe de havuzun disina çikmayi düsünmemeli. Süper Lig, bu ligdeki takimlarin ortak ürünüdür</DIV>
    <DIV>koyu yerleri iyi okuyun palavradan baska bise degil</DIV>

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

o sözlerin hepsi aklimizda ...

özkan sümer taraftara (çilginlara) savas açmisti... maraton ile kalearkalarini 10 milyon yapmisti . sirf kalearkasina kimse gitmesin diye..

Salih Yazýcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaslar biz böyle düsünmeye devam edersek yakindir bu takimin sonu artik hep destek tam destek yapmaliyiz istanbulun basini biz böyle devam edersek iyice üstümüze gelmeye devam edecek lütfen artik kenetlenelim takimiza ve yönetimize sahip çikalim eger destek olmazsak seneler bir bir geçmeye davam eder ve biz ayni yerde sayiklariz ve biz destek olmazsak sapiyonluk malesef hayel çünkü her sene seçim her sene 2 hoca degistirirsek bu is olmaz arkadaslar LÜTFEN IÇ KAVAGALARI BIRAKIP HEP DESTEK TAM DESTEK OLMALIYIZ

Y.Sert - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Alýntý halil ibo Nickli Üyeden Alýntý
    Hani su küme düsme korkusu yasadigimiz dönemdeki baskani,hani futbolcuya hakkini vermeyip o futbolcunun en büyük rakibine gitmesine seyirci olup rakibinsampiyonlugunda rol oynayan basrol oynayan sahsiyeti,hani eften püften bahanelerle baskanligi birakip kaçan,ileri sürdügü bahaneler halen mevcutken tekrara baskanliga soyunup boyunun ölçüsünü alan egosu tavan yapmis hazreti mi özlediniz.Vah vah vah...

baska ne denerki[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Bayundur Han - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Hani su küme düsme korkusu yasadigimiz dönemdeki baskani,hani futbolcuya hakkini vermeyip o futbolcunun en büyük rakibine gitmesine seyirci olup rakibinsampiyonlugunda rol oynayan basrol oynayan sahsiyeti,hani eften püften bahanelerle baskanligi birakip kaçan,ileri sürdügü bahaneler halen mevcutken tekrara baskanliga soyunup boyunun ölçüsünü alan egosu tavan yapmis hazreti mi özlediniz.Vah vah vah...
    bide iyiliklerini say bakalim. Oyle her insanin 100lerce yanlisini bulabilirsin. Her insan hata yapar ama bir say bakalim bu kadroda onun zamanindan kalma kac futbolcu var? Kil payi sampiyonluklari kaciran kadroda kimin kadrosundaki futbolcular var? Ozkan Sumerli trabzonspor kac kere sampiyon olmustur? Asil sana Vah vah bi kitaptan okudugun 1 sayfa yazi icin satiyorsun Ozkan Sumeri

Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý lazikopat61 Nickli Üyeden Alýntý
    ölsem özkan sümeri kesinlikle aramam!!!!
    olunce kimseyi ariyamazsin[img]smileys/smiley36.gif[/img]

h@msi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

arkadasim çok güzel açiklamis. ne çabuk unuttunuz ligi 14.bitirdigimizi... yabanci olarak futbolcu bile oldugu süpheli Eduardonun, Jarronun, Salazaringeldigini... sabretmeden karalamaya yipratmaya bayiliyorsunuz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bu takimda adam gibi baskanlik yapan tek isim vardir oda

faruk özak tir

cebinde parasi olmayan maasini kulupten alan adamdan baskan olmaz ne ozkan sumer ne atay aktug ne iskender onal ...

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

hep ayni tarti$malar, her iki ayda bir ya MAY yada Özkan Sümer muhabbeti oluyor bu forumda...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

ARKADASLAR hakli Trabzonspor un büyüklügünü görmemisler Sampiyonluk yasamamislar,O günleris özleyemezler Tabiki G.BIRLIGI maçi öncesi Trabzonda hopörlerden yankilanan"Küme düsmeme yolunda önemli maçimiz var hepinizden destek bekliyoruz." anaonsunu görmüs ve yasamislar,Bursa maçinda Futbolcularin sandeviç e talim ettigi günleri görmüsler,Bizi birakipta ELAZIG a D.BAKIR a Rize ye kaçan oyunculari görmüsler,Tüm Türkiyede TRABZON KÜMEYE inlemelerini görmüsler,Kendi evimizde Küme düsmeyi garantileyen Takimlardan 4 yedigimiz günleri görmüsler,Kendi taraftarina Terörist diyen baskanli günleri görmüsler,Maçlar bitmeden 70.dakikalarda maçtan umudunu kesipte satadi terkedip kaçan baskanlari görmüsler ..................(Bunlar saymakla bitmez).Tabiki kendi gördükleri yasadiklari günleri Nostalji olsun diye istiyorlar ve özlüyorlar.ÖZKAN SÜMER takimi küme düsme hattina soktugu günlerde bile ÖZKAN ISTIFA demeyenlerin Özkan Sümer e 2,5 sene tahammül edenlerin bu yönetime 1.günden itibaren istifa demelerinin altinda kesinlikle ve kesinlikle kasit var iyi niyet aramiyorum.

KuÐu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

ben hiç aramiyorum bu yönetim fiyasko olsa bile asla alterntif trabzondan biri olamaz hele özkan sümer mümkün degil!!!!! bu kulübe en basindan beri yakisacak tek baskan Ahmet AGAOGLUdur benim gözümde Haciosmanogluyla birlikte yaparlarmi bilmiyorum ama yönetimde olsun isterim, birakin bu nostalji siyasetlerini!!! yönetimin benzini bitinceye kadar sabretmeye devam yakinda hersey daha net görünür.

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Basliga bak çay demle.

Besiktas için Süleyman Seba ne ise Trabzonspor için de Özkan Sümer odur.Ne kadar kolaydir ya Özkan Sümer'i agiza ciklet yapmak.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Alýntý #10 Fietra Nickli Üyeden Alýntý

Basliga bak çay demle.

Besiktas için Süleyman Seba ne ise Trabzonspor için de Özkan Sümer odur.Ne kadar kolaydir ya Özkan Sümer'i agiza ciklet yapmak.

Yok artik Osman... O kadar da degil... Bir kere hakli veya haksiz bu kadar elestireni olan bir adam dedigin kadar yüksek biri degildir.

corleone - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

özkan sümer mükemmel bir futbol adamidir, belki de futbolcudan, futboldan trabzonda en iyi anlayan insandir, ama mükemmel bir baskan oldugunu söyleyemeyiz, kisisel hirslari ve önyargilari yüzünden hem kendine hem klübe zararlar verdirmistir ve her ne kadar saglam bir temelin baslangicindarol alsa da, bu takimin tarihinin en kötü sezonunu yasanmasinda rolü maalesef büyüktür, bir baskan olarak degil de bir transfer komitesi danismani veya altyapi sorumlusu olarak ararim özkan hoca'yi...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Özkan Sümer hayalimdeki TS baskan profili kesinlikle degildir.. TS kulübüyle muhakkak bir bagi (örn: Futbol A.S. Baskani) olmasi gerekn önemli bir sahsiyettir.. Trabzonspor'u MAY tekelinden deli cesaretiyle kurtaran kendisidir..Hüseyin+Fatih Tekke+Gökdeniz+Yattara ile bu takimin %80 gücüne etki eden sahis hala O'dur.. Bunu inkar edenin dili tutulur.. Küme düsmemeye oynadigimiz sene o seneki transferlerin MAY'in temlikleri gölgesinde yapildigini,yabanci transferinin 300.000 Dolar'a tamamlanmak zorunda kalindigini,Haluk Ulusoy-Özkan Sümer husumetinden dolayi federasyonun TS'den alenen çaldigi 10-15 puani görmeyen kördür.. Bunlari görmezden gelerek"samsun maçinda samsunun penaltisi verilse küme düsüyorduk" diyen komiktir... senelik ücret olarak 300.000 Dolar önerlen Aurelio'ya Samet Aybaba'nin israri üzerine 350.000 vermeyi kabul eden,ancak daha sonra gençlerbirligi ve fenerbahçeyle ön anlasma imzalayan menajer Miranda'nin 400.000 dolar istemesiyle niyetlerini anlayan veAurelio'ya kapiyi gösteren sahisin Özkan Sümer oldugunu ve olayin 50.000 Dolardan ibaret olmadigini bilmeyenler ezbercidir..

Özkan Sümer'in muhakkak hatalari olmustur. ama bana göre getirdikleri götürdüklerinden çok çok daha fazladir..yazdiklarimin tümü kendi görüsümdür..katilmayanlar olsa da görüslerime saygi göstermek zorundadir...Edited by: Berat Tekke

Bulut61-34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

Özkan Sümer istifa etmeyip kalsaydi bugün daha iyi yerlerde olmazmiydik sizce? Küme düsme korkusunu yasadigimiz sezonun sartlarini hatirlayin lütfen.26 milyon dolar borçla ve bu borçu yükleyen sahsin çikardigi zorluklara karsin kulübü bugünlere getiren Özkan Sümerdir.

Evet delidir ama bizede bazen deli lazimdir. M. Ali Yilmaz'dan Trabzonsporu kurtarmasi bile bütün günahlarini affettirir. Futbolu bilen, futbolun içinden gelmis etkin kisidir.

Hiç sevmedigim biriydi ama camia içinde o kadar parasi ve gücü olmasina ragmen M. Ali Yilmaz'in karsisnda kimsenin cesaret edip çikamadigi zamanda her seye gögüs germis bir Trabzonspor neferidir.

Hatasi vardir ve de çoktur ama bütün bunlari affettirebilecek hareketi yapabilmis tek kisidir. Baskan olarak olmasa da Trabzonspor camiasi içinde bulunmasi faydali FARKLI TARZDA BIR DEGERDIR.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    66

ÖZKAN SÜMER TRABZONSPOR camiasinda gelmis geçmis efsane isimlerin basinda gelir, TRABZONSPOR'un her kademesinde görev yaptigi için artilarida eksileride vardir.Baskanlik görevine soyundugu günlerde TRABZONSPOR un durumunuhatirlamaya çalisin . Neyse fazla uzatmamak için bir önerim var TRABZONSPOR kulübüne hizmet etmis malzemecisinden, kapicisindan ve en üst noktada görev yapmis ve yapan kisilerin hepsine saygi duymamiz gerktigi görüsündeyim.

Elestiri tabiiki yapilacak,elestiri olmazsa basari gelmez, muhalefet sart ! ( CENK nerelerdesin ? )

kelkitli29 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Su bir gercekki Özkan Sümer Mehmet Ali Yilmazdan devralmasaydi baskanligi su an bizans takimlari gibi en az 100 milyon yaziyorlardi gazeteler. Gurur duyulacak takimiz o yönden. Borc yok, para tikir tikir yürüyor. Kim ne derse desin bu takima son 10 senede en cok emegi gecenler Özkan Sümer ve Atay Aktug yönetimleri oldu. Su anki yönetimde bir gelisme yok. Acikcasi bana göre bu yönetim bu seneyi zor gecirir. Devrede istifa edecekler gibi calisiyorlar. Dünde sidik yarisina basladilar, böyle devam.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

bence de özkan sümer görevi ne olursa olsun bu kulübün içinde yer almalidir...görünen de zaten 1 ya da 1,5 sene içinde yeni seçim olacak ve yine özkan sümere gidilecek...

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Danger Özkan Sümer

Ne Özkan'i Allah askina... Trabzonspor'da yillarca hizmet etmis bunun karsiliginda binlerce dolari cepe indirmis yapti 100 transferden 20 si basarili olmus... Düne kadar may'in cebine bakan havuz sistemi ile kulübün kasasina para girmesiyle cesaretlenen Trabzonspor'a tarhinin en kara sezonunu yasatan, taraftarini coplatan, davul, flama, pankarti avni akere sokmayan... Yaptigi güzel islerin yaninda Trabzonspor'a zararinin çok daha fazla oldugunu düsündüm sahsiyet... Sümela Manastirina giderken Sümer Alabalik tesislerinde kendisini bulabilirsiniz... Güzel mekan yapmis bizim fakir Özkan'in parasi yoktu, insanin aklina gelmiyor degil yaptigi transferlerden komisyon aldigi söyleniyordu.... Trabzonspor'un keneye ihtiyaci yok..

Özkan Sümeri aramiyoruz sittim senede aramayiz... Arayan gökyüzüne baksin [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý corleone Nickli Üyeden Alýntý
    özkan sümer mükemmel bir futbol adamidir, belki de futbolcudan, futboldan trabzonda en iyi anlayan insandir, ama mükemmel bir baskan oldugunu söyleyemeyiz, kisisel hirslari ve önyargilari yüzünden hem kendine hem klübe zararlar verdirmistir ve her ne kadar saglam bir temelin baslangicindarol alsa da, bu takimin tarihinin en kötü sezonunu yasanmasinda rolü maalesef büyüktür, bir baskan olarak degil de bir transfer komitesi danismani veya altyapi sorumlusu olarak ararim özkan hoca'yi...
    evet bu arkadasa katiliyorum. Ozkan sumer iyi bir scout.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Sahi Büyük Futbol adami Özkan Sümerin Türk futboluna 10.000.000 usd karsiligi Getirdigi 3 tane Oyuncu vardi o günleride özlüyoruz biz Ivanoviç-Dukiç-Petronoviç.Trabzonspor 10 milyom usd ödemis bunlari Transferden sorumlu özkan Sümer yapmis sonuç Petronoviç En son Konyaspora gitmis Kendisi KOVA kaleci olarak Türk tarihine geçmis ,Dukiç HATIRLADIGIM KADARI ile golcü olarak alinmis ve 1-2 gol atarak ülkesine dönmüs,Hele hele Büyük üstadin Getirdiginde "Türkiyenin en iyi orta saha oyuncusu olmassa diplomami yirtarim"diyecek kadar iddia ile getirdigi Ivanoviç 1 kez dahi kadroya girmeyerek Trabzonsporun Çöküs sürecine girmesine Yardimici olmus Trabzonsporun 10 milyon usd gibi rakami Büyük üstad sayesinde Çöpe atilmisti.Galiba o günleri özledik.

Hekesin tabiki bir görüsü fikri vardir.M.ALI YILMAZ Trabzonspor u söyle yapmis böyle yapmis diyenlerin anlattiklari bana sadece masal olarak geliyor.O dönemlerde M.ALI YILMAZ ne kadar suçlu ise en az onun kadar ÖZKAN SÜMER in de sçu vardir.ÖZKAN SÜMER O dönemde Trabzonsporda Sorumlu degilmiydi.Maas ALIRKEN YESIL ABD DOLARLARINI alirken sesi çikmiyordu Büyük üstadin,O degilmiydi Kendisine idari menejerlik adi altinda bir is uydurup Kendisini YILMAZ VURAL in üstüne koyduran ,O degilmiydi Her dönemde Mutlaka kendisine bir is uydurup Yesil ABD dolarlarini cebe indirip Ne kadar Trabzonspor sevdalisi oldugunu gösteren,Galiba o günleri özledik.Trabzonspor dan Ziyade Üstadin cebi dolsun önemli olan Üstadin cebi,Trabzon neki,

Benim gördügüm kadari ile ÖZKAN SÜMER in Trabzonda güçlü bir lobisi var ne zaman Trabzon disindan birisi çiksa baskan olsa Yönetici olsa hemen saldirilar basliyor,daha seçildigi gün yada seçilmeden saldirilar yapiliyor,Ama ÖZKAN SÜMER takimi Küme bile düsürse BABASININ TAPULU MALI YA TRABZONSPOR ona kimse ses çikarmiyor.AHMET AGAOGLU baskanliga aday oluyor kazaniyor ama Koltuga ÖZKAN KURULUYOR,AHMET AGAOGLU tehdir ediliyor,kesinlikle ÖZKAN LOBISI her zaman harekette Ortalik karisiyor,

Madem ÖZKAN efsane isimler arasinda sirf efsane oldugu için Adi burda sikça geçiyor Takimi 2 kez sampiyon yapti diye göklere çikartiyoruzda Takimi 4 kez sampiyon yaparak Türk futbol tarihine geçmis AHMET SUAT ÖZYAZICI yi hiç burda anmiyoruz.Neden HEP ÖZKAN diyoruzda A.SUAT gündemde degil.Çünkü A.SUAT gerçek Trabzonspor sevdalisi ,Trabzonsporun menfatleri A.SUAT için daha önemli,ve A.SUAT muhafazakar bir kisilge sahip O yüzden adi bile gündeme gelmez,

Trabzonsporun birlige ihtiyaci varken her zaman özkan i gündeme getirenler Madem tartisma istiyorsunuz alin O zaman Gözünüz aydin size ÖZKAN SÜMER tartismasi.

BANA GÖRE de BEN TRABZONSPORU seviyorum ALLAH BIR DAHA ÖZKAN SÜMER li günleri göstermesin.Trabzonspor Traihinin gelmis geçmis en basarisiz en kötü dönemi Özkan Sümer dönemidir.Bir daha o günlere geri dönülecegini zannetmiyorum,Bundan sonra Kongre oldugunda artik YENI üyeler oy kullanmaya baslayacak Ve ÖZKAN lobisine geçit verecegini zannetmiyorum.Bir daha o kara günlere geri dönülecegini zannetmiyorum.100.000 üye kampanyasi baslatarak Trabzonsporun gelecegini ipotek altindan Kurtaran geçmis Yönetim ATAY AKTUG ve ekibinden ALLAH RAZI OLSUN.

TRABZONSPOR DA ARTIK ÖZKAN li dönemler geride kalmistir.Trabzonsporun yeniden karanlik günlere dönecegini zannetmiyorum .Zaten son kongrede delegelerin %75 gibi çogunlugu ÖZKAN SÜMER i istemedigini Ortaya Koydu.Bosuna tartismanin manasi yok.Buda benim görüsüm Beni baglar.

lazutlarlivera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Su hayatta en son arayacagim adam ÖZKAN SÜMER dir.herkesin görüsüne saygiliyim ama ben ÖZKAN SÜMER i zerre kadar haz etmiyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)